Z webu mizí usvědčující důkazy o členství Drahoše v Římském Klubu! Potvrzení, že jsme udeřili hřebíček na hlavičku!

Čeho se elity asi bojí, když mažou usvědčující důkazy proti Drahošovi? Tady máte výborné potvrzení, že to co jsme o něm odkryli je pravda. Kdyby nebyla, a kdyby nebyla pro něj nebezpečná, přece by se nikdo neobtěžoval s mazáním důkazů. Drahoš o sobě tvrdí že weby nečte, ale ve skutečnosti je čte velice pozorně a velice se vzteká, že právě tadesco o něm ví tak mnoho a nebojí se to narovinu napsat. Takže vše na co ukážeme, okamžitě mizí z webů. Nezbývá než předem okamžitě vše archivovat a ukládat. Dokonce i to co mělo na webu dle zmíněného mailíku ještě zůstat, už tam není.

Do redakce byla doručena následující zpráva:

 

,,zjistila jsem, že všechny informace o členství i vedení římského klubu panem Drahošem byly vymazány, když kliknu na ty předešlé odkazy, nic tam není.

Drahos je podvodník a shazuje za sebou všechny mosty, které ho usvědčují, že je v římském klubu a že je zednar.

Je velmi podezřelé, že ho hájí biskup Holub, který si nerozumí s naším kardinálem Dukou. Vůbec se mi to nelíbí. Když je pražská kavárna a elity proti Zemanovi, který je proti islamizaci národa a proti diktátu Bruselu, tak je jasné, že kuji pikle proti našemu národu a zrazují obyčejné lidi. Je to všechno špinavá politika. Proto bychom měli volit Zemana, který co má na srdci to má na jazyku. Je občas vulgární, ale stojí za naším národem. Němci a Slováci říkají, že nám závidí takového presidenta, který bojuje proti islamizaci národa a není slunickar a probruselsky jako Drahos.

jediné, co ještě nesmazali, je toto
https://www.pressreader.com/czech-republic/lidove-noviny/201a70516/281573765622483″

 

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15
Komentujte

avatar
11 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
MarošJanadykjanjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
octan
Host
octan

Za prvé: z kterého konkrétního webu informace zmizela? Byla-li to wikipedie, lze to najít v historii úprav. Za druhé: pan prezident Miloš Zeman spoluzakládal českou pobočku ŘK: „Římský klub v Praze (ČTK): Československá asociace Římského klubu, kterou tvoří tři desítky osobností vědy, kultury a veřejného života z České a Slovenské republiky, byla včera ustavena v Praze. Čestným předsedou se stal V. Havel, předsedou prof. V. Komárek, vědeckým sekretářem Ing. J. Nekola, místopředsedy rektor University Karlovy prof. R. Palouš, děkan matematicko-fysikální fakulty University Komenského prof. B. Riečan a prognostik Ing. Zeman.“ Lidová demokracie, Brno, 23.2.1991 „Miloš Zeman poslancům řekl, oč v… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Czech Republic: New Board of the Czech Association for the Club of Rome March 4th, 2008: Election results have been communicated: The Czech Association for the Club of Rome has elected a new team for the management of the Association. President: Doc. Pavel Nováček Board: Prof. Jarmila Doubravová Prof. Jiří Drahoš Doc. Jaroslav Kalous Ivan Klíma Doc. Pavel Nováček Secretary: Michal Paulus https://web.archive.org/web/20080314132540/http://www.clubofrome.at:80/news/index.html —- „Drahoš vstoupil do Římského klubu“ – potvrzuje Václav Klaus) Ačkoliv členem tohoto asociačního klubu byl i Zeman, jeho postoj se zásadně změnil a na rozdíl od Drahoše toto uskupení kritizuje jako „vědeckou fetiš.“ https://www.youtube.com/watch?v=Iu867MzT2qw

