Zajímavá data či informace přicházejí i odjinud

…..copak nám chtějí těmito inforormacemi říci. Děje se kolem nás mnoho událostí a lidé o nich nevědí. Co si myslíte o níže uvedeném článku????

08:54

Cobra – situační aktualizace – 22. duben 2017

Originál publikoval Cobra v sobotu 22.4.2017

Nyní, když Kabala nemohla spustit III. Světovou válku přímo:

http://www.bbc.com/news/world-asia-39638012

pustili se do elektronického boje.

Kromě mnohokrát zmíněných plasmatických skalárních zbraní nyní používají v plném rozsahu zbraně na principu směrované energie, a za cíl si berou klíčové Pracovníky Světla a Bojovníky Světla, ve zřejmém pokusu odstranit je z povrchu planety, protože to jsou Pracovníci Světla a Bojovníci Světla s jejich silou jednotného vědomí, kdo je jednou z hlavních překážek pro Kabalu v jejích plánech na spuštění globální války.

Zbraně na principu řízené energie (dále jen paprskové zbraně) jsou fyzické zbraně používající svazky radiových vln, laserové paprsky, mikrovlnné, zvukové nebo plasmatické energetické svazky, které mohou zneškodnit cíl.

https://en.wikipedia.org/wiki/Directed-energy_weapon

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Active_Denial_System

https://en.wikipedia.org/wiki/Pulsed_energy_projectile
Tyto zbraně jsou používány po celém světě agenty Kabaly, kteří tímto způsobem mučí velmi důležitou část civilní populace:

http://nesaranews.blogspot.com/2017/04/urgent-national-security-and.html

https://sitsshow.blogspot.com/2017/04/gang-stalking-directed-energy-weapon-mind-control-technology-targeted-individuals.html#more

Kabala také uplatila mnoho běžných lidí, aby se stali bezvědomími spolupachateli těchto zločinů proti lidskosti. Tyhle ovce si myslí, že pouze špehují cíle za pomocí legračně vypadajícího teleskopu, zatímco ve skutečnosti likvidují cíl pomocí paprskové zbraně.

https://stop007.org/home/how-is-it-all-possible/

Určitá elitní jednotka začala s odstraňováním klíčových pachatelů těchto zločinů mezinárodně. „Jednotka nejdříve střílí a pak klade otázky.“ Vydali také varování, že kdokoliv používá paprskové zbraně proti civilním cílům, ať už vědomě nebo nevědomě, tak se dopouští zločinům proti lidskosti a může očekávat, že s ním bude zameteno.“ Také prohlásili, že „se může brzy provalit mezinárodní diplomatický a politický skandál z dalekosáhlými důsledky, odhalující určité klíčové osoby ze Spojených Států, zodpovědné za používání těchto zbraní proti civilní populaci.“

Další zdroj řekl, že „Král vyhlásil zahájení lovecké sezony.“ V souvislosti s tímto výrokem „Krále“ je zajímavé, že se Georgi Bushovy Sr. dostalo varování od Maat:

https://truthearth.org/2017/04/19/justice-of-maat-george-bush-sr-hospitalized/

http://www.cbsnews.com/news/george-h-w-bush-to-remain-in-hospital-spokesman-says/

Minulé pondělí Plejáďané kontaktovali nejvyšší ruský vojenský personál v této záležitosti paprskových zbraní. Jestliže útoky na Pracovníky Světla a Bojovníky Světla nepřestanou, leží na stole možnost zneškodnění klíčových organizací, které se dopouštějí těchto zločinů za pomoci selektivních EMP útoků nebo za pomocí nějaké podobné operace elektronického válčení. Prvními dvěma zmíněnými cíly byly DARPA a Raytheon.

Ruské schopnosti elektronického válčení byly otestovány v úterý, kdy ruský prostředek elektronického válčení Khibiny úspěšně paralyzoval NORAD v Aljašce, jak si můžete přečíst v tomto částečně správném článku:

http://www.whatdoesitmean.com/index2285.htm 
Zde musím zmínit, že zatímco byl NORAD nefunkční, tak Plejáďané podnikli určitou akci na povrchu planety. Následující článek byl vydán jako varování pro negativní frakce v rámci DARPA a US Air Force: http://tass.com/defense/942027  Také výpadky proudu v Saint Francisku, LA a New Yourku NEBYLY náhodné:  https://www.rt.com/usa/385646-blackouts-hit-la-ny-sf/

https://www.inverse.com/article/30643-power-outage-nyc-sf-la-coincidence

Nyní je pro všechny Pracovníky Světla a Bojovníky Světla nejdůležitější přivolat si a ukotvit tolik Světla, kolik je jen lidsky možné, ačkoliv sem si vědom, že jsme zkoušeni za hranice našich možností. Zde je dobrý a efektivní příklad, jak to udělat:

https://higherdensity.wordpress.com/tag/merging-with-i-am-presence/

Druhou extrémně důležitou věcí je probudit co největší množství lidí ohledně reality paprskových zbraní. Nejsnazším způsobem, jak to učinit je virálně zpřístupnit následující článek na vašich blozích a skrze vaše sociální sítě:

http://nesaranews.blogspot.com/2017/04/urgent-national-security-and.html

Naše sjednocená pozornost a vědomí tuto situaci změní, stejně tak jako jsme změnili nespočet situací předtím.

Vítězství světla!!!!

