Zakázaný film. Film, který se do říjnových voleb 2017 neměl dostat na veřejnost. Shlédněte, než ho smažou!

Česká televize odmítá tento film před volbami uveřejnit. Film Selský rozum zobrazuje krutou pravdu o Andreji Babišovi a jeho „podnikání.“ Zástupci společnosti Agrofert účast ve filmu odmítli. Andrej Babiš na žádost o rozhovor nereagoval. Na Bomumíra Radu, který ve filmu vystupuje a hovoří otevřeně o praktikách Agrofertu a měl proslov na Václavském náměstí v Praze, se pokusili právníci Agrofertu uvalit insolvenci. 

 

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

19 Komentáře zapnuto "Zakázaný film. Film, který se do říjnových voleb 2017 neměl dostat na veřejnost. Shlédněte, než ho smažou!"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Na Znojemsku havarovala chráněná osoba, zřejmě Zaorálek
V pátek v podvečer došlo na Znojemsku k nehodě několika aut, včetně vozu Ochranné služby Policie ČR, která vozí a chrání politiky. Podle policejního prezidia to bylo přímo auto chráněné osoby. O koho mohlo jít a zda někdo takový ve voze cestoval, nechtěl mluvčí policejního prezídia Petr Habenicht komentovat. V regionu se měl z vrcholných politiků pohybovat ministr zahraničí a volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek. Podle zdroje Novinek je mezi zraněnými osoba ročník 1956, což je rok narození ministra Zaorálka.
https://www.novinky.cz/domaci/449350-na-znojemsku-havarovala-chranena-osoba-zrejme-zaoralek.html
a teď se novinky trefily jak????

jirik
Host
jirik

Podle informací Blesku by měl být ministr Zaorálek zraněn středně těžce. Právě jeho transportoval se zraněním hlavy vrtulník do nemocnice v Brně-Bohunicích. Zásah u nehody potvrdil i mluvčí jihomoravských hasičů Filip Venclovský. „Vozovku jsme zasypávali sorbentem,“ zmínil.
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/494158/zaoralek-havaroval-u-znojma-ministr-zahranicni-skoncil-v-nemocnici.html

irile
Host
irile

Film doporučuji,skvěle natočen.

Proč do komentu cpete Zaoralka,že měl pracovní úraz ?
To vi dávno každý,kdo ma v ruce mobil.

jirik
Host
jirik

Já sice mobil v ruce mám (momentálně vybitý) a je o něco chytřejší než ten předešlý, přesto na internet není napojen a informační zpravodajství přes SMS neodebírám – zprávy o zaorálokovi jsou tam dány z důvodu tématičnosti, volby klepou na dvířka…..

Melichar
Host
Melichar

Já tak chytrý mobil nemám, aby měl internet, ani ho nechci. Ale když si chci pustit Tadesco, nejprve po zapnutí počítače na mě vyběhnou Novinky.cz, a tam si nenechali redaktoři Zaorálka ujít. Jinak nechápu, proč sem pořád někteří cpou aktuality z Novinek, a navíc mimo téma článku.

Vítek K.
Host
Vítek K.

Už se objevila anketa, zda má ČT tento dokument odvisílat před volbami: http://www.anketovnik.cz/9ddb588935483182

mikessska
Host
mikessska

Kmotr…tak to je síla, to jsem ani nevěděla… 🙁 ale, co mě zaujalo, tak na tom obraze (mafiáni), vedle jakoby vstup do hospody, která má viditelný nápis CERN – nebo alespoň se mi to tak jevilo, písmen je tam více…Mno, co mě nejvíce na tom všem vadí je, že ničíme vlastní zemi 🙁 Nebo jsme nechali zničit. Přeji si, aby všichni Ti, co to mají na svědomí, procitli a aby je vlastní tíha svědomí obrátila ke světlu a k tomu, aby to, co podělali, vlastními silami se snažili napravit! A jejich potomstvo jakbysmet!

Petr V.
Host
Petr V.

Měla by to odvysílat.A toho zloděje poslat na Slovensko,nevím co se tady vůbec dovolil.ŠMEJD.-BABIŠ

M.S.
Host

V názvu filmu chybí údaj: Čí je ta pravda… Kdo ji říká….. TEN KDO SE BOJÍ.

