Zajímavé zprávy přicházejí z Ruska. Celkem dost podstatné, které zatím málokdo pochopil. Celková situace se tedy zásadně mění

…..kdo by to byl řekl před několika týdny , že se Putin ve státní televizi tak zajímavě a symbolicky vyjádří….

03:54

No a ze symbolického vyjádření může být v brzké době tvrdá realita a skutečnost.

Možná jste poslouchali několikahodinový rozhovor s Putinem v ruské televizi. Nevím ale, jestli Vám neušla dosti závažná věta a poznámka k bývalému východnímu Německu a nejen k tomu.

Před několika dny se Putin zcela otevřeně přiznal k situaci, která se dá v brzké době očekávat.

 

 

 

Vyjádřil se, že bývalá DDR a střední Německo jsou oblasti, které zaujímá Rusko, a že podle mezinárodního práva je Rusko zodpovědné za obyvatelstvo v okupačních zónách a také je zodpovědné za jejich bezpečnost. Není třeba se obávat východních území pod polskou zprávou. tm dodává: s Německem po WWII nebyly dodnes podepsány žádné mírové dohody jak ze strany USA tak ze strany Ruska a jiných okupujících zemí. Neustále tedy trvá válečný stav. Všechno špatné je tedy pro něco dobré, že ano.

Ale pozorně se sleduje vývoj situace v bývalé NDR s rostoucím znepokojením. Ruské ozbrojené síly se připravují na aktivní intervenci ve stavu nouze, na ochranu obyvatelstva středního Německa a na obnovení pořádku a bezpečnosti. Co tím ve skutečnosti myslel nechal otevřené, ale bystrý člověk si to velice rychle domyslí.

Tímto vyslal velice dobré znamení pro obyvatele bývalé NDR. O tom, že v Polsku není žádný reálný problém je jasné, protože zde nepokročila islamizace tak jak bylo předpokládáno.

 

 

 

Ale „ruská zóna“ bude daleko větší než bývalé NDR. Severní Německo a velké části Bavorska budou také zahrnuty pod ochranu. Reálně bude povolána Ruská a americká armáda na ochranu obyvatelstva a zbavení se Islámu.

tm k celé situaci dodává: Neohlášená a nečekaná zastávka Trumpa na americkém vojenském území v Německu v Ramsteinu byla PRAVDĚPODOBNĚ poslední domluvou před klíčovými momenty vojenských tribunálů po celé Evropě. Samozřejmě spojenou s ochranou obyvatelstva při následných nepokojích, které byly domluveny, jak Putin naznačil…..

Zbytek si prosím domyslete sami. Děkuji…..

Napsal tm

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

26 komentářů

 1. fohat napsal:

  Ale to potvrzuje jen Spícího proroka..Tehdy sdělil,že Rusko obsadí v roce 2018 celou střední a západní Evropu,aby vyhnalo cizince..Technologie je tak vyspělá ,že eliminují ilegální diverzanty a i bezbolestně všechny židy Židy,strujce všech válek..Na té Ussuri s technologii roku 1969 to bylo jen cvičeníčko..Bude to roztomilá doba,,

  • Jarek* napsal:

   Moc se na to těším. Je už opravdu na čase, aby se s tím udělal pořádek.

  • Dracon napsal:

   Nu, máme zde rok 2018 a stále nic – takže, že by spící prorok zaspal?
   Proroctví se jaksi neplní, tak jak jsou časově zarámcována- což je ale škoda.

   • fohat napsal:

    Božský tvurčí princip v lidech vytváří variabilní pohyb času,takže předpověd není fixní,nebo se neuskuteční,ale v případě kriminality ilegálních diverzantu a idiocie neomarxismem potrefených evropských politiku vytváří tu naději na likvidaci dle Cayceho.

   • M.G. napsal:

    S budoucnosti je to tezky,ona se neustale meni,kouknete na film Zeme zítřka.

