Vtip na dobré ráno

…..jak říkám, češi na vymýšlení vtipů jsou vynikající. Nejlepší vtipy byly za komunismu, které bojovaly o zlatou mříž. Tak už to zase začíná….

05:55

 

Jedna zcela smyšlená příhoda o člověku, který se chtěl léčit, ale zjistil, že je to považováno za extremismus.

Pacient: Pane doktore, šíleně mě pálí v krku a mám horečku. Myslím si, že to bude angína.

Lékař: Tak to je naprosto v pořádku, buďte za to rád.

P: Jak to myslíte? Mně to naopak dost vadí.

L: Dokážete si představit, jak ty chudinky bakterie trpěly, než se usadily ve vaší krční sliznici? Musely vydržet kdovíjak dlouho bez potravy v tom ledovém venkovním vzduchu. Buďte rád, že se dostaly k vám a že jim je konečně dobře!

P: A to mám podle vás žít s angínou jen kvůli tomu, aby se nějaké bakterie měly dobře?

L: No jistě – copak nechápete, jaké je to pro vaše tělo úžasné obohacení? Hlavně teď nejezte moc vitamínů, ať nemáte moc silnou imunitu. To by ty bakterie mohlo stresovat.

P: Ale pane doktore, já jsem spíš přišel proto, abyste mi předepsal nějaké léky, abych se té nemoci mohl zbavit…

L (zvýšeným hlasem): No to snad nemyslíte vážně! Vy jste zase další bakteriofob! Jenže tahle ordinace je hejtfrý. Tady žádnou bakteriofobii ani jinou nesnášenlivost nestrpíme! (ukáže na zeď, kde visí cedule HateFree – bakterie a viry #přijímám).

P: Já měl za to, že byste se jako můj doktor měl starat o moje tělo a ne o nějaké cizí bakterie. Navíc jeden můj soused měl z neléčené angíny komplikace, které ho ohrozily na životě. To byste jako lékař měl vědět, že se to děje.

L: Vy necito! Kvůli pár špatným bakteriím přece nemůžete uplatňovat princip kolektivní viny a zbavovat se angíny jako takové! To byste se řadil mezi ty nejhorší extremisty. Jestli se o to pokusíte, tak se to dozví soudruh Janda z Lékařských hodnot, ten vám zkrouhne hřebínek!

P: Myslíte toho pornoherce, který nám za naše vlastní peníze říká, co máme dělat se svým tělem a kolik bacilů si tam máme pustit?

L (vyskočí ze židle): A dost! Vy si chcete sám rozhodovat, co je pro vás nejlepší? Tak to jste na špatné adrese! Tahle ordinace je součástí Lékařské unie, tady ctíme solidaritu s bakteriemi! Táhněte odtud, vy extremisto, a opovažte se tu ještě někdy ukázat!

Po tomto vyčerpávajícím rozhovoru pacient pochopil, že se od lékaře pomoci nedočká. Proto mu nezbylo, než se vrátit domů a zahájit domácí léčbu.

(Upozorňuji, že podobnost se skutečností, zejména s imigrační vlnou a s neochotou našich politiků ji řešit, je čistě náhodná).
http://narodnidemokracie.cz/chcete-si-vylecit-anginu-tak-jste-nesnasenlivy-bakteriofob/

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Pepa Fousek – Píseň o Česku – (HD)
https://www.youtube.com/watch?v=yDu6eiGF6E4

jirik
Host
jirik

Zemřela Věra Špinarová
Česká popová zpěvačka Věra Špinarová zemřela ve věku 65 let. Jejím největším hitem se stala melodie italského skladatele Ennia Morriconeho z westernu Tenkrát na západě, která vyšla s českým textem pod názvem Jednoho dne se vrátíš. O úmrtí informoval její syn Adam Pavlík
https://www.novinky.cz/kultura/433237-zemrela-vera-spinarova.html
Věra Špinarová a Karel Černoch – Všímej si víc
https://www.youtube.com/watch?v=5HB56G66nNw