Všechna náboženství, která se mezi lidmi nacházejí, zavedla lidi do naprosto slepé ulice

…..neustále to tvrdím a říkám, že lidé mají věřit pouze sami sobě a konstruktivní síle vesmíru…..

00:05

Veškeré problémy, které si lidi způsobili, nebo si je nechali „způsobit“ byly zapříčiněny vždy náboženstvím. Je absolutně jedno, jak se „náboženství“ jmenuje. Všechna „učení“ měla zavést lidi do slepé ulice a vysát z nich sílu, podmanit si je a určit jim směr ze kterého nesmějí vybočit. Rozkazy, příkazy, nařízením…..

Podívejte se dnes kolem sebe….

NEEXISTUJE ZDE UČENÍ O NÁBOŽENSTVÍ, které to myslelo s lidmi dobře. Konstruktivní síla vesmíru nemá žádné učení a nic nepřikazuje. Je nutné jednat pouze a jenom v harmonii se zákony vesmíru. Budete se divit, ale to je vše co člověk potřebuje. Jste volní. Zde jsou základní zákony vesmíru.

A právě to zneužila náboženství, udělala z lidí otroky. Otroky náboženských učení a poddané čehokoliv s veškerými následky a paragrafy společnosti ve které žijete. Rozumíte?

Krátký film to říká sice správně, ale na konci Vás také nenápadně do něčeho nutí. Ne nenechejte se ovládat, opakuji, jste volní s Vaší konstruktivní silou vesmíru.

Lidské bytosti jsou svobodnými bytostmi. Jakmile Vám někdo začne přikazovat, nemyslí to s Vámi dobře. Popřemýšlejte o tom prosím.

A nyní se opatrně podívejte na film, který níže uvádím, ano ten pomohl vysvětlit lidem mnohé, ale ten konec…..

 

Já bych doplnil VYJDĚTE TEĎ Z JAKÝCHKOLIV NÁBOŽENSTVÍ i z toho uvedeného na konci filmu. Konstruktivní síla vesmíru nic nepřikazuje. Jsou to jenom zákony vesmíru, které jsou člověku danné (vrozené).  A právě od podstaty lidí bylo lidstvo odvedeno, aby si neuvědomilo svoji roli ve vesmíru a na planetě ZEMI. To je vše, tak lehké a lehce následovatelné. Věřte jenom sami sobě a Vaší intuici a nenechejte se nikým jakkoliv lámat.

A nakonec jedno doporučení. Choďte do lesa, vyberte si nějaký strom a objímejte ho delší dobu. Možná si popovídáte i s dévou a strom z Vás stáhne destruktivní energie…..

Děkuji za přečtení článku a za pouvažování, co tím bylo myšleno…..

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
fohatMarošHugo_z_Hor Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Hugo_z_Hor
Host
Hugo_z_Hor

PRAVDU DÍŠ BRATŘE 😉 🙂

Maroš
Host
Maroš

Poďme na to inak – keďže moja argumentácia vychádza z neoslovanského reštaurovaného pohľadu na vieru, teda, že NIE viera V boha, ale Viera BohU! Odbočím…. Na takejto platforme fungujú politici – nielen viera V politika, ale aj viera polikoVI. No – božský ideál! Hej – aj im to vychádza v prípade, že zblbnutí ľudia veria ovládaču, že „Všetci ľudia raz budú bratia!“ /scientológovia, pozn./ Ako z toho von? Pomerne jednoducho – bratia si prirodzene konkurujú – spoločná lúpež nie je to isté, čo spoločná milenka. Bratstvo je zaklínadlo – funguje len do obdobia delenia dedičstva /moci, výhod/. /Zjednodušujem, viem, nechytajte… Číst vice »