Žádní migranti, žádné provize ….. Názor

„To, co nám vadilo,“ řekl bývalý ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek z ČSSD minulý čtvrtek v České televizi, „bylo, že jsme věděli, že 90 % migrantů se dostává do Evropy pomocí kriminálních organizací a že zisk, který z toho organizovaný zločin má … byl odhadován na 6 miliard euro za rok.“ Dodal, že prosakovaly informace, že kontakty organizovaného zločinu sahají i do politických kruhů.

Zatímco mluvil, začínali evropští lídři opět tlačit na ČR a její východní sousedy, aby přijali kvóty na migranty. „Nikdo, kromě mě, na unijním summitu neřekl, že máme především aktivně bojovat proti pašerácké mafii,“ řekl Andrej Babiš MF Dnes o den později. „O tom nikdo nechce mluvit.“ TV Nova pak Babiš řekl, že pokud nás ostatní členské země v otázce kvót zase přehlasují, bude evropský projekt ještě více ohrožen. Skutečně jsme už tak daleko? Volba mezi ochranou zájmů kriminálních organizací, které profitují z nelegální migrace, nebo kolaps vyzdvihovaného evropského projektu?

Zdroj: 1

 

 

Mohlo by se vám líbit...

8
Komentujte

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
tomáš marnýjirikjJaraZdena Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Doufejme že Babiš nezradí. V optimistickem případě bude kvóty nadále odmítat, v pesimistickém případě vymění kvóty za dotace pro Agrofert. Co si myslíte vy?

http://www.epshark.cz/clanek/292/ted-jde-o-to-nepustit-sem-prisliky-nebo-vyhraji-dotace-babisi

j
Host
j

Pokud je Babiš člověkem G.P., tak zůstane na pozici. Pokud si jen na něj hraje, bude G.P. zlikvidován. Volba je na něm. To je celé.

tomáš marný
Admin

Milý j,
BABIŠ je loutkou v rukou sionistických židů a je pouze figurkou, která měla vše pro ně odkoupit a zničit Čr. Je pouze bílým koněm…..
tm

Zdena
Host

Myslim si, ze pro Babuse je prave ta nejvetsi zkouska v teto dobe, jestli za gros proda nasi republiku, jak to ma zvykem. Proc najednou zmizely Prochazkovy vyrobky? Byly to nejlepsi uzeniny a najednou se objevily na seznamu Agrofert! O Kosteleckych uzeninach uz vime, kdo je ma na svedomi. Ptam se: Kam a z to pujde dal???

Jara
Host
Jara

MIgranty z muslimských zemí vytvořily přece spojené státy americké svým nekonečným vměšováním,převratům,chaosu a drancování.Nesou za to největší odpovědnost,tak ať platí . 100 let židozednáři z USA řádí jak pominutí,dnes víme přece ,že i obě posl.světové války platil a podporoval tento ,,umělý stát zednářů“,amerika.Zejména rodiny Rotschildů.A ti za nimi…

Anonymní
Host
Anonymní

4.5

jirik
Host
jirik

Ak ich k sebe pustíte už ich preč nedostanete: Imigranti odmietajú návrat domov napriek tomu, že sú im za to ponúkané peniaze
https://www.hlavnespravy.sk/ak-ich-k-sebe-pustite-uz-ich-prec-nedostanete-imigranti-odmietaju-navrat-domov-napriek-tomu-ze-su-im-za-ponukane-peniaze/1250956
Do Nemecka prišlo od začiatku migračnej krízy približne 1,38 miliónov imigrantov. Napriek tomu, že kancelárka Angela Merkelová navonok vystupovala ako vítačka imigrantov, skutočnosť vyzerala trochu inak. Za návrat domov im boli ponúkané tisíce eur. Ako sa však ukazuje príliš to nepomohlo. Zatiaľ čo v roku 2016 túto možnosť využilo 50 000 imigranov, v tomto roku to bolo len niečo vyše 27 000.

tomáš marný
Admin

Milý jiří,
KARDINÁL JUDAS kdysi jasně řekl, že mají sloužit v EU jenom na rozpoutání občanských válek a to se právě může stát při pokusu o jejich vyhoštění…..
tm

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!