Všech svatých nebo HALLOWEEN? No tak to abychom se na to podívali

…..to jenom na okraj, aby lidé věděli jaký satanský svátek na planetě Zemi každý rok slaví….

08:54

Já osobně neslavím žádné VATIKÁNEM PŘIKÁZANÉ a určené svátky, vánoce, velikonoce, narozeniny atd. Není to nic jiného než byznys a vymývání mozku lidem. Raději si skoro každý měsíc s rodinou sednu doma k večeři či obědu a máme „vánoce“ asi tak 10 kráte do roka. A nemusí mně někdo přikazovat, kdy mám co slavit. Jo že je to zažité namítáte. Né je to vymytá palice satanistickými organizacemi, která Vám jako robotům přikazují co kdy a kde dělat. No, se mnou rozhodně néééééééééééé…..

tm

Přišlo mejlíkem z facebooku

VŠECH SVATÝCH NEBO HALLOWEEN?

1.října 2000 římskokatoličtí kněží ve Francii organizovali protest proti Halloweenu, protože jde o podzimní svátek „zasvěcený satanovi, ohavnosti a absolutnímu zlu“. Předvečer dne Všech svatých katolíci tradičně navštěvují hroby svých blízkých, zdobí je květinami, na jejich památku zapalují svíce a modlí se za jejich duše. Páter Don Pascal řekl: „Křesťané, nemůžete slavit Helloween i Všechny svaté. Nemůžete míchat všechno dohromady jen pod záminkou zábavy…“
Taktéž milánský arcibiskup kritizoval rostoucí trend oslavovat Halloween i v katolických zemích.

HISTORIE HELLOWEENU

Halloween je zasvěcený satanovi, ohavnosti a absolutnímu zlu. Přinesla ho se sebou módní vlna neopohanství spojená s kulturou smrti. Svátek čarodějů a čarodějnic se rozšířil z USA.
Z historie víme, že 300 let před Kristem skupina pohanských žreců – druidů – držela pod svojí vládou keltský svět. Každý rok 31.10. (v den Helloweenu) oslavovali na počest svého pohanského božstva „Samhaina“ festival smrti. Žreci chodili z domu do domu a žádali dary. V některých rodinách vybírali děti anebo dospělé na rituální oběti pro démona smrti. V případě odmítnutí vyslovovali nad domem zlořečení smrti. Od toho pochází výrok „trick or treat“ (zlořečení nebo dar). Na cestu si žreci svítili vydlabanými řepami, vyřezanými do podoby tváře. Vevnitř hořela svíčka vyrobená z lidského tuku z předcházejících obětí. Řepy představovaly ducha, který činil jejich zlořečení účinné. V 18. a 19. Století se tento obnovený pohanský rituál dostal do USA, kde řepy nahradili dýněmi. Slovo Halloween pochází z „All Hallows´Eve“ (v překladu: předvečer Všech svatých“). Je známé, že v USA, Austrálii a jinde satanisti o této noci páchají rituální vraždy.
Musíme si uvědomit, že „slavením“ tohoto „svátku“ člověk nabízí sebe anebo své děti přímo satanovi. Člověk nenápadně vklouzne „helouvínskou čokoládkou“, rozsvícenou dýní nebo helouvínskou maškarádou do světa okultizmu.
Tento pohanský a dnes hlavní svátek satanistů je oslavou smrti a je neslučitelný s vírou ve vzkříšeného Krista. Pohanští Kelti věřili, že v noci tohoto pseudosvátku se otevírají dveře pekla a démoni, obyvatelé pekla, přicházejí na zem. Halloween je prostředkem, který vede k odlidštění a svázanosti dětského vědomí, k zavedení módy oblečení s obrazem smrti, disharmonie a krutosti. Už učitelky ve školce a ve škole (často nevědomě) učí děti výsměchu ze smrti a lidského utrpení, kdy hravou formou používají krev obětí jako pochoutku. Hraní si v démonickém převlečení (napodobují lidské oběti, ďábelské úšklebky, lidské utrpení a smrt) zapříčiňuje u malých dětí deformaci psychiky, zdravého myšlení, poruchy osobnosti.

