Všech svatých nebo HALLOWEEN? No tak to abychom se na to podívali

…..to jenom na okraj, aby lidé věděli jaký satanský svátek na planetě Zemi každý rok slaví….

08:54

Já osobně neslavím žádné VATIKÁNEM PŘIKÁZANÉ a určené svátky, vánoce, velikonoce, narozeniny atd. Není to nic jiného než byznys a vymývání mozku lidem. Raději si skoro každý měsíc s rodinou sednu doma k večeři či obědu a máme „vánoce“ asi tak 10 kráte do roka. A nemusí mně někdo přikazovat, kdy mám co slavit. Jo že je to zažité namítáte. Né je to vymytá palice satanistickými organizacemi, která Vám jako robotům přikazují co kdy a kde dělat. No, se mnou rozhodně néééééééééééé…..

tm

Přišlo mejlíkem z facebooku

VŠECH SVATÝCH NEBO HALLOWEEN?

1.října 2000 římskokatoličtí kněží ve Francii organizovali protest proti Halloweenu, protože jde o podzimní svátek „zasvěcený satanovi, ohavnosti a absolutnímu zlu“. Předvečer dne Všech svatých katolíci tradičně navštěvují hroby svých blízkých, zdobí je květinami, na jejich památku zapalují svíce a modlí se za jejich duše. Páter Don Pascal řekl: „Křesťané, nemůžete slavit Helloween i Všechny svaté. Nemůžete míchat všechno dohromady jen pod záminkou zábavy…“
Taktéž milánský arcibiskup kritizoval rostoucí trend oslavovat Halloween i v katolických zemích.

HISTORIE HELLOWEENU

Halloween je zasvěcený satanovi, ohavnosti a absolutnímu zlu. Přinesla ho se sebou módní vlna neopohanství spojená s kulturou smrti. Svátek čarodějů a čarodějnic se rozšířil z USA.
Z historie víme, že 300 let před Kristem skupina pohanských žreců – druidů – držela pod svojí vládou keltský svět. Každý rok 31.10. (v den Helloweenu) oslavovali na počest svého pohanského božstva „Samhaina“ festival smrti. Žreci chodili z domu do domu a žádali dary. V některých rodinách vybírali děti anebo dospělé na rituální oběti pro démona smrti. V případě odmítnutí vyslovovali nad domem zlořečení smrti. Od toho pochází výrok „trick or treat“ (zlořečení nebo dar). Na cestu si žreci svítili vydlabanými řepami, vyřezanými do podoby tváře. Vevnitř hořela svíčka vyrobená z lidského tuku z předcházejících obětí. Řepy představovaly ducha, který činil jejich zlořečení účinné. V 18. a 19. Století se tento obnovený pohanský rituál dostal do USA, kde řepy nahradili dýněmi. Slovo Halloween pochází z „All Hallows´Eve“ (v překladu: předvečer Všech svatých“). Je známé, že v USA, Austrálii a jinde satanisti o této noci páchají rituální vraždy.
Musíme si uvědomit, že „slavením“ tohoto „svátku“ člověk nabízí sebe anebo své děti přímo satanovi. Člověk nenápadně vklouzne „helouvínskou čokoládkou“, rozsvícenou dýní nebo helouvínskou maškarádou do světa okultizmu.
Tento pohanský a dnes hlavní svátek satanistů je oslavou smrti a je neslučitelný s vírou ve vzkříšeného Krista. Pohanští Kelti věřili, že v noci tohoto pseudosvátku se otevírají dveře pekla a démoni, obyvatelé pekla, přicházejí na zem. Halloween je prostředkem, který vede k odlidštění a svázanosti dětského vědomí, k zavedení módy oblečení s obrazem smrti, disharmonie a krutosti. Už učitelky ve školce a ve škole (často nevědomě) učí děti výsměchu ze smrti a lidského utrpení, kdy hravou formou používají krev obětí jako pochoutku. Hraní si v démonickém převlečení (napodobují lidské oběti, ďábelské úšklebky, lidské utrpení a smrt) zapříčiňuje u malých dětí deformaci psychiky, zdravého myšlení, poruchy osobnosti.

