Zajímavá událost z Německa. Něco se děje. Dnes odpoledne odlétá MADAMME MERKELOVÁ s polovinou německé vlády do Izraele

…..dnešní dny jsou naprosto chaotické a to co platilo dnes ráno, večer už neplatí. Nikoliv, za hodinu už neplatí….

MADAMME MERKELOVÁ byla pozvaná do Izraele, aby si mohla vyzvednout za „vynikající práci“ kterou pro Německo odvedla, svůj 15 DOKTORSKÝ TITUL. A to si s sebou bere půl vlády!!!!! Nepochopitelné!!!! Asi si s těmi „DIPLOMY“ tapezíruje obyvák, že ano????? Jak se říká: Kdo nemá nic v hlavě, musí to mít v diplomech. No a pak je přece vážený člověk. Má na to papíry.

Na jedné straně to může být perfektní léčka na MADAMME, která v Německu udělala mnohonásobně více škod, nejen materiálních, než její otec za WWII. Vzpomeňte si na letadlo s Kačinským a hned Vám to bude jasné. Bylo by to pro ni rychlé, protože tak nepřijde před vojenský tribunál.

Na druhé straně není vyloučeno, že letadlo po opuštění hranice vypne sekundární radar, který se používá pro lokalizaci letadla a otočí to s politiky přimo někde do jižní Ameriky. To je také ve hře.

I když dnes nevíme, jestli ji nezastupuje její dvojnice.

V den sjednocení a státního svátku Německa si odletí prostě do IZRAELE. Není Vám to nějak divné a podezřelé, mně osobně značně….

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18 komentářů

 1. Maroš napsal:

  Aneb – Merklová aj s polovicou vlády dostane izraelské pasy a ten svoj si obnoví…
  Ktovie, či pre vydanie izraelských pasov sú potrebné aj odtlačky prstov – ako u potenciálne kriminálne závadových osôb, tak ako je to povinné pri vydávaní pasov pre občanov SR… Ale nie o tom som chcel…

  Pre zaujímavosť – epizóda pravdepodobne nakrútená z prostredia v Poľsku, kde USA a Izraelskí inštruktori trénujú – cez Európsku bezpečnostnú agentúru, kde sa v minulosti cvičili bojovníci ukrajinského sionistického ultrapravicového práporu Azov zabíjať Rusov a opozičných Ukrajincov – aj rôzne skupinky ochrankárov a telesných strážcov, a kde bol vycvičený /a vysokopravdepodobne aj naprogramovaný!/ aj budúci vrah Kušnírovej a Kuciaka – VŠIMNITE SI neviditeľné signály psovoda, na ktoré reaguje super vycvičený pes-obranár!

  Podstata – kam mierim? K BRAINWASHINGU – t. j., že treba počítať aj s takou alternatívou, že vrah K+K mohol /bez vlastného vedomia/ v tomto stredisku cielene prejsť aj MK-Ultra programom a hypnotickou sugesciu agentmi CIA, ktorí mu mohli vsugerovať určité kľúčové podprahové povely – vrámci výcviku agilného „psa“ pre akciu Slovenský Majdan – ktorý mala spustiť vražda Kuciaka – užitočného idiota riadeného sionistkou Holzovou, vďaka ktorým sa mohol stať ovládateľným AKO PES práve týmito slovami alebo podprahovými gestami tak, že mu potom mohla dať príkaz – napr. o tomto dobre informovaná osoba – napríklad aj „záhadná“ sprostredkovateľka vraždy „za peniaze“ – a objednávateľov to stálo aj preto tak málo málo peňazí! Toto prepojenie USA, CIA a Izraela /neokoni/ a útočenie smerom proti talianskej mafii na Slovensku môže súvisieť s bojom o energetiku Slovenska – u verejnosti o podprahové politické vyšachovanie talianského Enelu! Druhým hráčom o energetiku je Čína – teda globalisti = presiaknutá info o USA družici nad miestom vraždy! Toto by vysvetľovalo – ako sa nie excentrický ochrankár a bez trestného záznamu – ale osobnostne nestabilný /skrachovaný ako vojak, policajt – ako inštitucionalizovaný defender/ môže stať vrahom NA PODPRAHOVÝ ROZKAZ! Teda – ak to sedí – vražda K+k bola veľmi sofistikovaná zahraničná protislovenská rozvratná akcia sionistov!

