Washingtonští úředníci si shánějí místa v krytech. Vědí něco, co my nevíme? (video)

Jak uvedl list Washington Examiner, v celých USA vzniká síť táborů k přežití, do nichž se hlásí bezpečnostní úředníci z Washingtonu. Tábory nesou název Fortitude Ranch a slibují ochranu a roční zásoby potravin pro lidi, kteří si nemohou postavit vlastní bunkr.

Jeden z členů Fortitude Ranch z oblasti Baltimore sdělil, že se on a další spojili po té, co se „k nim dostalo“, že existuje reálná možnost státní krize následkem vojenského útoku, finančního krachu nebo politického převratu. „Většinu z nás právě to, co se k nám dostalo, probudilo,“ dodal.

„Máme zde členy všech třípísmenkových agentur,“ uvedl v narážce na americké tajné služby zakladatel Fortitude Ranch Drew Miller, plukovních vzdušných sil USA ve výslužbě a bývalý rozvědčík.

Washington Examiner uvádí, že většinu členů Fortitude Ranch v Západní Virginii mají tvořit „zaměstnanci Washingtonu“, kteří za své členství platí tisíc dolarů ročně.

Podle Millera jsou jeho tábory prý stejně tak odolné jako operační středisko federální agentury pro zvládání krize FEMA v hoře Weather ve Virginii, kde po 11. září bylo ubytováno několik významných politiků z Washingtonu.

Každý tábor má střelnici a mlže přijmout padesát až pět set lidí za všech okolností. Tábory mají mít podzemní bunkry a strážní věže.

 

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Agresia NATO

„Мacedónsko poskytlo základňu, ale nešlo o stabilné prostredie, lebo tamojší obyvatelia sympatizujú so Srbmi a majú strach z Albáncov. Grécko nepovolilo prelety lietadiel NATO, uzavrelo kritické oblasti, kým Francúzi a Taliani boli zdržanliví. Plánovanie útokov na Juhosláviu sa začalo v máji 1998. NATO pritom zanedbalo fakt, že výsledok akcie závisí od reakcií Juhoslávie. Všetko malo trvať 5 dní, ale kvôli Slobodanovi Miloševičovi potrvalo dlhšie,“ uviedol.
http://zemavek.sk/mcmaster-utok-na-juhoslaviu-nato-naplanovalo-rok-predtym/

jirik
Host
jirik

Paul Ryan překvapil poslance, když ve svém projevu loboval za vydání Jevgenije Nikulina z české vazby do USA. Nejvyšší neocon přijel do Prahy pro munici proti Donaldu Trumpovi, proto nepřijel oficiálně na státní návštěvu, ale přicestoval jenom jako turista. Zeman před ním zabouchl dveře, Pellegrini na Slovensku ukázal Američanům prostředníček na jejich požadavek vypovědět ruské diplomaty!
https://aeronet.cz/news/paul-ryan-prekvapil-poslance-kdyz-ve-svem-projevu-loboval-za-vydani-jevgenije-nikulina-z-ceske-vazby-do-usa-nejvyssi-neocon-prijel-do-prahy-pro-munici-proti-donaldu-trumpovi/

Projev Paula Ryana
https://youtu.be/HRQjGgLb1vo

jirik
Host
jirik

http://www.nezakladnam.cz/cs/2325_cvici-protichemicke-experty-promluvil-o-deni-v-syrii-v-cem-se-veze-martin-stropnicky
A. cz: Které státy dnes disponují chemickými zbraněmi?

Chemické zbraně mělo ještě v roce 1997 prokazatelně sedm zemí. A ty to také deklarovaly. Dnes už pouze čtyři – Rusko (ještě z dob Sovětského svazu), USA (které je likvidují), Indie a Sýrie.