Vyjádření k údajnému HOAXU, který Hoaxem není. Přejdeme na III. říši. Část 3.

…..jak jste si mohli všimnout, otiskl jsem asi před týdnem článek z minulého roku o Třetí říši….

AKTUAILIZACE 10:10

Je nutné zopakovat, že kapituloval kdysi Wermacht, ale nikoliv Třetí říše. Třetí říše má dokonce ambasádu v Německu. Vzhledem ke skutečnostem, které jsem Vám slíbil, byl jsem nucen vycestovat na několik dní za lidmi, kteří mně podali určitá data.

Sami se můžete přesvědčit, že MADAMME MERKELOVÁ není nic jiného než manažer a jednatel podniku NĚMECKO GmbH s vkladem 25.000 Německých Marek. A právě dle vymyšlených a „na oko“ schválených údajných zákonů se jedná o lodní právo, kdy všichni Němci jsou ztraceni na moři, protože se celou dobu nenahlásili jako živé bytosti. V podstatě celá EU není nic jiného než jedna velká firma s podfirmama. To stejné platí i o České republice. No v podstatě o celé EU. Všechny úřady jsou společnosti s ručením omezeným (s.r.o.), kterým náleží číslo DUNS. Nejednáte s úřady, ale s firmami, se kterými nemáte ani smlouvu…..

Sami si můžete vyhledat na upik.de. V minulosti jsem o tom několikráte psal.

Ve Třetí říši, která neustále ještě existuje, platí zemské právo. Nikoliv lodní právo. Zemské právo Vám také garantuje vlastnictví na majetek a na pozemek, na kterém stojí Váš dům (majetek).

Před mnoha lety jsem měl možnost poznat v Peru nádhernou modrookou dívenku, která za celých 30 let, co se známe, vypadá naprosto stejně. Tak na 23 až 25 let. Je to asi tím, že většinu času žije na povrchu planety, kde lidé nestárnou. Ale kdo by tomu asi tak věřil, že ano?

Abych Vám mohl celou situaci vysvětlit, byl jsem nucen vycestovat za říšským kancléřem do Německa. Díky tereze von dönitz, která je vnučkou admirála K.H. von Dönitze, jsem se dostal přímo ke kancléři třetí říše.

Požadoval jsem vysvětlení ohledně KÚ v Krakově a jeho adresu. Bylo mi sděleno, že před asi 15 lety byla založena skupinou lidí tajná evidence pozemků z celé EU, protože se v roce 2017 a 2018 bude vše převádět na digitalizaci a archívy se budou likvidovat (pálit). Pak už nikdy nebude nic dohledatelné. Takto to na nás komisaři EU připravili. Mělo by dojít k vyvlastnění půdy všem lidem.

Nyní si sypu sám popel na hlavu, protože adresa v Krakově či u Krakova je tajná, a celý archiv se z bezpečnostních důvodů stěhuje na jiné místo. Nikoliv ale kvůli mně. Kvůli nastalým okolnostem v EU. Slíbil jsem sice adresu, kde by se údaje měly zaznamenat, ale zde se dostanou pouze lidé zasvěcení.

Nevadí, nezoufejte, stačí kopii originálu Vaší listiny (LV) s razítkem na 12. hodinu mít dobře schovanou doma či jinde. Záznam (zápis) KOPIE LV se dá udělat kdykoliv do konce roku 2017 v tomto tajném archívu. Nikoliv však vyhotovení LV na KÚ, to bylo nutné do konce roku 2016.

Dopředu se vědělo o vyvlastňování půdy, a proto byl určitými lidmi založen centrální archiv a veden v utajení. Jsou zde i navráceny velké části archívů odebraných po WWII ruskými vojsky, které byly převezeny na východ.

Pro tento jediný bod se všem omlouvám, ale nic není pro Vás ztraceno.

Pro  všechny méně duševně zámožné lidi sděluji, že jakékoliv LV s originálním razítkem a podpisem z KÚ se nedá zneužít a hlavně si ho může nechat na KÚ vystavit kdokoliv a kdykoliv v libovolném množství!!!!!

