Vývoj politického uspořádání lidstva

Politické uspořádání lidstva se od počátku jeho vzniku vyvíjelo samovolně, nekoordinovaně, neřízeně. To se v poslední době postupně začíná měnit v závislosti na rychlosti vývoje vědy a techniky. Současný stav politického uspořádání lidstva je bohužel takový, že veškeré základní politické dění ve světě je skrytě plánované a řízené. Plánuje a řídí ho globální finanční elita, které v privilegovaném postavení skrytě plánuje a řídí politické dění tak, aby se upevňovala její moc a zvyšovaly její zisky.

 

 

Hrstka miliardářů čím dál rychleji bohatne a ovládá čím dál více světového bohatství, toto poselství vyslala Světovému ekonomickému fóru nezisková organizace OXFAM. Podle jejích zjištění získalo pouhé 1 procento nejbohatších lidí planety plných 82 procent z celkového bohatství vytvořeného loni na světě.
Podle aktuální studie OXFAM vlastní 42 nejbohatších lidí světa stejné bohatství jako celá chudší polovina lidstva dohromady.
Skrytí vládci lidstva ovlivňují média tak, aby si lidé neuvědomovali, v jak nespravedlivém a nesvobodném světě žijí. Jejich hlavní cíl, který je realizován především prostřednictvím médií, je zaměstnat mysl lidí (čímkoliv) natolik, aby neměli čas dopídit se pravdy o tom, kdo a jak ovládá svět ke svému prospěchu. Jinak řečeno: Velká část toho, co zveřejňují média především o mezinárodní politice, zejména humbuk kolem probíhajících voleb, vedených válek apod., má v podstatě jenom jeden účel, a to odvádět pozornost od existence skrytých vládců lidstva, kterými jsou lidé s největšími majetky, což jsou tzv. „lidé velkých peněz.“

 

Globální finanční elita, t.j. „lidé velkých peněz,“ vládnou lidstvu pomocí zákonů, které se zdokonalují jejich vlivem tak, aby se současný stav politického uspořádání lidstva v podstatě neměnil. Přípravy na válku, války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny, vojensko-průmyslové komplexy atd.  jsou v podstatě hračky lidí velkých peněz. Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy,  přičemž je těmto lidem  zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot.

Odehrává se boj s nedohlednými důsledky na celosvětové úrovni. Nejde o nic menšího než o budoucnost naší planety – v sázce je přežití lidstva po případné světové jaderné válce, ničení životního prostředí v důsledku globálního oteplování,  sociální záležitosti a řešení mnoha dalších závažných globálních problémů.
Každý, kdo věří v demokracii, by měl pochopit celou šíři a závažnost této výzvy. Řešení všech současných závažných globálních problémů světa je relativně velmi jednoduché. Jeho podstata spočívá v tom, že se urychlí vývoj politického uspořádání lidstva tak, aby bylo dosaženo stavu, kdy budoucnost lidstva bude centrálně globálně koordinována a řízena v souladu s globálně demokraticky projevenou vůlí lidstva.

 

OKOLNOSTI PŘÍZNIVÉ URYCHLENÍ VÝVOJE POLITICKÉHO USPOŘÁDÁNÍ LIDSTVA
1. Asi 1/3 lidí na světě má možnost spolu prakticky kdykoliv komunikovat s velkou mírou spolehlivosti a přesnosti přenášených informací.
2. Migrace obyvatelstva rok od roku narůstá. Narodit se v jedné zemi, ve druhé studovat, do třetí se přestěhovat za prací a do čtvrté za účelem dožití v důchodu, je už normální.
3. Především mladí lidé v rámci internetových sociálních sítí začínají hromadně mezinárodně komunikovat.
4. Na mezinárodní jazykovou gramotnost se klade skoro všude stále větší důraz.
5. V současnosti se umí cca 5 % lidí bezprostředně domluvit v rámci cca 2/3 světa.
6. Kvalita automatického překladu psaného i mluveného slova se soustavně zdokonaluje.
7. Možnost cestovat se usnadňuje.
8. Množství, kvalita a rozmanitost celosvětově používaných komunikačních prostředků roste.
9. Úroveň vzdělání, vědy, výzkumu i vývoje se zvyšuje stále větším tempem v technicky vyspělé části světa.
10. Stejným tempem, kterým se vyvíjí úroveň výroby a spotřeby vyspělé časti světa, se zvětšuje rozdíl v kvalitě života lidí v jeho vyspělé a zaostalé části.

