Vyhoštěný migrant znásilnil v České republice mladou dívku

Hamáčku, Babiši, stále budete lhát o tom, že v ČR migranti nejsou????? !!!! Připadá mi šílené, že černá huba z Afriky byla vyhoštěna z Německa do České republiky! Proč nebyla deportována do Afriky? Co se nám budou teď snažit namluvit vítači a sluníčkáři? Že to byl ojedinělý případ? Nebo že ho ta šestnáctiletá dívka snad provokovala? 

Litoměřičtí policisté vyšetřují případ znásilnění, které se stalo v úterý kolem poledne na poli u severočeské obce Lukavec. Pachatele, který napadl šestnáctiletou dívku, policie dopadla a zadržela.

 

 

 

 

Podle informací Litoměřického deníku šlo o Afričana, kterého v úterý v 7 hodin ráno propustili z výkonu trestu v Drážďanech a vyhostili z Německa.

„Mohu pouze potvrdit, že litoměřická policie se zabývá násilným trestným činem, který se stal v úterý. V současné chvíli máme zadrženou jednu osobu, která bude v brzké době obviněna a bude zahájeno její trestní stíhání a bude podán návrh na vzetí do vazby,“ sdělila mluvčí litoměřické policie Petra Trypesová.

K identitě pachatele se mluvčí nevyjádřila s tím, že ve věci nyní probíhají úkony trestního řízení. „Vzhledem k tomu, že se jedná o nezletilou oběť, bližší informace nebudeme podávat,“  řekla Trypesová.

Více sdílný nebyl ani starosta Terezína, města, ze kterého znásilněná dívka pochází. „Bližší informace samozřejmě vím, ale nemohu je vzhledem k probíhajícímu vyšetřování sdělit,“ podotkl René Tomášek.

 

 

 

 

Uvedl pouze, že v případu zasahovala jen státní police a ne terezínská městská.

Také nejbližší nemocnice v Litoměřicích, která leží jen několik málo kilometrů od místa činu, odmítá cokoli sdělit. „Vzhledem k tomu, že se jedná o nezletilou osobu, tak se k tomu nebudeme vyjadřovat. Nemohu ani potvrdit, že je poškozená slečna u nás, nemohu k tomu říci vůbec nic,“ uvedla mluvčí litoměřické nemocnice Naděžda Křečková s vysvětlením, že věc konzultovala jak s lékařem, tak i s nemocničním právníkem.

zdroj: 1, 2

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10 komentářů

 1. Fotografka napsal:

  Jsem zvědavá, jak se k tomu postaví SPD. Mají na to určitou moc, vyhlásit alespoň pořádnou demonstraci proti ministrovi vnitra, který se pořád dušuje, že u nás nejsou Saracéni. Opak je pravdou, courá se tu kdejaká verbež.

  • Maroš napsal:

   Saracéni sú v parlamentoch a v kaviarňach – islamofilní neomarxisti. Zvlášť je ich plno v EU-parlamente.

 2. Jan Žižka napsal:

  Už je to tu, jako v Reichu.
  Kriminalita poletí raketově nahoru.
  Zítra to bude Vaše, či Vaše dcera…
  A budou následovat i mnohem děsivější, Zločiny.
  Kafiry, totiž Alláh povoluje zabíjet,
  i ve svatém měsíci Ramadánu…
  Kafiry, je totiž pro muslima,
  nejodpornější a nejnižší tvor.
  Kafiry, proto musí každý pravý muslim,
  zabíjet bolestivou smrtí…
  Sekat a řezat hlavy a konečky prstů,
  Kafirum, Alláh srdečně doporučuje.
  Také ETICKÉ ZABÍJENÍ ŽEN A DĚTÍ…
  Viz Dr.Bill Warner,
  Politický Islám, Korán, Duny, Síra a NENÁVIST K NEMUSLIMŮM PDF.

 3. Vladislava napsal:

  A nezapomeńte ho tady arestovat a živit. A pokud má nějakou tropickou chorobu, tak ho nechte nakazit co nejvíce vězňů, to je tak všechno-co dokážete.

