Vynikající vojenský analytik Martin Koller podrobil naši armádu zdrcující kritice a uvedl jak vše napravit

…..uvedl, kdo je přítelem a kdo je nepřítel, kam všechno směřuje a kde se brzy možná ocitneme, pokud se nic nebude dělat….

20:54

 

Na Jihlavském semináři Nové republiky 8.4.2017 vystoupil i vojenský analytik Martin Koller, který podrobil naši současnou armádu zdrcující kritice. V příspěvku nazvaném „Armáda naše nebo cizí?“ ukazuje i konkrétní kroky k nápravě, aby česká armáda byla opět schopna bránit republiku proti vnějšímu nepříteli.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
jirikinkvizitorsmrdutá mrtvola Václava HavlaOndrej Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ondrej
Host
Ondrej

Ludia potrebujem pomoc! Zistil som, com som zac
Potrebujem to surne prediskutovat
Preto sa obraciam na vas, ktori ste, neviem ako to nazvat, precitli? Ovjavili v sebe skrytu silu? Ti, ktori ste sa narodili predomnou
Chcem pomoct dobru
Mam co ponuknut
pavelkoondrej@gmail.com
Ty vies co myslim

inkvizitor
Host
inkvizitor

Obrátil bych se na docenta Koukolíka. Má k takovým případům parádně odhlučněnou místnost bez oken a bez kliky u dveří, aby při projevech skryté síly nedošlo ke zranění osob či poškození věcí….

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

Diskutovat netřeba. Seš prostě další reinkarnovaný Buddha. 😀

jirik
Host
jirik

ROZHOVOR Zdeněk Drexler kromě toho, že je rychlý běžec a snadno chytí prchajícího zloděje, šéfuje i policejním odborům. Trápí ho nedostatek financí v policii. „Ekonomická situace policie je zoufalá na všech frontách. Jsou to nízké platy. Policie má málo financí na investice, provoz, na běžné výdaje. Elitní Útvar rychlého nasazení se přezbrojuje několik let. A to má zhruba 150 lidí. Když je tohle problém, jak chtějí vybavit celou policii?“ ptá se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Byl-to-Rom-Ne-mlcte-Tmavy-muz-s-knirem-Mlcte-Zastupce-policistu-proslaveny-behem-za-zlodejem-k-situaci-nasich-ochrancu-zakona-A-ve-Svedsku-485064

jirik
Host
jirik

Liberální demokracie v akci 24. 04. 2017 – EB První kolo francouzských prezidentských voleb, během kterého dala mainstreamová média jasně najevo, kdo je přijatelným kandidátem a kdo ne, je dobrou příležitostí k zamyšlení, co nám liberální demokracie přinesla a co nám vzala. Přední liberální demokracie ve světě vedou více válek, než kdo může vyjmenovat (asi 10). Ničí měny a znehodnocují naše úspory skrze devalvace a politiku nulových úrokových sazeb. Propast, kterou vytvářejí mezi super bohatými a zbytkem, připomíná feudalismus. Podnikají kroky k rapidnímu nahrazování lidí stroji, které bude vlastnit úzká skupina bohatých. Jak by se v takové situaci mohli neobjevit… Číst vice »