Zamyslete se prosím nad následujícím

…..je to kruté, ale naprosto pravdivé a všechno nám bylo předpovězeno. NIKDO nemůže proti tomu říci ani jedinou hlásku. Bylo by vynikající nad těmito slovy starce pouvažovat….

07:54

Tak co na to říkáte?????

Tak co na to říkáte????? Odpověď je jasná

Kam se podíváte, samá lež, podvod, nenávist, zlo a zloba, mamon a málokdo hovoří pravdu….

A dovolím si takový malý dotaz. Co tady chceme přenechat našim dětem????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15
Komentujte

avatar
10 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
aston z křišťálového vodopádu 432 HzSysiMaroštaurijentak Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Anonymní
Host
Anonymní

5

julius
Host
julius

Ja bych se take optal. A co delala dnesni jiz dospela generace pro sve deti?? Nic cuci do mobilu a PC ridi auto s mobilem u ucha. Na prochazkach dite vlaci zasebou jako pytel brambor a zase s mobilem u ucha. Neuci sve deti rozeznavat dobro od zla, Neuci je se branit, neuci je vlastni kulturu, historii, slusnost, mravnost ale koukaji jen na sebe. Je jim jedno ze jejioch deti budou zit ve zdemolovanem state multikulti pokriveni, porobeni a shrbeni. Zaprodavaji sebe ve propsech par korun cizim mocnostem a lzim. Nevidi, ze si podrezavaji vetev sobe ale hlavne vlastnim detem.… Číst vice »

tauri
Host
tauri

Někdy je třeba pochopit druhé, i když je to drsný mezi nima žít. Zrovna včera jsem v práci řešil, jak jsou děti neohleduplné jak na přechodu, tak v prodejně, kdy jsou schopny do člověka vrazit i když ho vidí a neuhnou..zkrátka většinou neznají následky a myslí, že před nimi bude druhý a život uhýbat. No a když jsem řekl, že za druhé nenesu odpovědnost, tak se rozčilovaly, že za děti mam a kdesi co si…Jenže jak mam nést věčně odpovědnost za druhé, když druhé ani zodpovědnost nést nechtějí..A tady je kámen úrazu..Stále se tu trpí, že neseme kříž za druhého,… Číst vice »

mg
Host
mg

Tak, tak.

zdeněk
Host
zdeněk

„Co přenecháme našim dětem?“
Doporučuji píseň „Až se naše děti vzbudí…“
https://www.youtube.com/watch?v=XgzVVwTv25A

martin martin
Host
martin martin

Bez intuice, logického uvažování, selského rozumu, odvahy, cti, vlastenectvi, kultury…

martin martin
Host
martin martin

Pokory, ucty, respektu, soudnosti…

Anonymní
Host
Anonymní

0.5

jentak
Host
jentak
Maroš
Host
Maroš

Čiže – bez mobilov a internetu žili starí „ako my teraz“ – bez lásky, hanby, dôvery a poctivosti – toť výsledok SMS-kovej úrovne komunikácie. My sme žili ako NIE!!! VY TERAZ bez lásky, hanby, dôvery a poctivosti – preto stále platí, že „zmluva nemyslí, zmluva hovorí“ – čierne na bielom. Inak – my sme žili ako vy teraz – bez banánov – my sme ich nemali v obchodoch dosť, a vás zasa nezaujímajú, alebo nemáte na ne peniaze.

Sysi
Host
Sysi

Souhlas. Úroveň SMSkové komunikace. Starcova generace bez mobilů a internetu opravdu žila, tvořila a uměla se radovat z maličkostí, se vztahem k rodině a národu. Dnešní generace s mobily a internetem si hraje na to, jak si užívá, ale přežívá v klamu, sebeklamu, neúctě, pokrytectví a hlavně bez citu a vlastenectví. A dávám za pravdu Juliusovi, že za tento stav v převážné míře můžou rodiče, kteří po „sameťáku“ sami byli u vytržení z nabyté „rádobysvobody“, a proto ji nesoudně dopřávali svým dětem. Přemíra svobody a všemožného dopřávání materiálních (hlavně značkových) výdobytků, předčasná „dospělost“, resp. samostatnost s absencí duchovního a lidského… Číst vice »

aston z křišťálového vodopádu 432 Hz
Host

Víte co mě například zaráží? V roce 2018 vychází nový design přírodní grafiky pro vývojáře PC her. Příroda je dle mého díky této verze grafiky jednou z nejzdařilejších, co jsem zatím v počítačových hrách viděl. https://youtu.be/FzoY062kY1s?t=3192 – zde kupříkladu někdo vytvořil celý les. Stručně řečeno: lidé mají možnost poprvé historii vytvářet opravdu plnohodnotné, krásné naučné 3D hry o přírodě, které by snad poprvé v historii nebyly rozpixelované a měly by i hodnotu uměleckého díla. Jenže co místo toho lidi hrají a vytváří? Odporné střílečky a v nejhorším případě krvavé, nechutné hororové hry. To mě neskutečně chce 🙁 plánuji o tom… Číst vice »

aston z křišťálového vodopádu 432 Hz
Host
aston z křišťálového vodopádu 432 Hz

*to mě neskutečně ŠTVE [chybka]