Zajímavé upozornění pro všechny

…..je nutné v dnešní době dobře číst, analyzovat a dávat pozor na veškeré „INFORMACE“ a data, která se Vám dostávají přes internet na počítač a umět si vybrat….

13:54

 

http://i.imgur.com/EMxTLcj.jpg – aha aké okno vám vybehne, ked si nainštalujete nový doplnok (zatiaľ iba) do prehliadača Chrome od hostingovej spoločnosti Websupport. Tu k tomu pridali aj nejaký obkec: https://www.websupport.sk/bullshit-detector

Internet je úžasný a slobodný priestor. Zorientovať sa v množstve obsahu nie je vôbec jednoduché a my si uvedomujeme, že aj na našich serveroch bežia stránky, ktoré šíria falošné správy, nedôveryhodný obsah, alebo propagandu. Žiaľ, nie je v našich silách, aby sme takýto obsah monitorovali, ani svojvoľne rušili stránky. Práve preto venujeme všetky príjmy od vlastníkov webov (z databázy konspiratori.sk) Slovenskej debatnej asociácii.

Odovzdávaním peňazí Slovenskej debatnej asociácii (spolufinancuje OSF), podporujú štátny prevrad pod heslami „boja proti korupcii“.

http://www.mojevideo.sk/video/2a339/klamar_o_karolajne_a_dejvidovi_(nadacia_znetvorenej_spolocnos.html
http://afinabul.blog.cz/1705/velky-pochod-za-este-vacsiu-dieru-do-lode-2

Citát z http://www.hlavnespravy.sk/juraj-janosovsky-sorosove-agentury-preberaju-kontrolu-nad-slovenskom/945304 :

…Napríklad Tipos „venoval“ pol miliardy Sorosovým nadáciám. A kúpil si tak imunitu pre svoj manažment. Nikto už nenájde v médiách žiadnu zmienku o tejto spoločnosti. Túto imunitu nemôžu využívať „neplatiči“…

Ktovie, aké je vo Websupporte miera medzi tým, že „idú za ideu“ a na koľko si „kupujú imunitu“.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11
Komentujte

avatar
10 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
jirikNulaMarošVlad din Transilvania Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vlad din Transilvania
Host
Vlad din Transilvania

No, Chazárci, ona si vás už Boží spravedlnost brzy najde…

Maroš
Host
Maroš

„…Napríklad Tipos „venoval“ pol miliardy Sorosovým nadáciám. A kúpil si tak imunitu pre svoj manažment. Nikto už nenájde v médiách žiadnu zmienku o tejto spoločnosti. Túto imunitu nemôžu využívať „neplatiči“…“ No veď je to všetko PYRAMÍDA – výpalnícka! Zá výpalné od tiposu získajú zmrdi na platenie „vojakov“ na vymáhanie výpalného od – to je fuk – kto z niečoho v rámci systému profituje. Ono – je ťažko odhadnúť, koľko „prvopeňazí“ na založenie Sorosovej pyramídy poskytol povedzme FED – a je to fuk, že kto, ale podstata je v tom, že články pyramídy „podplácajú“ katov – aby nezoťali hlavu im, ale… Číst vice »

Nula
Host
Nula

🙂 to je dobrovolné výpalné Maroš. Tipos je ďalšia daň/skrytá daň. Niečo ako hracie automaty v krčmách Škodovky pri bránach jej závodu. Skôr by som si prial aby ľudia začali skúmať diania neviditeľné, ako viditeľné. Podobne ako v stávkových kanceláriách, ktorým nejde o výsledok zápasu ale variabilitu kurzu/kolízny kurz/alebo inak bet value a kúzlenie s ním. Všetko však funguje len dovtedy, pokiaľ je tam prvotná láska k peniazom stávkujúcich….. Nerád to píšem, ale 80% populácie je finančne negramotných a tak je peniaz pre nich vierou, na ktorej sú zavislí – podobne ako na jeho odnožiach ako je trebárs hazard, „akciový“… Číst vice »