Jeden z komentářů:

Hanka K

? a teď jedna informace

Jak jsem byla na katastru, tak mi bylo řečeno, že list vlastnictví na bytové družstvo dají komukoliv – nemusí tam jít statutární zástupce… Po osobě, která si LV vyzvedne, požadují jen občanský průkaz, aby si mohli zaznamenat jméno osoby, která si LV vyžádala…

Hanka K

 

Bylo zajímavé, jak silné reakce vyvolal článek o LV listech hned na začátku tohoto webu před několika týdny. Místo, aby si diskutující sehnali podklady z EU či Lisabonu, hned začali vše kritizovat. V ÚDAJNÝCH svobodných rádiích a televizích raději pomlouvali, neuváděli žádné důkazy, ale každé nepravdivé očernění jim bylo dobré. Ano, hovořili sami o sobě.

Zde máte tedy rozbor v němčině, nehodlám překládat, a film si poslechněte (pro znalce německého jazyka). To, co jsem nastínil, trvám na řečeném, vše je pravda a brzy se s touto skutečností všichni setkáte!!!!! Potom poděkujte „svobodným“ médiím, že Vás uvedly do omylu…..

Poděkujte také všem médiím, která mají lidi dezorientovat a ze všeho udělat HOAX!!!!!

A nyní, jak se můžete dočíst i níže v německém textu a hlavně podívat na internetu, pokud si to sami vyhledáte, probírala téma zabavení pozemků a likvidaci identity němců paní Claudia Roth v německém parlamentu a oficiálně to bylo lidem sděleno. Vím, že duševně méně zámožní lidé budou zase chtít důkazy a budou s tím mít velké problémy. Je to ale pouze a jenom jejich problém. Chytrým a moudrým lidem stačí ukázat cestu. Vyhledejte si sami!!!!

 

Verlust der Bodenrechte 2017?

Holger Ditzel im Gespräch mit Jo Conrad über die Privatisierung hoheitlicher Bereiche und das Bodenrecht,

Download video: MP4 format | WebM format | Audioformat

Verlust der Bodenrechte aufgrund einer longa consuetudo (Übung)

Die Bundesrepublik Deutschland veranstaltet seit 2007 eine völkerrechtliche Übung, nämlich die Umwandlung der Gebietskörperschaften in Firmen und setzt damit konsequent Artikel 23 GG n. F. um. Nach 10 Jahren wird eine gewohnheitsrechtliche Übung zu positivem Recht und das ist bekanntlich 2017, wenn man davon ausgeht, dass die ersten Privatisierungen wie in Frankfurt am Main mit der Veröffentlichung der Eröffnungsbilanz nach Doppik* am 01.01.2007 vollzogen wurden.

*Die Doppik ist ein Kunstwort, das allgemein ein auf der doppelten Buchführung basierendes Rechnungssystem beschreibt. Die Doppik bezeichnet hierbei per Definition sowohl die doppelte Buchführung im kaufmännischen Bereich als auch im Bereich der öffentlichen Verwaltung.

Das Resultat ist die Auflösung Deutschlands, was Frau Claudia Roth von der Partei Bündnis 90 die Grünen bereits öffentlich bestätigte, indem sie bekannt gab, dass nach den Bundestagswahlen im Herbst 2017 die deutsche Staatsangehörigkeit abgeschafft wird. Wenn man nun 1 + 1 zusammenzählt, dann ist es logisch, dass spätestens 2018 die Gebietskörperschaften endgültig zu Firmen im positiven Recht geworden sind und ohne Staatsgebiet auch ein Staatsvolk obsolet wird. Mit der so geplanten Umsetzung der Privatisierung aller Gebietskörperschaften wird die Aussage von Frau Claudia Roth brisant, denn die Staatsgewalt wurde bereits 1950 durch die Streichung des § 15 GVG (a. F. Alle Gerichte sind Staatsgerichte) beseitigt und ohne Staatsgebiet wird deshalb auch eine Staatsangehörigkeit obsolet. Nach der Drei-Elemente-Lehre von Georg Jellinek ist der Staat ein soziales Gebilde, dessen konstituierende Merkmale Staatsgebiet Staatsvolk und eine Staatsgewalt erfordern. Wenn also alle konstituierende Merkmale eines Staates aufgelöst sind, dann ist demzufolge auch der Staat aufgelöst. Durch die Umsetzung des Artikel 23 GG n. F. würde zudem das Grundgesetz durch einen vergleichbaren Grundrechtsschutz ersetzt werden.
Es ist nun fünf vor zwölf, deshalb sind jetzt die behördlich festgestellten Deutschen aufgerufen nach Artikel 20 Abs. (4) GG zu handeln.