 2. Laco napsal:

  Súhlasím, bol by to úžasný pokrok proti islamizácii Európy a genocííde bieleho obyvateľstva. Predpokladám, že ročildovský Brusel by skončil a s ním aj dotácie a protežovanie západných krajín proti východným, skončila by nikým nevolená EU komisia a podpora buzíkov, trasexuálov, neutrálov a ostatných menšín vrátane moslimskej. A biely vzdelaný pracujúci občan by snáď bol konečne docenený. UŽ ABY TO BOLO!
  ALE!!!
  Pred nedávnom sme tu čítali o podobnom scénari, že určitá skupina ľudí sa snaží obnoviť nemecké cisárstvo v hraniciach z r.1914, práve pre to, že nebola s Nemcami uzatvorená mierová zmluva. Okrem nich by sa na riadení Európy malo podielať ruské cárstvo a maďarské-uihorské kráľovstvo, ostatné by nebolo lebbo by sa išlo podľa hraníc z r.1914 ( Poľsko, Rakúsko, Holandsko, Belgicko, Švajčiarsko). Ak by noví diktátori boli spravodliví, tak budiž, bol by to pokrok proti bruselskej diktatúre. Ale obnovenie Uhorska sa mi zdá naplnenie ÚNIKOVÉHO PLáNU B súčasných mocipánov. Totiž Maďarsko na čele s Orbánom sa má zúčasniť na pomalej islamizácii krajín V4 v projekte Astana. A ak príde k veľkej zmene v Európe podľa tohoto článku, tak na pomalú islamizáciu V4 turkickými krajinami a Maďarskom by sme si mali dať veľký pozor.
  Citát: A nenabízí se v souladu s touto historickou pamětí i taková odpověď, že pokud má dojít k propojení Evropy s turecky mluvícím euroasijským světem, že tuto roli může splnit právě Maďarsko a Orbán?
  Stačí přes Velkou Arménií propojit Gruzií (turkotatarský národ, na jehož území kdysi ležela Chazarská říše) s Ukrajinou, přes Maďarsko turkizovat země V4 (Vedle turkických Čečenců jsou prý Aškenázy Maďaři dalšími přímými potomky Chazarů)

  https://aeronet.cz/news/nemecko-at-se-uci-turecky-je-nejvyssi-cas-vychodni-evropa-a-zeme-v4-treti-pokus-o-evropsky-chalifat-belorusko-a-kazachstan-jako-kyjevska-banda-valerij-pjakin-a-projekt-astana-video/

  Totiž analýzou DNA v Európe sa v 90-tych rokoch zistilo, že MAĎARI sú vymyslená téma, totiž majú takmer polovicu génov SLOVANSKýCH a ugorský-staromaďarský gén majú iba v 5 %-nom zastúpení. Teda zopár prišelcov sa tvári ako veľký národ ktorý chce pootočiť koleso dejín..
  http://www.sgo.sk/archiv/Rekorderi%20etnickej%20dlhovekosti.pdf

  • pavel blaheta napsal:

   Laco já bych nebyl takový optimista, že by ruský zásah mohl něco změnit na pokračující genocidě bílého obyvatelstva Evropy. Vždyť Putin například prohlašoval před volbami, že nikdy nepodepíše zákon o prodloužení věku odchodu na důchod a jak byl zvolen tak se vůbec nerozpakoval a ten zákon podepsal. A o co jiného jde než o pomalou genocidu obyvatelstva, když toto je nuceno pracovat až do smrti. A při tom si celý život platit penzijní pojištění, které spolkne kdo (no asi někdo vyvolený). Takže nevěřím Putinovi ani pozdravení od toho okamžiku jak to podepsal. Těm ostatním potentátům v Evropě jsem nevěřil nikdy. Z mého pohledu – nemáme šanci doufat na něco lepšího. Tedy doufat můžeme, ale měli bychom se připravovat na to nejhorší co může přijít a muslimská invaze to tedy není to nejhorší možné co nás může čekat.

  • Rudolf napsal:

   pekne opísané, poriadok opäť musia spraviť rusáci aj keď sa to niekomu nebude páčiť , bohužiaľ

 3. .lak napsal:

  Jistě že lidé zde v evropě jsou vedeni informačně stínovými zájmy řekněme /deep state/ a obraz světa jim tvoří oligarchická média která si plní svá přání s formanty a žel úspěšně.

  On i stav řízení společnosti bude v reálu patrně pitoreskní. Tohle sem napsal jinam ale k tomuto má také souvislost.

