Za ukrajinskou námořní provokací stojí Washington

…..jak jinak, to věděli všichni, aniž by se to muselo někde zveřejňovat. Nikdo jiný za celou akcí nemůže stát než zločinecký stát DEEP STATE a jeho PODPINDOSNÍCI: MAKRELA, MAKARON, POROŠENKO, ZAJČÁK A DALŠÍ….

10:27

Za ukrajinskou námořní provokací stojí Washington

P.C.Roberts

Ukrajinská válečná plavidla při své akci v Azovském moři porušila články 19 a 21 konvence OSN o mořském právu. Překročila totiž ruskou námořní hranici a vstoupila tak do uzavřené oblasti ruských teritoriálních vod.

Za tuto akcí je odpovědný Washington, protože Ukrajina sama by se podniknout takovýto agresivní čin nikdy neodvážila. Zde čtětě přesný popis proběhlé události: https://www.rt.com/news/444857-russia-ukraine-kerch-strait-standoff/

Ruské námořnictvo ukrajinské lodě podle práva zadrželo a západní presstitutky, z nichž mnohé figurují na výplatní pásce CIA, spustily plánovaný povyk o ruské agresi. Tak Washington a jeho presstitutky dělají vše možné i nemožné, aby do říše snů poslaly cíl, který pro své prezidentské období vyhlásil prezident Trump: vytvořit normální vztahy s Ruskem. Mluvčí NATO Oana Lungescu prohlásila, že NATO se plně staví za Ukrajinu: „NATO podporuje integritu Ukrajiny, a to včetně všech jejích navigačních práv v jejích teritoriálních vodách“.

Vojenskobezpečnostní komplex USA tímto dává najevo, že upřednostňuje riziko nukleární války před jakoukoli možností snížit svůj současný bilionový rozpočet. A presstitutky v jedné řadě s ním den po dni zostřují démonizaci Ruska a Putina coby hrozeb.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
terezapavel blahetastefansychojana Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jana
Host
jana

tiež som toho názoru, Petro o týchto veciach ani nerozhoduje…

sycho
Host
sycho

Fascinuje me, jak v ‚moderni‘ spolecnosti si mluvici hlavy nevidi do huby: …„NATO podporuje integritu Ukrajiny, a to včetně všech jejích navigačních práv v jejích teritoriálních vodách“… Neslo tak nahodou o poruseni integrity ruskych teritorialnich vod? a ne Ukrajinskych, tzn. ze pani, ktera mluvi za NATO! sic! placa naproste nesmysly, ktere nemaji se vzniklou situaci nic spolecneho… achjo…

stefan
Host

A kto vojensky obklucuje Rusko. YETY? NATO je vytvor sionizmu ako policajny PES sveta. FASIZMUS.

pavel blaheta
Host
pavel blaheta

Vzhledem k tomu, že státy NATO a vlastně skoro žádný jiný ve světě neuznal, že Krym je nedílnou součástí Ruské federace, tak ve smyslu této fikce byly ukrajinské lodě ve „svých“ výsostných vodách. To je ten problém – fakticky patří Krym Rusku, ale podle práva Ukrajiny je tento zatím ukrajinský. Tož asi tak. Asi by udělaly státy NATO hodně pro světový mír, kdyby uznaly, že Krym je součástí Ruska, a že to nikdo nezmění a v tomto smyslu kdyby dali pokyny i Petru Porošenkovi. Možná by byl klid, ale bychom si asi přáli moc.

tereza
Admin

Pokud si dobře vzpomínám, tak Ukrajina od rozpadu Sovětského svazu do dnešního dne nepožádala OSN o oficiální uznání nových státních hranic. Tedy z tohoto pohledu by se dalo říci, že Ukrajina je dle mezinárodního práva stále součástí Ruské federace.