Mehr Info unter: www.reg-heilsamer-weg.de

Bitte bedenken Sie, daß Bewusst.tv auf Spenden angewiesen ist, um diese Programme kostenlos und ohne Werbung anzubieten.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

22 komentářů

 1. Emil napsal:

  Většina z nás žije na povrchu Země, ale bohužel stárneme.

 2. atrej ystma 776 napsal:

  Dobrý den! Ta modrooká dívka z Peru nějak souvisí s 3. říší?
  Jinak, chválím nový a velmi povedený vzhled vašich stránek :)!

 3. Kaa napsal:

  Povolení ke vstupu
  Představme si náš dům se zahradou. Přes plot s námi sousedí další domy se zahradami. Tak vypadá i svět lidí. My jsme ten dům se zahradou.
  V případě domu se zahradou je zvykem, že když chce někdo vstoupit, slušně zazvoní. Pokud se bez ptaní sápe přes plot, říkáme mu vetřelec, zloděj. Proč takto neuvažujeme, i pokud jde o naše tělo, náš „dům se zahradou“?
  Jak je možné, že tolik cizích lidí má drzost mluvit nám do snů, cílů, života?? – Inu, to je prosté: Něčím je lákáme.

  Ostatně, ukažme si to na našem příkladu:
  Jestliže na zahradě roztopíme gril a do okolí se rozline vůně kořeněného šťavnatého masa, často někdo zazvoní. Á, soused! A s lahví vína! Když ovšem negrilujeme, tolik nechodí. Grilování zkrátka vnímá jako „pozvání“.
  Kdykoli v životě máme něco, co druzí nemají, vnímají to jako pozvání. Nenesou nám lahev, ale například dobré rady a promluvy do duše, ačkoli sami nemají s „grilováním“ žádné zkušenosti. Jen se podívejte do internetových diskusí – nejvíce se dav vyjadřuje k úspěšnějším lidem. Pro ně má vždy spoustu dobrých rad. Úspěch člověka vnímají jako grilované maso a internetovou diskusi jako způsob, jak se také zúčastnit (přinést svou lahev, obvykle s jedem).
  Poučné ovšem je, že úspěšní lidé tyto diskuse nečtou. Jinými slovy: Nevydali povolení ke vstupu jakýchkoli lidí na svou zahradu (do své hlavy). Zamkli branku. Povšimněme si toho a pamatujme si toto:
  Každý se může pokusit o vstup do naší zahrady, pokud si nějaký náš počin (zpravidla úspěch, nebo neúspěch) vyloží jako pozvání. Ale!
  Nikdo nemůže dominovat naší zahradě bez našeho povolení ke vstupu – když důsledně zamkneme branku.
  My máme sílu rozhodnout si, koho si pozveme dovnitř. Je sice úžasné být milý ke všem ostatním, ale mnohem důležitější je být milý k sobě samému, milovat to, jací jsme, a přijmout to na 100 procent. To ve skutečnosti znamená zamknout branku.
  Pokud sami sebe milujeme a přijímáme, neodemykáme ji každému. A pokud cítíme, že nám něco/někdo už bere energii, je to pouze naše chyba. Dostatečně jsme nezamkli. Nebo jsme dokonce branku nechali dokořán.

