Vyvlastnění Vašich pozemků je na občany EU připraveno a právně podloženo. Máme se na co „těšit“

…..je až neuvěřitelné, jak se dnešní lidé naprogramovaní televizí a mobily (čili s vymytými mozky) nechají jednoduše obalamutit údajnými „odborníky“ na katastrálních úřadech, když požadují svoje práva na ochranu majetku…..

01:54

Rozkrádání celých států a majetku ve vlastnictví občanů pro nenažrané samozvolené „P-OLITIKY“ se valí velkou rychlostí přes celé území protektorátu EU. Protože už veškerý majetek, který patřil jednotlivým státům, byl rozkraden a nemají už z čeho brát, nyní přijdou na řadu řadoví občané. Všechny jsme zavčas varovali a upozorňovali na tento drakonický a bestiální zákon. DOKONCE I S ROZBOREM SKUTEČNÝCH ODBORNÍKŮ A PRÁVNÍKŮ, KTEŘÍ CHTĚLI LIDEM POMOCI. Sklidili jsme jako obvykle jenom posměch, pomluvy o nějaké blábolení o HOAXU. Dnes je HOAX skutečností a reálným problémem nás všech. Plíží se pomalu do všech zemí EU bez vědomí občanů. Budou postaveni před hotovou věc. (Netýká se lidí s LV listem z minulého roku s razítkem na 12 hodinu).

Vinni jsme všichni. Stavíme se k většině  datům a pravdě skepticky. To nás výborně naučili ve škole. Svůj vlastní mozek dnes umí málokdo používat. O intuici nemluvě. Místo, aby se občané semkli a uvažovali chladnou hlavou, raději jdou proti sobě a vše negují za velkého potlesku politiků a loutkovodičů, jak se jim dílo oblbování veřejnosti daří. Občané se bojí se změny. (mimo jiné, bylo to vidět i při změně našich stránek)

Připravují už se skrytě další poplatky z nemovitostí?

Alternativní internetový server Die Unbestechlichen (Neúplatní, https://dieunbestechlichen.com/2017/11/vorsicht-enteignung/) se ptá, zda se už nejméně od r. 2014 potají připravuje částečné vyvlastnění majetku těch, kteří vlastní nějakou stavbu. Jednou možností k tomu by byla takzvaná nucená hypotéka, o níž už se ví delší dobu a která už byla v některých evropských zemích (Německo, Rakousko) dříve použita. Novinkou je nynější návrh, který by byl dalekosáhlejší než nucená hypotéka. Protože nucená hypotéka totiž má aspoň nějakou svoji časově omezenou dobu splatnosti, zatímco návrh, o němž se pro země Evropské unie zřejmě uvažuje, by vlastně byl nucenou hypotékou na věčné časy!

Proto server Neúplatní upozorňuje, že by to vlastně bylo vyvlastnění. Konkrétně by to proběhlo tak, že stát (a tím se myslí „evropský stát, tedy Evropská unie“ by se prostě vyhlášením příslušného „evropského zákona“ vlámal do majetkového vlastnictví svých „euroobčanů“. Prohlásil by a dal by zapsat do katastru nemovitostí dovětek, že x-tá část pozemků v zastavěných územích, které jsou majetkem jeho občanů, je od nynějška majetkem „eurostátu“ a že „euroobčané“, kteří na příslušném pozemku vlastní nějakou stavbu, musejí „eurostátu“ za užívání tohoto nyní už „jeho“ zastavěného pozemku platit nájemní poplatek!

Poznámka tm: poplatek bude tak vysoký že občané raději dobrovolně odevzdají veškerou půdu státu. Tím se zbaví veškerého vlastnictví a jak skončí je zbytečné popisovat.

