„Zabil jsem princeznu Dianu,“ – Ohromil všechny umírající agent MI5 Video

…..o zabití princezny Diany jsme psali před dlouhou dobou. Mimo jiné tam stálo: Do nemocnice ji přivezli živou a byla na ni vykonána rituální vražda. Vytržení srdce zaživa. Dnes máte doznání jejího vraha na stránkách zahraničních časopisů….

12:54

 

„Zabil jsem princeznu Dianu,“ – Ohromil všechny umírající agent MI5
 Poté, co byl 80-letý agent MI5 v penzi, John Hopkins, nedávno propuštěn z londýnské nemocnice, s tím, že mu zbývá několik posledních týdnů života, odhalil neuvěřitelné zpovědi. Podle svých slov byl zapojen do 23 atentátů podniknutých britskými zpravodajskými službami mezi lety 1973 až 1999. Terčem těchto atentátů Britů byla a po pár hodinách podlehla i britská princezna Diana.
 Hopkins, který pracoval pro MI5 po 38 let jako operativec, tvrdí, že byl často agenturou využit jako cílový agent, který diskrétně zavraždí osoby, považované za hrozbu národní bezpečnosti Velké Británie.
 Absolvoval školení a výcvik i jako technický inženýr a muniční expert, takže podle svých slov má rozsáhlé zkušenosti i v méně konvenčních metodách zabíjení a ničení, jako jsou chemikálie a jedy.
 80-letý Brit tvrdí, že byl přítomen atentátům MI5 mezi červnem 1973 a prosincem 1999, během období, o kterém říká, že „MI5 operovala s méně vnějším přesahem.“ Byl podle svých slov členem buňky sedmi operativců, kteří měli důvěru k politickým vraždám po celé Británii. Mnohými oběťmi byli politici, aktivisté, novináři anebo odboráři.
 Podle něj však byla princezna Diana mezi jeho oběťmi „zcela unikátní“, neboť je jedinou ženou, kterou osobně zavraždil, a také jediným členem královské rodiny. Je také jedinou obětí, kterou si objednala zavraždit sama královská rodina.
 Tvrdí, že smrt princezny Diany mu přinesla „ambivalentní“ pocity. Na jednu stranu byla Diana „krásná, dobrosrdečná žena“, která si nezasloužila zemřít tak záhy. Na druhou stranu podle Hopkinse byla vážný rizikem pro Britskou královskou rodinu:
 „Znala tolik královských utajovaných faktů! Měla na rodinu obrovskou zášť a tak se chystala vyjít ven s mnoha závažnými tvrzeními. Můj důstojník mi řekl, že musí zemřít! On dostal rozkaz přímo od Prince Philipa, a museli jsme to udělat tak, aby to vypadalo jako nehoda. Nikdy předtím jsem nezavraždil ženu, o to méně princeznu, ale jsem zvyklý uposlechnout rozkazu. Udělal jsem to pro Královnu a svoji zemi.“
 Další fáze této obrovské konspirace pak zahrnovala podíl médií, pod přísným dohledem Backinghamu, které spolu navzájem komunikovaly, aby „prefabrikovaly příběh a byly si jisti, že všichni jedou na stejné lodi. Byla to dokonalá operace.“
 „Britští novináři jsou všichni zodpovědní editorům, kteří zodpovídají oligarchům, kteří všichni touží po rytířských řádech od zločinné rodiny sídlící v Buckinghamském paláci. V Británii samozřejmě žádná svobodná masmédia nejsou,“ tvrdí Hopkins.
„Tu vraždu smetly ze stolu.“
 80-letý muž, který tráví své poslední týdny doma, připouští, že bude nyní možná vzat do vazby, ale říká, že „mohu říci, že je mi to dost podstatně jedno“. Hopkins vysvětlil, že jakékoli vyšetřování záležitosti by trvalo „věčnost“ a bylo by „velmi komplikované“, neboť je jen málo psaných záznamů kolem tajných aktivit MI5 a „moho mých kolegů už je stejně mrtvých“.
 Ten nejdůležitější svědek, velící důstojník pana Hopkinse, zemřel na „náhlý infarkt na přelomu století“ , a tak předpokládá, že zosnovatel, Princ Philip, „samozřejmě nikdy nebude z ničeho obviněn“.
 „Pokud by náhodou byl Prince Philip někdy zkoumán psychiatry, jsem si jist, že by byl diagnostikován jako psychopat. Má všechny podstatné rysy této diagnózy.“
 Na dotaz, proč neodmítl tuhle práci, nebo neodkryl obří spiknutí v té době, objasňuje: „Agenti MI5 přísahají věrnost Koruně, nelze být nestranný, když se to týká královské rodiny. V nejlepším případě by mne odsoudili za velezradu, v tom nejhorším by Philip pro mne přichystal děsivý osud.“
Zdroj  (1)
Proč princ Charles NECHAL ZABÍT Lady Dianu!
 Stále hlasitěji se mluví o tom, že v nešťastné smrti Lady Di měl prsty princ Charles. Nyní se dokonce přišlo na jeho motiv. A jeho urození synové tím budou asi hodně nepříjemně zaskočeni! Více v galerii.
Nezákonné zabití (Unlawful Killing Official Trailer)
 Dokument britského herce a režiséra Keitha Allena Unlawful Killing (Nezákonné zabití), který popisuje poslední okamžiky života lady Diany a následné vyšetřování. V dokumentu se přitom objevuje fotografie umírající princezny, která zahynula v roce 1997 po autonehodě v Paříži.
Příprava nájemných vrahů v Česku
Upozornění:
Tento článek byl sepsán jen a pouze k informačním účelům.

