Všimli jste si? Na Letné o volbách ani slovo!

00:27

Řečí o demokracii, že byste je mohli vidlema přehazovat, plamenná chvála vynikajícího „čuchu“ 250 tisíců těch, kteří se na Letnou dostavili – ale že by ať už samotného oslavovatele toho čuchu či kohokoli jiného zajímala kvalita čuchu celého národa – to tedy ani nápad a též za žádnou cenu.
Protože my jsme sraz na Letné nezorganizovali jen tak z legrace, ale proto, abychom vytvořili podvod. A to nic miniaturního, ale velký a lstivý spektákl, jehož smyslem je vyvolat dojem, že my z letenské pláně jsme celý národ. Že jsme vzorkem, který stačí rozmnožit, aby zaplnil celou plochu republiky – a že tudíž právě my z Letné nejsme ničím jiným než republikou, sice malou a zmenšenou, ale jinak toutéž, jako je ta větší. A že tedy tak jako jsme my z Letné ztratili v psychóze davu rozum, žijí bez něho – a spokojeně – i všichni naši spoluobčané, kteří zůstali doma, na zahrádkách či u vody, u králikáren či na kanapi.

 

A všimněte si: přesně takto a v tomto duchu to naše média podávají. Cítíte z nich též onu křečovitou snahu zahltit nás představou, že Letná na vyjádření názoru národa bohatě stačí? Že národ prostřednictvím Letné vyjádřil přání, aby z vlády odešel ten a ta, že tak si to národ přeje, o čemž prý Letná podala důkaz tak přesvědčivý, že nic jiného už není třeba? A není už tudíž – jak už dokážete číst mezi řádky – ptát se na názor o věci všeho lidu, není už zapotřebí žádných voleb coby omšelého už instrumentu demokracie – ale je nutné nasadit do politického boje hnutí nejživější, nevycházející už z voleb, ale z veřejných ploch, z náměstí a ulic. Takové, jakým byl před Letnou Mussoliniho pochod na Řím, Hitlerův pochod k mnichovské Feldherrnhalle či ukrajinský puč z Majdanu.
Tááááák, a je to venku, a dřív než jsem chtěl. Ale nevadí, směr, kterým nás miliony chvilek a všichni jejich příznivci a podporovatelé chtějí vést, jsem vyznačil. Jde proti volbám a jde tudíž i proti demokracii a jde i proti nám všem, kteří demokracii ctí a chtějí v ní žít. A zcela otevřeně jde vstříc řešení fašistickému. Kterému k výhře nad námi chybí snad už jen mrtvola.
Už aby tady ty volby byly.
Lubomír Man

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. Anan napsal:

  Jejich záměr a cíl je daleko větší. Jsou proti výsledkům voleb a musí stůj co stůj odstranit Babiše a jeho vládu. Jsou napojeni na Landsmanšaft, který podporuje zrušení Benesových dekretů. Jediné jak je možné je zrušit je dobrovolně v naší republice a k tomu potřebují poslušnou vládu. Walderode už Benešové dekrety prolomily. A jak lehce se jim to povedlo. Jestli bude odvolání a povede se odvolat není jisté. Žádné válečné reparace, ale vyrabovat naši republiku jak se dá. Podrobnosti jsou uvedené na aeronetu.cz. Bylo nehorázné jak demonstranti na Letné drželi vztyčenou pravou ruku se znamením prstů vítězství při hymně. Vypadalo to jak hajlování.

 2. Anan napsal:

  Mikuláš Minář skrytě propaguje NSDAP a Hitlerjugend? Proč ten mladík nosí hnědé kalhoty a košili jako Führer? Čtenářka Aeronetu v úctyhodném věku možná odkryla něco, co mělo zůstat tajemstvím. Nacistickými symboly se to na pódiu na Letné minulou neděli jenom hemžilo, až nás z toho mrazí! Už zdaleka nejde jenom o propagaci Sudet, na scénu nastupují podprahové symboly a vzkazy, kterých si všimnou jenom zasvěcení! Prolomené Benešovy dekrety, jáhen ze Sudet na pódiu, nacistické oblečky a šílející davy jako v dobách Konráda Henleina v Chebu! Je to článek na aeronetu, stojí za přečtení.

 3. Anan napsal:

  Kohorty zrádců hrají vysokou hru a vysílají signalizaci na svých demonstracích, aby dali najevo, že procesy jsou nachystány a připraveny. Zákon času je neúprosný a český národ už znovu začal zapomínat na svoji krutou historii, už znovu upadá do vlivu Německa a západních zrádcovských spojenců. Národ, který se nepoučí z vlastní historie, bude odsouzen si historii zopakovat. Na Letné už vřískají hnědé košile a národ stále nic nechápe.

 4. Maroš napsal:

  O voľby tu predsa nejde – ale o násilnú zmenu režimu! Čím skôr! Akýmikoľvek prostriedkami! Ale – určite? Lebo stále platí – „Keď chceš dostať sviňu do chlieva – chyť ju za chvost a ťahaj od chlieva!“ – lebo – čo bol 17. november 1989?!! A bývalí komunisti sa dostali k válovom!

  Letná = časová tieseň – jednoznačne! Je to na hrane, inak by sa to riešilo len v médiách – v Česku a na Slovensku dochádza k stretu USA neokonov a globalistov. Treba sa poučiť z ukrajinského „Mejdanu“ – kam až sú schopní títo „reformátori“ so zaklínadlom Zmena zájsť!
  https://www.mojevideo.sk/video/20fd3/co_sa_stalo_v_odese_cz_titulky.html

  V našom regióne – ČR a SR sú už zjavne mocensky etablované oba tábory – preto je tu taký relatívny kľud – pre nič iné – lebo my sme USA aj Číne v prdeli až po opätky! Na Ukrajine si potrebovali USA ten vplyv zabezpečiť proti Rusom – u nás už roky kadejaký neokonský „Áron“ z USA ambasády priamo nariaďuje poslancom, ako majú o čom hlasovať! PRETO JE TU TAKÝ KĽUD! A Babiš je výrazne proamerický – jeho násilne odinštalovávať nebudú – tu sa skôr počíta s obranným reflexom stáda – na ochranu jeho osoby a udržanie ho pri moci – pokiaľ nenájdu lepšieho. Reflektívna psychológia – Blaha „rieši“ problém, ktorý tu pomáhal vytvárať desaťročia!
  https://www.infovojna.sk/article/video-to-co-si-dovoluje-ambasada-usa-na-slovensku-uz-prekracuje-vsetky-medze

  Takže – psy štekajú „nech si USA ambasáda vyserie oko“, ale úzke konštruktívne vzťahy s Ruskom nenadväzuje nikto a nikto nepotrebuje ani uzavrieť mierovú zmluvu medzi USA a Slovenskom po 12. decembri 1941! A karavána ide ďalej…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..