Zamyšlení: Války gangů a zbraně v Německu

Válka gangů může vypuknout kdykoli i u nás, neboť území, kde se prodávají drogy, jsou všude populární, protože tam nekonečně protékají peníze. Také tento „příjemný průvodní jev“ jsme si přinesli do země, neboť tendence ve směru k brutalitě a agresivitě je dobře rozpoznatelná – není divu, přece folklóry takovéhoto druhu podporujeme.

Předně: Každý! černoch je ozbrojen, a sice zpravidla „pouze“ bodnou zbraní (přirozeně s maximální délkou čepele povolenou pro „loupání brambor“). Každý trenér sebeobrany však ví, že nůž má oproti střelné zbrani od vzdálenosti 3 – 5 metrů výhodu, neboť natáhnout a odjistit pistoli/revolver určitou chvíli trvá – a kdo běhá s pistolí v pohotovosti? Zkusili jsme to s gumovými noži, střelec musel natažení zbraně trénovat 1000x, aby měl určitou šanci, jinak je mrtvý. (Mohl bych dodat obrázky rozřezaných mrtvol, ale nejsou zrovna veselé.)

 

Dále: Počet německých legálních držitelů zbraní (sportovních střelců, sběratelů zbraní, myslivců) – myšleny jsou pod tímto pojmem palné zbraně, představuje v Německu 1,5 – 2 miliony, bližší počty nejsou navzdory nesmyslným novým registrům zbraní známy. Vycházíme-li z počtu kusů zbraní pro LWB 3 (Pozn. př. LWB je asi druh zbrojního průkazu.), znamená to, že „mezi obyvatelstvem“ se nachází mezi 5 a 6 mililóny zbraní, u LWB 4 by to bylo až 7 miliónů. Předtím, než se rozpoutalo nesmyslné merkelovské šílenství, byly ještě zveřejněny počty, jaké množství ilegálních palných zbraní jsou v Německu k dispozici (ve vlastnictví dříve ještě relativně přátelských dotěrů, v mešitách atd.) Tyto byly tehdy udávány jako 15 -20 miliónů. Proti tomu nikdo neprotestoval, protože se to dobře hodilo tehdejšímu konceptu. Zrádci národa mysleli již tehdy na dnešek; ne nadarmo se říká, že Bilderberg & Co. plánují v generacích.

Tedy, teroristé na číhané mohou sotva trénovat, ostrý výstřel je všude slyšet. Myslivec má šanci na posedu, v revíru. Ale zatím infiltrují černoši také německé střelecké spolky, aby „zcela nenápadně“ procvičovali střelbu na brambory, a bohužel existují seznamy členů, na nichž se nacházejí Achmedové a Mohamedové. Snící občané západního Německa pravděpodobně nenašli žádný argument, aby členské přihlášky zrušili. Na východě jsem to ještě nikdy neslyšel, zde jsme opatrnější a přemýšlíme o krok dopředu.

Tato úvaha byla vlastně napsána k válkám gangů ve Švédku. Ale i tady v Německu to je aktuální.

Pro tadesco přeložila Andrea.

zdroj: hartgeld.com

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

 1. jirik napsal:

  Swedish couple raped and tortured for hours in their own home – Two young men arrested

  Härnösand: Migranti čtyři hodiny mučili manžele v domě
  7.11.18
  Švédsko:
  Dva mladí muži vnikli do domu v Härnösand a více než 4 hodiny znásilňovali a mučili manžele, kteří v domě žili.
  Muž byl svlečen do naha, mlátili ho holí, řezali sekerou, pálili ho zapalovačem, musel pít mýdlo a byl brutálně sexuálně napaden. Použili na něj nůž i kleště.
  Žena byla brutálně znásilněna a její partner se na to musel dívat.
  Fotku jednoho z pachatelů švédské noviny značně rozmazaly, ale i tak je poznat původ zločince.Zdroj: https://voiceofeurope.com/2018/11/swedish-couple-rape…..
  Klasifikace: politika
  https://voiceofeurope.com/2018/11/swedish-couple-raped-and-tortured-for-hours-in-their-own-home-two-young-men-arrested/

  https://vk.com/id427352793?w=wall427352793_1986%2Fall

 2. Olaf napsal:

  Měli bychom v ČR přijímat uprchlíky ze zemí postižených válečným konfliktem
  https://zpravy.idnes.cz/migracni-krize-migranti-pruzkum-cvvm-cr-anketa-frp-/domaci.aspx?c=A181109_133209_domaci_kafi
  HLASUJTE!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.