Vyvlastňování pozemků, vlastníků domů a investorů je v Německu v plném proudu

…..něco málo k tématu napíši, ale vzhledem k tomu že jsem na cestách a můj čas je hodně ohraničen, tak jenom telegraficky. Určitě si vzpomínáte na začátek webu tadesco, kdy jsme způsobili poprask zprávou o vyvlastňování pozemků….

01:54

Málokdo tomu věřil. Je zajímavé, že spíše věřili lidé hoaxovým zprávám z některých svobodných vysílačů a vysvětlováním nevysvětlitelných záležitostí od „ÚDAJNÝCH ODBORNÍKŮ, PRÁVNÍKŮ“ a jiných, které si pozvali do studia, vůbec nic o tématu nevěděli, při rozhovoru mlátili prázdnou slámu, pomlouvali a nedostali se nikdy k jádru věci. Ano vážení čtenáři tadesca, měl jsem pravdu. Vyvlastňování pozemků a domů u západních sousedů je na denním pořádku. Tak to vypadá, když řeknete skrytou pravdu veřejnosti, která je skutečně brutální. Lidé se pak bojí, strkají hlavu do písku,  místo toho, aby začali jednat.

 

Pamatujte: Lidé uvěří raději jednoduché lži, než složité pravdě. A dnes to platí více než kdykoliv předtím…..

Ve zprávách PINEWS se můžete v článku nazvaném LUXUS PRO UPRCHLÍKY – VYVLASTNĚNÍ INVESTORŮM A TVŮRCŮM HODNOT.

dočíst následující:

Taková je situace na západ od Čr. Původních obyvatel Německa se na nic neptají a státní MAFIE pod taktovkou MADAMME ANGELA MERKEL, jinak se nedá nazvat, protizákoně dělají co se jim zamane.

Směšnými průpovídkymi některých politiků, kteří hlásají, jak nějaký „kapitalista“ může vlastnit 20 bytů či baráků a ty pronajímat????? Pak zdůrazňují, že těmto bezcitným a nelidským kapitalistům musejí majetky odebrat. No připravili si to pěkně.

 

 

Dále se začínají zvyšovat daně, nejen za pozemky, ale skoro za všechno. Začínají také odebírat pozemky a majetky na nich umístěných lidem, kteří se na ně celý život „dřeli“ aby na stáří měli určité zabezpečení.

Na straně druhé přijíždějící „uprchlíci“ dostávají luxusní domy s plným servisem a hlavně sociální dávky v nepochopitelné výši oproti německým nezaměstnaným občanům. Skoro veškeré daně a peníze z odvodů německých občanů platí stát uprchlíkům, financují jim luxusní život bez práce, mešity a mnohé jiné. Proto si zvou ze zahraničí do Německa nové manželky a děti, na které dotávají měsíčně velké peníze, o kterých se Němcům kteří vybudovali rozbombardované Německo, nikdy nezdálo.

Musím zdůraznit, že tendence mezi původním obyvatelstvem je v opouštění této země. Většina velkotovárníků či majetných lidí dávno opustili Německo a nyní dochází i mezi řadovými občany k vystěhování ze „zaslíbené země pod taktovkou MADAMME MERKEL“  

Její povinnost: dodělat dílo zkázy svého otce…..

Politici dle jejich chování nevědí, že poctiví vycvičení pracovití občané jsou právě zdroji financí, které se stále zmenšují. Kolabs je naprogramován.

Mohu jenom dodati. Digitalizace a následné rušení katastrálních úřadů v Čr je právě připraveno za stejným účelem jako u sousedních Němců.

Napsal tm

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12 komentářů

 1. dastin napsal:

  Vubec nemam soucit s tema debilama v nemecku, jsou svihnuti na palice a voli to, co voli, ti voli. Ted jeste rychle prodat nas barak v tech Spojenych Nemeckych Emiratech a utikat co nam nohy budou stacit. Pod tim clankem v nemcine, pisou nemci, kterym trochu mozku v hlavach zustalo, jsou pekne nasrani a popisuji jine veci, co se v nemecku deje. No brzy to zacne a nemci povytahuji zbrane ty legalni a jeste vice tech nelegalnich.

 2. Mikuláš napsal:

  Zvolili si Merkelbábu a mají co si zaslouží. Merkelová pokazila vše co mohla. Migrační krize, brexit, zelená energie… Je dobré že je pryč. Ale dokáže se z její hrůzovlády Německo vzpamatovat?
  http://www.epshark.cz/clanek/1165/merkelova-vladla-jako-zeleni-a-pokazila-vse-co-mohla

 3. jirik napsal:

  Italové se budou smět bránit se zbraní v ruce
  9. 3. 2019
  Italský parlament dnes velkou většinou odsouhlasil nový zákon, který opravňuje občany k tomu, aby se ve vlastním bytě nebo obchodě proti vetřelci bránili všemi prostředky. Do konce měsíce musí ještě souhlasit senát, což je vzhledem k jeho složení pravděpodobné.

  Italský ministr vnitra Salvini tak plní další ze svých předvolebních slibů. Podle nového zákona bude vždy přiměřené bránit svůj dům nebo obchod proti vetřelcům se zbraní v ruce.
  https://www.epshark.cz/clanek/1769/italove-se-budou-smet-branit-se-zbrani-v-ruce

  • bloblo napsal:

   Super, to je tzv. doktrýna hradu. Aneb, můžeš picnout kdykoli kohokoli cizího v domě a seš v právu. Ještě by to chtělo „stay your ground“ jak mají některý státy USA. Takže před útočníkem nemám povinnost ustupovat, ale můžu hned střílet. Podle českožidovských soudů je potřeba utíkat kilometr a kvičet a tepve až tě povalí a pobodají, tak se můžeš bránit. Prasečina. Po zavedení „stůj na svým místě“ v ČR se společnost začne rychle čistit od cigošských degešů a fetek.

 4. Lenka B. napsal:

  Mimo téma- chodíte prosím někdo na aeronet? Od včera nám nejde, máte někdo stejný problém?

 5. jirik napsal:

  Americký prezident Trump chce stáhnout vojáky z Afghánistánu a Bundeswehr chce mezeru zaplnit, není však jasné, jak to ministerstvo obrany hodlá udělat, vzhledem k nedostatku zbraní a vojáků samotného Bundeswehru, kriticky uvažují politici.

  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/nemecko-zaplni-mezeru-po-odchodu-usa-z-afghanistanu-ale-kym-a-cim/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..