Všichni lidé na planetě budou mít z GESARA prospěch. Dluhy budou zrušeny

Zákon o globální ekonomické bezpečnosti a reformě je celosvětový program prosperity na pokraji vyhlášení a aktivace. Tento program je podložen drahými kovy připravený poskytnout více než quatrodecillion amerických dolarů (45 nul).

Všichni ze 7,5 miliardy lidí budou mít z GESARA prospěch.

A Země bude konečně volná zažít sebe sama jako planetu hojnosti, takovou, jakou byla stvořena.

Jen málo lidí si uvědomuje, že je zlata víc než dost, aby byly podloženy všechny měny v oběhu.

To znamená, že každá lidská bytost by se mohla okamžitě stát multimilionářem bez jakéhokoli dluhu. GESARA je o sdílení zlatých zdrojů pro záchranu lidstva na celé planetě spravedlivým způsobem. Bez jediného člověka na Zemi, který by byl mimo dosah programu pro přerozdělování bohatství GESARA.

A žádný člověk ani organizace nikde na Zemi nebudou moci projekt GESARA zastavit, jakmile začne.

Objem GESARA je tak obrovský, že zruší všechny dluhy z kreditních karet, hypoték a dalších bankovních dluhů z důvodu nezákonné a korupční formy bankovní a vládní činnosti po celém světě. Daň z příjmu bude rovněž zrušena, neboť společnost GESARA udělá osobní daně z peněžního hlediska za postradatelné.

Nová daň bude jednotné sazby ve výši 14% na nové nepodstatné (zbytné) položky, ta zajistí udržitelný příjem pro všechny národní vlády. Pro seniory a děti budou zajištěny větší příspěvky.

Po vyhlášení GCR / RV vyměníme zimbabwské dolary, dináry, rupie, dongy ve všech humanitárních projektech.

Můžete se účastnit tohoto velkého humanitárního projektu prosperity. Vaše registrace vás zařadí na seznam přednostních příjemců. K tomu je třeba se zaregistrovat.

Po registraci získáte aktualizace GCR / RV v reálném čase.

Pro vás, kdo držíte měny ZIM, DONG, DINAR, obdržíte po vaší registraci potřebné pokyny.

Registrace do projektu GESARA je možná ZDE.

Překlad tereza. Zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15 komentářů

 1. Není to někdo z povrchu, ti z GESARA? To jsou až nezvykle dobré zprávy 😀

 2. ČESKÝ LEV napsal:

  Co to je proboha,za měny……………….? Stačilo by,kdyby důchodci,po celoživotní práci
  na tento fašounský stát,NEBYLI NUCENI,PLATIT ZA KAŽDOU POTRAVINU,jídlo v restauraci atd.
  nějakéZASRANÉ DANĚ! ZasranéDPH………….

 3. jirik napsal:

  Nedá mi rejpnout si – SBD taky hodlá zavést vlastní vizi měnového systému – co chvíle se o něm zmiňuje fulford…..

 4. zdena napsal:

  Prosim, mam dotaz, Kdyz se prihlasim, tak mam neco koupit, CO SE DA KOUPIT ??? Dekuji za objasneni. Zdena

  • Václav napsal:

   Můžete koupit Bitcoiny.Po zaregistrování Vám vznikne virtuální účet,,elektronická peněženka, stejně jako PayPal,,.Vstupujete do programu affiliate marketingu.Můžete nakupovat i prodávat.

   • rman napsal:

    Bitcoin je virtuálna mena, nikto ju negarantuje, ako pyramídová hra, akurát sofistikovanejšia.

   • zdena napsal:

    Dekuji za objasneni,je to pro mne zcela neduveryhodne. Nepripadam si nevedoma i kdyz si nemyslim, ze nejake zlato dokaze zabezpecit spravedlnost na te nasi, krasne Zemekouli.

 5. Honza napsal:

  Dobry den…co tedy chtějí ..?…proč by jsme měli dávat své jméno a čísla do nějakého obrovského projektu ??…který nám_ma byt jedine prospěšný..?..Proč se my to vše zda jako nějaký plán_který ma lidstvu jediné ublizit?Pochopte jedno….každý člověk na planetě muze obrovsky zbohatnout a to my prostě nesedí ….dobrému člověku stačí přeci když bude mít jistotu ze jse o své milované může postarat obyčejnou prací…a ne ze když padne kolaps tak se_může ihned dostat k velkým penězům.Určité věci jsou už dávno dané a mám pocit ze toto je jen nějaká věc co zlouzi jen zlu….nejsem zlý člověk ani nepřející ale je to divné..me přesvědčení je ze lidem ukazují možnost zbohatnout a oni moc dobře vědí ze lesk zlata se hezky leskne/..

  • Pavel napsal:

   V tom bude to kouzlo kazdy bude multimilionar ale pritom.kazdemu bude stacit malo …. A verte tomu ze kdyz zlo chce vase cislo urcite se kvuli tomu nemusite registrivat 😉 ve zlu jste registrovana uz davno

   • Honza napsal:

    Zdravím Pavle,o tom ze jsme ve zlu a odevzdavame se mu už vim dávno ….a věřím jen v boha a v lásku v nic jiného ….a jednou to myslím vše pomine a skončí i nějaké diskuse a názory které knicemu nevedou…jinak s úctou a s pozdravem ….

 6. mariankosnac napsal:

  To jsou až nezvykle dobré zprávy, áno a preto by som sa toho aj trocha obával… keď niečo vyzerá až moc dobre a výhodne je za tým obvykle podvod.

 7. Vítězslav Crha napsal:

  Mě stačí, pokud bude jakási měnová spravedlnost a pracující lid si za svou práci zaslouží poctivou odměnu, za kterou si bude docela slušně žít. Nepotřebuji přepych a lesk,ale lásku, poctivost, porozumění a hlavně pravdu a neničení planety Země. Ale to jsem asi moc náročný že?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.