Zajímavé zprávy přicházejí z Ruska. Celkem dost podstatné, které zatím málokdo pochopil. Celková situace se tedy zásadně mění

…..kdo by to byl řekl před několika týdny , že se Putin ve státní televizi tak zajímavě a symbolicky vyjádří….

03:54

No a ze symbolického vyjádření může být v brzké době tvrdá realita a skutečnost.

Možná jste poslouchali několikahodinový rozhovor s Putinem v ruské televizi. Nevím ale, jestli Vám neušla dosti závažná věta a poznámka k bývalému východnímu Německu a nejen k tomu.

Před několika dny se Putin zcela otevřeně přiznal k situaci, která se dá v brzké době očekávat.

 

 

 

Vyjádřil se, že bývalá DDR a střední Německo jsou oblasti, které zaujímá Rusko, a že podle mezinárodního práva je Rusko zodpovědné za obyvatelstvo v okupačních zónách a také je zodpovědné za jejich bezpečnost. Není třeba se obávat východních území pod polskou zprávou. tm dodává: s Německem po WWII nebyly dodnes podepsány žádné mírové dohody jak ze strany USA tak ze strany Ruska a jiných okupujících zemí. Neustále tedy trvá válečný stav. Všechno špatné je tedy pro něco dobré, že ano.

Ale pozorně se sleduje vývoj situace v bývalé NDR s rostoucím znepokojením. Ruské ozbrojené síly se připravují na aktivní intervenci ve stavu nouze, na ochranu obyvatelstva středního Německa a na obnovení pořádku a bezpečnosti. Co tím ve skutečnosti myslel nechal otevřené, ale bystrý člověk si to velice rychle domyslí.

Tímto vyslal velice dobré znamení pro obyvatele bývalé NDR. O tom, že v Polsku není žádný reálný problém je jasné, protože zde nepokročila islamizace tak jak bylo předpokládáno.

 

 

 

Ale „ruská zóna“ bude daleko větší než bývalé NDR. Severní Německo a velké části Bavorska budou také zahrnuty pod ochranu. Reálně bude povolána Ruská a americká armáda na ochranu obyvatelstva a zbavení se Islámu.

tm k celé situaci dodává: Neohlášená a nečekaná zastávka Trumpa na americkém vojenském území v Německu v Ramsteinu byla PRAVDĚPODOBNĚ poslední domluvou před klíčovými momenty vojenských tribunálů po celé Evropě. Samozřejmě spojenou s ochranou obyvatelstva při následných nepokojích, které byly domluveny, jak Putin naznačil…..

Zbytek si prosím domyslete sami. Děkuji…..

Napsal tm

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

25
Komentujte

avatar
13 Comment threads
12 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
alenaLiběnaM.G.Nirvanafohat Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
fohat
Host
fohat

Ale to potvrzuje jen Spícího proroka..Tehdy sdělil,že Rusko obsadí v roce 2018 celou střední a západní Evropu,aby vyhnalo cizince..Technologie je tak vyspělá ,že eliminují ilegální diverzanty a i bezbolestně všechny židy Židy,strujce všech válek..Na té Ussuri s technologii roku 1969 to bylo jen cvičeníčko..Bude to roztomilá doba,,

Jarek*
Host
Jarek*

Moc se na to těším. Je už opravdu na čase, aby se s tím udělal pořádek.

Dracon
Host
Dracon

Nu, máme zde rok 2018 a stále nic – takže, že by spící prorok zaspal?
Proroctví se jaksi neplní, tak jak jsou časově zarámcována- což je ale škoda.

fohat
Host
fohat

Božský tvurčí princip v lidech vytváří variabilní pohyb času,takže předpověd není fixní,nebo se neuskuteční,ale v případě kriminality ilegálních diverzantu a idiocie neomarxismem potrefených evropských politiku vytváří tu naději na likvidaci dle Cayceho.

M.G.
Host
M.G.

S budoucnosti je to tezky,ona se neustale meni,kouknete na film Zeme zítřka.

