Wi-Fi ničí spánek, mozek, srdce a plodnost

Wi-Fi je běžná věc, mnozí však pochybují o bezpečnosti neviditelných sil, které procházejí vším kolem nás. Od uvedení Wi-Fi v roce 1997 provedli vědci desítky studií. Výsledky jsou jasné a šokující – Wi-Fi může negativně ovlivnit celkové zdraví a zdraví mozku, obzvláště u dětí.

Možná nejvíce šokující je fakt, že tato informace není nová, ani kontroverzní. V roce 2008 vyšel v renomované publikaci Scientific American článek s názvem „Mind Control by Cell Phone“ (Kontrola mysli prostřednictvím mobilního telefonu – pozn. překl.), který vysvětloval, jaké nebezpečí představuje Wi-Fi pro lidský mozek.

Pojďme si přiblížit potenciální nebezpečnost Wi-Fi v několika základních faktech

Přispívá k rozvoji nespavosti

Cítili jste se někdy bdělejší poté, co jste používali Wi-Fi? Nedařilo se vám v noci usnout? Podobné zkušenosti jsou velmi časté a dokonce vedly ke studii z roku 2007, která hodnotila nízkofrekvenční modulaci mobilních telefonů a její dopad na spánek. Jedna skupina účastníků byla vystavena elektromagnetickému signálu ze skutečných telefonů, druhá nebyla vystavena žádnému signálu. Těm, kteří byli vystaveni elektromagnetickému záření, se výrazně hůře usínalo a byly pozorovány změny vzorců mozkových vln.

Dá se tedy říci, že spaní v blízkosti telefonu, v domě s Wi-Fi nebo v bytovém domě s mnoha Wi-Fi sítěmi může způsobovat chronické problémy se spánkem v důsledku narušení usínacích a spánkových vzorců vlivem neustávajícího bombardování Wi-Fi signálem. Pro mnohé je spánková deprivace jen počátkem závažnějších problémů. Nedostatečnému spánku se připisuje také rozvoj deprese a vysokého krevního tlaku.

Poškození vývoje dětí

Netermální radiofrekvenční záření z Wi-Fi a mobilních telefonů může narušit normální buněčný vývoj, obzvláště u plodu. Studie na zvířatech z roku 2004 spojuje záření s opožděným vývojem ledvin. Tato zjištění podpořila v roce 2009 i australská studie. Autoři speciálně zdůraznili vážné narušení proteinové syntézy: „tato vlastnost buňky se projevuje obzvláště v rostoucích tkáních, tedy v dětském věku a v dospívání.

Znamená to, že tyto populační skupiny budou k popsaným vlivům náchylnější než průměr. Zkrátka koupel dětí a mládeže ve Wi-Fi signálu znamená zvýšené riziko vývojových komplikací.

Ovlivňuje růst buněk

Skupina dánských deváťáků zaznamenala potíže se soustředěním poté, co spali s mobilními telefony v blízkosti hlavy. Podnikli proto experiment, v němž otestovali vliv bezdrátového Wi-Fi routeru na řeřichu zahradní. Jedna skupina rostlin byla pěstována v místnosti bez Wi-Fi a a druhá v blízkosti dvou routerů, které emitovaly stejnou dávku záření jako mobilní telefon. Výsledek? Rostliny, jež byly nejblíže zdroji záření, nerostly.

Omezuje mozkové funkce

Ve stejné době, kdy dánští studenti zaznamenali problémy se soustředěním, se vědci začali zabývat dopadem 4G záření na mozkové funkce. Výzkum prováděný vloni pomocí magnetické rezonance odhalil, že osoby vystavené 4G záření měly několik oblastí se sníženou mozkovou aktivitou.