Maroš
Host
Maroš

Octan hlinitý – tu máš – ty pátrač provokatér – môžete zmazať aj toto. Prípadný printscreen webu potom môžete označovať za falsum z fotošopu – tak ako UFO za meteorologické balóny. „Zeptali jsme se proto přímo Jiřího Drahoše, zda je či není členem. „Česká asociace Římského klubu je sdružením s dlouholetou historií, jejímž čestným předsedou byl Václav Havel, výkonným předsedou Valtr Komárek a mezi zakládajícími místopředsedy byl Miloš Zeman, současný prezident ČR. Ten se v počátcích výrazně za vznik pobočky klubu angažoval,“ uvedl pro server EuroZprávy.cz Jiří Drahoš. Klub podle něj je to od samého počátku čistě diskusní kroužek, kde… Číst vice »

sqr
Host
sqr

uáááááh – všem co tady blábolí o Římském klubu bych navrhoval si nejdřív vůbec nastudovat, co to vlastně je/bylo. Někteří z nás si totiž sedmdesátá léta docela dobře pamatují…

Maroš
Host
Maroš

sqr – 70-te roky si dobre pamätá každý, komu vtedy obrastal šourek.pytlík chlpami. Stavím ten svoj pytlík proti tvojmu obrezanému šulí.ovi, že o tomto si v 70-tych rokoch ako tínejdžer nevedel ani prd!
https://drpeterbeter.blogspot.sk/2014/11/vtaci-pohlad-na-audio-listy-dr-petra.html

jirik
Host
jirik

Předsedo má pravdu!!!!!! Stahnite si V.M.Lejbin – Římský klub a jeho ideje.pdf z jistého úložiště Citace – V červenci 1975 se v Mexiku setkali zástupci Římského klubu se členy vlád a nejvyšších představitelů 23 vlád. …. Byly uvedeny rozdíly mezi „bohatými“ a „chudými“ zeměmi, popsány změny, k nimž došlo v ekonomice jednotlivých zemí, změny v obchodních a finančních vztazích mezi různými státy formulovány závěry o nutnosti mezinárodních reforem s cílem zajistit „důstojnost a blahobyt každému“. Autoři vyzvali k vytvoření „nového mezinárodního řádu“, v jehož rámci je, podle jejich názoru, možný „humanistický socialismus“, který přispěje k zachování životního prostředí, k dosažení… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Předávání vyznamenání 2017 – Římský klub je podvod
Bratr Pravdy
Publikováno 16. 1. 2018
Prezident Zeman toto řekl jemně: Vy co tady sedíte, budete pořád prodávat svůj vlastní národ a odůvodňovat to vymyšlenými pavědami, jako je globální oteplování, multikulti, obrácená lidská prává, ekoterorismus, inkluze, řízená imigrace? Distancuju se nadále od Římského klubu, říkám to speciálně vám, pane Drahoši, který byste se ve lhaní a službě tomuto spolku přetrhl, a zde přítomní Havloidé mající prašivinu. Běda těm, kdo ničí svůj vlasní lid! Běda těm, co říkají pravdě lež a lži pravda.
https://www.youtube.com/watch?v=sNbolYAv_XQ

pro redakci – video by bylo dobré zazálohovat

Maroš
Host
Maroš

MATERIÁL NIELEN O MEŠITE V BRATISLAVE „Za kľúčového člena nebezpečnej skupiny považujú Samera Shehadeha, ktorý okrem Prahy mesiace pôsobil ako hlavný imám aj v Bratislave na čele jednej z mešít. Práve on mal pomáhať svojim komplicom zapojiť sa do boja za vznik Islamského štátu. Nový Čas ho navštívil počas najvypuklejšieho obdobia migračnej krízy v roku 2015, keď pôsobil umierneným dojmom. Na modlitby sa k nemu schádzalo 200 moslimov, pričom tam chodili aj Slovenky, ktoré konvertovali na islam. Útoky islamistov si Samer vysvetľoval jasne. „Je to doslova šikana zo strany Západu ako napríklad provokatívne karikatúry. Útoky odsudzujeme,“ dodal. V súčasnosti mešitu… Číst vice »

