Zajímavá událost z Německa. Něco se děje. Dnes odpoledne odlétá MADAMME MERKELOVÁ s polovinou německé vlády do Izraele

…..dnešní dny jsou naprosto chaotické a to co platilo dnes ráno, večer už neplatí. Nikoliv, za hodinu už neplatí….

MADAMME MERKELOVÁ byla pozvaná do Izraele, aby si mohla vyzvednout za „vynikající práci“ kterou pro Německo odvedla, svůj 15 DOKTORSKÝ TITUL. A to si s sebou bere půl vlády!!!!! Nepochopitelné!!!! Asi si s těmi „DIPLOMY“ tapezíruje obyvák, že ano????? Jak se říká: Kdo nemá nic v hlavě, musí to mít v diplomech. No a pak je přece vážený člověk. Má na to papíry.

Na jedné straně to může být perfektní léčka na MADAMME, která v Německu udělala mnohonásobně více škod, nejen materiálních, než její otec za WWII. Vzpomeňte si na letadlo s Kačinským a hned Vám to bude jasné. Bylo by to pro ni rychlé, protože tak nepřijde před vojenský tribunál.

Na druhé straně není vyloučeno, že letadlo po opuštění hranice vypne sekundární radar, který se používá pro lokalizaci letadla a otočí to s politiky přimo někde do jižní Ameriky. To je také ve hře.

I když dnes nevíme, jestli ji nezastupuje její dvojnice.

V den sjednocení a státního svátku Německa si odletí prostě do IZRAELE. Není Vám to nějak divné a podezřelé, mně osobně značně….

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18
Komentujte

avatar
10 Comment threads
8 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
Maroštomáš marnýAndyterezkaterkaČESKÝ LEV Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

Aneb – Merklová aj s polovicou vlády dostane izraelské pasy a ten svoj si obnoví… Ktovie, či pre vydanie izraelských pasov sú potrebné aj odtlačky prstov – ako u potenciálne kriminálne závadových osôb, tak ako je to povinné pri vydávaní pasov pre občanov SR… Ale nie o tom som chcel… Pre zaujímavosť – epizóda pravdepodobne nakrútená z prostredia v Poľsku, kde USA a Izraelskí inštruktori trénujú – cez Európsku bezpečnostnú agentúru, kde sa v minulosti cvičili bojovníci ukrajinského sionistického ultrapravicového práporu Azov zabíjať Rusov a opozičných Ukrajincov – aj rôzne skupinky ochrankárov a telesných strážcov, a kde bol vycvičený /a… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Dôležitá vec! Toto sú dôkazy plánovaných aktivít na rozvrat orgánov štátu! Riadideľ Bárdy – ktorý je autorom tohoto článku – sám zlikvidoval informácie z Kuciakovho UCELENÉHO článku, ktoré tieto veci mohli rozkryť už vo februári doboha! https://www.aktuality.sk/clanok/629492/gang-z-juzneho-slovenska-planoval-aj-vrazdu-prokuratora-sufliarskeho/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie.c.x…B. Ďalší šéf Jána Kuciaka – Peter Bárdy – popiera jeho finálnu podobu článku – odstrihnutú práve na téme slovenská justícia, a teda popiera aj indíciu o tzv. justičnej mafii, ktorú načrtol publicista Radovan Braník ako možný motív tejto úkladnej vraždy! http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Branik-sa-brani-Den-pred-Kuciakovou-smrtou-som-riesil-problem-akutneho-ohrozenia-O-justicnej-mafii-a-praktikach-na-najvyssom-sude-prehovoril-Harabin-298394 Otázka – prečo?! Možná odpoveď – o. i. aj kvôli protikotlebovskej a proti“extrémistickej“ a protiharabínovskej ministerke spravodlivosti – Žitňanskej. Na tú opozícia… Číst vice »

Alena
Host

Jak to bylo s Kačinským? Kdo poštval Poláky?

Milo
Host
Milo
Lukáš
Host
Lukáš

To se mi náhodička, náš brepta a účastník bilderbergu Šlafenberg, má prý zápal plic a nesmí se hnout z postele… https://www.novinky.cz/domaci/485040-schwarzenberg-ma-zapal-plic-nesmi-se-hnout-z-postele.html
Žeby domácí vězení? 😀

Svoboda
Host
Svoboda

Ahoj. V tomto článku je zdělení, že dnes Merkel odlétá do Izraele, nenašel jsem,nikde ani zmínku ve zprávách na to to zdělení, máte prosím nějaký odkaz na tuto zprávu?

tereza
Admin

Pane Svobodo, Vy si opravdu myslíte, že když krysy opouští potápějící chazarskou loď, že to budou vytrubovat do médií hlavního proudu, která patří právě jim?

Svoboda
Host
Svoboda

Dobrý večer, tak naivní nejsem, jen mě zajímá jak na to pan tm přišel, měl
třeba napsat, podle mích zdrojů jsem zjistil… Merkel je klon a má dvojníky, takže si toho nikdo nemusí všimnout, ale půlka německé vlády, když zmizí, tak to utajit před veřejností je celkem velká práce, i když dvojníků je asi dost i pro ně.

ďurino
Host
ďurino

Žeby Izrael potreboval ďalšiu ponorku z peňazí občanov Nemecka?

CZK
Host
CZK

Možná by více v tuto chvíli napovědělo, kdy se má madame vrátit zpět ……

ČESKÝ LEV
Host
ČESKÝ LEV

Někdy vidím věci sice černěji,avšak v souvislosti s Q: PŘIPRAVTE SE NA RUDÝ ŘÍJEN! ,
mám obavy,že JATKA EVROPANŮ,možná začnou už DNES….. ZÍTRA,V ŘÍJNU.
Osobně nechápu vetřelce,že nás dosud nevyvraždili,když tady mají už MILIONY TERORISTŮ a my se chováme STÁLE JAKO OVCE… :))) A ovečky jdou volit 🙂 :))) ovečky jdou do práce-vydělávat NA SVOJE VRAHY !!! :))) Bože,já se asi picnu 🙂

terezkaterka
Host
terezkaterka

Daj príroda nech, aby ju nemusel súdiť pozemský súd. Bolo by to pre ňu lepšie.