Laco
Host

Súhlasím, bol by to úžasný pokrok proti islamizácii Európy a genocííde bieleho obyvateľstva. Predpokladám, že ročildovský Brusel by skončil a s ním aj dotácie a protežovanie západných krajín proti východným, skončila by nikým nevolená EU komisia a podpora buzíkov, trasexuálov, neutrálov a ostatných menšín vrátane moslimskej. A biely vzdelaný pracujúci občan by snáď bol konečne docenený. UŽ ABY TO BOLO! ALE!!! Pred nedávnom sme tu čítali o podobnom scénari, že určitá skupina ľudí sa snaží obnoviť nemecké cisárstvo v hraniciach z r.1914, práve pre to, že nebola s Nemcami uzatvorená mierová zmluva. Okrem nich by sa na riadení Európy malo… Číst vice »

pavel blaheta
Host
pavel blaheta

Laco já bych nebyl takový optimista, že by ruský zásah mohl něco změnit na pokračující genocidě bílého obyvatelstva Evropy. Vždyť Putin například prohlašoval před volbami, že nikdy nepodepíše zákon o prodloužení věku odchodu na důchod a jak byl zvolen tak se vůbec nerozpakoval a ten zákon podepsal. A o co jiného jde než o pomalou genocidu obyvatelstva, když toto je nuceno pracovat až do smrti. A při tom si celý život platit penzijní pojištění, které spolkne kdo (no asi někdo vyvolený). Takže nevěřím Putinovi ani pozdravení od toho okamžiku jak to podepsal. Těm ostatním potentátům v Evropě jsem nevěřil nikdy.… Číst vice »

.lak
Host
.lak

Jistě že lidé zde v evropě jsou vedeni informačně stínovými zájmy řekněme /deep state/ a obraz světa jim tvoří oligarchická média která si plní svá přání s formanty a žel úspěšně. On i stav řízení společnosti bude v reálu patrně pitoreskní. Tohle sem napsal jinam ale k tomuto má také souvislost. Možná je to těžké pořízení s těmi kteří jsou možná pod diktátem a natvrdo závislosti. https://www.youtube.com/watch?v=BDov4JW80sY Náhodně jsem poslouchal na SV Ortela ještě z jedním muzikantem a teď nevím který to byl ale řekl že nejméně z poloviny ve sněmovně mu připadají jednáním jako narkomani a o tom že… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Poľsko už raz zaniklo – existujú scenáre rozdelenia si poľska medzi Nemecko a Rusko. Východné Nemecko je pôvodne slovanské – germanizovaní Prusi, s centrom na Rujane /Arkona/.

Čo sa týka neuzatvorenia mierových zmlúv po WW2 – toto umožňuje USA/CIA/ zneužívať vzdušný priestor tak nad Nemeckom, ako aj nad Slovenskom a realizovať genocídne chemtrails a geoinžinierstvo – vrátane použitia HAARP vo všetkých súvislostiach… Toto Lajčák za nás zásadne nevybaví – jeho úloha je presný opak!

Maroš
Host
Maroš

Čo sa týka Poľska – pozor na to, že v určitom období bolo centrom záujmu GP a mohlo by plniť úlohu hegemóna celej západnej slovanskej oblasti – čo ďakujem pekne, pretože by to celé bol pod jurisdikciou Vatikánu! Červená-biela – to sú farby krajín s výrazným vplyvom GP – teda aj Vatikánu, a mohlo by ísť o scenár, kedy sa sem islám nakoniec nasáčkuje „administratívne“ z Vatikánu!!! Cez tvrdých katolíkov v Poľsku! Potom amen Dolores! 216 SK – Islamské prepojenie (Totální Útok) – Prof. Dr. Walter Veith, Dabing https://www.youtube.com/watch?v=nVApPGrNgng Islám je pravá ruka Vatikánu! Islám od svojho vzniku systematicky likviduje… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Marxiszmus, multikulti a svetoobčianstvo je v podstate prepracovaná téza Tomáša Akvinského!

Jarek*
Host
Jarek*

Polsko bylo v minulosti rozděleno třikrát a vždy byl najednou klid. Není důvod k tomu, aby polsko přestalo existovat nadobro.