HALLOWEEN DNES

Halloween je i velký marketingový podvod. Je spojený se ziskem mnohých firem (výroba hraček, děsivých kostýmů..). V roku 2011 v USA utratili na Halloweenu víc jak 686 000 000 dolarů.
Církev je zpečetěná krví mučedníků, kteří odmítli přinášet oběti a sloužit modlám, za kterými jsou padlí andělé, i když jim hrozili krutým mučením a dokonce i smrtí.
Pokud se zúčastníme obřadů „trick or treat“, obdarováváme těmito dárky ne nevinné děti, ale ve skutečnosti démona, kterému děti přišli (nevědomě) sloužit, napodobujíc svými kostýmy démony a duše mrtvých bloudících v noční tmě. Děti chodí po domech a žádají almužnu – de facto gesto spoluúčasti ostatních lidí na oslavě satana.
V dnešní době tzv. „satanova církev“ oficiálně vyhlásila tento den za svůj největší svátek. Kéž by kněží udělali v této věci osvětu a varovali především rodiče, mládež a děti před tímto „svátkem“ a jeho destruktivním vlivem, který zanechává následky na psychice a často i na fyzickém zdraví.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

39 komentářů

 1. mikessska napsal:

  A bohužel, naše české a slovenské SELE-brity toto napodobují…Nemám ráda „Helloween“ (to by bylo přesnější,ne?) a nikdy se mi nelíbil!!! Taktéž nemám ráda svátek zemřelých, neboť to je taktéž pokrytecké…platit za lidi, co už mezi námi nejsou – tedy hřbitov – to mi přijde doslova šílené…no, co chci – civilizace, že? 😀
  A nemusím jít na hřbitov, abych si jeden den v roce vzpomněla na osobu, co je již na druhém břehu…to si na něj vzpomenu kdy chci a klidně i v létě 🙂
  Hezký den všem.

  • tomáš marný napsal:

   Milá mikesssko,
   máš naprostou pravdu ve všech bodech. Dávat ještě lidem kříž na hrob a ukotvit je zde na zemi, aby duše nemohla rychle pryč, je až nepochopitelné. Co vše si vymysleli na lidi, hlavně VATIKÁN a jeho přisluhovači, je do očí, co do očí přímo do hlavy bijící a to hned 10 kilováým kladivem. Nejlépe zpopelněného člověka vysypat do řeky a osvobodit ho od všeho navždy bez pohřbu a těch nesmyslů, ze kterých zase jenom těží peníze za nic. Promiňte, nikoliv za nic ale za blbost lidí.
   Když slyším ty nesmyslná prohlášení starých lidí, že si šetří na pohřeb, tak všechny lituji. Raději už bezeslov…..
   A vzpomenout na lidi, kteří odešli do jiné dimenze si mohu kdykoliv a bez toho, jak říkáš milá mikesssko, abys musela chodit na nejdestruktivnější místa na planetě Zemi….
   Díky za příspěvek…..
   tm

   • Vedoslav napsal:

    Moudra to slova spalit a vysypat do reky tak to ma byt aspon par lidi vi co odkazat tem co po nem zustanou a budou nakladat s jeho ostatky

   • Boba napsal:

    Tomáš,v tomto si myslím,že sa mýlite.Cintorín nie je deštruktívne miesto,naopak,určite je to „čistejšie“,ako napr.kostol.Sem chodia ľudia bez postranných úmyslov,myslia na svojich najdrahších,nie je v tom pretvárka.Kto nechce,nejde.
    Všade je plno kvetov a horiacich sviečok,niekde hrá hudba.Tu spí Peter,moja spriiaznená duša,kúsok ďalej Štefan,ktorého som mala tiež veľmi rada.
    Ja v tomto sviatku nevidím nič zlé,nerozumiem Vám.

    • Maroš napsal:

     Boba – „Tu spí Peter,moja spriiaznená duša,kúsok ďalej Štefan,ktorého som mala tiež veľmi rada.“ – sloboda duše a ducha? V „spaní“ pri sviečkach v hnilobe tela?
     Moja rodina tiež má príkaz spáliť ma a vysypať pod Devínom do Dunaja… A fľašku červeného svatovavrineckého pekne – glg s nimi – vyliať za mnou.

   • Jarka napsal:

    Souhlasím s vama oběma. Dětem jsem řekla až zemřu, tak nechci žádný parte, rozloučení pouze s nejbližší rodinou a popel at daji tam kam chodi nejraději. A ten idiotský helovin taky se mi nelibi. Na ty co uz tady nejsou se mnou vzpomenu si kdykoliv chci. Slaveni narozenin nemam rada a do ted jsem nepochopila co je na tom dobrýho nebo pěknýho se na svoje narozeniny ozrat jak čuně.

   • lada napsal:

    Já s tím zase tak úplně nesouhlasím, tedy s tím šetřením na pohřeb. On vás dnes nikdo zadarmo nezpopelní. Nebo myslíte udělat na zahradě hranici a nebožtíka tam spálit? Takže i ten žeh něco stojí.