 4. Zdena napsal:

  Tak nejak mi chybi varovani, pred kym se mame branit.Neni povinost Policie CR chranit obyvatele CR pred nebezpecim a vydat nalezite pokyny obyvatelum statu kdy muze nastat stejny pripad, kdy privandrovalci pachaji trestnou cinnost na nasich lidech?

 5. svalovidoslava napsal:

  „Zatímco by měla všechna média, hlavně ta alternativní, psát o včerejším prolomení Benešových dekretů, namísto toho se věnují provokační hře s africkým migrantem.Afričan, který znásilnil dívku z Terezína, není migrant, ale cizinec s povolením k pobytu v ČR.“

  https://aeronet.cz/news/vrteni-africkym-psem-podivny-pripad-znasilnene-16-lete-divky-z-terezina-v-den-77-vyroci-smrti-ceskoslovenskych-parasutistu-a-v-den-prolomeni-benesovych-dekretu-ma-podezrele-souvislosti/

  Soud v Hradci Králové prolomil Benešovy dekrety. Vdova po vojákovi Wehrmachtu ve službách nacistické vojenské rozvědky bude v ČR restituovat majetek ve výši 3 miliard korun!

  https://aeronet.cz/news/schwerpunkt-ii-soud-v-hradci-kralove-poprve-v-historii-prolomil-benesovy-dekrety-vdova-po-vojakovi-wehrmachtu-ve-sluzbach-nacisticke-vojenske-rozvedky-bude-v-cr-restituovat-majetek/

 6. Maroš napsal:

  svalovidoslava – tu postrádam logiku – nechce náhodou pán VK vrtieť zo všetkými? Ešte raz:
  1/ „Do ČR byl vyhoštěn z Německa z toho důvodu, že má povolení k pobytu v ČR právě od českého ministerstva vnitra.“ – čiže nie preto, že
  2/ „Propuštěný muž byl před časem zadržen v Drážďanech kvůli páchání trestné činnosti na celém území Saska. O jakou trestnou činnost se jednalo, nám tiskový odbor ministerstva neposkytl. Včera ráno byl propuštěn v Drážďanech z výkonu trestu a dostal od německých úřadů vyhoštění.“ – následne logicky
  3/ „Tomio Okamura z SPD na svém Facebooku ihned začal pokládat logické a věcné otázky, jak je možné, že migrant byl propuštěn a vpuštěn do ČR,…“ – a teraz pŕŕ!!!
  4/ “ ale odpověď na tuto otázku jsme právě teď již přinesli.“ = logicky vo veci migrácie
  5/ „to je neustálé nepochopení Tomia Okamury, co se vlastně v ČR a v celé Evropě děje. Pane Okamuro, znovu si prosím uvědomte, že na nelegální migranty se už v Evropě nehraje, a dokonce se už nehraje ani na migranty jako takové. Dnes se jim už říká cizinci s povoleními k pobytu. A ten násilník z Afriky, který včera znásilnil 16-letou dívku v ČR, má povolení k pobytu vystavené českým ministerstvem vnitra.“ – tomuto snáď rozumie každý, kto je mimo mainstreamu – teda aj Okamra KALERGIOVEC!

  Takže o čo ide pánovi VK? Že
  1/ Priamo neoznačí Osamu Okamuru za vítača a architekta imigračných centier – to je fakt!
  2/ Priamo neoznačí Hayato Okamuru za neomarxistu, vítača a súčasť hlavného prúdu bruselskej mašinérie, ktorá sem imigrantov lifruje?
  3/ Priamo neoznačí Tomia Okamuru za účelového „protihráča“ svojich bratov, ktorého úlohou je viazať na seba /akože riešiť problém/ aktivitu odporcov imigrácie, aby mohol túto silu v zlomovom okamihu nejako neutralizovať? Lebo to tak JE!!!

  Čiže – koľko vrstiev má toto vrtenie psom? Lebo pán VK celkom určite hrá s SPD svoju vlastnú hru! Inak by sa tak promptne nezaujímal o status toho cudzineckého zmrda – a pravdepodobne využívaného na špinavú hru! Lebo – v pozadí sú aj radikálni moslimskí hráči na území ČR – a o tých je nejako ticho!

  A základná otázka – čo je ku.va prioritou Globálneho prediktora?! 1/ Reštitúcie sudeťákom, alebo 2/ islamizácia a demografická výmena v Európe?

