Zpráva Aliance: FED se snaží odčerpat veškerou hotovost

…..další zajímavá zpráva přichází od Aliance….

13:54

 

Výstraha RV: „Důvěra“ – 5. ledna 2019

Zveřejnění operace

(Odmítnutí odpovědnosti: Toto je přehled současné situace založené na úniku zpravodajských informací získaných z několika zdrojů, které mohou nebo nemusí být přesné.)

Současná bitva mezi Aliancí a Kabalou je mezi FEDem a americkým ministerstvem financí.

Federální banka (FED) se snaží vysušit veškerou hotovost, což by zabránilo Američanům vybrat peníze z vlastních bankovních účtů.

https://www.congress.gov/bill/116th-congress/house-bill/24

 

 

 

 

Je zřejmé, že se síly Zemské Aliance ve spojení s americkou vládou přesouvají k obnově Republiky Spojených států amerických. (pozn.př. Je rozdíl mezi Korporací USA a Republikou USA. Kabala udělala ze všech států korporace/firmy, které mají své IČ, přesněji své DUNS. Např. Česká republika má DUNS 734336196.)

Jakmile bude Federální rezervní banka předána americkému ministerstvu financí, dojde ke zhroucení celé struktury kabaly. Trump veřejně uvedl, že zastavení činnosti federální vlády bude trvat tak dlouho, dokud nebude zajištěno zabezpečení hranice.

Tím je nastolena možnost, že se stanné právo a vojenské tribunály uskuteční mnohem dříve.

Stanné právo bude nastoleno pouze v případě, že Republika (síly pozemské Aliance) nepřevezme kontrolu nad FEDem.

Plně věříme v to, že se Republice podaří vyhnout zbytečnému chaosu a škodám.

Načasování RV zůstává závislé právě na situaci kolem FEDu.

PRO DALŠÍ INFORMACE NAVŠTIVTE RV / GCR:

http://www.dinarchronicles.com/intel.html

https://operationdisclosure.blogspot.com/2019/01/rvintelligence-alert-confidence-january.html

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11
Komentujte

avatar
3 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
kaliapetrJanterezamerlin Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
.lak
Host
.lak

Jak že jim to říkal šéf aipac u že amerika jim patří a že to dobře ví v slezině poblitiků? A panáčci tleskali. Že dojde i na ně na beton a výmyslů jakýchkoliv nějak nepobírali a možná dosud. Tak má to svůj humor. 😀 A mají co chtěli, na chudé musí být přísnost což oni s přellužeností jsou fatálně a jestli něco kapitalismus dovede tak tohle bravurně a to si mohou být jistí. A chrastěním zbraní nebo dnes spíš atrap to tedy nerosvítí již v podsvětí. Ale pořád mohou s falze flagisty dělat cirkus světa, kdekoli. ..potěš koště

kolibrik
Host

„Trump veřejně uvedl, že zrušení vlády bude trvat neomezeně, dokud nebude zajištěno zabezpečení hranice“. Napadla mě zajímavá myšlenka….. Co když smyslem stavby té zdi není zabránění příchodu migrantů z Mexika…, ale právě NAOPAK zabránění útěku Američanů, v případě „resetu“…… Reset se spustí, jakmile bude dokončena ta bariéra 😀 , Teprve pak se zablokují letiště, vypnou bankomaty atd., atd.

merlin
Host
merlin

Finanční reset se může spustit kdykoli bez ohledu na to jestli tam zeď bude nebo ne. Trump jen nechce cizince ve své zemi, protože ví, že po resetu se budou mít všichni skvěle. Celý ten bordel, že přes Mexiko lezou do Ameriky migranti, je jen další provokace od Kabaly…

Jan
Host
Jan

Jako Prasecenko zavedl stanne pravo, aby pri konfliktu mohl strilet dezertery bez soudu, tak zavadi Trump pod zaminkou mexicke zdi totez. Pravy duvod je ale, mit pravomoci, aby zacal transformaci Deep Statu a pochytal jeho aktery. Potrebuje armadu i podporu tajnych sluzeb, uradu. Jde o vsechno.

merlin
Host
merlin
kalia
Host
kalia

to je hustý

petr
Host
petr

Vždy po přečtení podobných článků si vzpomenu na akci „intervence Č.NB“. Tedy nákup ca. 120 miliard EUR do rezervy. Tehdy nám to bylo prezentováno, že jde o pomoc naši ekonomice…Dlouho mi vrtalo hlavou, proč se to zastavilo (p. R.usnok) ve velmi krátké době a nečekaně na uvedené hodnotě rezerv, ačkoliv zmíněný pán tvrdil, že budeme včas dopředu informování o konci intervencí (stejně jako M.Draghi dopředu avizoval, kdy skončí QE..) Vklady (úspory) lidí v našich peněžních institucích jsou ca. 3 biliony Kč (=120 miliard EUR). Je to ale zajímavá náhoda, že? Raději si nechci domýšlet, co by to mohlo v případě… Číst vice »

tereza
Admin

V oběhu (hotovost) je 560 mld. Kč (21,5 mld. euro).

petr
Host
petr

cituji „V současnosti mají ve finančních institucích umístěno 3,5 bilionu aktiv“

https://www.politikaspolecnost.cz/tiskove-zpravy/zvysovani-uspor-ceskych-domacnosti/

Jan
Host
Jan

Ukonceni QE skrze ECB povede zakonite ke zhrouceni bankrotarskych statu, protoze uz nebudou moci prodavat ECB sve bezcenne dluhopisy. A jiny jim tu chybejici likviditu nenahradi. Jde vsechno ruku v ruce, planuji to na nas do detailu, Zidaci!

petr
Host
petr

Ano:). Nemusí být člověk ani finančník, aby ke stejnému závěru dospěl. Stačí se podívat na úrokové sazby státu PIGS (Portugal, Italy, Greece, Spain) před zavedením tzv. QE, v období 2012-2014. Řecko si půjčovalo (dluhopis 10Y) za úrok 30%, Itálie 7% atd…Nebankrotová míra je tak max. 5-6% Takže E.CB nakupovala tyto „cenné“ (dluhopis zbankrotovalé země je cenina?) papíry, problém oddálila o 5 let..Během roku 2019. jak správně píšete, se opět dostaneme na brutálně vysoké úrokové sazby, protože jenom hlupák by půjčoval rizikovým zemím PIGS za úrok 3-4% (aktuální stav Itálie, ovšem výnos Italy 10Y od 1.1.2019-1.4.2019 se vyhoupl za ca. 2,6%… Číst vice »