  Možná je to těžké pořízení s těmi kteří jsou možná pod diktátem a natvrdo závislosti.

  https://www.youtube.com/watch?v=BDov4JW80sY
  Náhodně jsem poslouchal na SV Ortela ještě z jedním muzikantem a teď nevím který to byl ale řekl že nejméně z poloviny ve sněmovně mu připadají jednáním jako narkomani a o tom že na koksu byli první doktoři, právníci a vůbec elita nejde pochybovat. Ono to totiž jde rozeznat jenom velmi zkušenými pozorovateli když si v tom hoví. Takoví lidé ale samozřejmě s okolím hrají falešné hry a jsou pro okolí hrozbou a opakem přínosu. Protože pracují za stravu kterou nezaplatí ve finále ničím. To že francii chtějí žluté vesty aby politici pracovali za median což je méně než je průměrná mzda by znamenalo pouze to že by tam zůstali lidé kteří chtějí pracovat pro voliče a nikoliv pro drogu a museli by si jít vydělávat na svou prioritu jinam ze služby veřejnosti a nepřímo je to i pravdivá odpověď o stavu politiky na kontinentu kdy s tím stavem je rozčarovaná evropa a vlastně s poměry kdy si je vodí jak mlsné psy lobisté se ziskovci/úžery a že věru mají chování jako naprášení je již očividně zřejmé i z výsledků stavu zde pod kuratelou mamona který vede kontinent do zkázy protiklady jednání a řečí se skutky.
  https://ceobag.wordpress.com/2014/02/07/14-africkych-zemi-musi-francii-platit-dan-z-kolonizace-ve-prospech-otroctvi-a-kolonizace/
  https://www.youtube.com/watch?v=Jl5CuCmePBw
  A zcela fatálně a klíčově ovlivňuje stav kontinentu a podmínky obyvatelstva struktura která si s formanty cvičí jak s pepky vyskoč naprosto v protiklady se žvásty postižených výslednicí faktických jednání jim daných pod jejich stav řekněme nouze intelektů i organismů prioritně.
  https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

 4. Maroš napsal:

  Poľsko už raz zaniklo – existujú scenáre rozdelenia si poľska medzi Nemecko a Rusko. Východné Nemecko je pôvodne slovanské – germanizovaní Prusi, s centrom na Rujane /Arkona/.

  Čo sa týka neuzatvorenia mierových zmlúv po WW2 – toto umožňuje USA/CIA/ zneužívať vzdušný priestor tak nad Nemeckom, ako aj nad Slovenskom a realizovať genocídne chemtrails a geoinžinierstvo – vrátane použitia HAARP vo všetkých súvislostiach… Toto Lajčák za nás zásadne nevybaví – jeho úloha je presný opak!

  • Maroš napsal:

   Čo sa týka Poľska – pozor na to, že v určitom období bolo centrom záujmu GP a mohlo by plniť úlohu hegemóna celej západnej slovanskej oblasti – čo ďakujem pekne, pretože by to celé bol pod jurisdikciou Vatikánu! Červená-biela – to sú farby krajín s výrazným vplyvom GP – teda aj Vatikánu, a mohlo by ísť o scenár, kedy sa sem islám nakoniec nasáčkuje „administratívne“ z Vatikánu!!! Cez tvrdých katolíkov v Poľsku! Potom amen Dolores!
   216 SK – Islamské prepojenie (Totální Útok) – Prof. Dr. Walter Veith, Dabing
   https://www.youtube.com/watch?v=nVApPGrNgng

   Islám je pravá ruka Vatikánu! Islám od svojho vzniku systematicky likviduje to, čo sama nedokázala zlikvidovať katolícka cirkev – Pravoverných – védskych kresťanov – kam patrili a stále patria žido-kresťanmi a ždido-boľševikmi nezblbnutí Slovania! Ópium ako ópium – že?!
   Vznik islamu, tajne dějiny jezuitu
   https://www.youtube.com/watch?v=UXtNfyg8gZU

   Takže pozor na všetky tie výrazné „kresťanské“ strany!!! Fungujú v nich užitoční idioti riadení Vatikánom!

  • Jarek* napsal:

   Polsko bylo v minulosti rozděleno třikrát a vždy byl najednou klid. Není důvod k tomu, aby polsko přestalo existovat nadobro.