  Čiže „podľa logiky“ pána VK – pán VK vrtí psom cez ticho okolo prelomenia Benešových dekrétov a cez ticho okolo „legálnej ministerskej“ imigrácie – takže čo horšie je ešte v pozadí? Lebo ja osobne neverím nikomu! Neštrukturované riadenie GP je zásadne založené na PRÍSUNE tých informácií, ktoré dávajú veci do pohybu! A samozrejme – najdôležitejšie sú utajené informácie – o pohybe mimo nášho vedomia! Takže čo všetko nevieme?!

  V princípe mi ide o to, že sa snažím nereagovať bez rozmyslenia na krik zlodej kričí chyťte zlodeja a utajený pán VK spustil práve takýto povyk! Alebo nie? Otázka pod čiarou – Nemecko už trestne nepostihuje trestnú činnosť na svojom území? Lebo ak nie, tak neviem, čo tu ešte hľadá naša chudobná galérka!


  V Nemecku zadržaný Rumun môže stáť aj za vraždou spred 13 rokov vo vlasti

  Muž je za mrežami ako podozrivý zo sexuálne motivovaných trestných činov.

  7. jún 2017 o 8:52 TASR

  Ilustračná snímka.
  Ilustračná snímka.(Zdroj: TASR/AP)
  Písmo:A-|A+02

  BERLÍN, BUKUREŠŤ. Rumunský kamionista Catalin C. (40), ktorého 2. júna zadržali pre podozrenie z vrážd dvoch žien v Nemecku a Rakúsku, môže mať na svedomí ešte viac zločinov, píše webové vydanie denníka Bild.

  Muž je za mrežami ako podozrivý zo sexuálne motivovaných trestných činov. Ich obeťami sa pred tromi rokmi stala v rakúskom Kufsteine 20-ročná francúzska študentka Lucile K. a vlani začiatkom novembra v Endingene pri nemeckom Freiburgu 27-ročná Carolin G.

  Vďaka svojmu povolaniu bol páchateľ mobilným a mohol sa tak dopustiť trestnej činnosti tak vo vlasti, ako aj v iných krajinách Európy. Nemeckí kriminalisti preto už kontaktovali rumunských kolegov, aby s nimi prekonzultovali možnosť preskúmania podozrivých káuz.

  Jednou z nich je podľa Bildu znásilnenie a brutálna vražda mladej ženy, ku ktorej došlo pred 13 rokmi v okolí mesta Vaslui, kde v tom čase žil aj zadržaný Catalin C. Tento prípad sa kriminalistom nikdy nepodarilo objasniť.

  Kamionistu zadržali na základe porovnania vzoriek DNA, ktoré sa našli na mieste oboch činov a policajným špecialistom sa ich podarilo zrekonštruovať v dostatočnej miere. Oba kauzy boli záhadné, pretože sa na mieste činov viac-menej nenašli vyhodnotiteľné stopy.

  Doterajšie poznatky kriminalistov vrátane faktu, že k obom zločinom došlo zrejme v časoch, keď v Rakúsku i Nemecku platil zákaz kamiónovej dopravy, však upriamili pozornosť vyšetrovateľov na vodičov kamiónov, čo sa evidentne vyplatilo.“
  https://svet.sme.sk/c/20552591/v-nemecku-zadrzany-rumun-moze-stat-aj-za-vrazdou-spred-13-rokov-vo-vlasti.html

  Čiže na záver – chce pán VK tvrdiť, že Nemci toho zmrda pustili aj s dávkou tvrdolínu na české územie – po dohode s tajnou službou – aby v kukurici znásilnil prvé dievča, ktoré uvidí, aby médiá mohli zastrieť prelomenie Benešových dekrétov? No lebo len tak to mohol ten zmrd stihnúť za pol dňa – normálne sa čerstvo prepustený človek snaží niekde najprv zdekovať – či? No – tých otázok bude viac než dosť! Hlavne na políciu ČR!