Martin
Host
Martin

Nebolo by najlepšie všetko archivovať na Darknet? Odtiaľ to nezmažú…

jirik
Host
jirik

Žhavá kauza Římský klub: Jaké má poslání? Výroční zpráva prozradí. Starý svět odsouzen k zániku? Hraběcí rady akademiků: Zrušit hranice, nerodit, převychovat mládež. Vstříc Novému světovému řádu http://www.protiproud.cz/politika/3580-zhava-kauza-rimsky-klub-jake-ma-poslani-vyrocni-zprava-prozradi-stary-svet-odsouzen-k-zaniku-hrabeci-rady-akademiku-zrusit-hranice-nerodit-prevychovat-mladez-vstric-novemu-svetovemu-radu.htm Alternativní budoucnost Jak má taková budoucnost vypadat? Konec éry uhlovodíkových paliv – do budoucna jen čisté a obnovitelné energie. Ohromné zásoby ropy a plynu musejí zůstat v zemi. Všimněme si, že doby, kdy Římský klub hrozil bodem ropného zlomu a jeho katastrofickými dopady na celé lidstvo, jsou dávno pryč. Tehdy se totiž „mudrci“ domnívali, že ropa je fosilního původu a brzy bude vyčerpána. Dnes již vědí, že se tvoří z magmatu a… Číst vice »

jan
Host
jan

Teraz už po kliknutí na https://www.pressreader.com/czech-republic/lidove-noviny/201a70516/281573765622483″
sa vám zobrazí :
We couldn’t find the page you’re looking for.
The link might be broken, or the page might have been removed.

Sú rýchly, ale tým len potvrdzujú, že sa boja 🙂

Maroš
Host
Maroš

OCTAN hlinitý – NATCO „Súbory SEK uložili občiansku žalobu spoločnosti NATCO Group Inc. s porušovaním zákona o zahraničných korupčných praktikách Dňa 11. januára 2010 Komisia podala urovnateľnú občiansku žalobu v americkom okresnom súde v južnej časti okresu Texas, ktorá obvinila spoločnosť NATCO Group Inc. (NATCO) z porušenia ustanovení o knihách a záznamoch a vnútornej kontrole v zákone o zahraničnej korupčnej praxi , Podľa sťažnosti spoločnosť TEST Automation & Controls Inc. (TEST), 100% dcérska spoločnosť dcérskej spoločnosti poskytovateľov ropných služieb NATCO Group Inc., vytvorila a prijala falošné dokumenty pri vyplácaní vydieraných imigračných pokút a získaní imigračných víz v Kazašskej republike. Systém… Číst vice »

dyk
Host
dyk
Jana
Host
Jana

Tu je inak jeden zaujímavý článok, názov článku: Facebook na niekoľko hodín zablokoval profil českému dezinformačnému webu Parlamentní listy..
https://dennikn.sk/minuta/1008575/

Maroš
Host
Maroš

Keď mazať, tak poriadne – odporúčam vám inštaláciu /po stiahnutí do kompu inštalovať Off line – nielen odpojením sa od internetu – lebo…/ Maže to nielen históriu a cookies, ale aj nesystémové logy a temps a uvoľnuje miesto na HDD. Program je inteligentný, tak si treba odklikať nastavenia na mazanie všetkých položiek – program sám upozorní, či je to bezpečné pre systém – a toto „zrušiť“. Občas spadne toto nastavenie, vynuluje sa a potom ponúkne okno, kde je ponuka „prepísať voľné miesto na disku“ – bacha – toto odkliknúť preč, lebo prepíše voľné miesto svojimi šiframi a zablokuje tak harddisk!… Číst vice »