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

23
Komentujte

avatar
12 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
MarošJitunatomáš marnýjirikzdeněk540 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Milan
Host
Milan

Ahoj Tomáši také cítím nějaké tlaky z mobilu brnění ruky a unavu něco je ve vzduchu. milan curych

Gabby
Host
Gabby

Nevite co je z blogem Alusky? Pred chvili sel a ted se na neho nemohu dostat.

Jituna
Host
Jituna

Včera v noci útok na mé jinak zdravé srdce nějakými typuji EM frekvencemi, nebo mi vadí vadí erupce, jak to poznat? Jde o tlak v hrudi a lehké bolestné píchání. Také zcela rozostřené myšlenky, nesoustředěnost. Peklo. Nevím co mám dělat, tak jen přežívám. Dík za info, budu nabírat světlo a zářit, ale je to mazec.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

Někdo z Práglu ho kontaktujte a ukažte, jak má použít ZU.
http://www.nwoo.org/2017/04/25/a-je-to-tu-exekutori-jdou-po-me-chteji-rozpoutat-obcanskou-valku/

Gabby
Host
Gabby

Dekuji za odpověď, schvalne jsem zkoušela blog.cz Snad to brzo nahodi 🙂

renata
Host
renata

Když čtu rozhovory s cobrou, dotkne se​ mne pocit bezpečí, že v tom nejsme sami.bylo by fajn, kdyby lidi přesunuli svou pozornost od stupidniho“lajkování“ na fb ,civění na ducha prázdné a podprahové tv filmy , videohry​..k něčemu plodnejsimu..Protože až zazvoní budík,rozcvičku by nemuseli „rozdýchat“

Fotografka
Host
Fotografka

Hodně článků na toto téma najdete na bod-zlomu.blogspot.cz. Je tam podrobně vysvětleno, jak funguje vesmír a kdo nám lidstvu i zemi pomáhá. Velmi zajímavé jsou rozhovory s Cobrou.

jandera
Host
jandera

Skvělý web v jednom článku tvrdí, že mají neomezené finanční rezervy v dalším žebrají o vyplnění šeku viz. odkaz. Takže prodej naděje pro tupé ovce stejně jako na jiných „guru jara webech“. Každý se musí zodpovědně starat zejména o sebe, jinak se stane obětí různých vykuků, církví atd.

http://bod-zlomu.blogspot.cz/2017/04/rozhovor-cobra-lynn-z-25-3-2017-na.html

renata
Host
renata

Zdravím jitko, nosím pod copem nebo drdolem větší kousek surového turmalínu..nebo sungit, ten turmalín prvních pár minut může způsobit malinko“moták“ale přejde to do „lehkosti a čisté hlavy“, doporučuji třeba do doby než seženete čepici. Dávám ho pod gumičku mezi vlasy..Má cca 4x3cm,ale i tak se tam pěkně schová.

Jituna
Host
Jituna

Renato, to je neuvěřitelné. Dcera umí kameny, tak jsem po radě TM a zjištění, jak šungit vypadá, vydala k ní do pokoje, jestli něco nenajdu. Měla tam černý kámen na krk, tak jsem si ho vzala. Během půl hodiny jsem byla schopná vylézt z baráku a nasela jsem na zahradě fazole. Šungit pomohl. Dcera přišla domů: To je turmalín, ale nevadí, ten je taky dobrej. Jestli ti pomáhá, tak ho nos. Tož tak.

jirik
Host
jirik

Nadcházející vůdci jediné finské euroskeptické strany navrhují národní referendum o odchodu z Evropské unie stejně jako o opuštění eura ve prospěch národní měny.

Sampo Terho, bývalý poslanec Europarlamentu a jedna z vůdčích osobností nové populistické euroskeptické strany zvané Peerussuomalaiset (Praví Finové nebo prostě Finové) tlačí na odchod Finska z eurozóny, což je krok, který považuje za nevyhnutelný.

Terho je současný hlavní kandidát v soutěži o předsednictví strany Finů při nadcházejícím konventu této strany v červnu. Strana Finů je v současnosti slabším partnerem v centro-pravicové vládě ministerského předsedy Juha Sipily, v níž je současný vůdce Timo Soini ministrem zahraničí.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10243-fixit-euroskeptik-finsko-referendum-eu-euro

jirik
Host
jirik
Maroš
Host
Maroš

Bojovníci Svetla! – niekto sa nás pokúša – ZHASNÚŤ! Chazarina v praxi má na Slovensku aj iné formy – novoročná „elektrina“ síce otriasla vládou, a ceny sa dočasne vrátili späť, ale predstavte si, že vám niekto vytvorí takúto sekeru v rodinnom účte – a ešte by mal drzosť si to vymáhať exekúciou! Normálna seriózna firma vás upozorní na zmenu cien za služby dopredu, ale tieto svine ovládajúce energie nie! A už vôbec treba zabudnúť na nejaké poradenstvo – veď predsa nie sú charita. Akurát jedna maličkosť – neviem nič o tom, že by za obdobie od pádu socializmu – keď… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Diki Tomáši! Nemyslím si, že som natoľko paranoický, ale – v deď, keď mi ten digitál namontovali, som sa skoro ráno okúpal, lebo som nevedel, kedy to prídu presne vymeniť. A po namontovaní som si neskôr uvedomil, že mi šuští a svišti niečo v ušiach – ako mechanický hardisk – niekto ho nepočuje, ja áno. Takže som myslel, že mi to drhne v PC. Po vypnutí PC – zvuky rovnaké – tak fajn – asi mi prechladlo ucho – lebo išiel som v ten deň na bicykli, a možno mi nejaká voda v uchu ostala od rána. Lenže už je… Číst vice »