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

11 Komentáře zapnuto "„Zabil jsem princeznu Dianu,“ – Ohromil všechny umírající agent MI5 Video"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Anonymní
Host
Anonymní
Maroš
Host
Maroš

SÚVISLOSTI
Poznámka – v niektorých alternatívnych médiách sa v telefóne ozýva rečou kódované vysielanie – možno to brať ako vtip, ale aj ako varovanie, či zastrašovanie
– Kódované vysílání CZ-dabing (2013)
https://uloz.to/!C4URe6Lye/kodovane-vysilani-cz-dabing-akcni-thriller-2013-avi#download
Odporúčam pomalé sťahovanie – uložiť súbor ako

Maroš
Host
Maroš
„To, co bude pro české čtenáře asi hodně překvapivé je země, kde se výcvik v současné době odehrává. Z Ruska, kde celá soukromá výcviková infrastruktura vznikla, přesídlil do České republiky. “ „To, co bude pro české čtenáře asi hodně překvapivé je“, že toto prebieha od začiatku 80-tych rokov – známy „vrah z Orlickej priehrady“ – keď svoje obete, ako šéf gangu nechával potápať v sudoch na dno priehrady, bol až do svojho zranenia, po ktorom ostal ochrnutý na vozíčku, bol údajne členom komanda na likvidáciu politických odporcov vtedajšej verchušky. Taktiež Havlova veľká amnestia nebolo nič iné, ako inplantácia vypustených zverov… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš

Akce NORBERT – projekt je v inom garde – FEMMA a NWO, stále živý
https://www.youtube.com/watch?v=BiZ1ZIKCShk

Švejk
Host
Švejk

re: Maroš, – tyhle videa jsou režírované tzv. sametovou réžií. Což znamená, že v divákovi mají nabýt dojem pádu starých komunist.struktúr. Ale jak píše ve své Analýze 17.listopadu M.Dolejší, byl to jenom přechod vládnutí do tzv.“demokratického“ systému. Staré struktúry jsou tu pořád, v vládnou teď jejich děti…. Maroši, sorry jako…videa jsou už neaktuální…

Alena
Host

Konečně s někým hnulo svědomí…ale kdyby neumíral.
Ještěroidi jsou mstiví.

Alena
Host

Konečně to s někým hnulo.. před smrtí.
Ještěroidi jsou mstiví

Jara
Host
Můj známý z Kanady mi hlásil těsně po smrti Diany,že nezemřela přirozenou smrtí,že byla zavražděna. ten propblém s rituálními vraždami je mnohem širší,přibývá dost informací. Velmi dobře toto popisuje i ukrajinská spisovatelka Anastasia Novych,její knihy vyšly už ve více zemích a jsou dost poučné,odhaluje utajované,staré vědomosti. Anastasia ,,vyzrazuje “ život a činnost ,,Kanduků“-monster žijících na zemi, jež se dají přirovnat k ,,energetickým upírům“. Vytváří kolem sebe tzv.Kruh Síly složený vždy ze 12 pomocníků,kteří lidské oběti jakoby nahání,zpracovávají. Zejména mladé lidi a hlavně děti,kteří mají ještě výrazně více životních sil,energie prány ,než starší lidé. Připravují těmto zrůdám rituální vraždy,nebo způsobují záměrná… Číst vice »
credo
Host
credo

> „Znala tolik královských utajovaných faktů! Měla na rodinu obrovskou zášť a tak se chystala vyjít ven s mnoha závažnými tvrzeními.

Okamzite jsem si vybavil rozhovor Credo Mutwy s Davidem Ickem. Presne. Diana se bala kralovske rodiny, o niz vedela, ze neni lidskeho puvodu.

Robinsonka
Host
Robinsonka

Mňa zaujíma už iba jediné: ktorý „boh“ a kedy už konečne navždy ukončí tieto hrôzy????? Dokedy sa budem musieť iba bezmocne prizerať (cez svoje vlastné slzy, ktoré už žiadnej takejto obeti nepomôžu…..) na tieto slovami neopísateľné tragédie???? Túto otázku, mi žiaľ, zatiaľ nikto zmysluplne a hlavne uveriteľne nezodpovedal….. CIRKEVNÉ SĽUBOTECHNY MI UŽ DLHO LEZÚ NA NERVY! Tie z tých svojich sľubov iba bohapusto profitujú!

hari
Host

Jmenuje se Kalki (má i mnoho jiných jmen). Ale nebude to navždy. Utrpení bude zase postupně narůstat. V hmotném světě totiž není nic navždy.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!