   • Jarek* napsal:

    P.S. Napsal jsem to špatně. Nevidím problém v tom, aby polsko zaniklo na věky věků. Je to jen takový jeden z projektů vatikánu, podobně jako je kuba, či severní a jižní korea.

 5. susanfox napsal:

  ze by mel irlmaier namonec pravdu?
  me se to tez zda, ze si usa a rusko chteji znovu prerozdelit evropu… mozna jsou tu tajna jednani, o kterych my smrtelnici nemame ani poneti
  ?

  • Liběna napsal:

   to me napadlo ted na dovolene – ostrov Sal – kde je vyznamne a polohou strategicke vojenske letiste i pro tezke bombardery. V jednom hotelu ma Putin apartman, ale cela armada spada pod Americany, maji tam i radar.
   Cina jim tam zase vybudovala gymnazium. Tak me tam tak prave napadlo, ze na nas se tu hraje takove divadlo, jake se hraje a oni si tam treba klidne nekde vsichni spolecne u plaze chodi „na kaficko“…

 6. oskar napsal:

  Lidi by si měli jednou pro vždy zapamatovat a navždy pochopit, že jejich bezpečnost je jen v jejich rukách. Pokud se budou stále upírat k nějakému spasiteli, špatně skončí. Pokud si nechají zrádci navést do země islám a imigranty, aniž by proti tomu něco udělali…zaslouží si smrt z rukou zrádců a imigrantů. Nechápu, proč lidi jen naříkají a čekají, že to za ně někdo udělá…strašně debilní úvaha, vedoucí k vlastnímu konci

  • Nirvana napsal:

   Jasně. Ještě, kdybych to byla já, kdo sem ty migranty vyloženě pustil nebo je vítal s otevřenou náručí. Lidé „dole“ toho moc nezmůžou. Chápu, že je to do určité míry metafora…. Ale prostě to není reálně proveditelné, dnes již ne, když jsme až příliš rozdělení. Když pak „ti nahoře“ vpustí do země migranty, tak já se můžu fakt jen modlit za ochranu ke Konstruktivní Síle Vesmíru a případně si domů pořídit zbraň, kdyby bylo nejhůř. Mimochodem smrt si nezaslouží nikdo a nikdy, už vůbec ne „obyčejní“ lidé. Nikdo, snad až na pár elitářských výjimek.

   Řekněte mi co „proti migrantům“ děláte vy?

   Jen mi to prostě nedalo nezareagovat na tenhle koment mým názorem.

 7. Len napsal:

  V jakési předpovědi bylo řečeno něco v tom smylu ,, V Evropě bude klid mír a pořádek, až se bota ruského vojáka namočí v kanálu La manche“.
  No, uvidíme….

 8. Zdendule napsal:

  Ano domyslíme si, toto je výňatek z knihy K. Wainfurtera Z pouček Jakuba Böhmeho a jeho proroctví :
  1. Soužení a zřícení Babelu blíží se velice a bouře se zvedá na všech místech a bude velmi zuřit Marná naděje klame, neboť blíží se roztříštění stromů, což jsem poznal v zázracích.
  4. Budou naříkat nad prázdnou, děravou starou chatrčí, ve které není uloženo nic ke spáse, a budou se pohoršovati nad hnízdem, ve kterém satan vyseděl svá mláďata.
  5. Babylonská věž pozbyla základů. Chtějí ji udržeti podporami. Ale vítr Páně ji převrhne.
  8. Východní zvíře dostane lidské srdce a lidský obličej a než se tak stane, pomůže svými spáry strhnou věž babylonskou.

 9. Maroš napsal:

  „Kto k nám príde s mečom – mečom zahynie!“ – staré ruské príslovie.
  Plaštúnska škola baletu…
  Sabre fencing No 1. Plastoon martial art, fighting system of Leonid Polezhaev.
  https://www.youtube.com/watch?v=qIDvxY6Z-uk

 10. alena napsal:

  všem nedočkavcům https://beforeitsnews.com/v3/prophecy/2018/2502167.html – přeji krásný nový rok plný nadějí, očekávání a splněných snů! Kdo nesní, je mrtev

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..