 

OKOLNOSTI NEPŘÍZNIVÉ URYCHLENÍ VÝVOJE POLITICKÉHO USPOŘÁDÁNÍ LIDSTVA
1. Schopnosti z globálního hlediska lokálních politiků používat velmi dovedně demagogii pro realizaci jejich zájmů mají mimořádně vysokou úroveň.
2. Vyžaduje mnohem větší práci a úsilí něco spojit, složit, sestavit nebo vytvořit, než něco rozbít, zničit nebo rozložit.
3. Setrvačnost stereotypů jednání, postupů a postojů.
4. Tradice jsou jednoznačně nepříznivou položkou. Zůstávat u tradičně zaběhnutých schémat důsledně není možné v žádné době, v současnosti je to ve většině případů postoj, který může být označen slovem „zhoubný“.
5. Největším mínusem je existence lidí velkých peněz . Tento mínus předčí všechny již uvedené, i ty mínusy, které by měly následovat a které už uvádět nebudu, protože ten poslední je tak velký v porovnání s předcházejícími, že se mi zdá rozumnější odhady jejich vzájemných poměrů neuvádět.

NÁVRH ŘEŠENÍ PROBLÉMU URYCHLENÍ VÝVOJE POLITICKÉHO USPOŘÁDÁNÍ LIDSTVA
Podstata řešení problému vzniku globální demokratické mocenské organizace spravující svět může být
jednoduchá.
K nastolení globální demokratické mocenské organizace, která umožní řešit mírovou cestou všechny globální problémy lidstva, je možné využít  např. osvědčenou formu politického spojení států, kterým je federace. Uskutečnit spojení všech států světa v Globální federaci s jednou globální vládou nebude snadné, ale určitě bude stát za námahu s tím spojenou. Nastolení trvalého míru na celé planetě bude určitě stát za to. Nastolení Globální federace lze zrealizovat například tak, že si všechny pokrokové politické strany ve všech státech světa přidají do svých politických programů záměr nastolit Globální federaci, načež všechny tyto strany ve vzájemné spolupráci globálně zrealizují své politické programy.
Napsal Ing. Miloslav Dědek, dne 8.9.2019

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

24 komentářů

 1. verdadero napsal:

  Tak to je odporný článek , místo zrušení ,,pánů velkých peněz“ globální světovláda !!!

 2. Vaclav napsal:

  Je nutne vypatrat 700 nejbohatsich rodin, jejichz lokajove ridi tento svet v politice, vladach, fanancnictvi, atd. Tyto lidi zbavit majetku a majetek prerozdelit lidstvu a pouzit na projekty, ktere lidstvu pomohou. Prestanou valky a nenavist. Vse ostatni je utopie. Samozrejme se musi zamezit znovuvytvoreni pohadkoveho bohatstvi u jedincu, kteri jsou schopnejsi a zlocinnejsi jak ostatni. Nesmi se opakovat, aby par jedincu terorizovalo lidstvo! Pochopte uz konecne, ze svet neridi USA a jeho vlada, ci Merkelova, Macron a j. To jsou vsechno poskokove vykonavajici prikazy. Rovnez za valky nemohl jenom Hitler, Napoleon, ale ti, kdo mu dali penize na zbrojeni a kdo ho za to ukolovali!!!

 3. Maroš napsal:

  1/ Miroslav Dědek je známy oprudzovač a propagátor NWO „ako jediného spravodlivého poriadku prinášajúceho ľudstvu svetový „mier“ – a zjavne pevne dúfa, že si ho svetové marxistické „elity“ všimnú a ponúknu mu ten správny post politruka NWO /a možno príbuzný miliardára oligarchu Dalibora Dědka – ktorému sa nedarí uchytiť v politike – a načo aj, a čo je zaujímavé – žiadnemu Miroslavovi Dědkovi sa v ČRnedarí získať žiaden mandát tiež – asi nomen omen/
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Dalibor_D%C4%9Bdek
  https://volby.kurzy.cz/miroslav-dedek

  Miroslav Dědek má svoju blog-adresu na lidovkách, na ktorú neustále odkazuje na alternatívnych médiách /nwoo. medzicas, infovojna a iné/ – a odkiaľ ho už či diskutujúci alebo admini za spamové neomarxistické „komenty“ posielajú do PI.E! Ing.Miroslav Dédek má spasiteľský komplex a to je vždy mocenský komplex. Takže tfuj tfuj tajbl!

