Vtip roku! Hrdý Čech Bakala podporující demokracii a volný trh, uvedl ex-velvyslanec Schapiro

Bývalý velvyslanec USA v České republice se zálibou v knížecích radách našemu prezidentovi Andrew Schapiro pracuje pro miliardáře a „ekonomického prda“ Zdeňka Bakalu. Je jedním z jeho právníků v případu žaloby podané na podnikatele Pavla Krúpu pro vydírání u amerického federálního soudu, informoval deník Echo24. Zajímavé vyústění, které dokonce Schapira popostrčilo k vtipu roku!

 

„Poznal jsem pana Bakalu, když jsem byl velvyslancem v České republice. Vždycky byl hrdý Čech a aktivně podporoval demokratické hodnoty a volný trh. Když mě požádal o pomoc v této kauze, s radostí jsem to přijal,” uvedl podle Echo24 Andrew Schapiro.

Pecka! Ještě mohl jako hrdého Čecha přibalit Karla Schwarzenberga a bylo by vymalováno. Takový vtip by už nepřekonal nikdo. Ostatně doufám, že si výroku všimnou a poukáží na něj i humoristé z nejdůvěryhodnějšího pořadu naší státní televize – Newsroom ČT24.

 

„Hrdý Čech“ Bakala žijící ve Švýcarsku, který dle všeho hrdě vytuneloval miliardy korun z OKD. „Hrdý Čech“ vlastnící vydavatelství Economia, do něhož spadají mimo jiné Hospodářské noviny, Aktuálně, Respekt a video obsah mu dodává DVTV – tedy média vyloženě hrdá na Českou republiku a Čechy.

Zkuste si ostatně přečíst něco od es, jako jsou Martin Fendrych, Jan Lipold, Luděk Navara, Michael Romancov nebo Ondřej Kundra a pochopíte, o čem mluvím… Za zmínku také stojí, že Erik Tabery (Respekt) byl a Daniela Drtinová (DVTV) stále je členkou správní rady Sorosovy tuzemské pobočky OSF Praha. A nic s ničím nesouvisí.

Američtí velvyslanci (nebo alespoň někteří) se zřejmě rádi setkávají s hrdými Čechy podporujícími demokratické hodnoty. Jen já pořád nic, přitom jsem hrdý víc než hrdobec.

 

Za povšimnutí rovněž stojí, že americká ambasáda se v České republice často podporuje „zajímavé“ projekty, nejinak tomu bylo právě za Andrew Schapira. Ať už se jedná o trvalou podporu festivalu „rozmanitosti“ (a nezřídka nevkusu) Prague Pride nebo třeba o sérii přednášek ve Skautském institutu „Média v měnícím se světě“ (2016), z nichž jedné na téma „Dezinformace v médiích“ se chopili renomovaní experti na dezinformace Ondřej Kundra (z Bakalova Respektu; před lety nařčený BISkou ze lží) a Jakub Janda z neziskovky EUropské hodnoty (odkaz na záznam z akce zde). Jak asi taková akce může probíhat, si dokážete představit.

Když se to tak vezme, tak sblížení Schapira s „hrdým Čechem“ Bakalou zase není tak překvapivé.

zdroj:9

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. Alabaj napsal:

  Jsou to oba homosexuálové ze sionu,takže je to logické….

 2. dastin napsal:

  Tak jako STBures-babis i Kabala-bakala maji hovno a ne penize,
  mozna si neco skrabli, ale ne tymiliardy, ktere pry „vlastni“.
  Prachy a majetky maji jejich panickove, americka kabala – chazari.
  Sam STBures popisoval v TV „jeho patent“, na to stat se miliardarem.
  Rekl, ze dostal kredit necelou miliardu $ z Citibank. Komu chazari jen tak pujci miliardu pro „nejisty“ vychod?
  Takze za obema stoji chazari a ted poslali dalsiho chazarskeho skreta, aby jejich poskoka zastupoval………. kdyby Bures mel opravdove problemy, tak taky zaskoci ten prihraty zmetek. Proc Bures skace, jak mu chazari piskaji.

  Vzdyt ta chazarska stvura kabala-bakala venoval penize americke bance.
  PROC BY TO NORMALNE DELAL??
  A dalsi vec, ani Kellner neni „1“ u nas, ale majetky patri Vaskovi Klausu, taky pouze bilej konik.

  Cele mi to take potvrdil muj znamy, ktery se s nema schazi a zna to cele za oponou.
  A debilni koblihozrouti se raduji ze je koblihovy magnat u koryta…..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.