Snižuje mozkovou aktivitu u žen

Skupině 30 zdravých dobrovolníků, 15 mužům a 15 ženám, byl zadán jednoduchý paměťový test. Nejdříve byla celá skupina testována bez vystavení Wi-Fi záření a vše proběhlo bez problémů. Pak byli po dobu asi 45 minut vystaveni 2,4 GHz signálu z bezdrátového přístupového bodu. Během následného testovacího kola, kdy byla měřena jejich mozková aktivita, vykázaly ženy významnou změnu v aktivitě mozku a úrovni energie. Je mi líto, dámy! Vy se však, pánové, příliš neradujte.

 

Zabíjí sperma

Už dlouho je známo, že teplo vytvářené notebooky zabíjí sperma. Nyní se však ukazuje, že teplo není jedinou hrozbou mužské potenci. Výzkumníci přišli na to, že vystavení Wi-Fi frekvencím snižuje pohyblivost spermií a způsobuje rozpad DNA. Testování na lidech i na zvířatech potvrdilo, že vystavení Wi-Fi záření negativně ovlivňuje sperma.

Může mít dopad na plodnost

A nejde jen o sperma. Výsledky studie na zvířatech naznačují, že některé bezdrátové frekvence mohou bránit uhnízdění vajíčka v děloze. Během studie měly myši, které byly 2 hodiny denně po 45 dní vystaveny záření, výrazně zvýšené úrovně oxidačního stresu. Buněčné poškození a dopad na strukturu DNA v důsledku vystavení záření naznačuje silnou možnost abnormálního těhotenství nebo selhání uhnízdění vajíčka v děloze.

Švédský institut Karolinska vydal v roce 2011 varování, které říká, že:

  • těhotné ženy by se měly vyhnout používání bezdrátových zařízení a držet se v povzdálí od jejich uživatelů.
  • současné americké a kanadské standardy pro radiofrekvenční a mikrovlnné záření jsou naprosto nedostatečné
  • bezpečnostní standardy také ignorují vyvíjející se plod

Vyvolává srdeční zátěž

Pokud si myslíte, že vaše srdce obklopené bezdrátovými sítěmi nebo 3G a LTE telefony zrychluje, nemusí to být jen výplod vaší mysli. Studie zahrnující 69 dobrovolníků oznámila, že mnoho z nich zaznamenalo skutečnou fyzickou odpověď v reakci na elektromagnetické frekvence. Jak taková fyzická odpověď vypadala? Zvýšená srdeční činnost – podobně jako u jedinců vystavených stresu.

Spojitost s rakovinou?

Je to nanejvýš kontroverzní, ale nemůžeme ignorovat množství zvířecích testovacích modelů, které naznačují, že vystavení elektromagnetickému záření zvyšuje riziko rozvoje tumorů. Zatímco studie na lidech jsou vzácné, referátů a případových studií je nespočet. Součástí jedné takové případové studie byla i 21 letá žena, u níž se rozvinula rakovina prsu. Zvláštní byl tento případ tím, že v její rodině předtím nikdo rakovinou prsu netrpěl. A rakovina se u ní objevila přesně v místě, na kterém nosila mobilní telefon v podprsence.

Můžete se chránit

Ačkoliv mainstreemová média prokázaná nebezpečí ignorují, a to obzvláště ve Spojených státech a v Kanadě, výzkumníci navrhují několik metod, které poskytnou určitý stupeň ochrany. Za prvé snížená hladina melatoninu zdá se souvisí s vystavení se Wi-Fi záření. Navýšení hladiny melatoninu suplementací může pomoci vyvážit některé vlivy záření. V testech na zvířatech poskytoval L-carnitin antioxidační podporu živinám negativně ovlivněným 2,4 GHz zářením.

Nevystavovat se záření a uchovat si zdraví

Melatonin a L-carnitin poskytují nutriční obranu, samotné expozici nezabrání. Té je každopádně těžké se vyhnout. Prostudujte mapy pokrytí vydávané operátory bezdrátových sítí nebo sledujte počet dostupných Wi-Fi sítí ve svém telefonu. Jsme obklopení a bombardováni elektromagnetickým zářením. Vyhnout se signálu je obtížné, ale existují nenáročná opatření, která můžete podniknout. Za prvé, držte si mobily, notebooky a tablety dále od těla. A pokud je nepoužíváte, vypněte je (včetně svého bezdrátového routeru). Na trhu je také řada dostupných zařízení, které potlačují elektromagnetické frekvence.