  2/
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019091110659889-miliardar-janecek-nejvetsi-zlojed-byl-vaclav-klaus-umyslne-privatizoval-formou-rozkradani-statu/

  Poznámka – treba si uvedomiť pár faktov, že:
  – Václav Klaus st. bol chartistickým – teda sion kádrom určeným pre poprevratové obdobie 1989 /Miroslav Dolejší – Analýza 17. listopadu 1989/,
  – Václav Klaus st. bol propagátorom Milton Friedmanovho /sion-globalista/ monetarizmu – so záklínadlom všemocnosti trhu /v podstate sion-darwinizmus v ekonomike – zákon džungle/ – akože slobodného neregulovaného trhu, na základe ktorého prebehla divoká privatizácia aj podvod s kupónovou privatizáciou a v mene budovania kapitálotvornej vrstvy – hlavne oligarchie – sme tu odrazu mali brutálny primitívny kapitalizmus zo začiatku 19. storočia a následky nesieme dodnes. Neomarxista Klaus zabudol verejnosti povedať, že trh niekto aj riadi vo svoj prospech!
  – Klaus mladší – je dedičom mocenského komplexu svojho otca, akurát sa snaží „preladiť“ do iných tém – ale Božia Prozreteľnosť mu už pre istotu – s prepáčením – pokrivila tú jeho Klasovsku papulu! Synáčik už „nenapraví“ NIČ!

  3/ Témy, ktorým sa Ing.Miroslav Dědek vyhýba, sú islamizácia a riadená výmena obyvateľstva – čo má podstatne znížiť výkon spoločnosti – a akože tiež aj spotrebu – ale to hovorte koňovi, ktorý už raz ochutnal vrece ovsa! A tak imigranti budú onedlho žiť v komunizme a „mať všetko podľa svojich /“marxistických“ – materiálnych potrieb“/ – ale Dědek tu bude /nebude – len chce/ donekonečna oblbovať ľudí nejakou verziou organizácie utopického NWO! Idiot! MY UŽ SME TEN VÁŠ „NEPODARENÝ“ PAPALÁŠSKY KOMUNIZMUS ZAŽILI!

  3/ Politický islám v praxi – politika a fašizmus idú aj cez žalúdok /inak predpona ham – neznamená v podstate šunku, ale Hamburg – miesto pôvodu hamburgrov – ale vysvetli to fanatikovi!/. Burger King ustoupil islámské klientele. „Hamburger“ je nyní už jen „burger“
  https://www.journalistenwatch.com/2019/09/10/suedafrika-aus-respekt/

  4/ Multikultúrne dealerské „obohatenie“ trhu
  https://twitter.com/CT24zive/status/1171484427714609152/video/1

 4. Franta napsal:

  Jen se snazi zlegalizovat a lidem vnutit myslenku NWO.
  Vsak uz to zacalo. Rozvratit svet,staty,lidi postvat proti sobe,vyvolat valky,lokalni konflikty. Kdo nesouhlasi,je umlcen silou. Nastolit chaos a ten potom silou „preorganizovat“ do NWO.
  Otazka je,ktery NWO vyhraje. USA,Rusky,Cinsky…
  A nebude to tezke poznat, ti nejhorsi parchanti budou prevlekat kabat křiklavě…

 5. Luk napsal:

  Mě se zase tento článek moc líbil, nemám co dodat, tento článek mne víc inspiruje v tom jak přemýšlím nad sebou a svým životem, děkuji za jeho sdílení 🙂

 6. patacek napsal:

  Několik poznámek k textu:
  1. „Politické uspořádání lidstva se od počátku jeho vzniku vyvíjelo samovolně, nekoordinovaně, neřízeně.“ To je čirá ničím nepodložená spekulace. Je docela dobře možné, že vývoj uspořádání společnosti byl organizovaný, k čemuž bych se přiklánšl spíše.
  2. „Tradice jsou jednoznačně nepříznivou položkou.“ Takto rozhodně nelze generalizovat. Některé tradice jistě mohou být kontraproduktivní, ale z celkového pohledu jejich vliv vnímám jako pozitivní. Určitý konzervatismus ve vývoji vztahů považuji za mnohem prospěšnější, než bezhlavé vrhání se do zásadních změn podstatně ovlivňujících lidstvo. Ostatně multikukturalismus budiž zářným příkladem. O jeho zhoubném dopadu asi nikdo samostatně uvažující nepochybuje.
  3. Globální federace mi připadá jako dobrý cíl. Ostatně v tomto směru může být velni poučné dílo K. J. Maliarika „Celo-zemský universální stát (CZUS)“. Jenže i zde to není otázka toho, že teď se rozhodneme a bude to. Jednotlivé kulturní okruhy ve svém vývoji ještě nedosáhly stadia, kdy by to bylo reálně uskutečnitelné. Proto jednotlivé kultury potřebují ještě nějaký čas pro samostatný vývoj.
  Jednoznačně lze ovšem souhlasit s tím, že vývoj směrem k CZUS není po chuti současným „bohatým a mocným“, proto jej účinně bojkotují. A také platí, že když dva dělají totéž, nemusí to být totéž. Současná představa globalizace a centrálního ovládání všech dostupných zdrojů prioritně pro potřeby „vyvolených“ je totiž od CZUS diametrálně odlišná.

