Zajímá Vás, co dýcháte, podívejte se na krátké video

…..bylo by dobré, kdybyste všichni čtenáři tadesca pochopili, že nemůžeme každému odpovídat separátně a proto si studujte naš články s tématikou chemtrails…..

18:27

…..kde všchno většinou najdete. I komentáře k tomu. Včera se mně několik lidí ptalo, jak vyhodnocujeme vzorky, proto kopíruji ještě jednou vzkaz na diskuzním fóru:

Milá lino,
jsou to vzorky z dešťové vody, z hlíny na několika místech (les, pole, zahrada) a potom také vzduch nasátý do speciální nádoby. To vozím do Švajzu. Prosím ale pochopte, že zde děláme práci, kterou Vám nikdo nezaplatí a nemůžeme ještě každému skládat účty z toho jak se co dělá, kam to vozíme a jaká laboratoř dělá jaké rozbory a jakou metodou.
Zkuste si nechat udělat rozbory v nějaké laboratoři a najednou zjistíte, že Vás budou stát desetitisíce korun, né-li staticíce.
Kdyby to nebyla soukromá laboratoř, kam mám přístup, kde to dělají bokem, sami ze zvědavosti, protože tam mají možnosti a všechna zařízení k tomu potřebná, tak bych to nedělal, protože bych se nedoplatil.
Jednou pro vždy, dělá se to většinou spektrální analýzou, je to přístroj, který spálí vzorek asi při 10.000°C a na obrazovce se objeví okamžitě veškeré viry, baktérie, plísně, paraziti, těžké kovy, chemikálie (zpětně dodávám radioaktivní látky) a mnoho dalších hodnot. Tento přístroj ale nemají zdejší laboratoře, protože je jednak finančně nedostupný a hlavně se nedá objednat…..
ps z kapky krve Vám zjistí touto metodou veškeré patogeny které v krvi máte. (Rozbor trvá jenom několik vteřin) Biologické, chemické a radioaktivní. Tyhle přístroje zde ale pro nemocné lidi nemají….
tm

Jak můžete tedy pochopit, zdravotnictví nemá vůbec zájem na zdraví lidí…..

A nyní se podívejte, co bylo nasbíráno jinou metodou z aut v Bratislavě….

https://vk.com/socha?w=wall325721098_21778%2Fall

Každému zdravě myslícímu tvoru musí po této ukázce dojít, že není asi něco v pořádku. Normy na auta dávají nesmyslně nahoru a jinak nás z letadel tráví jako krysy…..

To co vidíte na talíři máte i v plících a je nutné to se solí, která vytvoří v plících hleny, všechno vykašlat a vyloučit (vyplivnout) z těla ven…..

tm

A pro aktuálnost tématu dávám ještě rozbor ze Slovenska od jednoho známého:

…..dostal jsem od jednoho známého ze Slovenska rozbor látek, které byly naměřeny v chemtrailoch, které sypou na naše hlavy. No je to hrůza….

Robil som si diagnostiku na virusy a radioaktivne prvky , aby som vedel co nan nas sypu zhora a posielam informacie co mi vyslo…zaujimave veci :
– Coxsackie virus (ide mozog – meningitida, encefalitida)
– virus japonska encefalitida (zase mozog)
– bordetella pertussis (to je cierny kasel)https://www.wikiskripta.eu/w/Bordetella_pertussis
– herpes virus
– gaffkya tetragena – bakteria sposobuje letargiu, anorexiu, ide aj na srdce, pankreas, postihuje cervene krvinky
– vyslo mi problem so zadnym lalokom hypofyzy
– veillonella dispar bakteria ˇ(problem s hlavou, sija, infekcie, moze ist pluca, srdce, kosti, CNS, a tiez artridida a meningitida
– eikenella dispar, ustna dutina, endocarditis ..srdce,
– bacillus anthracis (antrax) slezinova snet
– hepatitis C virus
hepatitis A virus
– plesen – Acrophialophora fusispora – keratitis – zapal rohovky, cervene oci, plucne infekcie, mozgove infekcie,  a cysticka fibroza (cize furt mozog)
– plesen – Aspergillus terreus – zasahuje respiracny trakt-infekcie, bronchialna infekcia, pluca
– plesen – Aspergillus fumigatus – zvysenie teploty, pluca, bronchialne infekcie—az po smrt
Teraz radioaktivne prvky a spad :
– radioaktivny jod – 13100
– titanium 303422
– barium – 5590773
– plutonium – 344551
– rutenium – 10643
– chromium – 45120
– protactitnium – 36911
– radium 33331
– tellurium -3752
– radium – 834300
– carbon 13-13330
– zlato 19822
– draslik 423360
tm komentuje:
Potud rozbor. Všem doporučuji dýchat co nejvíce soli, pít koloidní stříbro a vždy po návštěvě volného prostranství pod oblohou si prošplíchat oči právě koloidním stříbrem…..
Ve Švýcarsku jsme také nechali dělat rozbor, tak uvidíme, bude až do 14 dní předložen…..
tm
Jako na smeč nám nahrál i a dost, i když od určité doby Tůmu nemusím…..
https://www.stream.cz/adost/10028599-zamorena-puda-alarmujici-vysledky-testu-pudy-v-cesku?rss&dop-ab-variant=&seq-no=1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