  Převzato z :
  http://karolinaloskotova.blog.cz/1607/5-obran-proti-vysavacum-jak-si-nedat-odcerpat-dobrou-naladu a
  https://www.firstclass.cz/2016/06/5-obran-proti-vysavacum-jak-si-nedat-odcerpat-dobrou-naladu/3/

  Uvědomme si že JÁ (MY) jsme nikdy nedali svolení k nějakému zabrání našeho pozemku, stavení. Pokud jej někdo zabere násilím – nebude se v něm cítit dobře a dopadne jako všichni uzurpátoři v minulosti. Pokud tyto články čte někdo, neznalý zákonů vesmíru tak dostane zcela automaticky strach – jednu z nejnižších vibrací.
  Myslím, že namísto shánění nějakých nesmyslných potvrzení by zde měly být zopakovány tyto duchovní zákony, způsoby duchovní ochrany.
  Stejně dle nejen mého názoru se tato doba brzy změní a takovéto znovuoprášené zákony nestihnou západní elity aplikovat.

  Doporučuji přečíst:
  http://karolinaloskotova.blog.cz/rubrika/zakony-vesmiru-serial
  což nakonec tomášmarný zná…..

  • tomáš marný napsal:

   Vážená (ý) kaa,
   trochu tak pletete brambory s hruškama, ale nevadí. Smyslem je ukázat lidem v EU, co se odehrává a poukázat na správnou cestu. Když se věci dopředu zveřejnily, většinou se neuskutečnily. Co budete dělat až Vás vyvede EUROPOLICIE z baráku a zabaví Vám pro vetřelce barák. Asi Vám výše Vámi popisované nepomůže. Důležité je vědění a to je moc. Pak se tomu dá bránit dopředu a to i jinak.
   Diskuze na jiných webech nečtu, je to plýtváním času a lidé stejně nediskutují ale jenom pomlouvají a každý je chytrý jak „kufr“…..
   Všichni hovoří v diskuzích sami o sobě….
   tm

 4. marmaris napsal:

  V ČR digitalizace už dávno proběhla a původní archivy jsou uchovány. Lze do nich nahlédnout na specielní žádost na katastru. Nic nebylo zlikvidováno.

 5. marmaris napsal:

  Vaše teorie je uskutečnitelná jen v případě, že bude Evropskou komisí zrušen zákon o skladování a uchování dokumentů. V tom případě lidem stejně nepomůžou žádné speciáální zápisy. Všechen majetek se stane všech. To znamená, že když si pořídím samopal a půjdu obsadit banku, tak klidně můžu, jelikož i mě ta banka patří. Nastává stav anomie a války.

  • tomáš marný napsal:

   Vážený marmaris,
   vzhledem k tomu, že nevíte, komu zde vše patří, kdo ukradl Evropu a snaží se nyní usurpovat vše, není možné o tom hovořit.
   Měl jsem velmi dlouhý osobní rozhovor s kancléřem třetí říše, který mně také přehral vynucovací rozhovor pana Kerryho z USA, telefonoval třikrát a byl dost sprostý, jak se snažil vynutit přístup na jižní pól. Také jsem hovořil s terezou na zajímavá témata a asi se skutečně nebudou lidé stačit divit.
   Co se týče pozemků v EU, je to začarovaný kruh, protože celé Rakousko a velká část Švajcu, území, patří rusům. Budou se dít zajímavé věci…..
   Nemějte obavu, skladování a uchovávání dokumentů má velký význam. Nevíte ovšem podstatné věci…..
   tm

   • jirik napsal:

    Pjakin se občas zmiňuje jaká území v historii vlastnili a jak uzavírali mírové smlouvy, které se kolikrát jevily tak, že poškozují carské Rusko jak územně tak i finančně….

