Všechna náboženství, která se mezi lidmi nacházejí, zavedla lidi do naprosto slepé ulice

…..neustále to tvrdím a říkám, že lidé mají věřit pouze sami sobě a konstruktivní síle vesmíru…..

00:05

Veškeré problémy, které si lidi způsobili, nebo si je nechali „způsobit“ byly zapříčiněny vždy náboženstvím. Je absolutně jedno, jak se „náboženství“ jmenuje. Všechna „učení“ měla zavést lidi do slepé ulice a vysát z nich sílu, podmanit si je a určit jim směr ze kterého nesmějí vybočit. Rozkazy, příkazy, nařízením…..

Podívejte se dnes kolem sebe….

NEEXISTUJE ZDE UČENÍ O NÁBOŽENSTVÍ, které to myslelo s lidmi dobře. Konstruktivní síla vesmíru nemá žádné učení a nic nepřikazuje. Je nutné jednat pouze a jenom v harmonii se zákony vesmíru. Budete se divit, ale to je vše co člověk potřebuje. Jste volní. Zde jsou základní zákony vesmíru.

A právě to zneužila náboženství, udělala z lidí otroky. Otroky náboženských učení a poddané čehokoliv s veškerými následky a paragrafy společnosti ve které žijete. Rozumíte?

Krátký film to říká sice správně, ale na konci Vás také nenápadně do něčeho nutí. Ne nenechejte se ovládat, opakuji, jste volní s Vaší konstruktivní silou vesmíru.

Lidské bytosti jsou svobodnými bytostmi. Jakmile Vám někdo začne přikazovat, nemyslí to s Vámi dobře. Popřemýšlejte o tom prosím.

A nyní se opatrně podívejte na film, který níže uvádím, ano ten pomohl vysvětlit lidem mnohé, ale ten konec…..

 

Já bych doplnil VYJDĚTE TEĎ Z JAKÝCHKOLIV NÁBOŽENSTVÍ i z toho uvedeného na konci filmu. Konstruktivní síla vesmíru nic nepřikazuje. Jsou to jenom zákony vesmíru, které jsou člověku danné (vrozené).  A právě od podstaty lidí bylo lidstvo odvedeno, aby si neuvědomilo svoji roli ve vesmíru a na planetě ZEMI. To je vše, tak lehké a lehce následovatelné. Věřte jenom sami sobě a Vaší intuici a nenechejte se nikým jakkoliv lámat.

A nakonec jedno doporučení. Choďte do lesa, vyberte si nějaký strom a objímejte ho delší dobu. Možná si popovídáte i s dévou a strom z Vás stáhne destruktivní energie…..

Děkuji za přečtení článku a za pouvažování, co tím bylo myšleno…..

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Hugo_z_Hor napsal:

  PRAVDU DÍŠ BRATŘE 😉 🙂

 2. Maroš napsal:

  Poďme na to inak – keďže moja argumentácia vychádza z neoslovanského reštaurovaného pohľadu na vieru, teda, že NIE viera V boha, ale Viera BohU! Odbočím….

  Na takejto platforme fungujú politici – nielen viera V politika, ale aj viera polikoVI. No – božský ideál! Hej – aj im to vychádza v prípade, že zblbnutí ľudia veria ovládaču, že „Všetci ľudia raz budú bratia!“ /scientológovia, pozn./

  Ako z toho von?

  Pomerne jednoducho – bratia si prirodzene konkurujú – spoločná lúpež nie je to isté, čo spoločná milenka. Bratstvo je zaklínadlo – funguje len do obdobia delenia dedičstva /moci, výhod/. /Zjednodušujem, viem, nechytajte ma za slová, mierim vyššie/.

  Poďme in medias res – ku koreňu problému!
  ZÁKLADNÁ OTÁZKA – „Je Boh deliteľný – ako salám – však užite si ho všetci!“ ? OTÁZKA – „Kto si urve boha viac – bude mať k nemu väčšiu príslušnosť?“ – narážam na privlastnenie si „len“ Ježiša Krista katolíckou cirkvou. Skrátim to – a bez diskusií – vzťah medzi Bohom a mnou a každým z vás je čisto osobný!!! Boh v tomto prípade funguje ako „miliónta“ holografická črepina – je rovnaký pre každého a zároveň – osobný pre každého.

  Teda – vzťah každého z nás k Bohu je osobný, a záleží len – tak ako jedna zo strán – ak vôbec chápe svoju existenciu – či „tento boh“ je pre nás len servisman – niečo za niečo – alebo či je dôveryhodný ako nepodmienený spoločník = Verím MU! – lebo ho rešpektujem ako vyššie nado mnou = základ môjho rešpektu v prirodzenú autoritu – čo pre mňa nerovná sa strašidlo, nejaký ozbrojenec, nejaký mafián, atď., ani vieru v nejakého okázalého pózera. Skrátka – niekto múdrejší, informovanejší, ale zároveň niekto, kto zdieľa so mnou môj záujem – aj ten nevedomý, ale správny záujem = to najlepšie pre mňa – v súlade so záujmom ostatných bytostí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..