Výpověď policisty k silvestrovské noci v Kolíně nad Rýnem a nejen tam. Média jako vždy lžou a obracejí skutečnosti

…..není se čemu divit, jak kdysi ve skladbě THE SHOW MUST GO ON Freddie Mercury naznačil, šou musí pokračovat, tak i nadále „zatím“ jede vše dle starého ověřeného systému. ZATLOUKAT, ZATLOUKAT, ZATLOUKAT, ZATLOUKAT, ZATLOUKAT….

07:54

Vzhledm k tomu, že je časově náročné a zbytečné překládat v současné době doslovně celé články, (čas, který neexistuje se mi také nedostává) poskytuji Vám smyslový překlad článku, který vyšel na alternativním médiu v Německu. Na konci je koment o setkání s přítelem v Německu, také od policie, který mi vyrazil dech….

Včera jsem hovořil s jedním přítelem, který pracuje v Kolíně jako policista a samozřejmě chce vystupovat anonymně. Sdělil mi z první ruky, jak a co sám zažil  při Silvestrovské noci ve službě.

To, co mi bylo sděleno ukazuje na naprosto jiný obraz než ten, který se snažila média nastínit. Výpověď policisty, který vše zažil na čelní frontě poskytuje zcela diametrální rozdíl od toho, co bylo v tisku psáno a jak situaci prožívali policisté i oběti.

 

 

Jenom ve spolkové zemi Nordrhein-Westfalen bylo o Silvestrovské „pokojné“ noci zraněno a na delší dobu vyřazeno ze služby 38 (!) policistek a policistů.

Stovky kolegů bylo obtěžováno, popliváno, uráženo a bylo do nich kopáno. Dokonce i hasiči a záchranáři byli oběťmi téměř VÝLUČNĚ „muslimských, arabských a tureckých hord, které se na mnoha místech jevily jako dění podobné občanské válce“. A to nejen na Kölenbergu. Hromadná rvačka 50 lidí a 28 letá dívka znásilněna na záchodě.

Zřízené ochranné zóny kolem kolínské katedrály a hlavního nádraží bylo těžké uhlídat. Kompletní kontrola byla nemožná. Navzdory zákazu nošení raket a dělobuchů „zábavné pyrotechniky“ do kontrolovaných zón, byly zde CÍLENĚ NA LIDI odpáleny rakety a dělobuchy.

tm komentuje: Jak tedy vidíte, může se i zábavná pyrotechnika použít jako zbraň proti lidem. A to bylo učiněno. Ptám se sám sebe, co jsou to za lidé, kteří na někoho namíří raketu se zájmem zacílenou osobu možná na celý život zmrzačit???? To je asi ten vděk za vítání v hostící zemi….

Němečtí občané byli jenom zřídka vidět na volném prostranství. Členové kolínské policie se tak cítí ponecháni sami osudu bez jakékoliv podpory starostky REKER a její „podzemní skrytou“ politiku.

 

 

tm komentuje: je nutné k tomu dodat, že starostka patří k lóžistkám. Tím je vše vysvětleno….

Mediální pokrytecké zprávy neustále dokola opakující jeji naučené a povinné fráze se dostávají daleko od reálné politiky a dění. Policisté a občané se cítí ponecháni sami sobě, oklamáni a ničeni.

Naléhavě nutní a potřební následníci na policejní osazenstvo je tímto naprosto odrazeno. Odměny za službu jsou víc než triskní a k tomu se ještě nedostavá pochvaly či podpory od vedení, nejsou ve službě respektováni. K tomu všemu ještě neustálé opakování lží a podvodů vůči celému manšaftu vede k naprostému sklamání a vyhoření.

tm dodává: a to je právě cílem celé politiky EU, aby občané neměli možnost být chráněni…..

Pokud politici a média (promiňte: správně řečeno sračkomety) správně neohodnotí oddanost a odvážnou stále více nebezpečnější práce naší policie, hasičských sborů a záchranné služby a k tomu ještě PRAVDU PŘEKRUCUJÍ DO JEJICH VYBÁSNĚNÉHO BAREVNÉHO SVĚTA, tak nechte aspoň nám občanům říci velké děkuji za ochranu kterou nám poskytují.

 

A zde dokumenty, jak to ve skutečnosti v Kolíně o Silvestrovké noci vypadalo. Nechtějte ani slyšet slova jak nazývali jižní přistěhovalci ženy, jak po nich řvali a co vše si museli nechat němečtí občané líbit. Odpornější než odporné…..