Jarek*
Host
Jarek*

P.S. Napsal jsem to špatně. Nevidím problém v tom, aby polsko zaniklo na věky věků. Je to jen takový jeden z projektů vatikánu, podobně jako je kuba, či severní a jižní korea.

susanfox
Host
susanfox

ze by mel irlmaier namonec pravdu?
me se to tez zda, ze si usa a rusko chteji znovu prerozdelit evropu… mozna jsou tu tajna jednani, o kterych my smrtelnici nemame ani poneti
😕

Liběna
Host
Liběna

to me napadlo ted na dovolene – ostrov Sal – kde je vyznamne a polohou strategicke vojenske letiste i pro tezke bombardery. V jednom hotelu ma Putin apartman, ale cela armada spada pod Americany, maji tam i radar.
Cina jim tam zase vybudovala gymnazium. Tak me tam tak prave napadlo, ze na nas se tu hraje takove divadlo, jake se hraje a oni si tam treba klidne nekde vsichni spolecne u plaze chodi „na kaficko“…

oskar
Host
oskar

Lidi by si měli jednou pro vždy zapamatovat a navždy pochopit, že jejich bezpečnost je jen v jejich rukách. Pokud se budou stále upírat k nějakému spasiteli, špatně skončí. Pokud si nechají zrádci navést do země islám a imigranty, aniž by proti tomu něco udělali…zaslouží si smrt z rukou zrádců a imigrantů. Nechápu, proč lidi jen naříkají a čekají, že to za ně někdo udělá…strašně debilní úvaha, vedoucí k vlastnímu konci

Nirvana
Host
Nirvana

Jasně. Ještě, kdybych to byla já, kdo sem ty migranty vyloženě pustil nebo je vítal s otevřenou náručí. Lidé „dole“ toho moc nezmůžou. Chápu, že je to do určité míry metafora…. Ale prostě to není reálně proveditelné, dnes již ne, když jsme až příliš rozdělení. Když pak „ti nahoře“ vpustí do země migranty, tak já se můžu fakt jen modlit za ochranu ke Konstruktivní Síle Vesmíru a případně si domů pořídit zbraň, kdyby bylo nejhůř. Mimochodem smrt si nezaslouží nikdo a nikdy, už vůbec ne „obyčejní“ lidé. Nikdo, snad až na pár elitářských výjimek. Řekněte mi co „proti migrantům“ děláte… Číst vice »

Len
Host
Len

V jakési předpovědi bylo řečeno něco v tom smylu ,, V Evropě bude klid mír a pořádek, až se bota ruského vojáka namočí v kanálu La manche“.
No, uvidíme….

Zdendule
Host
Zdendule

Ano domyslíme si, toto je výňatek z knihy K. Wainfurtera Z pouček Jakuba Böhmeho a jeho proroctví : 1. Soužení a zřícení Babelu blíží se velice a bouře se zvedá na všech místech a bude velmi zuřit Marná naděje klame, neboť blíží se roztříštění stromů, což jsem poznal v zázracích. 4. Budou naříkat nad prázdnou, děravou starou chatrčí, ve které není uloženo nic ke spáse, a budou se pohoršovati nad hnízdem, ve kterém satan vyseděl svá mláďata. 5. Babylonská věž pozbyla základů. Chtějí ji udržeti podporami. Ale vítr Páně ji převrhne. 8. Východní zvíře dostane lidské srdce a lidský obličej… Číst vice »

M.G.
Host
Dracon
Host
Dracon

No, tak časový rámec je opět zcela mimo mísu, už máme tedy dva roky zpoždění a opět nic…

Maroš
Host
Maroš

„Kto k nám príde s mečom – mečom zahynie!“ – staré ruské príslovie.
Plaštúnska škola baletu…
Sabre fencing No 1. Plastoon martial art, fighting system of Leonid Polezhaev.
https://www.youtube.com/watch?v=qIDvxY6Z-uk

mariankosmac
Host
mariankosmac
alena
Host

všem nedočkavcům https://beforeitsnews.com/v3/prophecy/2018/2502167.html – přeji krásný nový rok plný nadějí, očekávání a splněných snů! Kdo nesní, je mrtev