  • kiana napsal:

   Taky si myslím, že pokud by na světě nebyla nenávistná náboženství snažící se zabít všechny nevěřící, tak by bylo nejlepší zrušit hranice a státy (ale bylo by to něco jiného než globální vláda či NWO). Lidé totiž nepotřebují vládu. Policii na udržení pořádku a bezpečnosti zatím ano (na základních bodech pořádku a bezpečnosti se snad všichni shodnou).

   • Maroš napsal:

    Štát je základom suverenity národa a národy ako také, sú zdrojom rozmanitosti ľudstva ako takého! Takže láskavo naklušte do nejakej známej semenárskej firmy, ktorá udržiava tých cca 900 druhov lúčnych semien a pochopíte ako a prečo! Alebo si pestujte tých 900 druhov rastlín na jednwej blbej boľsevikmi rozoranej celine a zistíte, prečo vám z tých 900 druhov rastlín 90% vykapalo! Lebo ku.va – na Zemi formuje národy ich životné prostredie, tak ma neserte a nemiešajte ma spolu s národmi púšte do jedného vreca – vy marxistickí rozpúšťači národov, rozmanitosti a biodiverzity! Už to tu bolo – v Číne – kde žije ďalších neviem koľko národov – len v malom Laose ich je – jazykom odlišných vyše 150 – a miznú – vďaka misionárom a komunistom – teda v Číne už raz všetci chodili v jednej uniforme!

    A najviac ma serú všelijakí židovskí kozmopoliti – sú všade, serú sa všade -. ale zostávajú vždy len tým istým – rozvracačmi národov a „zjednotiteľmi“ sveta podľa ich predstáv – samozrejme s nimi na čele! Všakže kiana – pakuj sa z českej krajiny do inej /nie na Slovensko/ krajiny a tam si drístaj o rovnosti! „tak by bylo nejlepší zrušit hranice a státy“ – toto je cieľ fašistov EU! Bež do pr….!

    • kiana napsal:

     Já si odjakživa myslím, že sjednocené lidstvo (ve smyslu celé planety) je hlavním znakem vyspělé civilizace. Naopak lidi, kteří se rozdělují hranicemi či náboženstvím a bojují proti sobě, jsou znakem nevyspělé civilizace. Tradice a zvyky může mít každý jaké chce, to bych „nerušila“. Zatím jsem tento svůj názor zde nepsala, protože illumináti chtějí NWO, což je pokroucená až obrácená verze toho sjednoceného lidstva – a s tím nesouhlasím (to už jsou lepší hranice atd. jak je tomu teď). Na této planetě ale sjednocené lidstvo být (přirozeně, teď nemám na mysli NWO) nemůže, protože je zde islám a další věci.

     • kiana napsal:

      Jo a článek jsem nečetla, pouze pár komentářů (a i ty většinou zběžně). Mě se některé články špatně čtou, že se na ně nemůžu/nechci soustředit. Většinou to byly články psané reikaři, různá zasvěcení, film Pelíšky jsem neviděla, bibli jsem nečetla apod. S něčím se prostě „míjím“ (nezaujme mě to i když nevím, o čem to bude, a na Alušce jsem se pak většinou dočetla, že to bylo dobře – psala tam např. o reiki a dalších věcech, které mě minuly, že to je hnus). Podobně na tom je tento článek.

      Není to ale o vibracích (asi), protože illumináti a podobná témata mě neminuly.