 

 

Zdroj (1)

tm jenom dodává: měl jsem také rozhovor s jedním vysoce postaveným dlouholetým známým od policie a ten mi jenom ve stručnosti sdělil, že situace je  v Německu neudržitelná, a že se určitě něco odehraje. Kolegové po kterých řvou přivandrovalci pár naučenými slovy, jiná skoro neumí a jsou to ty nejvulgárnější, raději odcházejí nejen od policie ale dokonce migrují pryč. Nemají prý zájem se nechat kvůli almužně, kterou za svoji odvedenou práci dostají, na celý život zmrzačit či nechat zabít…..

Myslím si že jeho stručná výpověď hovoří za vše…..

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. Miroslav napsal:

  Existuje taková nepsaná dohoda mezi občany a státem. Občan , bude platit daně, a stát za to může mít silové struktury, které budou chránit zemi a občany . Pakliže stát selže, a přestane plnit tuto dohodu, má občan právo nahradit silové struktury sám !!! Nazývejme to revolucí, nebo občanskou válkou, vyjde to nastejno. Budou umírat neviní lidé.

  • Pavel napsal:

   Na tom něnco je. Na základech se postaví zdi, stropy, sřecha domu, odeberte základy a je po domu.
   Nu a se státem je to stejné. Obyčejní lidé u pásů, montoven, ale i v nemocnich, za volanty atd.. platí daně státu a ne zrovna malé. A když na ně stát se.e, pak se to celé „ono my a stát“ prostě začne rozpadat. Prostě něco dávám, a něco dostávám (nebo očekávám, že dostanu). A podle toho co čtu poslední roky, tak v Německu a dalších „vyspělých“ kapitalistických státech jsou v tom procesu „rozpadu“ už poměrně daleko

  • Laco napsal:

   Deklarujete, že občan má právo na revolúciu, či občiansku vojnu. Ale prečo vo voľbách nevyhral niekto iný, a nie koalícia hlavnej pozývačky frau Merkel? Polícia u nás ( predpokladám že aj u nich ) pracuje iba ústami a nie pelendrekom, prokuratúra a súdy držia stranu prišelcom, atď atď. Potom sa im ťažko bude robiť revolúcia. Nemci sú už príliš civilizovaní a nevedia sa biť, kým imigranti si vedia presadiť svoj názor aj svoj poriadok. Doteraz im EU vyhovovala,, hlavne po vzniku eura sa Nemecko stalo dominantnou a blahobitnou krajinou. Turkov si pozvali sami teraz aj v 80-rokoch, ale pozabudli že im to môže prerásť cez hlavu! Skúste pátrať, prečo naše telekomunikácie vyšetruje Brusel a hrozí pokutou. Telekomunikácie boli ziskovou firmou, ale väčšinový vlastník nám neplatili príslušný podiel zo zisku. Sám pracujem v ich montovni za zlomok nemeckých platov a mám po 50-ke. Myslíte, že tam budem pracovať aj o rok? Ale aj tak mi je ich ľúto.

 2. Dracon napsal:

  Karma zdarma?

 3. dastin napsal:

  Zil jsem 30 let v nemecku, mam i nemecke obcanstvi po babicce a porad tam musim, kvuli nasemu domu a nasi firme do nemecka jezdit. Vzdy to stalo za hov… muj kluk tam chodil od prvni tridy do skoly a vypravel, co se tam delo, ale co se tam ted deje, nejen ve skolach, je strasne. Vydelat prachy a zdrhat, jako hodne nemcu take zdrha.
  Vubec ale s tema nemcourama nesoucitim, sami si za to mohou. AfD je pry pro ne nacisticka strana. Kdyz jsem kdysi mektal na cerne tlamy, tak se na mne divali prez prsty a byl jsem pro ne nacek a rasista. Jsou to dementi, bez fantazie. Zakon, predpis a prez to vlak nejede. Akorat DDRoni jsou jini, nauceni bolsevikem. Na zapade jsou pouze ovce, nic jineho.Uz tam nerad jezdim mam jich plne zuby……. a ty cerne tlamy je sezerou….. Fizlove jsou, jako i v CR, pouze na buzeraci bilych ovcanu a vyber penez, jinak zadarmo drazi…
  Na tom druhem videu ta stara, skareda blondyna poplakava a rika,
  ze je „entsetzt“ zdesena, ze neni ve sve zemi, ze by chtela plakat, tak at place, nad svou debilitou. Ji se asi nic nemuze stat, na ni by ani ten obrezanec nevylezl, krasna jako makrela. 🙂 Sami si za to mohou, zvolili si tu tlustou svini Adolfoveho pohrobka, dobre jim tak. Kdysi jsem si myslel, ze tam umru, ale ted jsem rad, ze jsem zdrhnul zase zpet DOMU.

  • bloblo napsal:

   I kolotočář říkává, páč tam bydlí, že jsou prostě odepsaní. Pokud nakonec ale přece jen začnou bojovat, tak vyhrají s velikýma ztrátama. Třeba 5-10x víc než je tam opic.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..