HALLOWEEN DNES

Halloween je i velký marketingový podvod. Je spojený se ziskem mnohých firem (výroba hraček, děsivých kostýmů..). V roku 2011 v USA utratili na Halloweenu víc jak 686 000 000 dolarů.
Církev je zpečetěná krví mučedníků, kteří odmítli přinášet oběti a sloužit modlám, za kterými jsou padlí andělé, i když jim hrozili krutým mučením a dokonce i smrtí.
Pokud se zúčastníme obřadů „trick or treat“, obdarováváme těmito dárky ne nevinné děti, ale ve skutečnosti démona, kterému děti přišli (nevědomě) sloužit, napodobujíc svými kostýmy démony a duše mrtvých bloudících v noční tmě. Děti chodí po domech a žádají almužnu – de facto gesto spoluúčasti ostatních lidí na oslavě satana.
V dnešní době tzv. „satanova církev“ oficiálně vyhlásila tento den za svůj největší svátek. Kéž by kněží udělali v této věci osvětu a varovali především rodiče, mládež a děti před tímto „svátkem“ a jeho destruktivním vlivem, který zanechává následky na psychice a často i na fyzickém zdraví.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

39
Komentujte

avatar
11 Comment threads
28 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
Maroštomáš marnýMarekaluelada Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
mikessska
Host
mikessska

A bohužel, naše české a slovenské SELE-brity toto napodobují…Nemám ráda „Helloween“ (to by bylo přesnější,ne?) a nikdy se mi nelíbil!!! Taktéž nemám ráda svátek zemřelých, neboť to je taktéž pokrytecké…platit za lidi, co už mezi námi nejsou – tedy hřbitov – to mi přijde doslova šílené…no, co chci – civilizace, že? 😀
A nemusím jít na hřbitov, abych si jeden den v roce vzpomněla na osobu, co je již na druhém břehu…to si na něj vzpomenu kdy chci a klidně i v létě 🙂
Hezký den všem.

Dracon
Host
Dracon

Haloween je draco-reptiliánský svátek

Vedoslav
Host
Vedoslav

dusicky prakticky taky protoze jestli je to pravda s temi reptiliany tak ovladaji prece i vatikan 😉

Dracon
Host
Dracon

Já mám svátek zemřelých a Vánoce rád, světy živých a mrtvých jsou si nejblíže a je to spojení čistou láskou, a ne komercí odporných kapitalistických pseudovánoc, které se nám kdosi snaží vnucovat.

jirpos
Host
jirpos

souhlas s clankem az na jednu vec.autor pise (dez)informace o demonizaci druidu,potazmo keltu. slova jako „z historie vime“ a podobne…svedci o leccem.

Vedoslav
Host
Vedoslav

jedno je krestanska sracka coz neni nase tradice a druhe je komercni sracka s ameriky tak vyberte si prast jak uhod oba dva svatky ale maji jedno spolecne vytvareji zbytecnou hordu odpadu jak uz svicky ci vykoledovane cukrovi vyhozene maskarni masky atd krasa 😉

Maroš
Host
Maroš

Tu je kontrapunkt židovskej satanskej viery a slovanskej védskej – konkrétne keď zoberieme žiarovú kultúru Lužičanov – našich predkov – oni mŕtvych spaľovali – takže duše oslobodzovali od tiel – a spoločnosť nebola zaťaživanmá kontaktmi duchmi ako takými – ostával len egregor – idea, program, ale nie duchovná bytosť ako celá. Práve to kostrové pochovávanie do zeme – v žido-kresťanstve, smerovalo k hromadeniu energie duší, ktoré sa vždy nedokázali odpútať od svojej schránky a toto tak židovská, aj žido-kresťanská katolícka cirkev používa doteraz ako zdroj energie pri okultných rituáloch – o tom sú kostnice pod chrámami a cintoríny spolu s… Číst vice »

