Vzorky z Notre Dame potvrdily žhářství zatím neznámých pachatelů. Jak vlastně hoří několik set let staré dřevo?

…..máme pro Vás velice zajímavá data, která potvrdila, že se nejednalo o nějakou odhozenou cigaretu, údajný zkrat v elektrickém vedení, či jiné nesmyslné téze mediálních sračkometů. Promiňte, ale jinak se už nedají nazvat….

11:54

Notre Dame je dobře střežen tajnými službami a jinými složkami. Přístup do vnitřní části shořelého chrámu není možný z údajného nebezpečí zřícení, či jiných nepodložených mediálních INFORMACÍ.

Dnes dopoledne jsem dostal zprávu od našeho datového zdroje z tajných služeb ve Švýcarsku o provedené expertíze. Byla udělaná na základě vzorků, které byly nasbírány v den po požáru v Notre Dame. Rozbory vzorků vody, nějakých kousků ohořelého dřeva a nasátého vzduchu uvnitř katedrály.

Všechny vzorky potvrdily speciální vojenský termit, který vlastní jenom složky americké armády. Nejednalo se o termit obyčejný. Mohli jste si všimnout, že v jeden moment se požár začal rychle šířit proti větru a vzplanutí Notre Dame bylo velice rychlé. Je to naprosto proti fyzikálním zákonům, pokud ještě dnes nějaké platí.

Z tohoto důvodu velmi rychle mizí veškerá videa z youtube o požáru katedrály, protože jsou to důkazy právě proti nesmyslným tvrzením veškerých médií. Prosíme čtenáře, aby videa, pokud se k nim ještě dostanou, okamžitě stahovali. Děkujeme.

Speciální vojenský termit z dílny americké armády či NATO, byl také použit k likvidaci dvojiček 9.11. Z tohoto důvodu nikdo neměl přístup k troskám a ihned byly naloženy na lodě a poslány do Číny na přetavení. Přesto některé vzorky unikly a v minulosti jsme o rozborech psali.

Nyní uděláme další zajímavý rozbor, ale o trochu jiný, který MAKRON dostal….

Že celá akce byla měsíce či roky dopředu připravená, svědčí také návštěva českého premiéra BABIŠE u P-REZIDENTA MAKRONA, který od něho obdržel jako dárek obraz následujícího vzhledu:

Za celým dílem stojí bratrství hada, jak je na obrázku znázorněno. Had je prolezlý celým babylónským systémem a vydávající se za někoho jiného. Elity dnes nic netají….

Dále dvě osoby na obrázku před Babylonskou věží znázorňují 11. Dvě ruce, které nikomu nepatří, jsou také známkou 11 a hlavně poukázání na neznámého pachatele útoku a kdo za ním stojí. Vycházejí z temné barvy. Spodní levá ruka je podobná žraloku, který – jak známo – je velice dravý a před ničím se nezastaví.  Dva kousky ovoce se stopkami, čili 11. Je také zajímavé, že „MÉDIA“ uvedla délku hoření katedrály 11 hodin. Samo o sobě prohlášení o délce hoření je vypovídající a jednoznačné.

Babylonská věž postavená na stole s dalšími bytostmi a předměty, je číslicí 9, pokud nepočítáme věž samotnou. Nemůžeme počítat do celku, protože právě o ni se jedná. Čili poukázání na 911.

Nahá žena má zobrazovat nahou pravdu, ALE. Má zakryté dámské přirození, které je jaksi naznačené zajímavě zobrazenou hruškou zakrývající holou pravdu. Tedy zatajení podstaty a poukázání na pravdu jinou. Znázorněná vysoce inteligentní žena, dle polohy uší, nemá ruce a proto nemůže konat, i když vidí a ví. Je v tom bržděna, či je jí bráněno. Pravá ruka je obrácena dlaní nahoru a drží pohár s kalnou tekutinou, což hovoří samo za sebe. Nalejeme si „čistého“ vína.

 

Další důkazy byly předloženy stolařem z Německa, který se snažil poukázat na bludy, které šíří světové mediální sračkomety.

Podívejte se na video. Obrázky řeknou více než tisíce slov a hlavně jsou jasnými důkazy bludů, které se snaží lidem „namlátit“ do hlavy…..

Stolař nafilmoval sám sebe, jak se snaží podpálit 350 let staré dřevo, které bylo z nějaké památky odebráno.

Nepodpálí ji ani PEPEM- podpalovačem dřeva do krbu, ani svařovacím zařízením, přímo svařovaném na dřevu. Dokonce ani dřívky, které poleje benzínem a zapálí. Také plamenomet, který je přiložen, nefunguje na podpálení dřeva.

