Všichni nalezeni mrtví. Lékaři, co zjistili, že nám tajně vkládají do vakcín rakovinotvorné enzymy

…..nic jiného se nedalo čekat. Rýpli prostě do vosího hnízda a čekali co se bude dít. Bílá mafie si své sousto na trhu nemůže nechat vzít….

07:54

Všichni nalezeni mrtví. Lékaři, co zjistili, že nám tajně vkládají do vakcín rakovinotvorné enzymy

Před nedlouhým časem Neon Nettle referoval o epidemii zavražděných lékařů, z nichž většina byla z Floridy v USA – celý ten příběh si přečtěte zde.

Všichni tito vědci šli po společné stopě, všichni objevili, že do vakcín, které se podávají lidem, se přidává enzym nagaláza.

 

Nagaláza je tím, co tělu brání, aby si vytvářelo vitamin D, což je hlavní obrana těla, která přirozeně zabíjí rakovinné buňky.

Nagaláza je rovněž proteinem, který vytváří všechny rakovinné buňky. Tento protein lze rovněž ve velmi vysoké koncentraci nalézt u autistických dětí. A VKLÁDAJÍ ho do našich vakcín!

Ta tělu brání využívat vitamin D nezbytný k boji s rakovinou a k prevenci autismu. Nagaláza zneschopňuje imunitní systém. Známa je rovněž jako příčina cukrovky druhého typu.

Takže v podstatě… ty doktory zabíjeli, protože zjistili, že toto léčí rakovinu nebo to i úspěšně účinkuje proti autismu… zabíjí je, protože tito doktoři vyzkoumali, že vakcíny, které píchají do našich drahých dětí, ZPŮSOBUJÍ současnou krizi rakoviny a autismu, a mají o tom důkazy!

A to se zjevně dělo vědomě a účelově! Ti na Floridě zabití doktoři spolupracovali a připravovali se tuto informaci publikovat.

 

Depopulace článek 101… přidávejte do vakcín jed… zaveďte zákony, že všechny děti musí ty injekce dostat, aby mohly chodit do školy. Pomalá metoda zabíjení. Oni si myslí, že takovéto my versus oni je spravedlivé, neboť to odpovídá jejich typu mentality „přežití nejlepších“. Že by potom přežily jen ty nejlepší geny? Tito lidé nemají žádnou duši.

Dr. Ted Broer to vyzradil na The Hagmann & Hagmann Report a trvalo jim to celou hodinu, aby mu zablokovali vysílání a jejich 3 hodinové show shodili a všechny linky, které se pokoušeli udržet, odpojili… a pak jim shodili servery.

Požádali spoustu lidí, aby jim proti tomu útoku pomohli, a nakonec ho dostali na bezpečnou linku … a tak se přeci jen povedlo dostat se na celou hodinu zpátky do vysílání a Dr. Broera připojit, přičemž první, co řekl, bylo: „V žádném případě se nechystám k sebevraždě.“

Byl ze zadržování této informace super-nervózní… ve strachu, že ho dostanou ve stejném stylu jako Hastingse, než bude mít šanci to říci veřejně. Tak si tedy poslechněte tento krátký klip, kde tu věc vyzrazuje.

Je to 19 minutový klip, ale nejdůležitější informace jsou slyšet v prvních 10 minutách. Vítězí to nad nejdůležitějšími informacemi, jaké jsem kdy slyšel. A je třeba, aby se to šířilo.

Zdroj: hmf.com

Zdroj (2)

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

3 Komentáře zapnuto "Všichni nalezeni mrtví. Lékaři, co zjistili, že nám tajně vkládají do vakcín rakovinotvorné enzymy"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jara
Host

Firma Monsanto je se svými jedy pomalá,je potřeba vše vylepšit a urychlit.Strašení se Sluncem taky moc nevychází,proto zaůtočíme přímo a efektivně na vitamín ,,D“ po svém,potřebujeme více rakoviny,více poruch látkové výměny,více ůbytku kostní dřeně i chrupavky,potřebujeme více umělých kloubů,kožních nemocí, degenerací tkání.Proto je Slunce,vitamín ,,D“,i veškeré mořské produkty náš nepřítel č.1.

dit
Host

Cituji
Výrobci léků mohou využít zkušenosti technologických společností se zpracováním obrovských objemů dat a zefektivňovat tak vývoj nových léčiv. To může podle odborníků vést k nalezení nového zdroje zisku pro obě strany.
zdroj
http://www.zdravotnickydenik.cz/2017/06/matka-googlu-investuje-biotechnologii/

Je to celé jeden velký busines

jirik
Host
jirik
Společnost Google představila čtyři kroky, kterými chce bojovat proti šíření teroristických videí přes YouTube. Asi nepřekvapí, že hlavním cílem je dostatečně vycvičit umělou inteligenci, aby se jí mnohem lépe dařilo rozpoznávat závadná videa. V současné době systém pomohl najít asi padesát procent všech odstraněných extrémistických videí. Ale všechno stroje nezvládnou, a tak chce Google najít další lidské kontrolory, kteří budou ve finále rozhodovat, zda je třeba video smazat. Konkrétně firma přizve dalších 50 neziskových organizací k současným 63, které se již na kontrole podílejí v rámci programu Trusted Flagger. Jako třetí krok bude YouTube více omezovat videa, která sice přímo… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!