Žalují nás

Za téměř osmnáctiletou historii Final Wordu je to poprvé, co nás postaví před soud. Právník Radek Pokorný tvrdí, že jsme poškodili jeho dobrou pověst, když jsme jej spojovali s jednou ze společností v tendru na výběr mýtného. Soudy na jeho popud vydaly dvě předběžná opatření, z nichž jedno stále platí, a na jejichž základě jsme museli odstranit Final Word z 26. října 2017. V jednom z procesů požaduje Pokorný odškodnění ve výši 400 000 Kč.

První veřejné slyšení v rámci sporu se koná ve středu od 10 hodin u Městského soudu v Praze 2 (Slezská 9). Není úplnou náhodou, že Pokorný jde k soudu jen týden poté, co svědčil před sněmovní vyšetřovací komisí k privatizaci OKD. Lze sledovat efekt sněhové koule. Lidé, kteří věřili, že se svět nikdy nezmění, jsou teď vlečeni změtí událostí. Proto se na soud těšíme. Vůbec poprvé se bude před soudem otevřeně mluvit o zákulisních praktikách posledních 15 let. Pokud to soudce připustí, našim prvním svědkem proti Pokornému nebude nikdo jiný než Bohuslav Sobotka.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. cholekalciferol napsal:

  Mozilla, v zápřahu s Google začali dnes blokovat přístup na Vaše stránky. Přes Microsoft Edge zatím bez problémů…..

  • tudiz napsal:

   mam mozilu na vsech PC a nic takze bude chyba nekde u vas

  • tereza napsal:

   Naštěstí v dnešní době exestují alternativy a mnohdy lepší. Místo googlu můžete zkusit duckduckgo.com, a místo Mozilly/Firefoxu můžete zkusit Vivaldi, Operu, Brave či Epic.

 2. aston napsal:

  Vy mě děsíte! Já jsem se lekl, že žalují vás….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.