Zajímavé poselství mimozemšťanů čtenářce tadesca

Kopíruji jak jsem dostal do mejlíku s prosbou o zveřejnění…..

00:27

Dobrý den.

Touto zprávou bych chtěla informovat Tadesco o aktuální situaci na planetě zemi, jelikož od roku 2012 sem měla kontakt s Plejaďany, poněkud od jisté doby je přitahuju, určitě každý z nás by si přál takoví kontakt. Bylo to v pátek 13.4. 2018 v čase o půlnoci, kdy sem se zvedla z postele a šla sem si zapálit cigaretu, výjdu ven a mé oko ihned zbystří na obloze žluté zářící světlo, které se pomalinku pohybovalo směrem doprava, jakmile sem si uvědomila že to vidím a řekla sem si že to je asi lampion světlo zastavilo na obloze a začlo tam jen tak viset, sledovala sem ho, mám teď na krku polodrahokamy které posiluji 7 čaker samozřejmě i telepatii, ihned sem dostávala sdělení do svých myšlenek, takoví tok myšlenek sem měla, že sem nevěděla odkud se berou a jestli jsou moje, rozechvělo se mi celé tělo a nohy se mi třepali..myšlenky typu: brzká návštěva nás čeká, ale ještě na to nejsme připraveni jelikož sem viděla obraz lidí, že doopravdy by to prozatím nesnesli kdyby nás potkala návštěva z vesmíru, ale bylo řečené, že to příjde brzy..dále sem měla v myšlenkách něco nám hrozí ve světě ale nevím přesně co by to mohlo být, budeme mít velmi těžké časy,myslím si že transformace bude zesilovat,tak tím pádem bude i hrozit strach vytvářený od lidí kteří chcou zbrzdit počáteční změny které budou dost náročné pro nás, dále mi proběhlo myšlenky o raketách ale nevěděla sem co to má za význam..to světlo co sem celou dobu sledovala a dostávala informace tak pomaličku stoupalo nahoru a pořád tam stálo, myslela sem si proč tam stále je proč nezmizí, nestřeží snad něco? zářilo tak že se mi podařilo vyfotit ale kvalita je k ničemu ale aspon jde vidět, že to bylo ufo, byla to zář zlatavá-žlutá. Poté sem si šla lehnout pořád sem si říkala co to mělo být? druhý den ráno sem se dočetla o raketách které byly vypáleny na Sírii vše mi došlo, že tu opravdu střežili bezpečnost aby se něco nevymklo z ruky, aby nebyl tak hrozný dopad, nejsou si vědomi mocní následků. Opravdu tu je někdo kdo chce zabránit hromadnému konfliktu a zmírnit tak agresi na planetě zemi, tak aby transformace proběhla..jelikož mocní jí chcou zabránit všemi způsoby. Ale jsme tu obklopeni pozitivními lidma z vesmíru. Ikdyž to není podstatné ale byly z mého domova odkud má duše pochazí, sdělili mi to. Byl to neuvěřitelný zážitek, takoví tok myšlenek sem nezažila v životě. A tak mi něco říkalo abych vám tohle sdělila pro informaci že jsme v bezpečí!

Dasca.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7
Komentujte

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Marošsiboletlaudatio funebrisjintrovertHugo z hor Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Lenka
Host
Lenka

Milé tadesco, Obvykle se ke článkům nevyjadřují, ale teď musím. Po tom co se mi stalo, jsem si pořád nalhávala, že je to zvláštní…až na přítele jsem o tom nikomu neřekla. Bylo to jednou večer, přelom zima-jaro. Šla jsem si, jako vždy o víkendu zaběhat. Cestou zpátky jsem si v Duchu rikala, že už jsem tady u nás dlouho neviděla mimozemskou loď, a tak jsem se začala napojovat, a myslet na to, že bych se s nimi ráda zkontaktovala. Šla jsem pak krokem s hlavou doslova nalepenou na černé obloze posetou hvězdami. A za chvíli? Nad jedním domem, docela výrazné… Číst vice »

Hugo z hor
Host
Hugo z hor

Tak ,když vidím, že dámy či slečny našly tu odvahu zde zveřejnit svůj příběh. Učiním tak i já. O této příhodě ví jedna bytůska, které věřím a mohu se svěřovat. Stalo se to v noci z 9.4 minulý týden. Něco mě probudilo ,jen tak ze cviku mrknu na hodiny na troubě a hlásili 2:22 hod. Tak normálně zajdu se napít a pokračuji ve spánku. Tuto noc nikoliv něco mi „říkalo“ obleč se a jdi. Normálně do práce pěšky nechodím, ale nevím proč uposlechl jsem. Bylo neskutečně teplo jako za letních nocí. Nikde ani živáčka, žádné auto. Celou dobu jsme šel… Číst vice »

jintrovert
Host
jintrovert

Tady ty „telepaticko-vizuální“ kontakty u mě začaly kolem roku 2008 a měl jsem už jich několik(Olomouc a okolí je na tyto „záležitosti“ celkem bohatá),odehrály se vždy za soumraku/večer,nebo v noci.Často jsem pozoroval i s jinými lidmi,nejběžnější jsou u nás oranžově svítící objekty/lodě/sondy co uprostřed rudě září a dále bílá světla(některá ostře ohraničená),téměř všechny objekty poletují jako mušky,zvláštně poskakují či mihotavě levitují-píšu aby si někdo náhodou nemyslel,že pozoruju nějaká letadla,vrtulníky,družice ap.☺ Nej zážitek mám asi v podobě „pozdravu“ kdy jsem se nočním vylidněným městem vracel domů a do mysli mi jen tak přišla myšlenka,tam na ty nahoře☺ a v tom jsem… Číst vice »

laudatio funebris
Host
laudatio funebris

Jo, jo, krásné zážitky, to já trpím jako zvíře…

Maroš
Host
Maroš

S ufo a mimoňmi, ktorých som videl ja, ale moji rodičia priamo pri mne, mám vlastné zážitky od dectva. zopár ľudí som k ich pozorovaniu priviedol – vdaka tomu, že ma tí ľudia poznali a rešpektovali ako normálneho človeka – čo sa nedá povedať o miestnych idiotoch, pre ktorých som „ufo“ ja sám. Čiste logicky – ak sa ONI dorozumievajú telepaticky – no tak funguje aj naše myšlienkové prepojenie na nich. Teda – ak si občas vyleziem večer po 22. von s tým, že si chcem pozrieť nejakú „rybičku“ plávajúcu tam hore – tak sa mi ich učite podarí objaviť… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Sekta mormonov – vznikla v roku 1830 „vďaka vnuknutiu mimozemšťanov“! Neskutočná „HALUZ“! Zopár jednotlivcov posadnutých kontaktérstvom a ufomániou a „vierou“ v čokoľvek mimoriadne /a pozor! – svojou „výnimočnosťou“- vyvolenosťou!/ sa tam nájde! Zdravý rozum nespočíva v odmietaní všetkého nezažitého a nepochopeného, ale v rozlišovaní tých VLASTNÝCH FANTAZMAGÓRIÍ A KONFABULÁCIÍ od toho skutočného nezažitého a nepochopeného. Táto a podobné sekty fungujú vďaka tomu, že mnohí ľudia jednoducho príjmu určitý príbeh – je to to isté, ako stotožnenie sa so svetom virtuálnych hier. Bude ozaj dramatické, koľkí ľudia nebudú schopní rozlíšiť realitu od projekcie Blue beam – bude to vec hlbokej intuície… Číst vice »