Výbušné dokumenty

Do redakce ParlamentníchListů.cz se dostala část dokumentu, která byla předložena poslancům České republiky na Parlamentním shromáždění Rady Evropy. A netýká se ničeho jiného než migrace.
V návrhu rezoluce je například uvedeno, že existuje mylná představa, že migranti jsou hrozbou pro místní obyvatelstvo.
„Návrh rezoluce poskytuje konkrétní příklady toho, jak přistěhovalci přispívají ke zvýšení hospodářského růstu a k vytváření národního bohatství,“ píše se v dokumentu výboru pro migraci, uprchlíky a vysídlené osoby.
„Státy jsou proto vyzývány, aby uznaly, že imigrace je nástrojem pro obnovu dynamiky a modernizaci společnosti,“ píše se dále v dokumentu.
zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

10 Komentáře zapnuto "Výbušné dokumenty"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Aleš V.
Host
Aleš V.

Já se nebojím. Až na to přijde, bude to totální a poslední Křížová výprava, ve které se spojí celá Evropa. Ne politici – ale její lid. Oni nás slovany neporazí. Nikdy

jirik
Host
jirik
http://svobodnenoviny.eu/vlada-nadale-prijima-natrvalo-do-cr-migranty/ —- http://svobodnenoviny.eu/dohlizejici-general-rusko-znicilo-99-svych-chemickych-zbrani/ —— ejméně 40 civilistů, převážně dětí a žen, zemřelo ve středu v důsledku leteckého útoku Amerikou vedené mezinárodní koalice na vesnici v syrské provincii Dajr az-Zaur, uvádí agentura SANA s odvoláním na místní zdroje. „Mezinárodní koalice letecky zaútočila na domy civilistů ve vesnici ad-Dubljan v oblasti Mayadinu, což vedlo ke smrti více než 40 civilistů, většinou to byly ženy a děti, a také k desítkám zraněných a velké materiální škodě, která byla způsobena na domech obyvatelstva,“ uvádí agentura. Zdroje sdělily agentuře, že jsou obyvatelé vesnice vystrašeni, v hrůze opouštějí své domy a utíkají do pouště, protože se… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Japonské firmy by v České republice v budoucnu neměly investovat jen do tradičních oborů, jako je automobilový průmysl, strojírenství a elektronika, ale měly by se zapojit také do modernizace, robotizace a digitalizace českého průmyslu. Uvedl to premiér Bohuslav Sobotka, který dnes v Tokiu zahájil česko-japonské hospodářské fórum. Šéf vlády ale zároveň vysoce ocenil dosavadní japonské investice v ČR, které dosáhly částky 3,7 miliardy dolarů a vytvořily 47.000 pracovních míst.
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/sobotka-chce-zapojit-japonske-firmy-do-robotizace-prumyslu-cr/1501605

Radek
Host
Radek

a mohli by uvést pár konkrétních případů, jak migranti přispívají k k růstu hospodářství a jak vytváří to národní bohatství?

Protože papír snese úplně všechno, dá se na něj napsat tolik různých pohádek, že tomu autoři sami uvěří…

Pavel
Host
Pavel
pro Radek – ale ANO – to je to samé jak pan Babiš dosáhl na snížení schodku státního rozpočtu vloni – on tvrdí, že lepším hospodařením a rozdělováním peněz – prostě jeho ministerstvo financí nějak „ušetřilo“ 60 miliard. Už neřekl, že to je stejných 60 miliard, o které nám snížila plánované dotace EU. A s tím zvyšováním hospodářského růstu má ten idiot z EU (prosím ne nadávka, ale diagnoza) má také pravdu. Přibudou tu lidi, které je třeba šatit a živit a pod. tak se zvýší výroba a vnitřní spotřeba a to je tahoun růstu HDP. Že si na to… Číst vice »
Jarek*
Host
Jarek*

Je to materiál pro výrobu granulí pro prasata a pro psy.

Julius
Host
Julius
Bylo by take dobre uvest KDO vyzyva staty pro uznani imigrace!? Protoze ten dotycny by mel navstivit Chocholouska. A byt zavren naveky. Vsichni vime ze imigrace jako takova v ramci drobneho pohybu byla je a bude.. Pak je migrace za dob valek kdy to opravdu neslo jinak. Tohle vsak je migrace rizena a cilena na likvidaci puvodnich obyvatel a jejich kultury. jak to tak byva jeden si plni kapsy zatim co miliony umiraji. Jak stary muze byt tento valecny plan? Stovky – tisice- miliony let? Ano jiste je tu od te doby co tu jsou lide. Je zajimave ze je… Číst vice »
jirik
Host
jirik
Navýšení důchodů od 1.1.2018 – smutná bilance hlasováni TOP 09! 29.6.2017 přišlo internetem Top09 proti navýšení pro důchodce o 300,-Kč! Nikdo z TOP09 opět nehlasoval pro zvýšení důchodů od 1.ledna 2018. Zato všichni z TOP09 hlasovali pro zvýšení platů poslanců o 7000,- Kč! Nesouhlasilo 13: Zdeněk Bezecný, Jan Farský, Petr Gazdík, Leoš Heger, Václav Horáček, Jiří Koubek , Marek Ženíšek, Věra Kovářová, Michal Kučera, Helena Langšádlová, František Laudát, Jaroslav Lobkowicz (Plzeň), Karel Tureček Ne: přihlášeni 4 Nina Nováková, Stanislav Polčák, Karel Schwarzenberg, František Vácha Zdrželi se 3: Jiří Skalický, Anna Putnová, Gabriela Pecková Omluveni 6: Markéta Adamová, Jitka Chalánková, Daniel… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Majitelé psů budou muset své mazlíčky očipovat, schválili poslanci

Povinné čipování psů by mělo v Česku platit od roku 2020, příslušný zákon v pátek bez diskuze přijali poslanci v rámci novely veterinárního zákona. Pro bylo 108 ze 121 přítomných. Očipováni by měli být čtyřnozí mazlíčci v době prvního očkování proti vzteklině, tedy zhruba v šesti měsících. Normu nyní musí ještě projednat Senát.
https://www.novinky.cz/domaci/442362-majitele-psu-budou-muset-sve-mazlicky-ocipovat-schvalili-poslanci.html

jirik
Host
jirik

Tak jsem dostal dárek od Facebooku k druhému výročí založení našich internetových novin Rukojmi.cz v podobě blokování článků na profilu pod jménem Břetislav Olšer; Rukojmi.cz čte měsíčně v průměru 135 tisíc čtenářů, naštěstí i bez FB…
http://www.rukojmi.cz/clanky/4152-internetove-noviny-rukojmi-cz-jsou-nepretrzite-trnem-v-oku-novodobych-cenzoru-z-facebooku-nebo-snad-smejdu-co-na-me-donaseji-velkemu-bratrovi

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!