    • Maroš napsal:

     Židé a Nový Světový Řád (NWO)
     https://www.youtube.com/watch?v=SjT1Pz9wPBk
     Poznámka ku komentu pod videom – “ Proto musela být ovládnuta katolická Církev a zničeno její učení (na II. vatikánském koncilu v letech 1962-1965), které se jediné stavělo 2 000 let proti těmto ďábelským plánům Satanovy synagogy!“ – autor možno netuší, že samotná katolícka cirkev a biblický projekt žido-kresťanstva sú produktom Satanovej synagógy – na ovládnutie pôvodného védskeho kresťanstva! Na okraj – z You Tube miznú prednášky Jana Kozáka – stiahnuť sa dajú viete kde. Zmizla napr. „Bible je podvod“.
     ŽIVĚ: Mgr. Jan Kozák – Skutečná historie křesťanství
     https://www.youtube.com/watch?v=MaBSPp2jXII

    • kiana napsal:

     A taky zrušení hranic neznamená, že lidé žijící nyní v poušti se přesunou na Antarktidu (či něco takového) – to pouze znamená, že každý může žít tam, kde mu to nejvíce vyhovuje (takže může zůstat i na stejném místě, kde je teď). Zrušit hranice ale nejde, protože existuje islám a např. nějací kanibalové když by se přesunuli z Amazonie či odlehlého ostrova do města a začali jíst spoluobčany.. Prostě toto by šlo pouze pokud by všichni lidi byli na nějaké úrovni neubližování druhým lidem. A zvyky by mohl každý vyznávat také jaké chce (z těch neubližujících druhým lidem by měl na výběr). Samozřejmě k tomu nechci nikoho nutit (aby měl zvyky pouze neubližující druhým lidem = ten kdo je takové nemá či mít nechce, tak ať jde za hranice pryč ode mě – pro toto jsou hranice dobré). Popsala jsem, co je podle mě „ideál“ (pokud by nebyli lidi se zvyky ubližující druhým lidem, nebyly by hranice potřeba).

     • Maroš napsal:

      Hranice neboli ani v časoch Atlantídy – a to bol údajne pôvodný globálny parazitický otrokársky systém celej planéty – ktorej vtedajšiu civilizáciu ovládali Atlanťania. Globálny prediktor – sú údajne preživší potomkovia Atlanťanov, ktorí nasúvajú popotopnej civilizácii – našej – rovnaký parazitický otrokársky scenár. Všetok ten civilizačný technologický „pokrok“ slúži predovšetkým na exploatíciu zdrojov – inak by 1% populácie nevlastnilo 90% zdrojov planéty! Všetci hľadajú „Atlantídu“ a majú ju pod nosom! Ako SYSTÉM!!!

 7. Emil napsal:

  Doufejme, že tak, jak je v současné době prezentována světová vláda (NWO), to nikdy nenastane. Ale v budoucnosti se lidstvo Země bude muset nějak sjednotit, tak jak je to na podstatně civilizovanějších a pokročilejších planetách běžné. Ty dobré spřátelené mimozemské civilizace určitě nebudou chtít jednat s kdejakou vládou země na Zemi, ale budou chtít jednat a oficiálně se kontaktovat s většími celky národů.

 8. Dracon napsal:

  Skutečným autorem jsou archonti a drociniáni, žádný Dědek

 9. renata369 napsal:

  Poviem to tak, so súčasním vedomím ľudstva ako takého toho moc nespravíme, žiadne pokroky. Nato je nás veľmi malé percento, čo máme „skladačku“ postavenú a všetky dieliky pospájané. Ak by sa väčšina ľudstva konečne zobudila do reality a pochopila, už by sa začali diať pozitívne veci rýchlo. Žial, kým dôjde k uvedomeniu väčšiny, môže byť neskoro a nebude sa s tým dať nič robiť, alebo už sa možeme dostať ako ľudstvo do situácie, že už nebudeme si schopní ani uvedomiť /bioroboti-technológie kontrolujúce myslenie/… Možnosti vidím tri , buď dôjde k tzv. pretransformovaniu vedomia vďaka zvyšujúcim sa vibráciám, čomu sa snažia chazari zabrániť a nastane pozitívna zmena, alebo sa tu z nás stanú zombíci NWO ale len časť, ktorá to prežije , lebo 9/10 ľudstva je nadbytočných podľa chazarov, alebo nás tu zomelie nejaká katastrofa celkovo vyvolaná chazarmi, či Zemička sa nás zbaví ako vírusu. Uvidíme. Momentálna situácia je stále bezútešná, zatiaľ však nie beznádejna.

