Zakladateľ Weather Channel a vedec John Coleman, vysvetľuje globálne otepľovanie moderátorovi CNN

ďalší kúsok do skladačky?

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
IrenaSysMarošPavel Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pavel
Host
Pavel

Na ja naturliche – co dodat. Asi nic. Ani když odkaz na toto video pošlu svým známým, kteří mají svou mysl zcela naprogramovanou podle mainstreamu, tak to jejich názor nezmění. Již jsme přišli k době, kdy se stává zbytečným někoho přesvědčovat o čemkoliv. Někteří mí vzdělaní kamarádi odmítají byť jen připustit např. myšlenku, že dvě věže (PARDON VLASTNĚ TŘI) si nechala zbourat americká vláda. Ti samí jsou jak bezmozci i v otázce globálního oteplování. Při tom je mnoho věcí, mnohem důležitějších nežli zaobírání se tímhle nesmyslem. Například otázka plastů, chemie a jejich výrobků obecně. Znečišťování nejen oceánů plasty. Otázka geoinženýrství… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Pavel – je to horšie, než si myslíme! Susedovi som to nahral všetko do nového kompu, milión liniek, lebo názvy doku poznám už naspamäť – za 2 mesiace neotvoril nič – SMART TV s uhlopriečkou 120 má prednosť. Detto iný kamarát – nechce o tom počuť nič ani zaboha! A pritom – sú to takí veľkí ochrancovia svojich rodín! Neexistuje, aby niekto ublížil ich blízkym. Peniaze, dostatok, komfort – priorita č.1. Obranársky idiotizmus! Ako keď nemecký ovčiak nechce pustiť sanitárov k jeho pánovi s infarktom. Lenže toho môžeš aspoň zastreliť. Medvedia služba ozajstných obmedzencov. Už som si povedal, že sa… Číst vice »

Sys
Host
Irena
Host
Irena

Ne každý má dar prozřít. Na to je potřeba mít něco“navíc“ než společnost nabízí. Kde se to „navíc“ bere , to je širší téma.
Nelze někoho nutit, aby přijal, že globální oteplování a další je úplná blbost vytvořená někým za nějakým účelem.
Možná ne každý má oči k vidění a uši k slyšení.
Je to smutný a je to tak. Svět je plný „pštrosů“, co dají hlavu raděj do písku, jen aby neviděli a neslyšeli. a dalo by se pokračovat….