• Nezařazené
  • 5

WikiLeaks zveřejnil tajné zprávy Evropské unie, týkající se situace v Libyi a čelení migraci obyvatel této země do evropských zemí přes Středozemní moře.

…..napovrch vyplouvají stále větší a větší svinstva připravovaná nejen politiky EU na občany údajné EU….

15:54

WikiLeaks zveřejnil tajné zprávy Evropské unie, týkající se situace v Libyi a čelení migraci obyvatel této země do evropských zemí přes Středozemní moře.

Ve zprávě kontradmirála Enrica Credendina (vojenské námořnictvo Itálie, velitel operace SOPHIA) z 29. ledna roku 2016, kterou připravil pro vojenský výbor Evropské unie a bezpečnostní výbor EU, je uvedena statistika toku uprchlíků z Libye a jednotlivé fáze operace, jejímž cílem je čelit nezákonné migraci.

Uvádějí se i údaje americké rozvědky o tom, že až 5 tisíc bojovníků IS (organizace v Rusku zakázaná) vzalo pod kontrolu část libyjského pobřeží.

Podle uvedených údajů jsou námořní lodě hlavním prostředkem přepravy lidí z Libye do Evropy. Po tom, co byla v roce 2011 zlikvidována libyjská vláda, došlo k prudkému zvýšení počtu uprchlíků směřujících z Libye do Evropy. V roce 2014 dorazilo z Libye do Evropy přes 170 tisíc lidí po moři. Bylo to 60 % veškeré nelegální migrace do EU v roce 2014.

Více: http://cz.sputniknews.com/svet/20160217/2391081/wikileaks-tajna-vojenska-zprava-eu-migranti.html#ixzz40R1dw0on

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

5 Komentáře zapnuto "WikiLeaks zveřejnil tajné zprávy Evropské unie, týkající se situace v Libyi a čelení migraci obyvatel této země do evropských zemí přes Středozemní moře."

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!