Všichni lidé na světě dostanou čip!

Čipování lidé je skutečností. Stále více firem nabízí svým zaměstnancům možnost implantace čipu do pravé ruky. Nelze popřít, že to má řadu skutečných či zdánlivých výhod, jelikož zařízení může nahradit bankovní karty a osobní doklady. V práci lze s pomocí čipu zase otevírat dveře, hned se přihlásit do počítače, obsluhovat různá zařízení atp. Stačí jen přiložit ruku s čipem ke čtečce.

 

 

Na druhou stranu to dává korporacím a nejrůznějším státním institucím příležitost k omezování svobody jednotlivců. Budeme neustále sledováni jako potenciální zločinci. Vláda nás bude moct v každém okamžiku „vyřadit“ ze systému, což ve světě, kde nebudou fyzické peníze, v podstatě znamená, že v případě naší „neposlušnosti“ nám bude znemožněno cokoliv koupit a provádět jakékoliv transakce.

Noelle Chesleyová, profesorka sociologie z Univerzity Wisconsin-Milwaukee tvrdí, že všichni lidé na světě budou očipováni, což jen otázkou času. Nedojde k tomu hned, ale pravděpodobně v nadcházejících desetiletích. Průtahy vyplývají z toho, že mnoho lidí má stále k této technologii výhrady.

Doba se ale mění. V budoucnosti mohou začít pracoviště, obchody, banky nebo úřady začít vyžadovat čipování. Dnes je dobrovolné, ale stále více lidí ho bezmyšlenkovitě využívá, protože to považují za moderní.

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. Radim napsal:

  Myslím že minimálně lidi v Afghánistánu se očipovat nepovede……..

 2. SamTingWong napsal:

  Protože stále velké množství lidí je bezmyšlenkovitých. Jen ťukají do displejů a baští hambáče.

 3. Maroš napsal:

  Treba stále zdôrazňovať, že tieto čipy nie sú len nejaké jednoduché identifikačné čipy ako u psa, ale že ide už o pokročilú technológiu BIOREZONANČNÝCH čipov, ktorými možno ovplyvňovať zdravie a funkciu jednotlivých orgánov. Detto psychiku a funkcie mozgu – teda – pomocou čipu – a to je cieľ – je možné človeka eliminovať, či už ako odporcu systému, alebo exploatačne už využitého otroka! Hádajte – koľko vám očipovaným systém umožní čerpať dôchodok? 2 týždne? Keď napríklad sociálna poisťovňa je povinná viesť evidenciu poistenca len 99 rokov od jeho narodenia! A to nás kŕmia báchorkami o budúcom predĺženom živote človeka do 150 rokov! Áno – ale to platí len pre reptiliánov a vyvolených!

 4. bmz320d napsal:

  Biblija je neuprosná tam sa otom píše na pravú ruku a čelo peniaze prestanú fungovať vredy a choroby postihnú takýchto ludí nastane velký zmatok a druhý prichod Ježiša nastane nové nebo nová zem a myslenie ludí taká je vola božia

  • Vladimir napsal:

   Lenže Bibliu vytvorili práve tie parazitické bytosti,ktoré zotročujú ľudstvo už tisíce rokov.Biblia je program biblickeho projektu a čím viac jej veríte tým viac sa jej plán realizuje. to je celé je to program na riadenie ovcí.

 5. .lak napsal:

  V rámci úspor budou implantovat čip podle rakouského patentu druhého typu s trestnou komorou pro teroristy. Co kdyby.

 6. Tykva Bukvatyr napsal:

  Platobné karty sú predohrou k čipovaniu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.