Zákeřný útok na voliče Miloše Zemana! Internetem i poštovními schránkami se šíří lživý návod k volbám

AKTUALIZACE: UŽ I NA SEZNAMU  Přinášíme důrazné varování všem občanům. Po sociálních sítích a nejspíš i v tištěné podobě někteří lidé šíří lživou zprávu, že voliči Miloše Zemana mohou jít volit až ve druhém kolem, protože stávající prezident prý „automaticky postupuje do finálového kola“. Na šíření falešné zprávy nás upozornilo několik čtenářů. Je to samozřejmě nesmysl, žádný automatický postup neexistuje.

To je strašlivá manipulace. Šíření takových lží je totální zoufalost odpůrců Miloše Zemana. Zejména někteří starší občané tím mohou být klamáni, pokud neznají detailně zákony nebo nemají možnost si to ověřit.

PROSÍM ROZEŠLETE CO NEJVÍCE LIDEM. DĚKUJEME

Zdroj

tm komentuje: máme obavu, že volby budou opět zmanipulovány. Bylo mně to řečeno ve Švýcarsku při poslední návštěvě. Kdyby volby měly dopadnout dobře pro Zemana, budou připočteny hlasy právě člověku z ILLUMINÁTSKÉ LÓŽE. Zkušenosti s tím mají výborné no tak co se někoho obávat. Asi budou muset konečně češi povstat. Dřív než bude pozdě…..

tm

PROSÍM ROZEŠLETE CO NEJVÍCE LIDEM

UŽ I SEZNAMCZ INFORMUJE LIDI O PODVODNÉM ROZHLAŠOVÁNÍ NEPRAVD:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/recese-jindricha-sidla-vydesila-hrad-i-vladu-ministr-vnitra-dementuje-ze-by-zeman-postupoval-automaticky-41606?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10
Komentujte

avatar
10 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
LiběnaYintroverttomáš marnýLaco Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Podle mě bude druhé kolo Zeman vs Topolánek, protože Drahoš s Horáčkem se totálně znemožnují, poslední průzkum to naznačuje. Topolánek šanci má i když jsem si to neprve nemyslel. Většina Čechú je proti příjímaní uprchlíků a nejsou eurohujeři, takže jim Drahoš a Horáček nejsou sympatičtí.

http://www.epshark.cz/clanek/346/politicky-islam-a-pravo-saria-by-mely-byt-v-evrope-zakazany

SamTingWong
Host
SamTingWong

Řekl bych, že někteří starší spoluobčané se vůbec nedozví, co koluje po internetu, takže jejich ohrožení nebude tak akutní.

.lak
Host
.lak

Čin novníci obludária kejklířství lůze odrbané se holt realizují. http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11885-sichtarova-pravni-rad-vraci-50let time 11.40

Anonymní
Host
Anonymní

0.5

Laco
Host

Mohlo by to byť aj inak. Totiž náš Vladimír Mečiar svojho času vo volebnej miestnosti zistil že nie je v zozname voličov. Pred médiami to nazval sabotážou a dobre zahral divadelnú rolu ubližovaného a martíra. A s náskokom vyhral voľby.

Anonymní
Host
Anonymní

5

Yintrovert
Host
Yintrovert

Ubohé…A o dnešním útoku počmárané kašpařice z Femen,či falešném rozhovoru Horáčka s Milošem,viz.dnešní článek na aeronetu ani nemluvě 😛

Liběna
Host
Liběna
Anonymní
Host
Anonymní

1.5