Zabíjení bílých farmářů v JAR je již místní zvyklostí

Německý poslanec Petr Bystroň přicestoval do Jižní Afriky, vyzpovídal ženu, jejíž manžel byl zavražděn před jejíma očima a očima jejich dětí…

 

 

Člen německého parlamentu Petr Bystroň odcestoval do Jižní Afriky, kde se setkal se
Stevem Hofmeyrem, vedoucím zástupcem a mluvčím místní burské populace a příběhy, o které se podělil, jsou nočními můrami.

Bystroň a členové jeho týmu se v pátek sešli s Hofmeyrem a ženou, jejíž manžel byl brutálně  zavražděn před jejíma očima a před zraky jejich dětí. Ve videu pořízeném pro blog The Gateway Pundit vypráví strašlivý příběh o tom, jak její dcerka nabízela násilníkům svou kasičku, aby ušetřili její matku. Násilníkům, ale podle Mariandry, nešlo o peníze. Šlo jim o vraždění a jejího manžela zavraždili popravčím způsobem. Ani rodinné cennosti mu nezachránili život.

„Mariandra mi sdělila, že svou sílu už nachází jen ve svých dětech. Po tom všem, čím si prošla, si občas přeje, aby byli tehdy všichni zabiti a její děti už tak nemuseli nadále trpět,“ říká Collin McMahon, tiskový poradce Petra Bystroně pro The Gateway Pundit.

Dochází k alarmujícímu nárůstu vražd bílých farmářů v Jižní Africe, kterým zdejší vláda neposkytuje prakticky žádnou pomoc. Počet útoků na farmy a pozemky bělochů narostl ze 478 na 581 meziročně.

Alternativa pro Německo, hlavní německá opoziční strana, je jedinou německou stranou,
která se zajímá o postavení Búrů v Jižní Africe. Poslanci AfD požádali 3. dubna 2018 německou vládu o oficiální slyšení v otázce možné imigrace búrských farmářů do Německa a ptali se, co bude německá vláda dělat v této záležitosti, a zda budou jihoafričtí Búrové přijati jako uprchlíci. Odpověď Angely Merkelové byla úmyslně vágní a nicneříkající, podle tiskového vyjádření poskytnutého TGP.

„Přívržencem AfD jsem už nějakou dobu, a jsem velice šťastný, že jsem se mohl setkat
s předním odborníkem na zahraniční politiku při jeho nynější návštěvě Jižní Afriky. Doufám, že
Evropa začne tlačit na jihoafrickou vládu, aby se přestala dopouštět těchto ohavných zločinů na svých obyvatelích,“ řekl Hofmeyr Bystroňovi.

V únoru jihoafrický parlament odhlasoval konfiskaci majetku a pozemků bílých farmářů bez možnosti kompenzace. To vyvolalo mezinárodní kritiku, zejména ze strany amerického presidenta Donalda J. Trumpa. President požádal amerického ministra zahraničních věcí, aby se zabýval záborem půdy v Jižní Africe a rozsáhlým vražděním farmářů.

„27. února 2018 jihoafrický parlament schválil zestátňování půdy bez kompenzací“ říká Bystroň. „To není slučitelné s evropskými postoji. Německo zaplatilo v letech 2016-2017 Jižní Africe 314 miliónů eur (7.85 miliardy Kč) humanitární pomoci. Pokud není jihoafrická vláda schopna dodržovat lidská práva, musíme zajistit, že tato pomoc bude zastavena.“

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. Rodo napsal:

  V takové džungli bydlet bez pušky = sebevraždě a Makrela tu verbež tahá sem do evropy

 2. Martin Rubáš napsal:

  Nejsou to jenom obyčejné vraždy, ale často jsou spojené s krutým mučením. Ale na západě to nikoho nezájíma. Smutné

  http://www.epshark.cz/clanek/949/k-bile-genocide-v-jizni-africe-opravdu-dochazi-3leta-divka-byla-ukrizovana-na-kuchynskem-stole

 3. .lak napsal:

  A predikce v EUálu? Ze zvědavce

  Měěěěrkel (ignorek | 05.09.18 03:17)
  Měěěěrkel nikdo nezvolil.
  Je to do zvonu vypiplaná technologie falšování voleb. Když v „nejrozvinutějších“ (!) státech Gayropy smíš označit kandidáta jen tužkou. Obyčejnou! V Rusku na každém volebním míst jsou kamery, hovada od navalného tam provokují, a hned tyto provokace vykládjí do mordo knihy (fejsbůku)

  Kdybyste vy, lidé, vzali rozum do hrsti, už před 30 lety. Jak je možné, že ty „nejrozvinutější“ (!) státy Gayropy, jsou taky nejrychlei chcipající?

  Bez přítoku pracovníků z Ost- podlidí (untermensch), už by nebylo o čem vůbec mluvit!!!

  Je to civilisace zkazy a smrti!!!

  Nepochopili jste kdo je Jehova, Jahve, JHV, atd? tím hůř pro vás, tupci!!!

  Schlus, konec, tato civilizace definitivně jde do prdele.
  Tato civilisace zkazy a smrti ještě by chtěla prodloužit agonii na úkor čínské a ruské civilisace.

  Doufám, že tentokrát se jim to nepovede

  • frankie napsal:

   nechapem preco ten udiv?uz pred ix rokami tu prisli biely ludia nasilim.to este obyvatelia juznej afriky boli otroci.je mi luto,co sa tam deje,ale je pravdou,ze biely clovek by chcel vlastnit vsetko,ked ma peniaze.ktovie kde koncí vatsia cast human.pomoci.ak ja hladujem a niekto a cudzi,dokonca biely si zije a nema problem kazdy den mat maso,atd,tak to je divne,ze ony nemozu dat svojim detom najest,lebo ich vlada asi sa stara o ine veci.usa sa stara o tazbu zlata a diamantov v juznej afrike,preco by ich zaujimalo nejake utoky na bielych.ak sa zastavi aj hum.pomoc,tak urcite biely farmari budu radi ze utecu.na vladu si nedovolia,pretoze su tam vojaci a zbrane,tak to riesia takto.ak sa prestanu vyrabat zbrane,napriklad afrika nevyraba zbrane,ale najde sa niekto,kto rad preda aby bolo veselo,toto je to,co a preco budu vojny.

   • Libor napsal:

    Frankie, jsem rád, že i jihoafričtí Zulové se ve vaší osobě zapojili do diskuse. Soudím tak podle vaší slovenštiny. Když přišli v 17. stol. Evropané do Jižní Afriky, nebyl tam nikdo, kočovné kmeny ze severu se tam objevily až po nich, a to proto, že země už byla zkultivovaná, jinak by se jim do té pustiny nechtělo. Zotročení černochů na africkém kontinentu prováděli, stejně jako dnes, kmenoví náčelníci, tedy černoši. Od nich kupovali otroky muslimové a prodávali je na několika místech pobřeží Evropanů. Kdyby nebylo chamtivých náčelníků a muslimů, bylo by zotročeno pár tisíc náhodně chycených černochů, protože Evropané do nitra kontinentu za otroky nepostupovali. Báli se nemocí a vůbec. .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.