Zabavení pozemků je naplánováno EU

…..pokud byste ještě nechtěli věřit včerejšímu článku o nutnosti zajít na katastr, můžete si poslechnout rozhovor, kde Vám to jasně řekli….

05:55

Včerejší článek najdete zde:

http://tadesco.cz/zacatek-noveho-webu-zacneme-s-udernym-tematem/

Na straně druhé se naskýtá otázka, když to tak dobře věděli, pro koho vlastně tito dva pánové, kteří uskutečnili rozhovor, pracují????? Že by byli placeni ILLUMINÁTY????

Je to jenom Vaše volba, jestli zajdete na katastr a ochráníte svůj majetek dle včerejšího článku nebo ho dobrovolně vhodíte do chřtánu EU.

Pamatujte, rozhodnutí leží pouze a jenom ve Vašich rukou…..

Stačí si poslechnout následující čas, kde jasně uslyšíte o připravovaném procesu zabavení pozemků a studní s vodou.

Oba se baví o úplně něčem jiném a vyzní to pomalu jako poviná reklama,  kdy řekne já bych tady trochu odbočil a začne asi hlásat objednanou reklamu s jistým způsobem nátlaku a sugesce. Aby jste se s tím smířili. Je to skutečně jenom minutové, ale velmi zajímavé odbočení.

Zákon z Lisabonu a EU říká, (a dotyčný v údajném svobodném vysílači ho výborně zná), VŠECHNO CO NESTVOŘIL ČLOVĚK NEVYROBIL ČLOVĚK TAK MU NEMŮŽE PATŘIT a potom ještě krátce nato dodává NESMÍ MU TO PATŘIT!!!!!

Tak se lidé konečně probuďte.

Zákon lidských práv na celé planetě zemi jasně říká:

Přirozeným právem se rozumějí právní normy, které platí v každé době pro všechny lidi. Právo na život a tělesnou integritu, právo na svobodný rozvoj osobnosti, právo na vlastnictví.

Jak tedy vidíte, začíná zde něco hodně smrdět. Smrdí tedy celá EU.

1:09:45 – 1:10:45

https://www.youtube.com/watch?v=lUejIEEmgcU&list=PLVk_26508Lxem0GNukelcC-7LwlvMaG9x&index=19

A potom ještě doporučuji minutu 1:05:00 – 1:05:45

kdy cíleně říká ve spojitosti s časem, že půda se nedá vlastnit nebo dá vlastnit. Je to vymyslený vyfabulovaný bullshit nebo blbost, který jsme si tady nějakým způsobem vymysleli nebo vyfabrikovali, ABYCHOM MOHLI LIDI DRŽET POD KRKEM.

Myslím si, že je to naprosto jasně řečeno a nemusím to jakkoliv komentovat.

Nyní to víte. Ale to nestačí. Když si to uvědomíte, zvednete konečně zadek od počítače a půjdete na katastr.

Nemohu zde hovořit o lodním právu a zemském právu a co vše to obnáší, protože by tomu skoro nikdo nerozuměl…..

tm

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

8 Komentáře zapnuto "Zabavení pozemků je naplánováno EU"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
roman
Host
roman

Dobrý den pane marný,
vítejte zpět a velké dík.
Opět neocenitelná a skvělá práce. Doufám, že vše stihnu, ale to už je můj problém.
Váš starý e-mail předpokládám nefunguje, a tak bych vás tímto rád požádal o kontakt na vás. Děkuji.

roman

p.s. nějak jsem vědomě cítil, že návrat bude daleko dříve než se uvádělo.

Míla
Host
Míla

Dobrý den,

děkuji moc za Vaší práci pro širší veřejnost. Pochopila jsem správně, že jako spolumajitel obytného domu zašlu na Vaší adresu: tadesco-pozemky@protonmail.ch
pouze elektronicky scan z katastru nově vyžádaného listu vlastnictví, který musí být ověřen notářem, a jsou na něm údaje pouze ohledně mé bytové jednotky a dále katastrální mapy pozemků, na kterých stojí náš dům v SVJ ? Mohu se ještě zeptat proč musím mít 2 listy vlastnictví a mapy ? Předem děkuji za odpověď. Míla

Míla
Host
Míla

Tomáši, u nás by měl oprávnění to udělat za celý dům v SVJ pouze předseda. Přestože informaci obdržel, obávám se, že nic nepodnikne…
Má potom vůbec smysl zaslat nový list vlastnictví pouze k mé bytové jednotce ?
Jsem z toho zoufalá, protože vím, že máte pravdu a nejen v tomto případě. Míla

Maroš
Host
Maroš
TENTO ČLÁNOK NIE JE HOAX, ALE POKRAČOVANIE TRETEJ RÍŠE!!! Keďže som svoj dom nadobúdal kúpno-predajnou zmluvou formou notárskej zápisnice, a teda je v centrálnom registri, a pred súdom má ako dôkazový materiál so všetkými náležitosťami prednosť, a ďalej, že všetky náležitosti vrátane jednoznačnosti vlastníctva registruje aj obec, ktorá na tomto základe vyrubuje miestnu daň, a ďalej pochybujem, že by si niekto v Nemecku mohol nárokovať na majetok slovenskej obce, ktorá nie je zadĺžená konkrétnemu EU subjektu, pod čo nespadá súkromný majetok občanov, tiež si myslím, že takýto akt zabrania – konfiškácie by bol aktom agresie – čo samozrejme nevylučujem, lebo… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš
Ešte dodatok k téme z iného zdroja: Utečenci. Bude sa kvôli nim vyvlastňovať aj u nás tak, ako v Nemecku? Reklama: Niekde som čítal, ze Nemecko má dosť veľké problémy s utečencami s ohľadom na možné vyvlastňovanie pozemkov a pôdy. Týka sa to najmä d zaberania súkromných neobývaných budov a domov či v krajných situáciách priameho vyvlastňovania. Myslite si, ze sa to môže odraziť aj u nás a ako? Sú tam nejaké riziká? 28. 10. 2015 Zdroj: vyvlastnenie.sk Reklama: Podľa medializovaných informácií sa to údajne v Nemecku deje. Ale Nemecko je z hľadiska politickej kultúry, rešpektu k pravidlám, disciplíne, poriadku,… Číst vice »
Jiskra
Host
Jiskra

A co zmůžu, když si táta nedá říct a na katastr nechce zajít, ani ty články si ne a ne přečíst? Je to napsané na něho…

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!