Zachovejte paniku, vyvlastňování už je tady!!!!!

…..pokud jste nevěřili článku o zabavování půdy v EU, vše se bude dít podle zákona. Lidé budou vyhnáni z jejich vlastního domu….
05:54
Vzhledem ke skutečnosti, že se nepodařilio vyvolat WWIII na planetě Zemi a nebyla zvolena za velkou louží ta pravá osoba jako prezident, přikročili v Německu k drakonickým zákonům. Laik se diví, odborník žasne a zasvěcený je šokován…..

Německá policie bude moct vstupovat do domů. Aby zjistila, zda se hodí k ubytování uprchlíků

A nebude k tomu potřebovat ani souhlas vlastníka…

Hovoří tak alespoň návrh chystaného zákona, který by dal policii nebývalo moc vstupovat do německých obydlí, jak se jí zlíbí, aby prováděla kontroly, zda je obydlí vhodné k ubytování žadatelů o azyl.

Berlínský novinář Gunnar Schupelius ve svém sloupku napsal, že byl tímto návrhem doslova šokován, a když se o něm dozvěděl, považoval jej zprvu za satiru. Jenže po bližším pátrání zjistil, že Berlínský senát neboli vláda tohoto městského státu navrhla změnu dosavdaního německého zákona, jenž zakazuje policii vstup do domu, pokud si to vlastník nepřeje, bez zatykače či povolení k domovní prohlídce, nebo pokud se zrovna nechystá odvrátit nějaké akutní nebezpečí.

Návrh by přidal k § 36 ASOG (Allgemeines Sicherheits- und Ordnungsgesetz) tento odstavec: „Úřady a policie mohou vstoupit, aby zjistili jeho vhodnost k ubytování uprchlíků, na pozemek, do domu nebo jeho části bez souhlasu vlastníka, pokud to vyžaduje ohrožení prevence bezdomovectví.“

Ačkoli si média tohoto skandálního návrhu téměř nevšimla nebo jej ignorovala, šéf berlínské FDP Sebastian Czaja prohlásil, že jde o otevřené porušení ústavy.

Schupelius žádá úřadujícího starostu Michaela Müllera (SPD), aby „kápl božskou“ ohledně tohoto návrhu, o němž tvrdí, že představuje „tajné vlamování do soukromé domovní svobody“.

Německo se v současnosti potýká s hledáním nového ubytování pro statisíce migrantů proudících do země. Někteří němečtí občané, kteří žijí v sociálním bydlení, už dostali rozhodnutí o vystěhování, aby uvolnili místo žadatelům o azyl.

Migranti jsou ubytováváni rovněž ve 4hvězdičkových hotelích i v místních kostelech. Minulý měsíc řekl krajský hejtman obyvatelům německé obce, že když nepřijímají příchod stovek nových migrantů, tak by se měli vystěhovat.

Poslanec německého parlamentu rovněž volal po zavedení programu „nucených prací“, v jehož rámci by mladí Němci byli nuceni strávit rok posluhováním migrantům.

Snaha o ubytování statisíců imigrantů před přicházející zimou je pochopitelná, neboť zde uprchlíci tak jako tak nějakou dobu pobudou, ale jestli to takhle půjde dál, kde budou bydlet Němci? A je vůbec představitelné, aby když půjde do tuhého, dostali před nimi přednost žadatelé o azyl? Zdánlivě absurdní otázka může být brzy aktuálnější, než by se mohlo zdát.

Jestli se Evropa místo řešení příčin problémů bude starat víc o to, aby někdo neřekl, že Němci, potažmo Evropané, nejsou humanisté a nezastávají ty správné evropské hodnoty, má vůbec šanci přežít?

Zdroj: (1)  (2)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

13
Komentujte

avatar
11 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
JarmilaJarda PVtomáš marnýStanislavapavlína Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Video z Německa – na schodiště k metru –
https://www.youtube.com/watch?v=Yk3NOv6XZ3Q

Radovan
Host
Radovan

No ešte povymieňať nemcov za arabov v policajnom zbore a cirkus môže začať.

atrej ystma 776
Host

Vyděsilo mě, že zrovna u mne se objevilo číslo v TOPlist počítačce- Dnes: 666 :O…

šlakolem
Host
šlakolem

Jsem moc ráda, že máš svoje stránky, tome. Na prvopodstatu už chodím jenom kvůli tvým článkům z dřívějška (stejně se tam většinou nedá připojit), doufám že je co nejdříve přesuneš sem. Dnes jsem narazila na tenhle odkaz http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/ma-udajne-dojit-ke-spojeni-CR-a-Bavorska-161211.htm a docela mě zamrazilo, jestli se to stane, tak se nás to co se děje v Německu bude přímo týkat.

olinka215
Host
olinka215

Jsem moc ráda,že jsem Vás našla a že „žijete“ :-)))
Přeju Vašim novým stránkám hodně čtenářů a ač víme.že pravda opravdu bolí,jsme ochotni tu bolest podstoupit a vědět.
Hodně štěstí nejen Vám,ale i nám všem

Jana B
Host
Jana B

Stáří článku v originále je přes 1 rok. Spíš by bylo zajímavé popsat, jak to v Německu řeší dál.
Předem děkuji

JENTAK
Host
JENTAK

aktuálně z Itálie!!! taky se rozjíždí zabírání nemovitostí
http://pilloni.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=573045

pavlína
Host
pavlína

zdravím, ví toto náš prezident? věřím, že by nas nenechal….

Stanislava
Host
Stanislava

Dobry den, pravé jsem vyslechla nezávislou televizi, kde padla velmi ožehavá informace o vyvlastňování majetku. Prosím o podrobnější informaci o zápisu do katastru v Krakově a jak by měl proběhnou výpis LV.
Dekuji
Stanislava

Jarda PV
Host
Jarda PV

Lidi, komentáře už nepomohou – je potřeba se začít bránit
Nejen proti „imigrantům“, ale i proti současné zločinné vládě
LOV Morava je připravena – ale je nás stále málo
A co vy?

Jarmila
Host
Jarmila

Mily Tomas, chcem sa spytat co mam spravit ked nie som doma a nestihnem Vam poslat listy vlastnictva a mapu do 16.12.2016. Dakujem a vela stastia