Tím by vedle dosavadní daně z nemovitosti, kterou občan – vlastník nemovitosti platí „svému“ státu, vznikla občanovi další, nová daňová povinnost, vůči „eurostátu“, a navíc také komplikace při nakládání s jeho nemovitostí, protože by při jejím pronájmu nebo prodeji musel brát ohled na tohoto svého „evropského spoluvlastníka“. Vedle celkové nevýhodnosti takové situace pro občana by tím pro něj vznikla byrokratická zátěž a riziko zvůle byrokratů.
U staveb používaných pro vlastní bydlení nebo k provozování vlastního podniku by se mohlo stát, že občan – jejich vlastník jednou by nebyl schopen takový nájemní poplatek platit a jeho nemovitost by se v důsledku toho stala majetkem někoho jiného, například právě majetkem „evropského státu“.

Potud část překladu. tm komentuje zbytek článku a dává doporučení, je zbytečné rozvíjet téma dále.

A nyní se ptáte, co dělat? Není už pozdě? Není. Pokud chcete změnu, občané musejí tlačit na vládu a dožadovat se vystoupení z EU. Nátlak je jednoduchý. Domluvit se a nikdo by nešel týden do práce, nepoužíval mobil a nejezdil autem a nechodil nakupovat. Jiná mírumilovná cesta neexistuje!  Znovu a opět jsem upozorňoval, že volby jsou podvod a jenom šaškárna el grande. A také byla. Vše bylo připraveno dopředu. Je to výsměch všem občanům přímo do obličeje. Tak a na co ještě čekáte?????

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

21
Komentujte

avatar
16 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
MarianPetrLiběnaRuprecht Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Anonymní
Host
Anonymní

1

luli
Host
luli

Myslite si ze kdyz vam nekdo bude chtit zabavit majetek ze se budou ptat nebo se zajimat o razitka ?

PavelB
Host
PavelB

Dotaz by měl spíše znít,myslíte si,že jim ten majetek na který dělali mí rodiče,nyní já,dáme dobrovolně?

Ruprecht
Host
Ruprecht

Dotaz k dotazu: Proč myslíte, že se EU snaží s takovou vehemencí odzbrojit své (také naše) občany ?
Jednak kvůli Arabům a negrům, kteří nás pozabíjet anebo jinak vyřadit ze hry a dále mají „oplodňovat“ bílé ženy a to s takovou intenzitou, že v r. 2050 zde v EU nemá být viděna „bledá tvář“

Petr
Host
Petr

Tady se vůbec nejedná jestli to bude nebo nebude dobrovolné. Copak nevidíte, že z tzv. dobrovolnosti po vstupu do EU se nikoho na nic neptají. Rozhoduje jejich většinová moc. Ani u soudu neuspějete. Pomůže jedině generální stávka. A k té dojde když nás svými nařízeními oškubou úplně o všechno a všem se v hlavách rozsvítí.

áťa
Host
áťa

Takže si zkrátka musíme vydupat czexit. Doufám, že žádný člověk se zdravým rozumem by žádnou „nucenou hypotéku“ nechtěl. Skvělý článek, děkuji pane tm

Eva
Host
Eva

Tak napište jakým způsobem. My, co chceme czexit, jsme v menšině a plácání kravin, že existuje jednoduchý způsob – nikdo by nešel týden do práce, atd.? No, to by možná pomohlo, ale je to naprosto nereálné – nedomluví se a netáhne za jeden provaz ani pár lidí v kolektivu, natož celá republika, že?

Nula
Host
Nula

k poznámke „luli“ : Ak zoberieme info zo strany tadesca za pravdivé, ostane tu otázka/otázky: Komu sa siahne na majetok? … dvom typom: osobám systémove nepohodlným a neplatičom. Otázka dva: Čo sa týmto veľmi silným systémovým nástrojom sleduje priatelia? Dnes keď drvivá väčšina populácie vníma život hmotne/podporená OS kapitalizmom – konzumne, predala tak tým svoju časovú úsečku života za nový typ viery – peniaz. Peniaz ako „prostriedok“ zhmotňovania sna, cieľa s motiváciou ďalšieho nástroja OS – demokraciou+takt/čas. Úmyselne nepíšem zamenila za – ale predala. Stačí keď sa poobzeráte naokolo a zistíte, že okrem prírody a bytostí je tu všetko zhmotnené… Číst vice »