Staré vyschlé dřevo několik set let se dá velmi těžce podpálit.

Jediná možnost podpálení katedrály byl blesk. Bouřka ale nebyla v ten moment nad Paříží. Pak jediná možnost je právě termit, o kterém jsem psal a byl ve vzorcích objeven.

 

Napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. PTZ napsal:

  https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/babis-venoval-macronovi-obraz-s-motivem-babylonske-veze/1685821


  Obraz českého malíře Zdenka Jandy s názvem Vizionáři a žháři předal 10. listopadu 2018 francouzskému prezidentovi Emmanuelu Macronovi český premiér Andrej Babiš. V Paříži se ode dneška účastní stého výročí oslav konce první světové války. Obraz s námětem hořící babylónské věže je osobním Babišovým darem Macronovi; Janda je premiérovým přítelem. Snímek byl pořízen 8. listopadu 2018 v Praze, kdy Babiš svůj dar představil novinářům.

  Tedy: 8.11.2018 – 10.11.2018

  Tady je lepší detail obrazu:
  https://janda-art.com/media/cache/gallery_detail/uploads/item/b1622bf4-74ca-4224-be7b-9abe8c02a4b1.jpg

  • mariankosnac napsal:

   Není to pozostatok Veľkej francúzskej revolúcie? Galerie králů s 28 sochami králů Izraele a Judska. Pařížský lid, který právě v nich viděl představitele francouzských králů, jim v roce 1793 srazil hlavy. Postupně byly opraveny a znovu umístěny na původní místa. Zrejme to čím to zlepili od požiaru povolilo a hlavy znovu opadali – zhodou okolností znovu, keď je vo Francúzku revolúcia, žltých viest.

 2. jirik napsal:

  Uvádí se, že bylo v současné době oznámeno celkem šest výbuchů v kostelech a hotelech na Srí Lance. Oficiální informace týkající se počtu mrtvých a zraněných zatím nebyly ohlášeny, ale hovoří se o stovkách zraněných a několika mrtvých. K útoku se zatím nepřihlásila žádná organizace.

  https://sptnkne.ws/mpfu

 3. Mirek napsal:

  Na obraze je symbol babylonského boha Abraxasa. Má nohy hada, hlavu vtáka a telo človeka. V jednej ruke drží symbol dobra a v druhej zla.

 4. mirec napsal:

  Na obraze je symbol babylonského boha Abraxasa.

 5. soto napsal:

  Zajímavého je na posledních událostech nejvíc to ,jak jsou lidi tahaný za nos. Na jednu stranu je škoda takové památky, ale vadit by měliy úplně stejně neustálé vypalování amazonských pralesů!
  Ničení historických památek je v přímém vztahu k ničení planety , a sice v tom smyslu, že za to může stejná verbež a ještě si při tom dělá z lidí přes média (!)
  Na druhou stranu, když se veme, co všechno mají k dispozici, tak jsou neuvěřitelně nešikovní v té snaze podpálit celou Francii.
  Nejdůležitější si myslím je, že by lidi , hlavně teda francouzi, měli být úplně v klidu, nevycházet do ulic, nedělat sbirku, ať si to zacvakají celé „elity.“ Proč tolik povyku, kvůli jedné- další, zničené památce.
  Měli by hlavně ,zatlačit a nepřestat tlačit na Makrona a Makrellu, to je teda dvojka, že se stejně Evropa usmaží a dokonce úplně celá, jak ten kostel , kvůli změně klimatu, když se nezmění komplet způsob života!!!!!

 6. Stanislav Furda napsal:

  Oficiálna verzia bude skôr-či neskôr preukázaná ako nezmysel ( tak ako „teroristický útok“ 9/11 v NY. ). „Náhodou“, v čase, čase, keď sa blížia najvážnejšie cirkevné sviatky sa v rozpore s technickými a fyzikálnymi zákonmi ( tak ako „dvojičky“ ) „samozápali“ tento skvost a OKAMŽITE je jasné, že neide o podpaľačstvo teroristov ( tak ako okamžite bolo napr. „jasné“ zostrelenie Malajzijského lietadla nad Ukrajinou „zlými Rusmi“ ). Toto je len jeden z tisícov prípadou zakrývania terorizmu „vzdelanými a prácechtivými migrantami zo Sýrie“. Meinstream a sionisti si z nás robia IDIOTOV, tak ako stále…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..