Západ je šokován mapou raketových systémů NATO a Ruska

Rusko-NATO, nejnovější zprávy dne 17. ledna. Západ je šokován mapou raketových systémů Severoatlantické aliance a Ruské federace. Západní vydání The National Interest opublikovalo dokument, který vyhotovili experti z washingtonského Centra pro strategická a mezinárodní studia.

Na mapě jsou vyznačeny raketové «bubliny», které ukazují rozsah dopadu rozličných typů zbraní v Evropu, hlásí Jižní Federální agentura, odkazujíc se na Rambler/novinky.

Mapa ukazuje na potencionální dopad použití ruských zbraní za účelem zničení nepřátelských pozemních objektů, protiletadlových systémů a námořních zbraní, které se rozkládají podél území ruských hranic. Kromě toho na mapě můžete vidět rozsah akcí námořnictva NATO a stejně tak i polohu klíčových přístavů pro vyloďování, které mohou alianci přinést značné zvýhodnění ve vzduchu i na moři.

Analýza dat šokovala západní tisk, v kterém přišli k závěru: jestli bude vojenský konflikt mezi Ruskem a NATO i přesto pokračovat, bude to noční můra plná násilí a chaosu.

V NI připomínali, že seskupení čtyřtisícového vojska NATO se přesunulo k ruským hranicím za účelem obklíčení. Agentura však ujišťuje, že v případě konfliktu bude mít toto vojenské uskupení s pohybem na východ – do Ruska- neuvěřitelné problémy.

Запад шокировала карта ракетных систем НАТО и России

zdroj: 1

Loading...

5
Komentujte

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
marek«bubliny»Liběnaalojs Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Liběna
Host
marek
Host
marek

Lidi,kteří by se měli jít léčit a modlit k bohu za odpuštění,tak si to štrádují na módních molech po světě. 🙂 Jak to zpíval P.Nárožný v pohádce : ,,všecko naruby tu je“ !

alojs
Host
alojs

No tak teď jsem šokován taky. No ale co je mně to platné, že ano.

Liběna
Host
Liběna

typický Palestinec a Zbabělý Muslim ?? https://www.youtube.com/watch?v=wWi0iKW4gTc

«bubliny»
Host
«bubliny»

A ted budou muset premyslet. Tohle zrejmne nedopadne dobre. Zadny kontinent nebude usetreny.

Pin It on Pinterest