tereza
Admin

3.5

mariankosnac
Host
mariankosnac

Zabavia majetok neplatičom a zbohatlíkom ktorí majú toho veľa, nevyužívaný dom alebo hotel aby mali kam ubytovať migratov. Proti všetkým si ísť nedovolia, nemôžu všetkých vyvlastniť a vyhodiť z ich domovov, to by bol majdan.

Maroš
Host
Maroš

Strýko Vovo, sme s Tebou! https://www.youtube.com/watch?v=AVBvyNhwgc0 VIDEO: “Strýčku Vovo, jsme s Tebou!” – Nové ruské patriotické video vyvolalo pozdvižení v EU i v USA. Děti z kadetní školy zpívají o tom, že EU nemá vlastní názor, prezident za mořem ztratil svoji moc a Aljaška se vrátí Rusku. V písni je zakryptováno několik vzkazů GP a centrálou SVR v Moskvě otřásla exploze! [CZ Titulky] https://aeronet.cz/news/video-strycku-vovo-jsme-s-tebou-nove-ruske-patrioticke-video-vyvolalo-pozdvizeni-v-eu-i-v-usa-deti-z-kadetni-skoly-zpivaji-o-tom-ze-eu-nema-vlastni-nazor-prezident-za-morem-ztratil-moc/ Prevzaté z iných komentárov: Les Brigandes: Veľká výmena [SVK] Ženská šansónová skupina Les Brigandes. Tieto dievčatá vedia zaujať chytľavými tónmi, zaujímavou choreografiou a hlavne dôvtipnými textami. Ich prvotinou je pieseň s názvom Antifa, v ktorej si… Číst vice »

Anonymní
Host
Anonymní

4

.lak
Host
.lak

Jo, tak to jste nepochopili že si vás vážení klienti a zákazníci cestovky br. dvou kontinentů s nekonečným tiskem € právě privatizují, kafíři a ďauři.

Anonymní
Host
Anonymní

3.5

Anonymní
Host
Anonymní

4.5

Fotografka
Host
Fotografka

Někdo hlídá lidem mejlíky a pouští jen to, co uznají za neškodné. SPD a některé nepohodlné strany nemůžete ani kontaktovat, hned přijde zpráva, že odpověď nelze odeslat. Zbývá tak pouze dopis. Ale jen tak dlouho, než se začnou hrabat i v nich.

Liběna
Host
Liběna

ja mam maily dva. Na jeden jsem se uz treti den nemohla dostat, ze mam spatne heslo…Heslo jsem mela ale URCITE TO spravne a u druheho mailu pokazde otravovali, ze si mam pro vetsi bezpecnost zmenit heslo, ale jinak jsem se do nej dostala…Jsem sama? nebo to mate nekdo podobne 🙂 ? a to pomijim to, ze tam obcas pred tim hazeli i hlasku, ze tam pro vetsi bezpecnost mam zadat i tel. č.!!!:-D

Petr
Host
Petr

Czexit si nevydupeme. Máme v ústavě článek, který nám nedovoluje o tom rozhodovat a určitě to ústavní soud nedovolí. Ani na naši vládu nespoléhejte. Náš stát je už ovládán a prodané je už téměř všechno. Tak jak jsme byli pod vlivem východu tak jsme teď pod mnohém horším a zhoubnějším vlivem tzv. západu. My jsme pro ně jenom zásobárna přírodních zdrojů a otroků. Rozpadá se EU a když se rozpadne tak potom bude czexit. Otázka je kam se dostaneme. Vždycky si s námi udělali to co bylo pro mocnosti výhodné.

Marian
Host
Marian

Bude se střílet 🙂

Anonymní
Host
Anonymní

5