23
Komentujte

avatar
7 Comment threads
16 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
jiriktomáš marnýHelarodoMaroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host

trošku mimo tému –
Vedci zistili, že po rádioterapii vznikajú rakovinové bunky, ktoré sú oveľa zhubnejšie ako pôvodná rakovina pred zahájením liečby. – Báječný lekár
https://www.bajecnylekar.sk/vedci-zistili-ze-po-radioterapii-vznikaju-rakovinove-bunky-ktore-su-ovela-zhubnejsie-ako-povodna-rakovina-pred-zahajenim-liecby/

mariankosmac
Host
mariankosmac

Zvláštne že u tých komentárov na tej stránke v odkaze ukazuje: dnes 19:51 a dnes 20:53, přitom je teraz len okolo 19:40, asi chyba. Dnes len krátke čiary za lietadlami, až tomu o chemtrails skoro prestávam veriť, či to není len atmosférickými podmienkami/počasím a rôznou výškou lietadiel, že niekedy sú tie kondenzačné čiary krátke a niekedy dlhé.

Maroš
Host
Maroš

“ až tomu o chemtrails skoro prestávam veriť, či to není len atmosférickými podmienkami/počasím a rôznou výškou lietadiel“ – napíš si závet, kým si ešte pri zmysloch…

Tauri
Host
Tauri

Ahoj tome,
je opravdu nutný dýchat i KCL, nebo stačí jen H. sůl?
KCL jsem u nás v žádný lékárně nenašel.
Díky

hanns
Host
hanns
rodo
Host
rodo

Pěkný humus co nedobrovolně dýcháme jak říkám občas napouštím ze studny čerpadlem do staré vany vodu pokud ty s.ině sprejují tak se začne voda zabarvovat do oranžová vypadá to jakoby jste vzali antuku a ještě ji rozemleli na prášek a nasypali do vody pokud ty h.vada nesprejuji tak je voda ve vaně krom běžných nečistot jako listí brouci co tam napadají čistá jak dlouho ještě potrvá tahle genocida? Kdo a kdy ty k….! Zastaví že jsem tak sprostý

Majka
Host
Majka

S tou ,,cihlovou“ barvou vody máme stejnou zkušenost…už léta. A vše, co v té vodě (dešťové) bylo, mělo ve výši hladiny na sobě načervenalý kroužek…takový pás.

Maroš
Host
Maroš

Rodo – mám rovnakú skúsenosť – všetka zachytená voda „zhrdzavie“ – je to špeci kolónia baktéríí – asi budeme musieť oprášiť „mikračku“ prostredia – v minulosti zachytená voda zozelenala – rástli v nej riasy!!! – áno, alebo nie?

rodo
Host
rodo

Ano maroš je to tak kdysi se ve vodě po čase utvořili řasy teď to je oranžové svinstvo plné bakterií po spádu chemtrails

mariankosmac
Host
mariankosmac

Vypadá to na uhelný popel z uhelnej elektrárny alebo něco z továrny. No každopádně som bol zopár dní viac na vzduchu a nějak sa mi horšie dýcha a viac kašlem. Tak som po rokoch a pive vliezol do lekárne či nemajú aspoň solnú fajku ale nemali, na chlorid draselný som sa radšej ani nepýtal.

terez
Host
terez

Chlorid draselný (KCl, sylvín) – potravinářský z fichema.cz je v pořádku?