jirik
Host
jirik
jirik
Host
jirik

Považuji za nehorázný záměr státního podniku Lesy ČR investovat zisk na nákup lesů v Rumunsku. Odpovědnost za tyto kroky má Sobotkova, Babišova a Bělobrádkova vláda. Státní podnik Lesy ČR plánuje koupit v Rumunsku 10 až 15 tisíc hektarů lesa za miliardu až 1,5 miliardy korun. Upozorňuji, že podnik Lesy ČR v zahraničí investoval už dříve, avšak neúspěšně, například před víc než 10 lety koupily plantáž na teakové dřevo ve středoamerické Nikaragui za desítky miliónů korun. Investice ale nevydělává a Lesy ČR loni oznámily, že se plantáže snaží prodat. Případ se dostal i do hledáčku Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ), který upozornil… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Republikánský senátor Lindsey Graham oznámil, že je potřeba potrestat Rusko za „ohrožení americké demokracie“. Oznámil to v přenosu televizní stanice NBC.

Je přesvědčen „na tisíc procent“, že se ruské tajné služby nabouraly do e-mailu šéfa štábu Hillary Clintonové Johna Podesty a do serverů Demokratické strany, a také „způsobily zmatek“ v USA.
https://sptnkne.ws/exax

jirik
Host
jirik

Trocha opakování neuškodí – Citlivé osobní údaje vydá katastr na počkání komukoli Katastr nemovitostí vydá komukoli na počkání o komkoliv z nás čísla účtů, rodná čísla, rukopis podpisu, to kde bydlí, od koho, kdy a za kolik koupil, dostal či zdědil nemovitosti. K získání takových citlivých dat je třeba jen občanka, pár set korun na poplatky, dojet do úřadu katastru nebo tam někoho poslat, když zájemce nechce figurovat v evidenci žadatelů, a tam nadiktovat jméno zjišťovaného. Není nutné znát ani jeho rodné číslo. Žadatel, což může být kdokoli, dostane vše na počkání nebo do druhého dne, je-li stránek s údaji… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Při běžném pohybu po New Yorku si ve všech velkých městských částech (Manhattan, Brooklyn, Bronx, Queens a Staten Island) můžete všimnout nových budek, které více méně připomínají moderní digitální billboardy. Jejich funkce je ale výrazně větší. Tyto instalace postupně nahrazují tradiční telefonní budky a v prvé řadě z nich dělají velice rychlé Wi-Fi hotspoty.
https://www.lupa.cz/clanky/gigabitovy-internet-zdarma-podivejte-jak-se-daji-telefonni-budky-predelat-na-wi-fi/

ps: jak říká tm – pořiďte si na noste šungitové čepice

jirik
Host
jirik

Jako by nestačilo, že světové oceány jsou plné nejrůznějšího odpadu. Na evropském pobřeží tiká další ekologická bomba – tentokrát doslova. Po druhé světové válce se zde do moře naházela spousta nevybuchlých granátů a pum. Jen na dně Severního a Baltského moře leží 1,6 milionů tun takového válečného harampádí, které se začíná pomalu rozpouštět. Odstranění těchto pozůstatků války by podle expertů stálo miliardy. Něco se ale musí udělat, protože nebezpečí je čím dál tím větší.
https://zpravy.tiscali.cz/more-je-plne-valecneho-haraburdi-budeme-jist-otravene-ryby-297463

jirik
Host
jirik

http://svobodnenoviny.eu/jediny-evropsky-supervulkan-muze-brzy-vybuchnout/
Úvahy o možném výbuchu italského supervulkánu Campi Flegrei

jirik
Host
jirik

O neplodnosti s psycholožkou: Děsí mě lehkomyslný přístup k využívání moderních medicínských technologií
https://www.vitalia.cz/clanky/pristup-k-porucham-plodnosti-mne-desi-rika-psycholozka/?utm_medium=kolotoc&utm_source=lupa-cz&utm_campaign=pristup-k-porucham-plodnosti-mne-desi-rika-psycholozka
Neplodnost už nebude nemoc, nahradí ji právo jednotlivce. Nebudou rodiče, ale „zúčastněné osoby“, protože na „vzniku“ dítěte se může podílet více lidí. Na druhé straně může mít v budoucnu dítě jediného rodiče, a může to být muž. Tak popisuje možné vize v oblasti reprodukční medicíny docentka Hana Konečná.