Zaznamenali jste negativní vedlejší účinky Wi-Fi? Jaká opatření jste učinili, abyste chránili sebe a svou rodinu? Zanechte nám prosím komentář a sdílejte s námi svou zkušenost!

Zdroj: 1

Loading...

6
Komentujte

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
jirikoctomaníkLenkaMaroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

„Život vzniká len tam, kde už predtým nejaký život bol!“ – život je dar – zdieľanie života. Dokument o tzv. Schumanovej frekvencii života Zeme a na Zemi – životodarná harmonická frekvencia 7,83 Hz. A ako EMG zamorenie ničí život na Zemi. Kľúčový dokument na pochopenie súvislostí medzi závažnými ochoreniami, miznutím včiel a vtákov a iných organizmov, rakovinou, atď. Úloha melatonínu a šišinky v regenerácii ľudského organizmu a programová samovražda ľudstva wifi hračkami. Desivé wifi antény po celej Zemi.
Rezonance jsme elektromagnetické bytosti
https://www.youtube.com/watch?v=2x5MG0fArIs

Maroš
Host
Maroš

IZRAEL je za smrtiacou technológiou 5G a genocídou na planéte Zem! https://www.youtube.com/watch?v=pTUrge0Nz-U – – – Poznámka – na liečebné – regeneračné účely je možné použiť tzv. rezonančný reproduktor – umiestnený aj s CD/DVD prehrávačo mimo miestnosti v ktorej spíme – aby nás nerušil zvuk ako taký. Rezonátor rozvibruje celú stavbu, takže pri spánku na nás bude pôsobiť rezonancia hmoty a vzduchu v okolí. Prípadný formát mp4 je možné konvertovať na formát mp3 napríklad pomocou programu Audacity. Kratšie súbory je možné zapojiť do slučky /prehrávanie – opakovať všetko/. Poznámka – improvizovať rezonančnú skriňu je možné umiestnením prehrávača do nábytku. Dôležité!!! –… Číst vice »

Lenka
Host
Lenka

Má nějaký účinek šungitová pyramida v blízkosti wifi, mobilu,pc atd. ?

octomaník
Host

Samozřejmě, že má více na http://octovani.mablog.eu/category/sungit/

jirik
Host
jirik

Nová wi-fi 802.11ax slibuje 40% nárůst rychlosti. WPA 3 zvýší bezpečnost Formát 802.11ax přináší vedle dalšího zrychlení především lepší práci v prostředí, kde je velké množství přístrojů připojených k wi-fi. Podle dostupných informací se tak má zvýšit maximální propustnost až o 40 procent ze 433 na 600 Mb za sekundu. Trik, který umožní až čtyřnásobně zrychlit komunikaci mezi příslušně vybavenými přístroji, spočívá v lepším řízení práce s daty. Konkrétně umožní nový standard 802.11ax v prostoru zahlceném signálem na volných frekvencích 2,4 a 5 GHz řídit přenášení efektivněji tak, aby se jednotlivé komunikační kanály „nepřekřikovaly“, ale aby byla data odeslána do… Číst vice »

jirik
Host
jirik

a 50 až 100 let se budou moci stát operace na výměny části těla za protézy, které poskytnou lidem zatím netušené možnosti, každodenní záležitostí. O tom vypověděl Chris Middleton pro Daily Star. „V budoucnu, za 50 až 100 let, stane se lidské tělo zcela nahraditelným, redigovatelným a zlepšitelným? Neřekl bych, že je to možné. Už nyní vidíme, jak některé technologie nutí lidi chovat se jako stroje,“ řekl. Middleton jako příklad uvedl přístroje, se kterými člověk komunikuje za pomoci hlasu jako rovný s rovným. Expert také zmínil, že lidstvo si stále více zvyká na to plnit příkazy strojů: co si koupit,… Číst vice »