Všichni ti „ne muslimové“, kteří zabíjejí ve jménu Alláha a výsměšný pochod pro migranty

…..je zajímavý článek a zamyšlení nad tím co se kolem nás děje a většina lidí zatím „nechce vidět“. Až uvidí, určitě už pozdě….

13:54

Všichni ti „ne muslimové“, kteří zabíjejí ve jménu Alláha a výsměšný pochod pro migrantyItálie: Ismail Hosni napadl nožem tři příslušníky bezpečnostních složek a sympatizoval na soc.sítích s Islámským státem. Bagatelizace chování této osoby. Starosta jde přesto na pochod s migranty a socialními centry a Gambian řádí.

Ismail Hosni

Ismail Hosni

Případ Ismaila Hosniho, italsko-tuniského atentátníka, který k večeru 18. května napadl na nádraží Centrale v Miláně dva vojáky a policistu zvyšuje obavy. Ani ne tak kvůli profilu samotného individua, který se podobá mnoha jiným improvizovaným atentátníkům, kteří udeřili na cíle v Evropě, ale spíše pro zjevnou bagatelizaci, čili zlehčování problematiky chování této osoby a to za každou cenu. Dále také proto, že dynamika skutku se zdá být zcela zřejmá a více či méně v souladu s jinými předchozími případy. Profily se známou kriminální minulostí, s chabým náboženským praktikováním, ale s velmi rychlou radikalizací.

Adrian Russel Ajao „Khalid Masood“ atentátník z Westminsteru (22. března 2017), britský občan nigerijského původu. Masood má záznamy v trestním rejstříku, ale ne tresty za terorismus. Zdá se, že v minulosti byl vyšetřován Zpravodajskou službou kvůli „ násilnému extremismu“.

Karim Cheurfi, francouzský občan severoafrického původu, atentátník ze Champs Elysees (20.dubna 2017) nebyl katalogizován pod „ fiche S,“ což je označení , které používá francouzská národní bezpečnost pro HROZBU. Byl to spíše zločinec, který strávil ve vězení 15 ze svých 39 let. Chaurfi nenáviděl policii a od tè doby co byl volný, vycházel pouze kupovat alkohol a cigarety. Nikdy nebyl viděn se modlit a nikdy nedal žádný náznak radikalizace. K zodpovědnosti za útok se prostřednictvím své tiskové agentury nicméně přihlásil Isis.

Ziyed Ben Belgacem, francouzský občan tuniského původu, dne 18. března napadl armádní hlídku na letišti Orly a snažil se ukrást zbraň jedné člence armády, při čemž byl zabit bezpečnostními složkami.Jedná se o osobua již několikrát trestanou za krádeže, loupeže a obchod s drogami.

To je jen několik nedávných případů „Evropanů“ z druhé a třetí generace se slabou náboženskou horlivostí, ale u kterých proběhla rychlá radikalizace než byl proveden útok proti policii.

Dokonce i Ismail Hosni měl dlouhý záznam v trestním rejstříku, stejně jako jeho rodiče. Pohyboval se neustále v oblasti nádraží Centrale takže si ho všimla i policie , která ho loni v prosinci zastavila. Hosni od září 2016 publikoval na Facebooku videa chválící ISIS.

Přesto některé výroky z institucionální sféry a od samotného atentátníka vyvolávají rozpačitost a pochybnosti , například, pro starostu Milána – Beppe Sala – se jedná o násilnického itala:

„Kriminálník, který napadl policii je synem italské matky a otce ze severní Afriky a je to ital ve všech ohledech. Přesto je pro někoho výhodné, hodit tento trestný čin na účet migrantů. „

Sala nebere v úvahu skutečnost, že Ismail Hosni žil většinu svého života v Tunisku a se vrátil do Itálie až v roce 2015. Skutečnost, že měl italské matku nebo italské občanství, z něho nutně nemusí dělat integrovaného „Itala“, což ostatně prokázují skutečnosti.

Další zajímavost: v dopoledních hodinách dne 19. května se objevila zpráva v deníku Milano Today, kde se píše, že Milánský kvestor ujistil novináře, že nebylo momentálně naznačujících prvků , že by byl Hosni islámský extrémista.

Mimo Hosniho Salafistických vousů v době útoku, to co je na první pohled zřejmé, je že Hosni na svém Fb profilu publikoval videa chválící ISIS, doplněné apologetickými připomínkami a to od září 2016. Hosniho Fb profil byl veřejný , takže viditelný pro všechny a byl podivně ,,zatemněn” bezprostředně po útoku. Hosni byl mimo jiné již znám policii a zdá se, že již byl nahlášen Zpravodajské službě.

21. května dopoledne se ukazuje, že s každou další hodinou ztrácí váhu i Hosniho videa , kvůli kterým ho vyšetřovatelé obviňili z mezinárodního terorismu. Zdá se, že mnoho mladých Severoafričanů, zcela neškodných z hlediska náboženské radikalizace, je často sledují ze zvědavosti.

Samozřejmě, takže Hosni publikoval ISIS videa na Facebooku, aby tak živil zvědavost dalších mladých Severoafričanů zvědavých a neškodných. Pak jednou v noci v klidu při procházce na nádraží Centrale se dvěma kuchyňskými noži, protože byl nervózní, pobodal hlídku? Možná, že byl v depresi? Možná byl psychicky nestabilní? Kdo ví.

