Z lidí, kteří se dotknou pravdy, dělají blázny

Ano, existuje odtržená civilizace a zcela odlišný systém ovládání, o němž ví jenom málo lidí. Ti, kdo jsou začleněni do národních vojenských černých operačních programů, nemají úplnou představu o tom, co se děje. Dostanou různé krycí příběhy a je jim řečeno, že to, s čím se setkají, jsou naše technologie z jiných černých programů. Utrácejí triliony dolarů za technologie nižší úrovně, které mají kořeny v 19. a 20. století, kde je největším pokrokem jen elektronika a materiální vědy. LOC (Měsíční operační velitelství) dělá, co může, aby zajistilo, že žádná skupina neuvidí technologie, o kterých by neměla vědět.

 

 

Ti, kdo létají v kosmických letadlech s posádkou a občas přistávají na mezinárodní vesmírné stanici a na jiných kosmických stanicích nižších technických programů občas vidí plavidla, která by neměli vidět. Jsou vyslechnuti a musí odpřisáhnout, že to budou držet v utajení. Oni vědí víc o tom, co se děje na vnější oběžné dráze, než jejich velící důstojníci. Jakmile tento personál, získá určitý objem zážitků z první ruky, je často přetahován do vyspělejších tajných kosmických programů. Nedávno byly některé takové skupiny, které by dříve přísahaly, že jsou na špici vojenských kosmických programů a které mají nejvyšší stupeň bezpečnostních osvědčení, pozvány na LOC na některou z konferencí „Aliance“. Jejich reakce byly příznačné. Tito pracovníci seděli zaraženě s překříženýma rukama a nemluvili, jenom měli vytřeštěné oči a vypadali vykolejeně. Ze všech přítomných lidí měli během konference nejméně otázek a v šoku rychle odešli, aniž by komunikovali s jinými kolegy.

Personál, s nímž jsem spolupracoval, sestával z lidí, kteří byli většinou vycvičeni a vyškoleni v programech MILAB a mohli plně zastávat všechny pozice. Byli od mládí cvičeni a později byli vzděláváni na práci buď v tajných kosmických programech, v tajných pozemských vládách či v jejich syndikátech.

 

 

Jsem si jist, že v každém programu je to ovšem jiné. „Obranná zpravodajská agentura“, CIA a „Národní bezpečnostní agentura“, ani žádná jiná zpravodajská agentura nemají žádný přehled, ani kontrolu či povědomost o tom, co tyto vyspělé a tajné kosmické programy dělají. S každým tímto kosmickým programem je propojena jiná zpravodajská agentura a jiné velitelské a vojenské struktury, které se nezodpovídají žádné pozemské, americké či západní vládě.

Mluvíme tu o zcela odtržené civilizaci, která neexistuje dokonce ani podle americké stínové vlády a jejích programů černých operací. Existuje několik tajných pozemských vlád a jejich syndikátů, složených z okultních skupin a tajných společností, které tajně provádějí většinu mimoplanetárního obchodu a existují zase určití lidé, kteří jsou odpovědni za chod „stínových“, veřejně viditelných vlád na Zemi, o kterých si lidé myslí, že je zvolili a že mají podíl na jejich činnosti. Odtržená civilizace je natolik pokročilá, že není součástí ani naší společnosti, ani vládních struktur.

 

 

Pod stejným názvem nějakého programu je prováděno většinou několik programů a existuje úroveň tajných pozemských vlád, která by v případě nutnosti odhalila stínový vojenský program černých operací jako falešné odhalení, aby zmátli každého, kdo by to vyšetřoval. Tak by ho svedli z cesty (je to technologie „Strategické obranné iniciativy“). To by uklidnilo lidi, kteří pátrají po „pravdě“ a udrželo by to v utajení „tajné odtržené programy, tajné skupiny či civilizaci“. Použití jednoho označení pro více programů je v těchto případech pro ně takticky strategické. Když je předvolají na senátní slyšení ohledně projektu, o němž někdo získal nějakou informaci, ve které bylo konstatováno, že došlo k zločinu proti lidskosti nebo že došlo ke kontaku s mimozemšťany, atd., vytáhnou název relevantního projektu a jeho historii, ukážou, že se jedná o utajený satelitní program a na slyšení v kongresu odhalí klidně zpravodajskému výboru všechny dokumenty, které se k němu vážou. Tak mohou všem před jejich očima ukrýt jiný projekt stejného jména a pokračovat v něm, jako by se nic nestalo.

Mají ohromné množství triků, jak své tajemství udržet v tajnosti a způsobit, že lidé, kteří se dotknou pravdy, vypadají jako blázni nebo jim začnou ničit život. Dělat něco takového jim vůbec nenaruší spaní. Pravdivé skutečnosti si ještě nedávno nedovolili uvěřit ani ti, co jsou v nejvýše postavených programech vojenských černých operací a ve zpravodajských agenturách. Naprosto nevěřili, že je něco takového možné. Váhavě tyto skutečnosti přijali až v době, kdy jim lidé, co se zúčastnili konferencí Aliance SSP na LOC, tyto informace potvrdili.

zdroj: 9

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Maroš napsal:

  Umenie rozvratu – so zdebilizovanou „inteligenciou“… Generácia Z? Zdebilizovaná, zmanipulovaná, zneužitá a nakoniec – ZABUDNUTÁ… Teraz sú z nich „stredoškolskí odborníci na svet“ – a tie chúdence tomu aj veria!
  https://www.aktuality.sk/clanok/693240/generacia-z-v-politike-koniec-korupcii-a-globalnemu-oteplovaniu/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok3&utm_campaign=HP-new2

  Poznámka – každý článok z Rotschieldovského sračkometu Aktuality.sk, ktorý je výrazne tendenčný a manipulatívny, má v linku značku svojho výrobcu – campaign=HP-new2

 2. Henok napsal:

  Tyto informace jsou schválně zavádějící. VŠIMNĚTE SI PROSÍM TOHO, CO JE VE SKUTEČNOSTI JASNÉ. JSOU TO TY VAŠE NAPROSTO NEJRYCHLEJŠÍ NÁPADY, KTERÉ JSTE ANI NEMĚLI ČAS SI JE ROZMYSLET. JE TO PROTO, PROTOŽE MOZEK JE, JAK VÍTE, NA ELEKTŘINU. PŘES MYELINOVÁ VLÁKNA VŠAK JDE ELEKTRICKÝ IMPULS DALEKO POMALEJI, NEŽ TO, CO JE VÁM VKLÁDÁNO DO HLAV Z VENČÍ. JE TO POZŮSTATEK CIVILAZACÍ, KTERÉ PRÁVĚ NA ZÁKLADĚ NEPOCHOPENÍ TOHO, JAK VÁS TI TAJNŮSTKÁŘI Z LÓŽÍ OVLÁDAJÍ, DOJELI TAKÉ. POKUD HLEDÁTE ZBYTKY ZAŠLÝCH CIVILIZACÍ A JEJICH TECHNOLOGIE, PAK HLEDEJTE MEZI ZEDNÁŘI. JSOU TO VLASTNĚ TI, KTEŘÍ MAJÍ PŘÍSTUP K TĚMTO TECHNOLOGIÍM, ALE NECHÁPOU Z TOHO VŮBEC NIC. Dá se tak říci, že ty technologie jsou jim k ničemu.

  Henok

 3. Karel napsal:

  Jeste chybi munipulace vedomi, aby tomu lide uverili a delali vsechno, co manipulator na nich chce. Tyhle clanky jsou dobra cesta k uskutecneni vaseho zameru!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..