  • Maroš napsal:

   TU JE ĎALŠIA VRSTVA! A všetky prebiehajú simultánne! Títo cudzinci – vrátane z Gantanáma k nám deportovaní USA rozviedkou spracovaní „bezpeční“ väzni! Kde sú? Na čo sa dajú použiť? Tých variácií je spústa – vrátane obetných „baránkov“ – v rámci provokatívnej činnosti a systému bŕzd a protiváh. Odbočím – Čaputová je v tlaku-neistote tým Harabínovým podaním sťažnosti na priebeh volieb – teda – jedna vrstva je Harabín a „jeho“ záujem, druhá je časovanie – Čaputová musí niečo VČAS preukázať-vykonať, inak ju dajú VČAS dole /konečne!/ rozhodnutím ústavného súdu /o neplatnosti volieb/ – ktorý je zámerne neúplný /chýba 6 sudcov z 13/ – lebo sa hrá o čas – a Harabín vie, že podával podnet na neplný ústavný súd – či? Lebo sa hrá podľa židovského času = ASAP – Až Sa Podarí – podľa plánu! A kto má najviac času? GP!

   „Bakalova média jsou nástrojem na ochranu amerických zájmů v ČR

   Co je další skandál, to je boxík ve Wirnitzerově článku, který označuje kauzu se znásilněnou sestrou v nemocnici Na Bulovce za hoax a dezinformaci a odkazuje na rozhodnutí soudu z letošního září, že se čin nestal. Naše redakce má ovšem jiné informace, sestře bylo vyhrožováno ze strany státních orgánů, protože Afghánec, který ji znásilnil, má tu samou doplňkovou ochranu jako útočník z Brna. Znásilněná sestra, která má od té doby strach o svůj život, byla podle svých slov zděšena, jakým způsobem se k ní chovali zástupci ministerstva obrany, kteří nad Afgháncem převzali ochranu jako nad svým zaměstnancem. Kauza vyšuměla do zapomenutí, ale redakce AE News přinese v blízké době výbušné informace o pozadí kauzy, o vyhrožování, o zametání stop v kauze, o zastrašování ženy. Začíná nám ale postupně v redakci docházet vazba mezi Bakalovými médii, vnitrem a armádou. Tento triumvirát má za úkol chránit obraz českých misí v zahraničí. Tímto propojením by se měl okamžitě zabývat bezpečnostní výbor sněmovny. Okamžitě!“
   https://aeronet.cz/news/v-brne-utocili-arabove-napojeni-na-ustredi-muslimskych-obci-muneeba-alrawiho-co-pohledavaji-v-cesku-mame-exkluzivni-informace-stopy-vedou-k-vojenskym-misim-v-afghanistanu/

   Číže – ak prebieha zápas GP s americkými elitami – komu „viac“ je naklonený „utajený“ /pre GP určite nie!/ pán VK? Ide stále o ten systém bŕzd a protiváh GP – ako spôsobu riadenia a balansovania.

   Čiže o tom točím, že pokiaľ sa to neuchopí z pohľadu toho najvyššieho záujmu – inak sa to – z pozície bežného vojaka uchopiť nedá. Takže neriešme čo novinári, čo policajti, čo vojsko, čo taká strana a také osoby a takí prezidenti, ale vždy len to – čo tí úplne hore! Výsledný obraz vo Photoshope sa vždy skladá z mnohých vrstiev – jeho tvorca o nich pojem má – bežný divák nie.

  • svalovidoslava napsal:

   GP překládám jedině jako globální predátor.

   Neznámý pan VK…Aeronet čtu nějakou dobu a není to dlouho, co v diskuzi tato osoba https://petrabostlova.wordpress.com/
   sdělila jméno pana VK a uvedla, že je agentem tajných služeb. Jestli je skutečně agentem nebo mu dodávají vhodné informace, to nevím. Každopádně VK rád lidi směruje, manipuluje, jen si ještě nejsem jistá, za koho kope. O zjevnou manipulaci šlo, když krátce před letošními volbami do EU vydával jeden článek za druhým proti SPD – zajímavé, že všechna špína se objevila těsně před volbami a nepsal o nich už dříve…..

   • Dobrá rada nad zlato napsal:

    Pan VK vám bral vaší modlu, pan VK si dovolil vynášet napovrch špínu zevnitř SPD. Jste k smíchu, jak si pečlivě chráníte vaše pracně uhňácaná bábovičky o jediné správné a čisté straně SPD, do kterých vám všichni kopou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..