Peruň Magog
Host
Peruň Magog

V tom článku je veľa symboliky.
Žrec (život rečie – ten kto učí o živote) chodí v podvečer a zlorečí a občas berie deti.
Kresťanský autor článku zabudol dopísať, že žrec si vyžiadaval aj panny a pred celou rodinou ich priviedol do stavu (svojej) blaženosti, za čo ho celá rodina obsypala darmi.
Potom by už bolo úplne jasné o akého žreca ide, kresťanského lolka. A deti na rituálne vraždy a pedofíliu, tak ako sa nachádzajú ohromné tajné hroby státisícov detí okolo kostolov.

jaja
Host

STV1 v hlavných správach 1.11.2018 čas 12,35-12,55 v príspevku etnologičky K.Nádaskej http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/12957#735 otvorene oznámila, že helloveen je hlavný satanistický sviatok

jirik
Host
jirik

Jak vyděsit Američany na Halloween 😃😃🤣🤣

https://vk.com/socha?z=photo352703677_456239078%2Fwall325721098_21537

Hory8
Host
Hory8

Doporučuji načíst si či naposlouchat pana mgr. Jana Kozáka. Hodně věcí pak dává smysl. A ještě pozor, opravdové křesťanství ve světě i u nás moc nefrčí. Všechno je to ŽIDO-křesťanství! Prostě paskvil.

Maroš
Host
Maroš

„Smrť mnohí chápu ako konečné štádium života – smrť, tma a ďalej nič. Je to aj preto, že sa nás dotýka najmä prostredníctvom umierajúcich, ktorí pre nás po ich smrti prestávajú fyzicky existovať. Dá sa však definitívne zhasnúť plameň, čo v nás horí? Je možné energiu človeka zahrabať pod zem? Pátranie po priebehu umierania a posmrtnom živote je súčasťou snáď každej kultúry, akurát tá naša moderná, sa mu zväčša vyhýba. Otvorte teda spoločne s nami Pandorinku skrinku a preniknite do tajov smrti. “
http://zahady.org/odhalte-proces-umierania-vdaka-tibetskej-knihe-mrtvych/

Marek
Host
Marek

No Maros tak potom ta mozem poslat do svetla ako Alaje vo videu. https://www.youtube.com/watch?v=aDjKd9f8ftI Teraz taka odbocka, ako vôbec vieme, ze po spaleni tela ti daju danu osobu a nie inu ako popol ? Ale raz si tu tvrdil,ze pojdes do pekla tak teraz neviem,kam ta mam potom poslat :))). Kedze som uz videl prechod medzi svetmi ako dusa do nich vstupuje aj vystupuje u svojej starej mami a svojho blizkeho,ktoreho som vratil cez portal naspat medzi zivych. A bol aj taky clovek,kde mi bolo povedane,ze sa mu popmoc nemoze a zomrie. Nakoniec sa tak stalo zomrel aj ked sa… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Marek – mám v pláne po fyzickej smrti zostať v tomto svete ako poltergeist – a posielať na onen svet všetkých darebákov – nech si ich pánboh roztriedi. Práve som chytil „nervy,“ pretože som sa DNES! /prehliadal som to na idnes.cz/ dozvedel, že mi niekto – vysokopravdepodobne! – z ČTV – šlohol-„plagiuje“ minimálne námet mojej komédie /nemenujem názov/ z funebráckeho prostredia, z roku 2001 zo súťaže „Smích Vlasty Buriana“ – vyhrali to /za 100 tisíc Kč/ akože inak – Svěrákovci, ale ich scenár sa myslím potom vôbec nerealizoval. Takže na svete je pomerne stupídna forma /herecké „výkony“ a vôbec cynické… Číst vice »