M. M.
Host
M. M.

Četl jsi magore M. S. text před videem, že Agrofert a Babiš se nechtěli vyjádřit? Asi ne takže tu plácáš kraviny

M.S.
Host

Vidí,vidíš, M.M. nadávat někomu koho neznáš do magorů, to je hrdinství, zkus si přečíst komentář o pár řádků níže. Je jasné, že někdo kdo vydělal podnikáním miliardy šlápl někomu na kuří oka. Z toho jsou potom takovéto filmy. Chudáčci/ většinou sami dravci a šmejdi /brečí jak jim bylo ublíženo. A pak je ten film jejich pravda, ne PRAVDA obecná. A autoři filmu si jedou svou politiku, už třeba jen tím že jako pražáci volí knížete a Kalouska. Měj se pěkně M.M.

M.S.
Host

Ubohej server co maže komentáře co mu nepasují.

ZDENKA LESOVA
Host
ZDENKA LESOVA

DEKUJI VSEM, TERI SE NATACENI FILMU ZUCASTNILI A KTERI JEJ SEM DALI…ONECNE NEKDO, DO SE NEBOJI PRAVDY, DEKUJI

Honza56
Host
Honza56
Film jsem viděl na internetové televizi DVTV(Drtinová-Veselovský)už před časem,kde p.Slonková natočila tendenční reportáž o Babišovi…V hlavní úloze vystupuje,,oběť´´ ,tzv.malý juhomoravský zemnědelec´´ p.Rada a bývalý spolumajitel a řiditel Kosteleckých uzenin.Toho neznám,ale Radu jsem mněl tú,,čest´´ poznat a musím všem zde diskutujícim dát na vědomí,že většího grázla,lumpa a podvodníka jsem v životě nesetkal.To ví každý na Znojemsku a v zemědelské komunitě po celé republice kdo byl(a je) Rada…bohužel to p.Slamkovú a spol.nezajíma,jen udělat reportáž která osloví hlavně 99% lidi kteří nevědí kdo je kdo.Hlavně aby to byla teportáž proti Babišovi.Babiš neznám(osobně) a může mi být ukradený,ale v této ,,kauze´´ zloděj křičí,chyťte zloděje.Proto… Číst vice »
mariankosnac
Host
mariankosnac

Rada, ten sedlák? Ach jo, ten mi v tom videu pripadal ako človek na správnom mieste, ktorý tomu rozumie.

Doc
Host

Víš, ono je to těžké. Udělej tedy dokument o p. Radovi. Rád se poučím a je to na místě. Hned jak začneš s dotazy a sháněním pravdy, začne se ti stahovat pr.el, abys nebyl překvapený – tak každý to nedá… Jo a napiš celé jméno – to jsou pravidla hry.

ZM
Host

Já jen nechápu, co ty blbečky voliče z Kroměříže vedlo k tomu, že si zvolili starostu za ANO. Teď mají co chtěli.
Respektive vlastně chápu – celá ta kampaň soudruha Bureše je postavená na závisti. Když všichni záviděli hospodským, zelinářům apod., tak tady mají výsledek.
Účinky bumerangu dopadly rychle a razantně. Nic víc. Nic míň.

jirik
Host
jirik

Pro změnu ČSSD a Altner
ČSSD nabídla dědicům právníka Altnera 180 miliónů jako mimosoudní vyrovnání
ČSSD nabídla dědicům zesnulého právníka Zdeňka Altnera 180 miliónů korun. Strana se chce mimosoudně vyrovnat před tím, než o pohledávce rozhodne Nejvyšší soud. Českému rozhlasu Radiožurnál to potvrdily tři důvěryhodné zdroje. Soud má rozhodnout, jestli strana zaplatí Altnerovým 338 milionů korun za to, že jí právník pomohl v roce 2000 získat Lidový dům. Ekonomický ředitel ČSSD Martin Starec věc nechtěl komentovat. Nejstarší syn Altnera Zdeněk vyrovnání odmítl.
https://www.novinky.cz/domaci/449764-cssd-nabidla-dedicum-pravnika-altnera-180-milionu-jako-mimosoudni-vyrovnani.html

jirik
Host
jirik

Syn zesnulého právníka Zdeňka Altnera, který pomohl ČSSD vyhrát spor o Lidový dům, potvrdil, že se na něj a jeho sourozence sociální demokraté obrátili s návrhem na mimosoudní vyrovnání, popřel ale, že by strana nabízela 180 milionů korun, jak s odkazem na zdroj v ČSSD informoval Radiožurnál. „Sociální demokraté něco nabídli, ale byla to úsměvně nízká částka. Rozhodně to nebylo 180 milionů, bylo to daleko méně. Ale i těch 180 milionů by byla velmi nízká částka,“ řekl Aktuálně.cz syn nedávno zemřelého právníka Patrik Altner.
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/cssd-nam-nabidla-usmevne-nizkou-castku-ne-180-milionu-ani-to/r~e06ce88c9eb511e79c7c002590604f2e/

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!