Zamyšlení: Války gangů a zbraně v Německu

Válka gangů může vypuknout kdykoli i u nás, neboť území, kde se prodávají drogy, jsou všude populární, protože tam nekonečně protékají peníze. Také tento „příjemný průvodní jev“ jsme si přinesli do země, neboť tendence ve směru k brutalitě a agresivitě je dobře rozpoznatelná – není divu, přece folklóry takovéhoto druhu podporujeme.

Předně: Každý! černoch je ozbrojen, a sice zpravidla „pouze“ bodnou zbraní (přirozeně s maximální délkou čepele povolenou pro „loupání brambor“). Každý trenér sebeobrany však ví, že nůž má oproti střelné zbrani od vzdálenosti 3 – 5 metrů výhodu, neboť natáhnout a odjistit pistoli/revolver určitou chvíli trvá – a kdo běhá s pistolí v pohotovosti? Zkusili jsme to s gumovými noži, střelec musel natažení zbraně trénovat 1000x, aby měl určitou šanci, jinak je mrtvý. (Mohl bych dodat obrázky rozřezaných mrtvol, ale nejsou zrovna veselé.)

 

Dále: Počet německých legálních držitelů zbraní (sportovních střelců, sběratelů zbraní, myslivců) – myšleny jsou pod tímto pojmem palné zbraně, představuje v Německu 1,5 – 2 miliony, bližší počty nejsou navzdory nesmyslným novým registrům zbraní známy. Vycházíme-li z počtu kusů zbraní pro LWB 3 (Pozn. př. LWB je asi druh zbrojního průkazu.), znamená to, že „mezi obyvatelstvem“ se nachází mezi 5 a 6 mililóny zbraní, u LWB 4 by to bylo až 7 miliónů. Předtím, než se rozpoutalo nesmyslné merkelovské šílenství, byly ještě zveřejněny počty, jaké množství ilegálních palných zbraní jsou v Německu k dispozici (ve vlastnictví dříve ještě relativně přátelských dotěrů, v mešitách atd.) Tyto byly tehdy udávány jako 15 -20 miliónů. Proti tomu nikdo neprotestoval, protože se to dobře hodilo tehdejšímu konceptu. Zrádci národa mysleli již tehdy na dnešek; ne nadarmo se říká, že Bilderberg & Co. plánují v generacích.

Tedy, teroristé na číhané mohou sotva trénovat, ostrý výstřel je všude slyšet. Myslivec má šanci na posedu, v revíru. Ale zatím infiltrují černoši také německé střelecké spolky, aby „zcela nenápadně“ procvičovali střelbu na brambory, a bohužel existují seznamy členů, na nichž se nacházejí Achmedové a Mohamedové. Snící občané západního Německa pravděpodobně nenašli žádný argument, aby členské přihlášky zrušili. Na východě jsem to ještě nikdy neslyšel, zde jsme opatrnější a přemýšlíme o krok dopředu.

Tato úvaha byla vlastně napsána k válkám gangů ve Švédku. Ale i tady v Německu to je aktuální.

Pro tadesco přeložila Andrea.

zdroj: hartgeld.com

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Olafjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Swedish couple raped and tortured for hours in their own home – Two young men arrested

Härnösand: Migranti čtyři hodiny mučili manžele v domě
7.11.18
Švédsko:
Dva mladí muži vnikli do domu v Härnösand a více než 4 hodiny znásilňovali a mučili manžele, kteří v domě žili.
Muž byl svlečen do naha, mlátili ho holí, řezali sekerou, pálili ho zapalovačem, musel pít mýdlo a byl brutálně sexuálně napaden. Použili na něj nůž i kleště.
Žena byla brutálně znásilněna a její partner se na to musel dívat.
Fotku jednoho z pachatelů švédské noviny značně rozmazaly, ale i tak je poznat původ zločince.Zdroj: https://voiceofeurope.com/2018/11/swedish-couple-rape…..
Klasifikace: politika
https://voiceofeurope.com/2018/11/swedish-couple-raped-and-tortured-for-hours-in-their-own-home-two-young-men-arrested/

https://vk.com/id427352793?w=wall427352793_1986%2Fall

Olaf
Host
Olaf

Měli bychom v ČR přijímat uprchlíky ze zemí postižených válečným konfliktem
https://zpravy.idnes.cz/migracni-krize-migranti-pruzkum-cvvm-cr-anketa-frp-/domaci.aspx?c=A181109_133209_domaci_kafi
HLASUJTE!