,,Dulcis in fundo “ … Jak se říká … to nejlepší na konec, Hosni uvedl ve vězení, že není praktikant a ani muslim. Další tvrzení, co tahá za uši každého, kdo zná minimum z islámské doktríny. Jestliže se Hosni narodil muslimskému otci, je automaticky muslimem, tak to stanovuje zákon islámské doktríny. Odlišné je pojednání o praxi, ve skutečnosti Hosni mohl nebýt praktikantem, ale otázka je jiná: ‚,Kolik bylo muslimů mezi atentátníky, kteří napadli Evropu v posledních 24 měsících? Fakta hovoří. Jiná věc by byla, kdyby se Hosni convertoval k jinému náboženství , ale to by byl vzacný případ, zejména v Tunisku a není to těžké prokázat.

Je jasné, že mnohým není ještě jasný profil nového teroristy islamisty: je často násilnický a nepřizpůsobivý , někdy druhé nebo třetí generace, ale ne vždy (například Anis Amri byl uprchlík co připlul na ,‚lodi”), není nutně nábožensky založený, ale radikalizuje se v krátkém čase a udeří.

V pátek, druhý den po útoku na tři příslušníky bezpečnostních složek, Milánský starosta Giuseppe Sala prohlásil, že se na druhý den bude každopádně konat pochod pro-migranty, který byl připravován a na kterém se sešli imigranti, sociální centra a proimigrantská levice … co starosta Sala řekl o Hosnim jsme si již přečetli shora.

Policisté se cítí býti poníženi, po tom co riskují život bez základních pomůcek … tentokrát nůž o chlup nezasáhl trup, ale zabodl se do paže … policisté neměli ani bezpečnostní vesty … ,,Kdyby raději udělali pochod na naši podporu” … prohlásil Massimiliano Pirola, provinční tajemník autonomního svazu policie Sap-Milán, který v roce 2002 zmařil teroristický útok islámského původu v metru Meneghina …

V noci ze soboty na neděli okolo 2 hodiny si občané zažili okamžiky hrůzy v Neapoli. 23 letý Gambian Dibba Dawda po tom co mával rozbitou lahví v triku od krve a druhou rukou podpaloval krabice a křoví v parku, byl zatčen cobi zodpovědný za pokus o vraždu s přitěžujícími okolnostmi, ublížení na zdraví a držení zbraní a předmětů, které mohou ublížit … zaútočil lahvemi na dva kolemjdoucí občany a další oběť bodl do hrdla. Kdo bude další ?

http://www.occhidellaguerra.it/jihad-criminalita-comune/

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/sinistra-marcia-coi-migranti-buonismo-che-produce-razzismo-1399651.html

http://www.internapoli.it/66478/notte-di-follia-a-napoli-uomo-fermato-in-strada-con-accendino-e-bottiglia-di-vetro-assurdo-cosa-stava-facendo

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/napoli-terrore-nella-notte-africano-tenta-sgozzare-i-1399982.html

Zdroj: http://pilloni.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=605569

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

5 Komentáře zapnuto "Všichni ti „ne muslimové“, kteří zabíjejí ve jménu Alláha a výsměšný pochod pro migranty"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
dit
Host

Zpráva z 25.5.2017 Rakousko-Linz
cituji:.. Na malém náměstí v rezidenčním komplexu v Böhmerwaldstraße, na dohled od hlavního nádraží v Linci, Afghánci a Arabové střetli v brutální rvačke, více
zdroj http://www.krone.at/oesterreich/massenschlaegerei-unter-jugendlichen-schockt-zeugen-ist-ein-wahnsinn-story-571144

…a to je furt dokola, to není výjimečné ojedinělá zpráva! A je to sousední země…

jirik
Host
jirik
jirik
Host
jirik

Štatistický úrad: Problém so starnutím slovenskej populácie by pomohla riešiť aj migrácia
http://www.hlavnespravy.sk/statisticky-urad-problem-starnutim-slovenskej-populacie-pomohla-riesit-aj-migracia/1016646
Z demografického vývoja vyplýva, že slovenská populácia starne

Problém so starnutím populácie na Slovensku by pomohla riešiť migrácia. Presnejšie, ak by sa na Slovensko sťahovali osoby do 30 rokov. Rovnako by pomohlo, keby sa rodilo viac detí a menej by ich zomieralo. Uviedla to riaditeľka odboru štatistiky obyvateľstva na Štatistickom úrade (ŠÚ) SR Zuzana Podmanická v súvislosti s demografickým vývojom na Slovensku v roku 2016.

jirik
Host
jirik

Humanisti a rôzni vítači majú novú inšpiráciu. 27-ročná Slovenka neostala len pri rečiach a rozhodla sa reálne pomáhať imigrantom . Hlavný nápor imigrantov je v Grécku, pre tento účel si teda prenajala byt v Aténach kde na istý čas prichyľuje imigrantov. Slovenka sa dokonca pochválila, že na istú chvíľu si domov nasťahovala 6 mužov
http://www.hlavnespravy.sk/inspiracia-pre-humanistov-slovenka-si-k-sebe-domov-nastahovala-6-imigrantov/1016994
———–
Ve věku 89 let zemřel ve Spojených státech bývalý americký bezpečnostní poradce prezidenta Jamese Cartera a politolog Zbigniew Brzezinski. O úmrtí muže, který měl desítky let výrazný vliv na utváření americké zahraniční politiky, informovala v sobotu agentura AFP s odvoláním na Brzezinského rodinu.
https://www.novinky.cz/zahranicni/439028-zemrel-zbigniew-brzezinski-desitky-let-ovlivnoval-americkou-zahranicni-politiku.html

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!