    • alue napsal:

     Milá lado,
     je snad jasné, že zpopelnit ano, ale celý nesmyslný obřad a vše kolem rozhodně nikoliv…..
     tm

     • Maroš napsal:

      Spopolnenie bez obradu stojí okolo 270 euro vrátane krabice – A DPH! – takže prežije to aj rodina bez prostriedkov – niečo prispeje štát „ako vratku toho DPH“, niečo odbory, ak ide o zamestnanca /býva to v kolektívnej zmluve – aj ako príspevok zamestnancovi na pohreb najbližšej osoby/. Takže pohreb sa ekonomicky dá aj prežiť.
      http://www.demone.sk/sk/sluzby/kremacia

      Ušetrené prostriedky radšej nech strovia NAŠI živí – nie funebráci – rozlúčka radšej na kare nie? A deckám do školy. Ale to je aj vec okázalosti „a čo povie dedina“, atď.
      Kráľovský pohreb je práve ten námornícky pohreb – šup s ním do mora. Takže šup s jeho popolom do rieky – a tak ďalej do mora…
      Marc Izquierdo – Navy Burial at Sea
      https://www.youtube.com/watch?v=1VGOf6Oc6Yw
      Pohodičkový civilný výsyp popola do mora v košíku s kvetinami…
      Burial at Sea Basket Service
      https://www.youtube.com/watch?v=hBhfZcYTtcs
      He he – dá sa to aj s bagrom!
      Grandma’s Service – Saturday – Burial
      https://www.youtube.com/watch?v=1UWklkf-z6k
      What if You Are Buried Alive?
      https://www.youtube.com/watch?v=M4LWw7Jpij8

      To podstatné – „Kto sa zmieri so Smrťou – Smrť sa mu stane spojencom!“ – toto platí – bez tohoto zmierenia neexistuje pravá sloboda.

 2. Dracon napsal:

  Haloween je draco-reptiliánský svátek

  • Vedoslav napsal:

   dusicky prakticky taky protoze jestli je to pravda s temi reptiliany tak ovladaji prece i vatikan 😉

 3. Dracon napsal:

  Já mám svátek zemřelých a Vánoce rád, světy živých a mrtvých jsou si nejblíže a je to spojení čistou láskou, a ne komercí odporných kapitalistických pseudovánoc, které se nám kdosi snaží vnucovat.

 4. jirpos napsal:

  souhlas s clankem az na jednu vec.autor pise (dez)informace o demonizaci druidu,potazmo keltu. slova jako „z historie vime“ a podobne…svedci o leccem.

 5. Vedoslav napsal:

  jedno je krestanska sracka coz neni nase tradice a druhe je komercni sracka s ameriky tak vyberte si prast jak uhod oba dva svatky ale maji jedno spolecne vytvareji zbytecnou hordu odpadu jak uz svicky ci vykoledovane cukrovi vyhozene maskarni masky atd krasa 😉

 6. Maroš napsal:

  Tu je kontrapunkt židovskej satanskej viery a slovanskej védskej – konkrétne keď zoberieme žiarovú kultúru Lužičanov – našich predkov – oni mŕtvych spaľovali – takže duše oslobodzovali od tiel – a spoločnosť nebola zaťaživanmá kontaktmi duchmi ako takými – ostával len egregor – idea, program, ale nie duchovná bytosť ako celá. Práve to kostrové pochovávanie do zeme – v žido-kresťanstve, smerovalo k hromadeniu energie duší, ktoré sa vždy nedokázali odpútať od svojej schránky a toto tak židovská, aj žido-kresťanská katolícka cirkev používa doteraz ako zdroj energie pri okultných rituáloch – o tom sú kostnice pod chrámami a cintoríny spolu s kostolmi – ktoré sú cielene postavené na bývalých pohanských pohrebiskách – aby tak nová cirkev získala energiu duší na prebíjanie pôvodného egregoru predžidovských – duchovne slobodných kultúr. Celý ten Haloween je v podstate hromadné vyvolávanie duchov.

