Všichni máme smůlu. Evropský soud rozhodl, že migranti mají právo na naše sociální dávky

Evropský soud rozhodl, že státní příslušníci třetích zemí mají nárok na dávky sociálního zabezpečení, placené evropskými daňovými poplatníky.

Je to příprava na přijetí Globálního zákona o migraci na 72. OSN Valném shromáždění v New Yorku na podzim roku 2018 (předsedat mu bude Lajčák ze Slovenska).

Globální zákon o migraci je součástí teze OSN Agendy 2030 – o přínosu migrace včetně ekonomické migrace pro přijímající státy.

Zákon má zlegalizovat ekonomickou migraci do Evropy s tím, že jí budou přes IT systém organizovat nadnárodní a neziskové organizace na přání zaměstnavatelů.

Ohledně uprchlíků má OSN přes IT systém dostávat požadavky třetích zemí na odsun migrantů a vysídlenců a šíbrovat je kvótami do vyspělých států.

Skutečným cílem je zničit národní státy a demokracii.

Pôvodný zdroj: (1)

Zdroj: (2)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

13
Komentujte

avatar
9 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
VítězslavNulaMarošLiběnaSoto Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Celestina
Host
Celestina

Zdá se, že to nebude trvat ani tak dlouho a budeme prosit Putina o ochranu.

Maroš
Host
Maroš

Podľa šéfa tímu Bora-Hansgrohe Medzinárodná cyklistická únia pred konečným rozhodnutím nevypočula slovenského majstra sveta, čím porušila vlastné pravidlá.
https://sport.aktuality.sk/c/284744/vojna-proti-uci-peter-sagan-a-bora-sa-pripravuju-na-razantny-krok/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-tdf&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2
Video ako dôkaz. Peter Sagan nespôsobil pád Marka Cavendisha >>
Video: Šéf slovenskej cyklistiky: Na Saganovom vylúčení niečo smrdí >>

Nula
Host
Nula
Maroš
Host
Maroš

Nula – to špurtové vytláčanie je inak v pohode – inak by sa medzi štyroch zovretých nikdy nikto nedostal – Cav ten priestor mal – inak by nepadol a ani by si neodrel lokte – zákruta vynáša – boli v tom vektory pri toľkej rýchlosti, navyše tú šarádu spôsobil ten Francúz. Keď blbci umiestnia špurty do zákrut – musí sa niečo stať. Ale z tvojho pohľadu – súťaživosť, nie spolupráca, a honba za úspechom – prinášajú pády a neštastie…???

Nula
Host
Nula

… šport je zábavka pre myseľ – nevytvára žiadne hodnoty a sám vedie ľudí k súťaživosti medzi sebou. Pre mňa je to len úsečka na jednom konci s výhrou, na druhom s prehrou a nič viac. Už som to raz písal: Pripadá mi to ako dostih ľudí, ktorých osedlávajú rôzny jockeyi (jockej Kariéra, jockey Peniaz, jockey Prestíž… atď.) Osedlaný človek dostane číslo a tak beží ako o zlom krky a ani si neuvedomuje, že beží dráhy stále „dookola“. Mení len jockeyov a keď už nevládze tak ako každý zostarnutý šampión skončí nadetý/tá/ v saláme… Nemá pri tých pretekoch ani čas… Číst vice »

Nula
Host
Nula

🙂 …. na pár „fórkach“ som sa snažil načať spoločnosti myseľ viac smernými pohľadmi na programy mysle minulé, prebiehajúce aj budúce… V drvivej väčšine sa tie reakcie nerozvinuli do priestorovej diskusie a predčasne skončili alebo boli ukončené na silu administrátormi duálnym vnemom podporené EGOm/sebectvom/Satankom vedúc tým myseľ v presvedčení o pravde od presvedčenia sa z poloprávd bádaním vlastným. Zavádza sa nový program a o tom vnútorným rozporom už pochybuje málokto – samozrejme, znova vnútením !!! Reakcie čoraz pravidelnejšie poukazujú na NWO, no málokto, ak zatiaľ z mojich skúseností nikto neponíma otázkami, čo ten NWO/alebo inak Sociálna a ekonomická náuka vlastne… Číst vice »

Jindra
Host
Jindra

Nejedná se v tomto případě o hordy nezaměstnatelných pobíračů dávek, ale o pracující. Tam je to asi v pořádku, pokud už získali legálně práci v EU, tak ať mají i odpovídající nároky na podporu. Za rovných podmínek jako my, ne že budou dělat měsíc a dávky pobírat dva roky.

merlin
Host
.lak
Host
.lak

Promuslimská organizace soukromého vlastníka osn si privatizuje lidské zdroje kontinentu vandráky, je to nařízené otroctví z rozmarů a choutek velkomožných a podlokajníci v podstatě skryté ochlokracie mimikrami s nimi tu odpornou hru na likvidaci exploatovaných hrají. https://www.youtube.com/watch?v=Q9OHapuhzs4 . http://www.mojevideo.sk/video/2a993/projekt_amif_co_caka_slovensko.html

.lak
Host
.lak

Jak mohou tito rozhodovat vůbec o nějakém přínosu lidem když společnost lidem odcizují a jsou na protipólu lidství v dehonestacích pro úžery systému dluhu. Ale logické jednání tam jistě lze spatřit. Paraziti si parazity opečovávají sice formou kukaček ale jistý zisk tam patrně vidí. Ale od korporátních fašistů snad už není překvapení v realizaci proti lidským silám které by neskusili. I koně na betoně by snad skusili pást a potom kdyby jim chcíplul by řekli že neměl dost morálně volních vlastností aby vytrval. Už jenom tahal a nežral a klidně si chcípnul, lump. Dobytci s dobytkama těžce debilními a to… Číst vice »

Soto
Host
Soto

V případě potřeby nezbude než se opět přihlásit o osvobození na druhou sranu zase, že? Je třeba mít doma ruské a čínské vlaječky a raději i umělé šeříky, páč nevíme hodiny, dne ,a ani měsíce.
A vítat budeme bezposadkové armaty a nemiřte na to prosím vás žádnými hlavněmi a radeji ani trubkami, jinak se můžete stát objetí jistého algoritmu. A nebudou to jen armaty,, co pojede samo.

Co to ty rusové dávají do sériové vyroby?!

https://cz.sputniknews.com/svet/201707065589096-koncern-Kalasnikov-bojovy-model-baze-umela-neuronova-sit/

Liběna
Host
Liběna

https://www.youtube.com/watch?v=IUmKTtyjXCw
Němci chtějí migranty do ČR

Vítězslav
Host

Ono lidstvo je málo poučené z historie,kdy proudy lidí se hrnuly za vidinou ,lepší budoucností do Ameriky,Evropa si oddechla že se zbavila generace lidí,kteří byly ne zrovna duchovně na výši,často mezi nimi byli kriminálníci,podvodníci,karetní hráči ap.Proto původní obyvatelé Ameriky dopadnuly,jak dopadli.fiaskem.Ztéto masy přistěhovalců vyrostla další a další generace zatížená touto dědičnou vinou.Teď se tito američtí občané hrnou zpátky do evropy,do dalších zemí ,kde chtějí nastolit svoji politiku,aniž by si uklidili na svojim dvorku.Evropa má jinačí vibrační energetické hodnoty,než generace z Ameriky ap.zemí.Nerozumí již našim myšlenkovým pochodům.A teď , podle scénáře mocných(nemocných) ,se situace opět opakuje,veškerá lidská nízká vibrace,založená na pudech,a… Číst vice »