Marek
Host
Marek

Maros, dakujem za objasnenie.NO ocenujem za 8 dni napisat scenar,otazka je kto by v tom hral,keby si ich oslovil. V texte spominas…To dôležité – presne v tomto čase som sa vysporadúval s rakovinou a určitými strachmi, bol som bez roboty a 100 litrov . Ze by nespravne myslenie alebo same hnevi a nenavist voci sebe. O tom,ci tu ostanes ako poltergeist nerozhodujes ty Maros,rozhoduje vyssia moc. Ale ak tu chces ostat tak dopadnes ako tieto duse vo videu, aby si to videl – neviem to video najst, kde to alaje robi tusim je to okolo 12 videa,ktore boli poslane do… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Marek „preto vravim, ze ta poslem do svetla tam kam patris…L – s URNOU, alebo bez? Lebo v nirváne sa rozhodne nudiť nemienim…
R.I.P.D. – URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů
https://www.youtube.com/watch?v=ZYEF95PcQtA

Toho poltergeista si rozmyslím, až dekriminalizujeme – aj nekompromisným trestom smrti – to judaizmom vytvárané „humanistické“ zločinecké prostredie! „My! – vám budeme stále robiť zle, a vy nám to stále budete odpúšťať!“ Hovno!

Judaismus – Jan Kozák – 1/2
https://www.youtube.com/watch?v=0jNINyfDVm4
Judaismus – Jan Kozák – 2/2
https://www.youtube.com/watch?v=ceNmh-YoLm4

Maroš
Host
Maroš

Marek, Marek – ty ma skúšaš… Hm… http://www.budtezdravi.sk = pracovisko, ktoré pomáha zavádzať sledovaciu a ovládaciu technológiu RFID čipov, ktoré sú o. i. aj biorezonančné a dokážu ovplyvňovať – ako toto pracovisko – svojou meniacou sa frekvenciou aj jednotlivé orgány – dokážu ich teda aj poškodiť a tak cielene zlikvidovať – ups – ELIMINOVAŤ! – pre systém nepohodlné vytipované osoby! O čom TY! „samozrejme nič nevieš“ a tá pani z „buďte zdraví“ detto. ??? Takže ty ma chceš „poslať do svetla – tam kde patrím“? Myslíš tým svetlo horákov v krematóriu – alebo v Spaľovni vo Vlčom Hrdle? Hm? Ešte,… Číst vice »

Marek
Host
Marek

To si pekne vedla a mylis sa. Ziadne sledovanie ani cipovanie v tom nie je.Je to jedna zmala veci,ktora funguje aj proti ciernej magii,chemtrelies,geopatogennym zonam a cistito cakry a psychiku. Pekne ta zrovna. Co sa bojis pozriet,kde je skutocna pravda o sebe?? Zas nebud paranoidny ako Insider,tak ma neser a ty. Problem je vtom, ze cim Viac budes odporovat,vdorovat,tym to bude horsie. Skor ci neskor ta univerum prinuti formov velmi velkej emocnej bolesti odpustit samému sebe aj druhym,aby si sa vyrovnal s vecou,s ktorou sa potrebujes vyrovnat. To mas smolu. Takto to je a ty to nezmenis.Tym sa ti zmeni… Číst vice »

Marek
Host
Marek

Dalej je to o pysnom egu,ktore spusta odpor a nenavist,hnev a ta tym je jedine strach v 3.cakre ako ego ako sudca. A nespravny program v hlave. To mas z toho citania tolkych clankov a informacii a mas potom tiez v hlave pekny misung a zmätok……bla bla bla tm vstupuje do komentu: Vážený marku, pokud nejste jeden ze slušných trolů, tak si to také urovnejte a nepište zde nějaké bludy, o kterých také moc nevíte. S Vašimi čakrami a jinými věcmi bych byl hodně opatrný, protože všichni melou o čakrách a nikdo vlastně nic pořádně neví, bylo to zavedeno určitou… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Tomáši – ďakujem – myslím to úprimne – za džentlmentské gesto – kamarátske? – že som sa ešte ani nestačil brániť, a „tvoje paže byla už tam“ – v pohode – stačí na to len toľko židovského chochmesu – rozlišovať medzi svetlom a Svetlom! Títo ľudia skrátka nechápu, že ich stratégia zámeny pojmov – on myslí, že ti dá pod prdel Semtex, ale napíše, že ťa pošle ku svetlu – funguje na klientov Chobota – môže byť. Lenže ja ku… viem , že keď ma niekto pošle do pekla, tak tam žiadne svetlo ani Svetlo neexistuje – pretože na „exkurzii“… Číst vice »

