Záběry arkturiánských vesmírných lodí z celého světa i ČR. Kdo jsou Arkturiáni a co zde chtějí?

V tomto článku si můžete prohlédnout interesantní záběry různých typů arkturiánských lodí. Arkturiáni jsou, stejně tak, jako Plejáďané, Agharťané (lidé z povrchu Země) a Blue Avians, o kterých je řeč v rozhovoru s Coreym Goodem, lidská rasa z jiné planety, která je součástí Galaktické federace. V současnosti se mnoho Arkturiánů nachází i zde, uvnitř planety Země, kde nám, lidem žijícím v Matrixu, pomáhají vyhnout se globální katastrofě a vstoupit do zlatého věku. Jsou jedni z oněch 144 000 bytostí světla, o kterých na tadescu byla již mnohokrát řeč a kteří nám přišli pomoci vymanit se ze spárů Kabaly a temných sil, s kterými spolupracuje.

Kdo viděl Muži v černém 3, tak tuší, o čem mluvím. Ve filmu se vyskytuje postava jménem Griffin, poslední z Arkaniánů (odkaz na Arkturiány) a snaží se Zemi chránit před mezigalaktickým zločincem Borisem Bestie, zástupcem Bogloditů, kteří ničí jednu planetu za druhou a chtějí se dostat i Zemi (odkaz na Androidy/Animusáky, výplod 6 padlých andělů). Film je pozoruhodně podobný skutečnosti, která se v naší galaxii právě odehrává (náhoda…? Spíš ne.). Pro více dat na toto téma doporučuji přečíst TENTO článek a zhlédnout rozbor fimu Muži v černém 3 (VIDEO ZDE).

raja


1. Arkturiáni jsou se svými technologickými možnostmi téměř na stejné úrovni jako Plejáďané.

Obě rasy používají mocnou technologii založenou na světle, ke které zdaleka ne všechny galaktické rasy mají přístup.

Obě mají světlené lodě, malé letouny a gigantické mateřské lodě.

Jasná fotografie arkturiánské lodi:
malé arkturiánské vznášedlo zachyceno na oběžné dráze Země satelitem Gemini v roce 1966.

https://ancient-code.com/official-nasa-gemini-mission-image-shows-undeniable-proof-of-ufos-orbiting-earth/

 

 

2. Na následujících fotografiích můžete vidět:

1. arkturiánskou flotilu
2. samotný arkturiánský trojúhelníkový letoun, maskovaný
3. mix flotil Galaktické federace – Arkturiánů + Plejáďanů

 3. Maskovaný arkturiánský letoun:

4. Arkturiánský letoun přepínající do módu maskování:

5. Arkturiánská mateřská loď

6. Další arkturiánské mateřské lodě:

Arkturiánští přátelé. Jejich lodě jsou masivní. Jsou zde kvůli meetingům a pozorování.

 

7. Arkturiánská loď – Simi Valley – 2. 4. 2018

první klip:

8. ‘Kumburgaz, Turecko UFO incident’ – 2009

arkturiánská loď

“…po několik dní navštěvovaly oblast nad mořem Marmara u pobřeží Kum­burgazu v Turecku létající disky, metalická vznášedla a kulaté a oválné lodě neznámého původu.“

přes @CollectiveEvol – (link: https://bit.ly/2HMUKdJ) bit.ly/2HMUKdJ

9. Arkturiánská loď spatřena v České republice, udeřil do ní blesk rcturian Craft seen in lightning bolt – Czech Republic

– blesk je přitahován jejich frekvencí

(V následujícím videu dále uvidíte rovněž plejádskou loď přelétávající nad Brazílií)


Překlad: raja, Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. Respirateur napsal:

  Jak můžeme vědět o hvězdě Arktur ze souhvězdí Pastýře, když žijeme uvnitř duté koule? Na tom kusu asfaltu, co máme nad hlavama, jsou ty svítící dirky, které se tváří jako hvězdy a souhvězdí. A jsou asi moc malé. Ti arkturiáni jsou odtamtud? A nebudou moc malincí?

