Vzdělávací video nejdůležitějšího téma dnešní doby: GeoEngineering a chemtrails

…..a protože na stránky chodí, jak jste viděli, velicí odborníci a prý i piloti, tak pro rozšíření jejich ohraničeného obzoru a odhození klapek na očích, by bylo dobré zhlédnout následující široce vysvětlující video prekérního tématu o chemtrails….

00:54
Video je s titulky, kdyby automaticky nenaskočily, prosím zapněte si je dole. Bude k Vám hovořit odborník, který se dlouhou dobu zabývá problémem chemtrailů.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6 komentářů

 1. Dracon napsal:

  Zase super video na dané téma, konečně trefa do černého pro piloty kamikadze.

 2. Dracon napsal:

  Nikdo ze mne nebude dělat blbce a také ne z lidí v mém okruhu, že takto to na nebi vždy bylo- nebylo a všichni si to dobře pamatují včetně mě, jaká obloha a i počasí tady byly v dobách do roku 89, a kdo říká pravý opak je
  zaplacený troll a nebo aluminiem přiotrávený záškodnický potkan.

  • tomáš marný napsal:

   Milý dracone,
   máš naprostou pravdu a plně s tebou souhlasím. Kdysi jsme zjistili o jedné skupině lidí, která byla placenými troly a nasazena i na mně, psali denně 10 komentů, i s výhružkami a když viděli, že neuspějí jakkoliv, po 5-7 letech (nepamatuji si přesně délku doby kterou mně stalkovali) přestali a skupina se rozpadla.
   Ve švajzu mi zjistili že lidé byli placeni z jedné jižní země a brali měsíčně od 2500 euro do 3500 euro čistá ruka!!!!!
   Člověk si ani přes jakékoliv urážky, vyhrožování a dehonesaci nemí nechat přejít chuť na datování lidí. Dle nich bylo snad podáno na mně přes 1000 trstních oznámení, to jsem měl v mejlu či moderované diskuzi každý den nevyjímaje soboty a neděle s výhružkami, že už jsou na cestě pro mně a podobné ptákoviny, které se mně ani netkly. Člověk musí mít pevnou vůli, musí vědět, že pomáhá nezištně lidem a je mu jedno co kdo o něm píše.
   Pokud na to člověk nemá, tak po těch dopisech se do pár týdný, ti otrlejší do pár měsíců zhroutí. Mimo jiné byli jak ze Slovenska, tak z Česka. Známe kdo to byl a čekáme…..
   Pamatuj si dobře. Když děláš dobrou věc, platí pravidlo: Kdo umí vyčkat, je vítězem. Je to staré čínské pořekadlo. No možná i v jiných zemích se ujalo…..
   tm

   • Dobrý den, dnes se mi o vás v noci zdálo, že jste mi napsal, že je vám 99 let. Nevím, co to má přesně znamenat, ale jestli to má být nějaká zpráva, raději ji sdílím :D.

    S pozdravem, aston

    • tomáš marný napsal:

     Díky milý astone,
     zajímavý sen, v podstatě je mi o mnoho více. Však víš…..
     Ty to pochopíš….
     tm

     • Musím říct, že se vám podařilo nasadit mi brouka do hlavy, zda jste právě použil obrazné nebo přímé vyjádření! Ale asi to není moudré rozebírat veřejně…..

      V každém případě – určití lidé by si zasloužili mít možnost žít zde až do 999 let – věřím, že cítíte, jak to myslím.

      zdraví aston

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.