  Teraz inak – keď kotlebovci použili číslovku 88 /Tomáši – narážam stále na tú satanistickú reklamu na 88% haloweenské zľavy na tadesco – z toho sa nevyvlečieš/ – obvinili ich z fašizmu a symbolického uctievania HH – Heil Hitler, ale už ich neobvinili z HH ako symbolického pozdravu satanistov – „Ha ha!“
  Ha Ha Clinton-Dix 2014 Rookie Highlights
  https://www.youtube.com/watch?v=LP6kjaRKZmc
  The Satan „Ha satan“ in the Old Testament – Anthony Buzzard
  https://www.youtube.com/watch?v=naf6CVnTcF4

 7. Peruň Magog napsal:

  V tom článku je veľa symboliky.
  Žrec (život rečie – ten kto učí o živote) chodí v podvečer a zlorečí a občas berie deti.
  Kresťanský autor článku zabudol dopísať, že žrec si vyžiadaval aj panny a pred celou rodinou ich priviedol do stavu (svojej) blaženosti, za čo ho celá rodina obsypala darmi.
  Potom by už bolo úplne jasné o akého žreca ide, kresťanského lolka. A deti na rituálne vraždy a pedofíliu, tak ako sa nachádzajú ohromné tajné hroby státisícov detí okolo kostolov.

 8. jaja napsal:

  STV1 v hlavných správach 1.11.2018 čas 12,35-12,55 v príspevku etnologičky K.Nádaskej http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/12957#735 otvorene oznámila, že helloveen je hlavný satanistický sviatok

 9. Hory8 napsal:

  Doporučuji načíst si či naposlouchat pana mgr. Jana Kozáka. Hodně věcí pak dává smysl. A ještě pozor, opravdové křesťanství ve světě i u nás moc nefrčí. Všechno je to ŽIDO-křesťanství! Prostě paskvil.

 10. Maroš napsal:

  „Smrť mnohí chápu ako konečné štádium života – smrť, tma a ďalej nič. Je to aj preto, že sa nás dotýka najmä prostredníctvom umierajúcich, ktorí pre nás po ich smrti prestávajú fyzicky existovať. Dá sa však definitívne zhasnúť plameň, čo v nás horí? Je možné energiu človeka zahrabať pod zem? Pátranie po priebehu umierania a posmrtnom živote je súčasťou snáď každej kultúry, akurát tá naša moderná, sa mu zväčša vyhýba. Otvorte teda spoločne s nami Pandorinku skrinku a preniknite do tajov smrti. “
  http://zahady.org/odhalte-proces-umierania-vdaka-tibetskej-knihe-mrtvych/

  • Marek napsal:

   No Maros tak potom ta mozem poslat do svetla ako Alaje vo videu.

   https://www.youtube.com/watch?v=aDjKd9f8ftI

   Teraz taka odbocka, ako vôbec vieme, ze po spaleni tela ti daju danu osobu a nie inu ako popol ? Ale raz si tu tvrdil,ze pojdes do pekla tak teraz neviem,kam ta mam potom poslat :))).
   Kedze som uz videl prechod medzi svetmi ako dusa do nich vstupuje aj vystupuje u svojej starej mami a svojho blizkeho,ktoreho som vratil cez portal naspat medzi zivych. A bol aj taky clovek,kde mi bolo povedane,ze sa mu popmoc nemoze a zomrie. Nakoniec sa tak stalo zomrel aj ked sa ho snazili 1 rok zachranit. To len na dokreslenie

   • Maroš napsal:

    Marek – mám v pláne po fyzickej smrti zostať v tomto svete ako poltergeist – a posielať na onen svet všetkých darebákov – nech si ich pánboh roztriedi.

    Práve som chytil „nervy,“ pretože som sa DNES! /prehliadal som to na idnes.cz/ dozvedel, že mi niekto – vysokopravdepodobne! – z ČTV – šlohol-„plagiuje“ minimálne námet mojej komédie /nemenujem názov/ z funebráckeho prostredia, z roku 2001 zo súťaže „Smích Vlasty Buriana“ – vyhrali to /za 100 tisíc Kč/ akože inak – Svěrákovci, ale ich scenár sa myslím potom vôbec nerealizoval. Takže na svete je pomerne stupídna forma /herecké „výkony“ a vôbec cynické postoje k téme života a smrti/ inak pôvodne uceleného príbehu postáv, ktoré v tomto prostredí /cintorína/ vyrastali už od dectva – jeden z nich potom v dospelosti ako majiteľ pohrebnej služby, druhý ako lekár na geriatrii – takže ten situačný humor vychádzal z reálnych, takto životom /od 50-tych rokov/ vyformovaných postáv, a pokračuje v 90-tych podnikateľsko-mafiánskych rokoch. Zároveň to celé bolo príbehovo otvorené aj ako možné pokračovanie vo formáte seriálu – no lebo zákazník bola telka.