  • Maroš napsal:

   „Stačí na to 100 opíc“ – vedomie je neohraničené nejakým počtom – stačí, že idea vôbec existuje! Ale to vie aj druhá strana – preto sa tu aj tento dědek snaží dostať to do nášho podvedomia! Lenže! Aj podvedomie sa dá vytesňovať – očistiť! Stačí to vnútorne odmietnuť!
   Stvoriteľ stvoril rozmanitosť ako Doménu možností. Ži a nechaj žiť! Lenže títo Satanovi Odpadlíci sformulovali doktrínu proti zámerom Stvoriteľa – viď to žido-intelektuálne „ži a nechaj zomrieť“ – to sú Oni! Odpadlíci, ktorí chcú ovládnuť Doménu možností – náš hmotný priestor a čas – preto vytesňujú rozmanitosť a duchovno – a aby to zamaskovali, vymysleli demokraciu, humanizmus, toleranciu, darwinizmus, liberalizmus a hlavne – ateizmus a materializmus! A zaKONy k tomu. Oni nám zásadne predkladajú zrkadlový obraz svojich predstáv – ak hovoria o ekológii – majú na mysli zničenie prírody. A tak je to zo všetkým – všetko naopak! Ak mier – tak vojna!

 10. Jarda z Brna napsal:

  ,,Nastolení trvalého míru na celé planetě bude určitě stát za to.,,
  No to určitě. ,,Kdykoli řeknou:,,Mír a bezpečí,,! tehdy na ně vzápětí přijde zničení! Viz Bible a predikce o posledním tomto pokusu ve vytvořeném satanském uctívání, spojení všech falešných denominací do jednoho a zjevení nepravého Krista.
  Již je třeba jen počkat na vydání výnosu o znovuvystavění chrámu v Jeruzalémě a potom uvedení sedmileté smlouvy na obětní dary s přerušením po 3 a půl letech, která určuje počet let do zničení Božích nepřátel a uvrhnutí satana a démonů do jámy na tisíc let.
  Ten úžasný celosvětový mír je dlážděn křivou hubou Hamáčka, Koláře a všech vlastizrádných dalších vopic ministrů, vyhlašujících gestapácké praktiky jako výpalné při technické na auto kvůli údajnému CO2, očkování povinně, nechat se zabít a podobné satanské praktiky. Již brzy ve vaší domácnosti, na vlastní bulvy, kluci s klukama a holky s holkama chlapi s chlapečkama, porno a šoustání dětí na YouTube, jen neříkejte že ne, apoštol Pavel popisuje závěr systému věcí jako podobnost ze starověku, kdy v Sodomě a Gomoře to bylo stejně hnusné, kanibalistické Overtonovo okno bylo otevřeno a už se salámovou metodou začíná o přizpůsobení se tomuto satanskému praktikování. Nejprve mluvení o tom, zmírnění dopadu, vyhlašování a diskuze o právech těchto úchylů, stejně jako to dokázali v gender magorském svinstvu.
  Mír a bezpečí! Jo. A potom, šup do stoupy pro všechny, kteří to budou podporovat.
  ,,Ty dobré spřátelené mimozemské civilizace ,,
  Jo, ti démoni, představující se jako vzdálené civilizace jsou opravdu přátelské, přesně jak to odhalil Pavel, že se satan neustále přeměňuje v anděla světla. To mají lidi z toho, že neznají bitevní strategii na poli světa a nebe. Nezajímají se o Boha a jeho Slovo a tak podléhají ezoterice, věštění a satanským naukám. Jejich konec je zřejmý, protože,,Nemilovali pravdu a byli zaživa chyceni do satanovy léčky,,…
  Čtěte Boží slovo!

  • svalovidoslava napsal:

   Jardo z Brna, musím Vám poděkovat:-) Díky tomu, jak tu pořád dokola propagujete Bibli a Ježíše, jeho boží slovo, tak jsem si už z odkazu na youtube vytiskla formulář na vystoupení z církve.

   Věřící jsem nikdy nebyla. Bohužel mne v dětství nechala babička pokřtít, i když sama věřící nebyla a ani jeden z rodičů. Faráře prý k tomu musela přemluvit.

   Odkřtěná jsem už před delší dobou. Nedávno jste mi „napověděl – dal znamení“, že je čas, aby mé jméno církev vymazala ze svých záznamů, tak ještě jednou dík:-))

 11. svalovidoslava napsal:

  TFUJ TAJKSL!!!! Chtěla jsem napsat tfuj tajbl, to mně napadlo jako první, ale koukám, že Maroš mě předběhl. Tato propagace NWO v přímém přenosu je odporná, já osobně ji odmítám a lidé, kteří ji propagují považuji za vlastizrádce, často to dělají hybridi.