Marek
Host
Marek

Maros je zvlasne ako myslis,lebo to co som povedal si asi zle pochopil , on myslí, že ti dá pod prdel Semtex, ale napíše, že ťa pošle ku svetlu – funguje na klientov Chobota. Neviem odkial si nabral toto presvedcenie a prelud ,lebo nic take nebolo myslene a povedane. Ale zaujimave, ako si si to vysvetlil a premietol. Z tvojich komentárov je citit nenavist a velka krivda, Poukazujes stale len na negativne veci a hladas stale len vsade zlo a za vsetkym vidis len sprisahanie proti tebe a svetu. Ak ti to tak v zivote vyhovuje je to tvoje rozhodnutie.… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Marek – pouč o jeho právach – Ježiša Krista! Ja viem, že mám právo byť nasraný pri každej nespravodlivosti, mám právo zúriť, peniť a niekoho rozkopávať! a tak by to v tejto sku…… spoločnosti malo fungovať, by nebola sku…..! Osobne viem, že patrím typologicky medzi „rytierov pohára /pohárov/“- čo neznamená sektu ochlastov, ale tých, ktorým je potešenie preukazovať rešpekt a úctu Božím Stvoreniam! Takže každá skrivodlivosť ma nasiera a prorodzene patrím medzi prirodzených defenders – moji spolužiaci o tom niečo už vedia! Takže mne nepodsúvaj moje „ublíženia“ – tie sú až niekde na konci. Ale samozrejme – keď niekto ubližuje… Číst vice »

Marek
Host
Marek

Vazeny pane Tomasi, typicke pre tuto stranku je tiez to,ze akonahle ma niekto na vec iny nazor povazujeteho za trolla a to urazanie uz nie je ??. Neurazam nikoho len poukazujem na veci,ktore su uplne inak ako tvrdite a tiez to nemate nastudovane a tvrdite len svoju pravdu. A taktiez vystupujete pod pseudonymom. Nepotrebujem nikoho presviedcat o tom,ze co je alebo nie je pravda. Kadzy ma svoj rozum. A mam dost pokory na to,aby som sa nevytahoval nad ludmi ako niektori diskutujuci,ktori si myslia,ze su viac informovani ako ostatni. Pekny vecer. Ako to pisete VY. S laskou a úsmevom ???… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Marek – si Pán prsteňov, Pupok Sveta, alebo len obyčajný scientológ? Ty ma chceš zrovnať – dať do laty? Lebo inak čo?! Áno – som si sebaistý v tom, v čom som si sebaistý a o svojich slabinách viem viac ako tí druhí! Keby som si nebol sebaistý sám so sebou – neustál by som tie veci, ktoré som ustál sám! Som tak vychovaný ŽIVOTOM – o ktorý mi ukladala vlastná mater! Z nenávisti k môjmu otcovi – lebo ako by som mu z oka vypadol! Tých motivácií, aby ťa niekto mohol zniesť zo sveta, je milión – naštuduj si… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Inak Zdeňka Trošku som sa pokúsil osloviť, keď na Talentmánii ako porotca pri prvom vystúpení turzu-Smrtky – spomenul, že jeho otec bol hrobník, takže ten môj príbeh by mohol pre neho byť viac osobný a situačne vo filme autentickejší… Stále mám možnosť prerobiť to ako knižku s ilustráciami geniálneho grafika, môjho kamaráta. Uvidíme, či sa nestihne skôr dovtedy prechlastať na druhý svet…
TalentMánia finále – Dominik Turza alias Smrtka
https://www.youtube.com/watch?v=owZaI6YZ2ck