    Keďže celý príbeh sa šlohnúť nedá – to by sa im prevalilo ako plagiát diplomovky, no tak z toho urobili-robia veľmi povrchné situačné skeče – pre povrchného TV diváka – ktorého – ako každého – to čaká tiež, akurát v ich nihilistickom a pohŕdavom podaní „záverečnej“ je z toho len materiálna židovina. V tom je zásadný rozdiel. A keď sa ocitne reálne na hrane – tak sa z toho reálne aj poserie – to je cena za materializmus a odduchovnenie!

    Svoju vec som napísal ako flow – za 7 dní – a 8. deň som to prepísal na čisto – zvuk písacieho stroja mi už spôsoboval bolesť a nevoľno – bola to streľba „ťuk ťuk“ do hlavy. To dôležité – presne v tomto čase som sa vysporadúval s rakovinou a určitými strachmi, bol som bez roboty a 100 litrov by bodlo, a v scenári som „si to vybavil“ aj s ľuďmi, ktorí sa postarali o smrť môjho otca – „aby vedeli že viem ako“ – lebo inzulín v pive je pre nediabetika naozaj sviňa!

    V tom ich „Světlu vstríc“ /5.diel/ sa mihla postava s rovnakým menom ako jedna z mojich postáv, tak to prelúskam, čo tam ešte objavím. Dosť dôležité – scenár som vtedy písal pre konkrétnych hercov, tá predstava bola veľmi reálna, ale po 17-tich rokoch je to v v pôvodnom obsadení nerealizovateľné. V minulosti som kvôli tomu oslovil režiséra Zdeňka Trošku, ale ten na môj mail nereagoval. Okolo neho bolo dosť ľudí, ktorí filtrovali k nemu prichádzajúce informácie, tak možno preto. Inak – dnes o ňom nejak nepočuť…

    Čo už – robí sa to presne takto – vyhlásiš súťaž, a môžeš si /partia/ potom pohodlne žiť z nápadov. Židovina! Treba vedieť, že súťaže sa údajne zúčastnilo cca 200 autorov, a takýto scenár fakticky predstavuje novú knihu – čiže za týmto účelom vzniklo 200 „kníh“, v ktorých sa teraz prehrabávajú tí vyvolení, ktorí sa potom prezentujú ako tí „kreatívni“! Toto je dôležitá informácia kvôli tomu, aby verejnosť vedela, že tak ČTV, ani RTVS nemôžu mať reálny problém s autorským nedostatkom pre výrobu vlastných, pôvodných národných formátov, ale že naše televízie sú ovládané tv-biznismanmi z vonku, ktorí ich /nás koncesionárov!/ nútia nakupovať ich globalizované „overené“ formáty! O tom to je! Lacný formát – upravený polotovar, na ktorý sa zavesí drahá reklama!

    Takže ku tomu „môjmu“ popolu – ten už bude principiálne ODOSOBNENÝ – a rituál vysypania práve do Dunaja únie do Dubaja!/ je dôležitý pre tých pozostalých – aby sa zúčastnili „mojej“ rebélie, ktorá je podstatou mojej duše – pretože voľné vysýpanie popola mŕtvych kdekade – aj do rieky – je ZAKÁZANÉ! He he! Kapišto? Takže žiadne!!! – „Prach si – na PRACHY sa obrátiš!“ FUCK!

    https://kino.idnes.cz/svetlu-vstric-prohlednete-si-trailer-k-serialu-svetlu-vstric-p65-/svetlu-vstric.aspx?c=A180927_134324_svetlu-vstric_kuko

    • Marek napsal:

     Maros, dakujem za objasnenie.NO ocenujem za 8 dni napisat scenar,otazka je kto by v tom hral,keby si ich oslovil.
     V texte spominas…To dôležité – presne v tomto čase som sa vysporadúval s rakovinou a určitými strachmi, bol som bez roboty a 100 litrov . Ze by nespravne myslenie alebo same hnevi a nenavist voci sebe. O tom,ci tu ostanes ako poltergeist nerozhodujes ty Maros,rozhoduje vyssia moc. Ale ak tu chces ostat tak dopadnes ako tieto duse vo videu, aby si to videl – neviem to video najst, kde to alaje robi tusim je to okolo 12 videa,ktore boli poslane do svetla, preto vravim, ze ta poslem do svetla tam kam patris…uz tym, co robis tu ako poltergeist neostanes…to ta sklamem

     Odporucam: pochopíš vela ak to obsolvujes biorezonanciu, o sebe a ako věci funguju..to sa budes este len divit. http://www.budtezdravi.sk

     • Maroš napsal:

      Marek „preto vravim, ze ta poslem do svetla tam kam patris…L – s URNOU, alebo bez? Lebo v nirváne sa rozhodne nudiť nemienim…
      R.I.P.D. – URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů
      https://www.youtube.com/watch?v=ZYEF95PcQtA

      Toho poltergeista si rozmyslím, až dekriminalizujeme – aj nekompromisným trestom smrti – to judaizmom vytvárané „humanistické“ zločinecké prostredie! „My! – vám budeme stále robiť zle, a vy nám to stále budete odpúšťať!“ Hovno!

