VYNIKAJÍCÍ DOKUMENT O SOUČASNÉ ROLI MAINSTREAMOVÝCH MÉDIÍ.

01:54

VYNIKAJÍCÍ DOKUMENT O SOUČASNÉ ROLI MAINSTREAMOVÝCH MÉDIÍ.

Snad již všichni lidé si všimli, jak hlavní česká mainstreamová média lžou a manipulují o tématech souvisejících s migranty a Evropskou unií, potažmo s Ruskem. A věřte, že to je jen špička ledovce. Lež, špinění, pomluvy a manipulace jsou denní náplní českých médií. A s blížícími se volbami se bude toto chování médií jen stupňovat proti všem, kteří nesouhlasí a odmítají doktrínu ČSSD za hlasité podpory KDU-ČSL, TOP09, Starostů, Zelených..

Pozoruhodné je však i chování jednotlivých médií vůči sobě navzájem. Když se televize Prima pokusila objektivně informovat o chování migrantů a nebo když uveřejnila interview s Putinem, tak schytala neuvěřitelnou protikampaň ostatních médií a editoři a vedení televize byli obviněni, že oni manipulují zpravodajství.

CELOSVĚTOVÝ ŘÍZENÝ TREND

Lžou a manipulují mainstreamová média v celé Evropě, ale ta česká jsou díky malému politickému prostoru na vrcholu prolhanosti – nebo přesněji manipulace a překrucování obrazu světa a pro ně nepohodlných lidí.
Vzpomeňme, jaká masivní prolhaná mediální propaganda probíhala ohledně ukrajinského Majdanu a migrační vlna je jen pokračováním. Česká televize loni nepřipustila do debaty oponentní názor – příkladem budiž dojemné obrazy rodin s dětmi syrských lékařů a učitelů. A poté se samozřejmě ukázalo, že televize i ostatní média lžou, jelikož zbylá masa 99 % negramotných mladých islamistů nějak Českou televizi minula.

ZASTRAŠOVÁNÍ A LIKVIDACE

A když někdo proti nelegální migraci vystoupí, tak je médii atakován onálepkován jako xenofob nebo dokonce nacista. A ty, kteří se médií nezalekli a dále trvají pevně na svých názorech, jsou cenzurováni.
Média vedou často velmi zruční manipulátoři, proto média schválně zužují protesty proti migraci na různé nevolitelné extrémisty – a tím problém bagatelizují a dehonestují, aby vytvořili dojem, že proti migrantům jsou jen extrémisté a podivíni. Viz #video#dokument.

A Sobotkova (Babišova vláda), jejíž zástupci ovládají přes vládou volenou Radu jak Českou televizi, tak i Český rozhlas, se dokonce pouští do cenzury internetu. O to se ve jménu vlády snaží třeba bývalý ministr Dienstbier a jím vytvořená vládní neziskovka s názvem Hate free. Další neziskovky jako jsou Evropské hodnoty a nebo Člověk v tísni, nejsou nic jiného, než politický nástroj, pro další manipulaci veřejného mínění.

CENZURA JE ŠPATNÝ SLUHA

Cenzura správných názorů nikdy nakonec nepomohla – vláda jen ukazuje svoji skutečnou tvář, kdy se zuby nehty brání skutečné demokracii a použije jakýkoli prostředek, jen aby se udrželi u moci.

Sobotka vláda a její členové jako byl například Dienstbier (ČSSD) či ministr spravedlnosti Pelikán (hnutí ANO) nikdy neměli skutečné argumenty pro obhajobu nekontrolované a nekontrolovatelné imigrace. Od počátku sem proudila masa neidentifikovatelných mladých muslimů a zcela prokazatelně zvyšovala bezpečnostní rizika v Evropě. To, že jsou muslimové neintegrovatelní, potvrzují desítky, možná stovky studií, všechny statistiky a veškerá praxe ve všech zemích, kde muslimové žijí v nějakém větším množství.

Jen se nejprve o problémech mlžilo a pak lhalo. Teď tváří tvář zavražděným obětem se už mlčet nedá – jen dál lhát.

ISLÁM JAKO NÁSTROJ MOCI

Sám turecký prezident Erdogan řekl, že neexistuje rozdíl mezi muslimem a islamistou. Má pravdu – pokud je muslim správný muslim, tak je povinen poslouchat a plnit příkazy svého proroka Mohammeda a ty jsou jednoznačné – nevěřící buď obrátit na víru svou, nebo vyhubit. Třetí cesta – soužití s nimi – je pro ně jen dočasné řešení před tím konečným.

Džihád neboli svatá válka za víru, končí dle koránu až v momentě, kdy na světě bude panovat celosvětový islámský chalífát. V jeho jménu má muslim nikoli možnost, ale povinnost jednat. Tyto fakta jsou ale k dnešnímu dni zcela známa a podložena nezvratnými důkazy.

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!