Záhadná vysílající energie pochází z cizí kosmické lodi, tvrdí astronomové

Záhadná blikající energie byla spatřena ve vzdálené galaxii pomocí obřích dalekohledů a astronomové jsou si jisti, že se jedná o cizí kosmickou loď.

Odborníci říkají, že tyto FRBs rádiové signály objevili v roce 2007, ale bohužel mnoho z nich jsou do dneška odborníkům záhadou, protože nejsou schopni tyto signály definovat. Astronomové nevědí skoro nic kromě toho, že se tyto signály chytili z velmi vzdálených galaxií miliardy světelných let daleko.

Nyní tým vysoce respektovaných amerických vědců z Harvardu předložili vážné tvrzení, že FRBs signály by mohly být dalším důkazem cizinců v celém vesmíru. Věří, že údajné výbuchy by mohly být důvodem „děravění“ energie z nepředstavitelně silných vysílačů, které jsou schopné posílat neskutečné signály mezi ostatními loděmi ve vesmíru.

Profesor Avi Loeb z Harvard-Smithsonian střediska pro astrofyziku řekl: „Rychlé rádiové záblesky jsou neobyčejně jasné vzhledem ke svému krátkému trvání a původ shledáváme někde na hodně vzdáleném místě, ale nejsme schopni stoprocentně zjistit, kde se veškerá energie bere.“

V nové studii se profesor Loeb a jeho spolupracovník Dr. Manasvi Lingham podívali na možnosti vybudovat rádiový vysílač dostatečně silný, aby byl schopný odhalit veškeré takovéto abnormality na obrovskou vzdálenost. Došli nakonec k závěru, že solární systém by měl vytvářet potřebné množství energie, pokud se používá na dvakrát větší ploše než Země k zachycení slunečních paprsků. Dále informovali, že by bylo zapotřebí vodní chlazení obrovského rozsahu, aby bylo zabráněno roztavení zařízení.

Ale otázkou zůstává, proč vybudování takového nástroje stojí na prvním místě?

Zdroj: 1 , 2

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
tomáš marnýjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

První „strom na čipu“ se podařilo vyrobit inženýrům z Massachusettského technologického institutu. Malé zařízení je analogem stejných procesů, díky kterým ve stromech cirkulují živiny – díky tomu umí „strom na čipu“ pasivně přečerpávat vodu po celé dny. Krom studia rostlinných procesů by vynález mohl sloužit i jako zdroj energie.
http://nedd.tiscali.cz/vedci-vedi-jak-ziskat-nekonecny-zdroj-energie-okopirovali-to-od-stromu-295327

tomáš marný
Admin

Milý jiříku,
tak nám už nezbývá nic jiného než se těšit na EMP…..
tm