      Judaismus – Jan Kozák – 1/2
      https://www.youtube.com/watch?v=0jNINyfDVm4
      Judaismus – Jan Kozák – 2/2
      https://www.youtube.com/watch?v=ceNmh-YoLm4

     • Maroš napsal:

      Marek, Marek – ty ma skúšaš… Hm…
      http://www.budtezdravi.sk = pracovisko, ktoré pomáha zavádzať sledovaciu a ovládaciu technológiu RFID čipov, ktoré sú o. i. aj biorezonančné a dokážu ovplyvňovať – ako toto pracovisko – svojou meniacou sa frekvenciou aj jednotlivé orgány – dokážu ich teda aj poškodiť a tak cielene zlikvidovať – ups – ELIMINOVAŤ! – pre systém nepohodlné vytipované osoby! O čom TY! „samozrejme nič nevieš“ a tá pani z „buďte zdraví“ detto. ???
      Takže ty ma chceš „poslať do svetla – tam kde patrím“? Myslíš tým svetlo horákov v krematóriu – alebo v Spaľovni vo Vlčom Hrdle? Hm? Ešte, že sa nemusím pozerať pod auto, ktoré nemám – všakže… /= správna miera paranoje je nevyhnutná pre zachovanie si bezpečnosti – zatiaľ to nie je nič osobné…/
      http://svobodnenoviny.eu/jeden-ze-tri-americanu-jiz-maji-implantovan-rfid-cip/

      RFID čipy nano-generácie /8 nm/ sa už bežne zavádzajú pri očkovaní. Pokiaľ niekto bude veľmi tlačiť na vášho lekára – pichne vám ho pri prvej vhodnej príležitosti! O zvyšok sa postará „systém“.
      Je to tu pekne po lopate – video čas 1:27:48
      HAARP Климатическое оружие 1 часть. 2 часть.
      https://www.youtube.com/watch?v=BchojZasEMc

      • Marek napsal:

       To si pekne vedla a mylis sa. Ziadne sledovanie ani cipovanie v tom nie je.Je to jedna zmala veci,ktora funguje aj proti ciernej magii,chemtrelies,geopatogennym zonam a cistito cakry a psychiku. Pekne ta zrovna. Co sa bojis pozriet,kde je skutocna pravda o sebe?? Zas nebud paranoidny ako Insider,tak ma neser a ty. Problem je vtom, ze cim Viac budes odporovat,vdorovat,tym to bude horsie. Skor ci neskor ta univerum prinuti formov velmi velkej emocnej bolesti odpustit samému sebe aj druhym,aby si sa vyrovnal s vecou,s ktorou sa potrebujes vyrovnat. To mas smolu. Takto to je a ty to nezmenis.Tym sa ti zmeni karmicke vlakno a pohnes sa dalej.To svetlo tam mas. Zial brzita nepochopenie v nevedomi,alebo inak nazvany svet svojich vlastnych tienov.

       • Marek napsal:

        Dalej je to o pysnom egu,ktore spusta odpor a nenavist,hnev a ta tym je jedine strach v 3.cakre ako ego ako sudca. A nespravny program v hlave. To mas z toho citania tolkych clankov a informacii a mas potom tiez v hlave pekny misung a zmätok……bla bla bla

        tm vstupuje do komentu:

        Vážený marku,
        pokud nejste jeden ze slušných trolů, tak si to také urovnejte a nepište zde nějaké bludy, o kterých také moc nevíte. S Vašimi čakrami a jinými věcmi bych byl hodně opatrný, protože všichni melou o čakrách a nikdo vlastně nic pořádně neví, bylo to zavedeno určitou skupinou, která opět zavádí lidi do slepé ulice. Pasmatujte, VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK, ZNOVU A OPĚT TO PÍŠI…..
        Prosím Vás o slušnou diskuzi, nikoho neponižovat, nevytahovat se na nikoho a hlavně neztrácet přehled o tom co se snažíte jiným nastínit…..
        Pokud jste jedním ze slušných trolů, takové zde nepotřebujeme a raději zde potom nechoďte. Děkuji za pochopení…..
        tm

       • Maroš napsal:

        Tomáši – ďakujem – myslím to úprimne – za džentlmentské gesto – kamarátske? – že som sa ešte ani nestačil brániť, a „tvoje paže byla už tam“ – v pohode – stačí na to len toľko židovského chochmesu – rozlišovať medzi svetlom a Svetlom!
        Títo ľudia skrátka nechápu, že ich stratégia zámeny pojmov – on myslí, že ti dá pod prdel Semtex, ale napíše, že ťa pošle ku svetlu – funguje na klientov Chobota – môže byť. Lenže ja ku… viem , že keď ma niekto pošle do pekla, tak tam žiadne svetlo ani Svetlo neexistuje – pretože na „exkurzii“ v Pekle!!! som bol – stačilo mi – neviem odhadnúť čas – zlomok času, ale viem, že som zažil najväčší des! – a zároveń možnosť výberu, že do tohto sveta temnej hmoty NEPATRÍM!!! – takže FUCK with – „s tými“, ktorým by som mal akože naskočiť na lopatu! Ja som Janko a Marienka z rozprávky o perníkovej chalúpke! So mnou nevyjebete – „so mnou“ môžem vyjebať len sám so sebou! A to sa zatiaľ nestalo!

        To nie je pýcha – to je hravosť!

       • tomáš marný napsal:

        Milý maroš,
        je to jasné, děkovat mi nemusíš, ale takové rozvraceče diskuzí si tu přece nenecháme a ještě sami nevědí o čem píší. To je vrchol. Oni se pomalu sami vyklubou…..
        tm

       • Marek napsal:

        Maros je zvlasne ako myslis,lebo to co som povedal si asi zle pochopil , on myslí, že ti dá pod prdel Semtex, ale napíše, že ťa pošle ku svetlu – funguje na klientov Chobota. Neviem odkial si nabral toto presvedcenie a prelud ,lebo nic take nebolo myslene a povedane. Ale zaujimave, ako si si to vysvetlil a premietol. Z tvojich komentárov je citit nenavist a velka krivda, Poukazujes stale len na negativne veci a hladas stale len vsade zlo a za vsetkym vidis len sprisahanie proti tebe a svetu. Ak ti to tak v zivote vyhovuje je to tvoje rozhodnutie. Drzim palce. Nazor na komentáre nech si kazdy urobi sam. Typickym obrannym mechanizmom proti svetlu je utok, Vsetko dobre, nemienim sa zucastnovat na diskusii, kde je to o hre EGA, lebo to nema zmysel.

       • Maroš napsal:

        Marek – pouč o jeho právach – Ježiša Krista! Ja viem, že mám právo byť nasraný pri každej nespravodlivosti, mám právo zúriť, peniť a niekoho rozkopávať! a tak by to v tejto sku…… spoločnosti malo fungovať, by nebola sku…..!
        Osobne viem, že patrím typologicky medzi „rytierov pohára /pohárov/“- čo neznamená sektu ochlastov, ale tých, ktorým je potešenie preukazovať rešpekt a úctu Božím Stvoreniam! Takže každá skrivodlivosť ma nasiera a prorodzene patrím medzi prirodzených defenders – moji spolužiaci o tom niečo už vedia! Takže mne nepodsúvaj moje „ublíženia“ – tie sú až niekde na konci. Ale samozrejme – keď niekto ubližuje určitej skupine v ktorej som aj ja – zákonite ma má na krku! Takže – čo riešiš Marek – mňa, a prečo neriešiš „problémy ostatných“? Veď toto je podstata konfliktu – že sa venuješ mne! Mne doboha! Aby si mi mohol sugestívne podúvať moje „ego“ a klasicky židovsky ma presviedčať, že ty vyriešiš tie moje „problémy“, o ktorých ja do teraz nemám ani potuchy. počuj – a tak kúpiť mi 10 kubíkov dreva na zimu – nič?!

       • Marek napsal:

        Vazeny pane Tomasi, typicke pre tuto stranku je tiez to,ze akonahle ma niekto na vec iny nazor povazujeteho za trolla a to urazanie uz nie je ??. Neurazam nikoho len poukazujem na veci,ktore su uplne inak ako tvrdite a tiez to nemate nastudovane a tvrdite len svoju pravdu. A taktiez vystupujete pod pseudonymom. Nepotrebujem nikoho presviedcat o tom,ze co je alebo nie je pravda. Kadzy ma svoj rozum. A mam dost pokory na to,aby som sa nevytahoval nad ludmi ako niektori diskutujuci,ktori si myslia,ze su viac informovani ako ostatni. Pekny vecer. Ako to pisete VY. S laskou a úsmevom ??? Nic neslusne som nenapisal.

