Zajímavé video o údajné smrti Jeffryho Epsteina

…..“demokracie je mrtvá“, říká na konci videa syrská dívenka. Musím jenom dodat pro upřesnění, jak může být demokracie mrtvá, když se nikdy nenarodila a nežila….

07:27

jinými slovy, nikdy ani neexistovala a to lidé nemohou pochopit

VIDEO: Syrian Girl o prípade Jeffreyho Epsteina a jeho prepojenia na Mosad

16.08.2019 | 15:21 Syrian Girl (Maram Susli) v stručnosti rozeberá známe skutočnosti v prípade finančníka Jeffreyho Epsteina – organizátora pedofilných orgií pre prominentných politikov, finančníkov, hercov a iných ľudí z prostredia globálnej elity (resp. globálneho kriminálneho Syndikátu) a tzv. temného štátu, ktorí sexuálne zneužívali maloleté deti.

VIDEO s českými titulkami:

Video si rychle stáhněte, protože bude asi brzy smazáno…..

Originálne video, ktoré sýrska geopolitická analytička Maram Susli (známa aj ako Syrian Girl) zdieľala na sociálnej sieti Twitter

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

  1. patacek napsal:

    Demokracie kdysi existovala, je už to dávno, byla součástí antického Řecka. Ne celého, např. Sparta s demokracií nikdy neměla nic společného. Byla to záležitost měst – nevím, možná dokonce pouze Athén, ale volit nemohli všichni, pouze svobodní občané. A to je ten problém, demokracie může fungovat pouze ve společnosti, kde se všichni navzájem znají. Tak, jak je podávána dnes, nikdy nefungovala, a pravděpodobně ani fungovat nemůže, tedy rozhodně ne v kombinaci se současným kapitalismem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..