  Všimla jsem si, že kde může, tak dotyčný Ing. Miroslav Dědek dělá tuto kampaň; najdete ho ve všemožných diskusích. Jeho přáním, ať už si myslí, že vlastním nebo převzatým, je nastolit „globální demokratickou mocenskou organizaci -spojení všech států světa v Globální federaci s jednou globální vládou“, jak sám napsal. V tomto světě si představovat centrální vládu, která bude ve prospěch všech, je naivita, je to skoro jako na počátku podporovat EU, ale to lidi ještě nevěděli, do čeho jdou, nebyli poučení.

  Když pominu všechnu tu omáčku kolem, tak demokratickou, ve skutečnosti znamená rabskou, otrockou, proto čím více lidé volají po demokracii, tak se ty „šrouby“ utahují. Dotyčný je proti tradicím = já to vidím, že je proti tradičním hodnotám lidí, rodině, národu, proti samému člověku! Ti samí dnes tolik propagují pohlaví xyz, muslimskou invazi, snaží se vnést chaos, aby bílá rasa nedokázala rozlišit dobro od zla.

  Je dobře, že jsou na netu vidět tyto bláboly, osobně neznám nikoho, kdo tyto názory přijímá, souhlasí s nimi. Příspěvky Ing. M. Dědka vidím jako rudý vykřičník, kterému všude jinde už nevěnuji pozornost.

  • Jarda z Brna napsal:

   Různé formy pokusíčků vládnutí si bez Boha jsou lidstvu známy a každý ten paskvil slibuje lidem zářné zítřky, ať už na věčné časy se sověty, nebo ještě lépe – za zády s vrahouny émerickými.
   Všichni nás jen zneužívají a je to důsledek dávné touhy Hebrejců, odpoutat se od Jehovy, který je vyvolil jako národ pro získání rodové linie Ježíše Krista, Bible to značí jako zaslíbené semeno.
   Když je Bůh varoval, že když chtějí lidského panovníka, budou s tím muset přijmout bolesti daní a těžkostí všeho druhu. Hebrejci stále krákali že to právě chtějí, že už Jahveho nechtějí. Nezapomeňme na reptání v pustině, když 40 let za trest museli putovat sem a tam.
   Žádná vláda světská nepřinese blaho lidským dětem.
   Bible popisuje prorocky moře – lidstva -(u Izajáše) jako vzdouvající se, (různými převraty, revolucemi, režimy) a vyhazující chaluhy a bláto.
   Tyto nepokoje skončí likvidací těchto lidských vlád. Budou smeteny v Armagedonu, Boží vládou, která byla již v nebi zavedena a jejíž Král se jmenuje Ježíš, Slovo, Michael, Silný bůh, Kníže pokoje….
   Jeho kralování nebude podle slibu konce a bude trvat na věčné časy, neboli navždy. To na věčné časy ukradli komouši, ale jak se jim to podařilo nechť každý posoudí.
   Všechny vlády slouží jednomu molochovi, zvanému satan. ,,Celý svět leží v moci toho ničemného,,.
   říká Bible. Jsme na konci lidských sil. Každý vidí, že to jde do kopru a i Bible varuje, že lidé ,,Budou omdlévat nad věcmi, které uvidí a které ještě mají přijít,,.
   A přesto, že Písma varují, abychom se přidali na Boží stranu, lidstvo kráčí po široké pohodlné cestě, bezbožnosti a nezávislosti, do zničení.
   Lidé chtějí opečovávat dětičky mezi nohama, zvířata, mrtvolky, staroušky, nebo je papat. Něco takového tady bylo. Ty fotky na netu ze Sýrie a jiných kultur starověku ukazují nestydaté fresky jak obcují lidé se zvířaty. Tyto ničemy Bůh odstranil v potopě světa i se zvířaty, protože Bible popisuje i zrůdné křížení lidí a zvířat. To se v katechismu nedočtete.
   Sodoma a Gomora také nebyly smeteny jen tak z nudy. Lot by mohl o tom pekle vyprávět.
   Pavel popisuje v evangeliu, že konec systému ve starověku je velmi podobný tomu, který přijde v závěru světských dějin nyní. Všichni víme, že se něco závažného děje ale nikdo, skoro nikdo k Ježíšovi nechce přijít. Proto Zjevení Jana popisuje, že až se zjeví Boží zloba z nebes, ti všichni lidé se obrátí na své politické vůdce- (skály) – ,,Padněte na nás, neboť kdo obstojí před tváří Boha a Beránka,,!
   Pan dědek s rudým výkřičníkem je stejnej jako blábolista Hamáček s kroucením rukou těch, kteří trpí předsudečnou nenávistí, kteří nechtějí multi-kulti obohacení mohamedánskými šmejdy, nebo jako Kolář, starosta Ph 6, nenávidící Koněva osvoboditele a sochu jeho představující na upomínku našich slovanských bratrů zde padlých, na podporu našeho života dnes.
   Jde to do kopru a nyní mají lidé nejlepší možnost se seznámit s Bohem a jeho plány, díky kazatelské službě Božích proroků, Ježíšových následovníků.
   ,,A tato dobrá zpráva o Království se bude kázat na svědectví všem národům, a potom přijde konec,,.
   Já čekám a doufám, že toto běsnění nebude trvat moc dlouho. Do deseti let snad bude rozhodnuto, co bude. Čekám na započetí výstavby- (obnovy) chrámu Židů spolu s obnovou obětních liturgií a darů. Je to popsáno v Bibli pro čas konce. Stavba bude probíhat v tísni časů, jak je vykreslen konec systému – ,,Satan byl svržen a s ním i jeho andělé a ví, že má krátký čas,,….
   Je to za dveřmi. Cesta k záchraně znamená odříci si radosti a plakat spíše, než se smát a užívat si. Čtete Bibli? Kdo tak činí, na toho může zapůsobit Boží duch a otevřít mu mysl k záchraně. Kéž ještě mnoho lidí pozná Boha a jeho plán.