       • tomáš marný napsal:

        Milý marku,
        jsi na velkém omylu. Bylo tady hodně lidí, kteří se vydávali za slušňáky a nakonec jsme po několika měsících zjistili, že to byli trolové. Takže zkušenosti už máme.
        O HELLLOWEENU toho vím možná více, než kdokoliv jiný a je to jeden z nejhorších svátků na světě. Na planetě zemi. Prosím Chobota zde raději nezmiňujte, víme také své. Něco jsem si od Vás přečetl, nekomentoval, ale vím že pravdu nemáte. A když jste vystartoval na maroše, neprávem, přestože se Vám to snažil vysvětlit, tak jsem něco k tomu napsal.
        Jestli Vám vadí že někdo údajně vystupuje pod pseudonymem a na konec článku ješt napíšete ironicky S laskou a úsmevom ??? , tak to také o něčem vypovídá. Nemá cenu se zde hádat a jestli máte jiné názory, neberu Vám je, nechte si je, jen se snažím udržet zde pořádek a klid v diskuzích.
        Proto jsme zde.
        Asi jste nikdy nevedl web. Málo kdo snese tolik výhružek a nenávistných komentů, aby to mohl dělat dál. Každému říkám, když se Vám zde nelíbí, nikdo tu není držen a může kdykoliv odejít bez třísknutí dveří…..
        tm
        Sta

       • Maroš napsal:

        Marek – si Pán prsteňov, Pupok Sveta, alebo len obyčajný scientológ? Ty ma chceš zrovnať – dať do laty? Lebo inak čo?! Áno – som si sebaistý v tom, v čom som si sebaistý a o svojich slabinách viem viac ako tí druhí! Keby som si nebol sebaistý sám so sebou – neustál by som tie veci, ktoré som ustál sám! Som tak vychovaný ŽIVOTOM – o ktorý mi ukladala vlastná mater! Z nenávisti k môjmu otcovi – lebo ako by som mu z oka vypadol! Tých motivácií, aby ťa niekto mohol zniesť zo sveta, je milión – naštuduj si krimi príručky – ja som ich čítaval vďaka kamošovi, ktorého matka bola policajtka, ešte ako decko – a nestačil som sa diviť, čoho sú – za nič – ľudia schopní! A preto VYTŔČAM! Lebo nemienim byť nikoho OBEŤ! A ty s tým nič neurobíš! Choď poučovať – o ich egu – všetkých pózerov, sociopatov a zakomplexované ľudské trosky túžiace po moci nad životmi tých druhých!
        Ja som celý život samouk – a je to môj životný štýl! A o tom, či – a kedy strčím hlavu do oprátky a komu – ty nerozhoduješ a ani nebudeš!

        Tieto TVOJE slová nepotrebuje čítať ani psychológ, aby vedel, nie kto – ale ČO si zač: „Pekne ta zrovna. Co sa bojis pozriet,kde je skutocna pravda o sebe?? Zas nebud paranoidny ako Insider,tak ma neser a ty. Problem je vtom, ze cim Viac budes odporovat,vdorovat,tym to bude horsie. Skor ci neskor ta univerum prinuti formov velmi velkej emocnej bolesti odpustit samému sebe aj druhym,aby si sa vyrovnal s vecou,s ktorou sa potrebujes vyrovnat. To mas smolu.“
        REPLAY: „cim Viac budes odporovat,vdorovat,tym to bude horsie.“ – Marek! – choď pod sprchy do Osvienčimu! Vodu ti zohrejem osobne – v tom máš smolu ty! Ja nie som ovca!
        Máš smolu v tom, že som profík vo veciach, o ktorých ty nemáš ani páru, takže ani nevieš, koľko kľúčových slov so symbolickým významom si použil vo svojich komentároch. Aby bolo jasno – ja rešpekt MÁM! Ale len voči prirodzeným autoritám! A ty medzi ne – nepatríš! Tak mi pošlite na krk iného – dobre?

    • Maroš napsal:

     Inak Zdeňka Trošku som sa pokúsil osloviť, keď na Talentmánii ako porotca pri prvom vystúpení turzu-Smrtky – spomenul, že jeho otec bol hrobník, takže ten môj príbeh by mohol pre neho byť viac osobný a situačne vo filme autentickejší… Stále mám možnosť prerobiť to ako knižku s ilustráciami geniálneho grafika, môjho kamaráta. Uvidíme, či sa nestihne skôr dovtedy prechlastať na druhý svet…
     TalentMánia finále – Dominik Turza alias Smrtka
     https://www.youtube.com/watch?v=owZaI6YZ2ck

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..