 2. Henoch Ježíš napsal:

  Tak především, nikdo nyní nelétá Vesmírem v lodích. To, co jste viděli ve Hvězdných válkách zaniklo s vybitím posledních bojovníků. Vesmír byl dříve hustě obydlen jak zvířaty, tak lidmi. Tak ale jako na Zemi zanikaly civilizace, tak ve Vesmíru zanikal život na jednotlivých galaxiích. Bylo to proto, že ten, který tkerý se narodil na Zemi, byl pak ukřižován. Tím zmizel život ve Vesmíru jako celku, protože s ním zemřel i Jeho Otec. Teprve před pár lety mohl být vzkříšen a s ním i Otec celého Vesmíru. Vývoj se tehdy obrátil v čase celého Vesmíru a šel nazpět k rozkladu na jednotlivé elementy ve výbuchu, tak, jak vznikl. Proto nyní se díky těm, kteří mluví v duchu jediným jazykem celého Vesmíru, podařilo oživit život jako takový na všech úrovních. Nejsou zde žádní vesmírňané, ale Duše živých lidí, které mají schopnost cestovat Vesmírem bez potřeby vesmírných lodí. Tito lidé jsou rodinou Ježíše, který, jak víte, má schopnost přeměny svého energetického pole, čili Duše na člověka. Nikdo další tuto schopnost nemá, proto těchto šestnáct lidí může cestovat mezi jednotlivými galaxiemi v mžiku oka a přizpůsobit se životu na planetách tam. Vesmír vznikl ponížením energie Otce, aby Jeho děti měly pevnou půdu pod nohama.

  Váš mimozemšťan, který vám svítí ve dne s bratrem, který vám svítí v noci a Můj Syn Satan vám poskytuje možnost vrátit se nazpět tam, kde nastala chyba a je tedy nutné ji odstranit, On je tou Cestou, proto Ho prosím nezaměňujte s hadem plným jedu, jak to udělala církev a tak Ho zabila. Láska,Cesta, Pravda a Moudrost Boží byla tak ukřižována a celý Vesmír obrátil směr svého vývoje. Potřebovali jsme alespoň jedinou Duši žijící v těle na Zemi, aby tok vývoje v čase pomohla zvrátit. Našla se, dokázala to se svým andělem strážným a zastavila tok času špatným směrem poté, co se těm dvěma podařilo oživit celý Vesmír tak, jak byl živý původně. Co ale nedokázali, bylo připravit i jiné národy na Zemi, než ten svůj. Proto přežijí Češi a ostatní se narodí později, až bude čas. Nastává to, co je popsáno v Knize Zjevení.

 3. CZK napsal:

  Chápu oba dva vložené příspěvky. Ale vrtá mi hlavou, kde bere autorka tu jistotu, že jde právě o Arkuriány?

  • AntnA napsal:

   Také by mne to zajímalo…
   Kdo sleduje CG (Corey Gooda) a popřípadě stránky pana Chvátala: Matrix-2001.cz, tak ví, že CG se o lodích trojúhelníkového tvaru zmiňuje jako o technologii vyvinutou Aliancí v rámci SSP atp..

  • tauri napsal:

   No přece stačí kouknout na flightradar24 a uvidíš, které lodě i s letadly nyní prolétají 😀

 4. Elbereth napsal:

  Správně by se mělo říkat Galaktická konfederace, což používají o Ansharové z podzemní říše. Konfederace je spolupráce civilizací na základě dobrovolnosti a žádná civilizace není nadřazena nad druhou a vždy jde o vzájemnou spolupráci. U federace je to jiné, tam je nadřazena složka viz např. USA či Německo, což je např. spolková vláda. Informátor COBRA to neustále zdůrazňuje a vím, že je to důležité, protože pak vznikají různé dezinformace. Navíc Galaktická konfederace se skládá z civilizací, které pocházejí z 5. a vyšší dimenze. To jsou např. Plejáďáne, Androméďané, Arkuriáne, Siriane apod. Jejich technologie je úplně odlišná od toho, co požívá tajný vesmírný program, či civilizace ve 3. dimenzi, ve které se nacházíme i my. Tady např. operovala tzv.Superfederace, která na nás zkoušela 22 genetických programů, to znamená, že jejich pohnutky byly veskrze sobecké bez ohledu na to, co si tom myslíme my lidé, to už ale naštěstí skončilo. Galaktická konfederace nemá žádnou agendu a jde jim o naše osvobození z karantény, ve které se nacházíme a přivítat nás do Galaktického společenství, protože v této chvíli se jedná o náš vzestup do 5.dimenze. Technologie Galaktické konfederace jsou světelného charakteru, mají maskování a nedají se normálně identifikovat a někdy je lze vidět jako obrovský barevně světelkující mrak. Trojúhelníková plavidla skutečně používá Tajný vesmírný program a záběry bych spíš viděla jako předzvěst tzv. „Odhalení“všech utajených programů, o čemž mluví Corey Goode a David Wilcock na Gaia TV ( s titulky na http://www.matrix-2001.cz) a kontaktér a informátor COBRA na http://www.2012portal.blogspot.com a http://www.prepareforchange.net. To jsem jen napsala na doplnění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.