  Takže – prečo mieri polovica nemeckej vlády do Izraela? Dosť možné, že na rovnaké preprogramovanie! Odtiaľ sa všetci vládni činitelia vracajú už len ako spojenci Izraela a nepriatelia vlastnej krajiny. A možno aj vlastnej rodiny!

  Toto si pozrite niekoľko krát – zvlášť psa, zvlášť psovoda – zvuky, gestá – neskutočné!
  Izraelský antiteroristický pes, policajný pes… – zabijácky pes!
  https://www.youtube.com/watch?v=hTG0SceQeLw

 2. Alena napsal:

  Jak to bylo s Kačinským? Kdo poštval Poláky?

 3. Lukáš napsal:

  To se mi náhodička, náš brepta a účastník bilderbergu Šlafenberg, má prý zápal plic a nesmí se hnout z postele… https://www.novinky.cz/domaci/485040-schwarzenberg-ma-zapal-plic-nesmi-se-hnout-z-postele.html
  Žeby domácí vězení? 😀

 4. Svoboda napsal:

  Ahoj. V tomto článku je zdělení, že dnes Merkel odlétá do Izraele, nenašel jsem,nikde ani zmínku ve zprávách na to to zdělení, máte prosím nějaký odkaz na tuto zprávu?

  • tereza napsal:

   Pane Svobodo, Vy si opravdu myslíte, že když krysy opouští potápějící chazarskou loď, že to budou vytrubovat do médií hlavního proudu, která patří právě jim?

   • Svoboda napsal:

    Dobrý večer, tak naivní nejsem, jen mě zajímá jak na to pan tm přišel, měl
    třeba napsat, podle mích zdrojů jsem zjistil… Merkel je klon a má dvojníky, takže si toho nikdo nemusí všimnout, ale půlka německé vlády, když zmizí, tak to utajit před veřejností je celkem velká práce, i když dvojníků je asi dost i pro ně.

    • tomáš marný napsal:

     Nezlobte se na mně pane Svobodo, ale všechno psát do detailů nehodlám. Mám také své „kanály“ ve švajzu a furt se o tom nehodlám zmiňovat. Za chvíli budete mít zájem i jakou barvu ponožek jsem měl při psaní článku? Že ano…..
     tm

     • Maroš napsal:

      Tomáši – to sú dôsledky gaučovej kultúry pred telkou – pohodlne dodané informácie – iné informácie „neexistujú“. Fakt ako u blbých – čo nie je v češtine alebo v slovenčine – pre niekoho na webe neexistuje! A keďže určite väčšina neovládame japonské, čínske a iné ázijské písmo – tieto zdroje sú fakticky – ak sa neobjavia v angličtine – pre nás „neexistujúce“ – ako z Marsu. Prístup k informáciám bez vlastnej aktivity a bez zdieľania sa volá – informačný parazitizmus! Inak – registruješ tú zmenu po odstránení lajkov?

      • Andy napsal:

       Klííííd 😀 … Stejně vyhrajem … a oni se nadlouho neschovaj nikde, šak si pro ně někdo dojde …

 5. ďurino napsal:

  Žeby Izrael potreboval ďalšiu ponorku z peňazí občanov Nemecka?

 6. CZK napsal:

  Možná by více v tuto chvíli napovědělo, kdy se má madame vrátit zpět ……

 7. ČESKÝ LEV napsal:

  Někdy vidím věci sice černěji,avšak v souvislosti s Q: PŘIPRAVTE SE NA RUDÝ ŘÍJEN! ,
  mám obavy,že JATKA EVROPANŮ,možná začnou už DNES….. ZÍTRA,V ŘÍJNU.
  Osobně nechápu vetřelce,že nás dosud nevyvraždili,když tady mají už MILIONY TERORISTŮ a my se chováme STÁLE JAKO OVCE… :))) A ovečky jdou volit 🙂 :))) ovečky jdou do práce-vydělávat NA SVOJE VRAHY !!! :))) Bože,já se asi picnu 🙂

 8. terezkaterka napsal:

  Daj príroda nech, aby ju nemusel súdiť pozemský súd. Bolo by to pre ňu lepšie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.