Žaluji!

…..

19:45

V Česku se chystá zločin. Ohavnější, než jakýkoli jiný námi Čechy v histori spáchaný. V jedné z nadcházejících nocí přikodrcá k bronzové soše maršála Ivana Koněva na náměstí Interbrigády co nejtišeji nákladní auto s korbou plnou mlčících chlapů v montérkách, a přesně tak, jak to jejich předchůdci v profesi činili kdysi, když za pokračujícího spánku svých spoluobčanů snášeli z podstavců sochy tatíčka Masaryka, začnou teď i oni oddělovat sochu maršála Koněva od naší země, která by bez vyhaslých životů milionů rudoarmějců a též bez tohoto maršála, jenž jim velel, už dnes nebyla.

 

 

A nebylo by bez nich ani Čechů a nebylo by nad jejich někdejší půdou ani jazyka, v němž rozkaz k tomuto bezcitnému a vandalskému činu zazněl. A nebylo by ani šílených mozků těch, kteří onen rozkaz vydali.
Otázka žhavější, než je pomyslný žár, v němž by tito naši pomatenci nejraději spálili nejen sochy ruských generálů, ale vůbec všechno ruské a slovanské a tak je vymazali z dějin i hlav lidí, si žádá odpovědi: Necháme si to líbit? Vždyť tohle až k smrti nenávistné hnutí zde bylo i za Hitlera a Heydricha a my jsme je vnímali jako to nejčiřejší zlo nejen vůči všemu českému, ale též vůči všemu lidskému v nás. A teď se s ním snad jen proto, že doba se hnula až tak, že teď už vzchází i z pomatených hlav našich, máme smířit? A není socha jednoho z osvoboditelů národa věcí národa a nejen města či městské čtvrti, ve které stojí? Čili Čechů všech?

Lubomír Man

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. Franc napsal:

  Bratia CESI takto sa ponižit nedajte!

 2. Adam napsal:

  Ano,nechame si to libit. Tak jak jsme si nechali libit nastup fasistu, zabrani pohranici, nasledně cele republiky, a vtazeni do valky. Dejiny se opakuji a nejsme pouceni,proto nas ceka obdobny osud,ktery se uz naplnuje. A dobri lide vedeli,ze je to prisvih,ale nemohli nic udelat. Dobri lide totiz nejsou nasilne povahy,jsou vice duchovni a tim hloupi,protoze cekaji na zazrak. On nakonec prijde,ale bude to jeste stat mnoho utrpeni i lidskych zivotu,ve forme 5G,chemtrails,nekvalitnich potravin,i mozne vytvoreni valecneho pole mezi zapadem a vychodem v CR.
  Ale tak to musi byt, kdyz se akorat chceme „modlit“ a na fyzicke urovni nic nedelat…

 3. Vít Henok napsal:

  Popište …je jen slovo. Mé jméno se nelíbí Facebooku. Proč se nelíbí i Tadescu ?

 4. preto napsal:

  smrt genocidnemu fasizmu

 5. Miroslav napsal:

  A smažeme 360.000 mrtvých Čechů. Vždyť byla válka, že ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..