 6. Petr napsal:

  No uvidíme jak to bude probíhat ale věřím že to těm elitám nevyjde to zabavování to by znamenalo určitě Velké nepokoje které by vyústily v občanskou válku pak ale nelze věřit B Fulfordovi že vše bude v pořádku že zločinci banskteři budou poražení a lidstvo čeká vysvobození tak to zatím nevypadá každopádně dle zákonů je pro použiti zbraně uvedeno pro ochranu zdraví života a majetku ano majetku když mi budou chtít vzít majetek jsem oprávněn použít legálně zbraň dle zákonů leda že by upravili zákon než začnou zabavovat lidem majetek a než li bych dobrovolně měl vydat dům zločincům raději ho podminuju a vyhodim ho do povětří

  • tomáš marný napsal:

   Vážený petře,
   je mnoho věcí ve hře. Je to obrovské šachové pole, které má rozestavěny v mlze figurky a nikdo neví, kdo s kterou momentálně tahá.
   Jednoduše řečeno, jedou zatím stále po pěti kolejích a daří se jim přeskakovat tam, kam potřebují. Né ale už dlouhou dobu. Jejich čas vypršel. Zatím je vše ve hře i ten problém s digitalizací a ukradením pozemků. Rovněž tak i nepokoje a to co potřebují vyvolat, občanskou válku…..
   tm

   • Pet napsal:

    Věřím Tomáši že dobro zvítězí nad zlem snad vážim si Vás za to co pro lidi děláte a co myslíte kdyby lidi apelovali nátlakem na politiky že ví co EU chystá ohledně vyvlastnění a jak se k tomu hodlají postavit prostě zaplavovat je emaily nedat jim pokoj ať ví že my víme aby si Sobotka a spol nemyslel že lidé jsou hloupí a co by řek na to že víme ze ČR je firma a když s ni nemáme smlouvu nemáme povinost platit daně a jiné výdaje jakože státu

    • tomáš marný napsal:

     Vážený pet,
     vynikající odpověď na probírané téma. Bylo by skutečně vynikající bombardovat celou vládu tím, že my víme a co s tím hodlají dělat. Je nutné, aby se aspoň zapojilo do celé akce přes 1-2 milióny lidí. Povede se nám to?????
     Samozřejmě na údajné „NEZÁVISLÉ TELEVIZE“ „SVOBODNÁ RÁDIA“ se spoléhat nemůžeme….
     tm

 7. marmaris napsal:

  A co se týče Německa, tak to vlastně nikdy neexistovalo jako jeden stát. Je to svazek jednotlivých zemí no a jestliže bude zrušeno německé občanství, pak je to jedině dobře, protože potom bude moci jednat každá ze zemí sama za sebe. Takže se to celé rozpadne a dohromady to nedá ani armáda nebo jiná prasečina. Makrela nebude už nic, leda tak objekt dobrej na zabíjačku. To jsou dobré zprávy.

 8. Laco napsal:

  Na základe prečítaného na tadesco.cz som si dal vyhotoviť asi pred tromi týždňami listy vlastníctva na všetok majetok,lebo doteraz som ich nemal A chcem sa vám veľmi pekne poďakovať, pán marný, že ste nám naliali čistého vína. Bavil som sa túto tému s dobrým známym starostom, ale nechcel veriť, že môžeme prísť o nehnuteľnosti tak jednoducho. Existuje nejaký slovenský (český) server, podobný http://www.upik.de, kde sú uvedené úrady, štát, atď ako sro-čka, aby som ho presvedčil?

 9. Soto napsal:

  Pořád bude víc otázek jak odpovědí. Pokud 3. říše neprohrála, palčivou otázkou je , proč to tak vypadá? Pjakin taky pořád říká, že globalistům došel čas, ale datum ne. Jednou zmínil zájem RF o volby v jůesej, myslím , že mu to někdo pořádně vyčinil, protože často musí říkat, že neříká žádná tajemství, vše si každý přečte z běžných novin , tak jako on. Aspoň teda od kdy by de tam dalo výhledově jezdit na dovolenou, ale zase aby to nestálo majlant.

 10. mirek napsal:

  elita je tlačena skutečnými vlastníky planety „strážci“ k restartu systému,sleduji na matrix-2001.cz

 11. formis napsal:

  Stejně to s tím LV moc nechápu. Jak může být takový list platný, když ho vydá úřad, který spadá pod stát s.r.o. jenž podle vás nemá žádou legitimitu.

  • smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

   Je legitimní pro ty, kdo budou chtít nemovitost ukrást.