 12. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Přečetl jsem všechny výše uvedené komentáře a děkuji za ně. Bohužel nemám čas se k jednotlivým komentářům vyjádřit. Co k tomu všemu dodat? Snad toto:

  VÁLKY UŽ NE!

  Drtivá většina politiků na celém světě považuje za samozřejmost, že se vlády všech států buď připravují na válku nebo vedou válku. Jsem toho názoru, že je nejvyšší čas tuto skutečnost změnit, a to především vzhledem k existenci neustále zdokonalovaných jaderných zbraní. Válka s použitím jaderných zbraní by měla katastrofální následky nejen pro celé lidstvo. Jaderná válka by ohrozila existenci všech živých organizmů na celé planetě.
  Všichni rozumní lidé na planetě by se mněli spojit a prosadit nastolení trvalého míru na celém světě.
  Jednu možnou cestu k nastolení trvalého míru na celé planetě popisuje OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA –
  https://miloslavdedek.blogspot.com/2019/08/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html
  V případě, že se vám jeví v článku popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE –
  https://miloslavdedek.blogspot.com/2019/07/teorie-vsevyvoje.html
  což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
  Otevřený dopis politickým stranám ve všech státech světa jsem poslal politickým stranám a hnutím v ČR. Reakce KSČM je uvedena v článku: ODPOVĚĎ KSČM NA OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA –
  http://miloslav7.blogspot.com/2018/08/odpoved-kscm-na-otevreny-dopis.html
  Lidé, kterým není lhostejná budoucnost lidstva, by se měli spojit a nastolit mír na celém světě. Cesta k nastolení míru na celé planetě je relativně jednoduchá. Stačí urychlit vývoj politického uspořádání lidstva. Viz článek VÝVOJ POLITICKÉHO USPOŘÁDÁNÍ LIDSTVA – https://miloslavdedek.blogspot.com/2019/09/vyvoj-politickeho-usporadani-lidstva.html

  • Maroš napsal:

   Ing.Biorobot – automatický hlásový oznamovateľ príchodov vlakov to má v „hlave“ aspoň usporiadané – ty si myslíš, že nás tu svojim papagájovaním uštveš – „no dobre – nech už máme pokoj“?! A papágáj s vykrúteným krkom – nič ti to nehovorí? Si psychopat a psychopati sa snažia ovládnuť celú planétu! „Až nás budou milióny – ovládneme celý svět!“ FUCK! Svetová vojna bude! S vami!

   • Maroš napsal:

    A v podstate už začala – z vašej strany – ako vždy – nevyhlásená! Ako prepadnutie! Ideologické subverzia! Toto je vojna Ducha Stvoriteľa so Satanovymi Odpadlikmi! Preto Satan zhromažďuje a láka duše – aby mal väčšiu moc!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..